Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-07-2004, 19:36   #1
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Domyślny Opisy potworów...

Bardzo by mi zależało na tym, żeby w dziale potwory, jak wybierzemy potworka o którym chcemy się czegoś dowiedzieć, żeby na stronie o tym potworku był odrazu opis, czego mamy się spodziewać po tym potworku, z jakimi skillami można na nie chodzić- taki opis własny od Modków, ponieważ to by moim zdaniem ułatfiło bardzo życie wszystkim użytkownikom tibia.pl ,kótrzy chcieli by się czegoś dowiedzieć o danym potworku. Prosił bym aby jakiś Modek skomentował moją notkę i powiedział co o tym pomyśle sądzi... :
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-07-2004, 21:00   #2
By$iu
Michail Fradkow
 
By$iu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 06 2004
Lokacja: Kawal drogi, nikomu nie radze isć piechotą.
Wiek: 32

Posty: 2,054
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bysiu
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Mi sie wydaje ze to zly pomysl.Poniewaz by np.Cyca mzona zabic trzeba miec skile 55/55 + i 20 lvl knightem.A jacys debile ja zabilem cyca na 15 lvl ze slabszymi skilami.Mody klamia itp...
__________________
By$iu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2004, 22:43   #3
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Domyślny

No dobra,ale ja wole żeby mi powiedzieli, że moge chodzić na coś od 60/60 a że moge tak naprawde już od 55/55 niż na odwrót... Nadal Prosze Modka jakiegoś o skomentowanie mojego pomysłu...
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2004, 23:43   #4
Isarek
Użytkownik Forum
 
Isarek's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2004
Lokacja: W domu
Wiek: 34

Posty: 64
Isarek ma numer GG 3909000
Domyślny

Bysiek ma racje bo mody napiszą, że gs'a zabija się na 26lvl, a wejdzie koleś na forum i napisze, że on zabił na 18 i będzie sprzeczka. (To był tylko przykład)
Isarek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2004, 23:57   #5
traczuu
Użytkownik Forum
 
traczuu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 163
traczuu ma numer GG 2766821
Domyślny

Dobra, to jak Wam się nie będzie podobało, to byście nie patrzyli,wasza sprawa,ale założe się, że wiele osób by chciało takie coś....
__________________
-------------------------------------------------
traczuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2004, 01:23   #6
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

@Bysiek & Isarek

A moze wyobrazcie sobie ze sa tez gracze mniej doswiadczeni i chcieli by wiedziec na jakim lvl'u/skillach moga spokojnie zabic potwora. Po za tym byla by to tylko srednia lvl'u/skilli bo ja moge np. zabic draga na 11lvl jakims sorcem/druidem i powiedziec ze poradnik klamie, ale to ze zabilem draga na 11 lvl bylo czystym szczesciem i bylo bardzo nie ekonomiczne. Wiec jak widzicie taki opis potworkow moze sie przydac, zeby mniej doswiadczeni gracze posiadali jakas wiedze o nich. Taka jest moja opinia.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2004, 08:50   #7
Gremlin
Buuuuu
 
Gremlin's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2003
Lokacja: Edron

Posty: 1,637
Stan: Niegrający
Imię: Sir Grali
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Domyślny

Na stronie sa tylko informacje sprawdzone z ktorymi ciezko sie klucic, za to takie gdybanie jakie skille/lvl powinienes miec na jakiego potwora znajdziesz w dziale profesje w poradnikach pod tytulem:
poradnik dla knighta napisany przez Bartsa
Poradnik dla magów (i druidow). napisany przez Sephirotha
Poradnik dla Paladynów. (ktory z jakiegos powodu wywedrowal do artykulow.) napisany przez n3m3s!s

Co do zamieszczania na stronie to tak jak zostalo powyzej wspomniane, powstana nieskonczone wyrzuty od ludzi co to blokowali smoka na 15 lvl (tak naprawde to bylo na 18 i w sumie smok atakowal wiekszosc czasu kogo innego) czy tez zabili solo GS (tylko z sorcem co bil po 500 z SD), albo jakims cuden udalo im sie bloknac 1 DL na 35.

Do tego jeszcze dochodzi marudzenie ludzi ktozy maja postac na 15 lvl ze skillami 55/50 i nie wieza ze to mozliwe zeby miec postac na 15 lvl ze skillami 45/40 lub 60/60 (tak, tak, poczytaj sobie poradniki takich tez jest pelno).
__________________
To juz koniec i nie bedzie wiecej.
Gremlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:14.


Powered by vBulletin 3