Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-10-2005, 12:25   #321
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NeXaLiD
Kiroyek mnie nie Pozdrowił Hunted.

btw. Nazgool taki Ku.... z Ciebie cfaniak bo nie grasz na Obsidi a jak cie atakowalem to błagałeś pliz nie pliz nie... Jeżeli ty masz 18lat+ to ja jestem GM Jestes beszczelny i chamski dzieciak Który oszukuje ze ma 18lat+...Wyzywa innych Graczy... Ja.. Nigdy Cie nie wyzywalem Nigdy. Skończyłeś gre czemu? bo jestes F.R.A.J.E.R.E.M

kiedyś to musiało Nastąpić ;]
podpisuje sie
Slyth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-10-2005, 12:58   #322
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Król

O LOL kozaczycie bo nie gram na serwie..widze ze Xarabek na forum wjechal..chyba..nie gram na obsidi z 2 powodow CI najblizsi wiedza jakei to sa powody..wiec mozecie se cwaniakowac w dupie to mam

PS..taka ma natura/w tibii/, ze jestem cwaniakiem //Ale to tlyko gra??//bo widze, ze moje slowa @upupupup sie potwierdzaja i jak SOl kto mial/ma racje??
Nazg jest offline  
stary 25-10-2005, 17:16   #323
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król Jeśli go nie znałeś... to nie żałuj ... bo przyjaciela straciłbyś ....

no witam wszytskich apeluje do ludzikow malych i glupiutkich aby nie ocenialiludzi ktorych nie znaja bo plotki to zawsze plotki i jedna osoba mzoe garc misiac i miec wieksze umiejetnoci od osoby co gra 5 lat i na odwrot taksamomzoe byc ze mna dla jednych jestem tylko zwyklym PK a dla innych czlowiekiem ktory cos w tej grze osiagnal o czym wielu mzoe marzyc jednak zachecam wsyzstkich do narkotyku jakim jest tibia a co dowojny to ojny i tak nie bedzie bo obsidia tak jak mowilem zamienila sie w Oaze spokoju pomijajac male wypadki ( SOL ) pozdrawiam wszystkich zyzce milego dnia

X
X Triple X Xzibit
X
Kiroy jest offline  
stary 25-10-2005, 17:50   #324
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Mam przykrą wiadomośc poraz pierwszy nie rozumiem twojego postu Kiroy
pozdro


pozdro dla Nazg

Ostatnio edytowany przez ^Awolver^ - 25-10-2005 o 18:15.
^Awolver^ jest offline  
stary 25-10-2005, 18:08   #325
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Żarówka

hmm post to wiem o co kaman ale nie wiem do kogo kierujesz te slowa w tytule i o kogo chodzi..
pozdro tez dla Awolvera
Nazg jest offline  
stary 25-10-2005, 22:12   #326
Kabanosek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 09 2005

Posty: 10
Domyślny

No kiroy (czy jakos tam) tym razem przesadziles z tym dzieciakiem i frajerem czytajac twoje wypowiedzi sam moge rowniez stwierdzic ze jestes dzieciak zreszta takie rozwazania nie maja wiekszego sesu bo i tak do konca nie wiadoma kto siedzi po drugiej stronie kompa. Chcialem ci jeszcze powiedziec ze zachowujesz sie jak kompletny debil krytykujac i ponizajac kazdego a siebie uwazasz za madrego i wszechwiedzacego ,oczywiscie kazdy powinien miec swoje zdanie ale do pewnego stopnia !! A jesli tobie ktos sie nie podoba to odrazu jest dzieciakiem i frajerem (dla mnie jestes smieszny) Niestety musisz pogodzic sie z tym ze w tibie graja tez ludzie starsi i madrzejsi od ciebie!!!! I nie podniecaj sie ze duzo osiagnoles w tibie bo twoj lev jest poprostu marny (nie mówie ze moj jest wyzszy ale przynajmniej nie wpadlem w samozachwyt) A co do zdjec naszych ukochanych szwedów to wzbudzily one u mnie tylko smiech (LoL) Para nastolatków chciala pochwalic sie jak to oni imprezuja i wogole jakie maja luzackie zycie. A smialem sie rowniez z ich wygladu poradzilbym im uprawianie jakiegos sportu !! Nie sugeruje ze jestem jakims super playboyem ale dbam o siebie i o swoj wizerunek !! Wygladajac tak jak oni wstydzilbym sie bo0 chyba maja kase na to aby przejsc sie chociarz kilka razy w tygodniu na silownie ale skoro wola chlapac piwsko i wzbudzac we mnie smiech to ich sprawa LOL
Kabanosek jest offline  
stary 26-10-2005, 07:14   #327
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

Nie zauważylem postu w którym kiroy pokazałby że jest dzieciakiem -.- powiedziałeś że krytykuje innych to znaczy kogo? (bynajmniej nie na tym forum...) poiwedziales tez ze tych ktorych nie lubi to sa dzieciakami i frajerami .... jezeli to ma sie odnosic do nzgoola to nie trafiles bo to nie kioy tak powiedzial ... ze byc mzoe kiroy nie lubi jednego dzieciaka (i byc mzoe uwaza go za frajera) to nie znaczy ze tak jest ze wszystkimi , sry ale ten twoj post byl jakis .... debilny? bezpodstawny!
^Awolver^ jest offline  
stary 26-10-2005, 11:39   #328
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Problem

skad on sie urwal??? zna go ktos?? powinnismy/powinniscie takich powycinac
Nazg jest offline  
stary 26-10-2005, 19:20   #329
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

a więc ... Kabanosek ... po pierwsze jak jzu pisalem jestes taki dorosly to czemusie nie ujawnisz tylko piszesz z noob acc ?? po drugie Sol Borgo Ireszta mnie krytykowlaii kogos z nich zabilem ?? wyzywalem ?? nie bo szczera krytyka jak juz pisalem jest mile widziana , a twoj post jest hmmm gdzie tu konkrety ?? kogo wyzwalem ?? ciebie ?? bo psizesz jak Katmai kiroy cep kiroy debil itd ale jak ja krytykuje to podaje za co i czemu tak uwazam a niesztuka jest napsaic pare epitetow i stwierdzac ze ktos jest Debilem apropo jesli cie interesuje studiuje na dwoch kierunkach chodze na silke i gralem 11 lat w kosza starczy ci ?? poza tym moja dziewczyna jest modelka , jestsmy juz ze soba bardzooo dlugo i nie narzekam na moje zycie real moi ziomale graja tez na obsidii i nie narzekamy na brak imprez hmm co by tu dodac jeszcze ?? aha ja nie krytykuje kazdego ? gdzie ty widziales takie posty ?? wymien mi kogo krytykowalem nazywajac Kazdym ?? a nigdy nie napsialem ze jestem najlepszy a skoro piszesz ze moj lvl jest marny jak na nowy swiat to podaj swoj a gralem na wielu swiatach z niejednego tibijskiego pieca chlebb jadlem jesli jestes zainteresowany mozemy wymienic poglady .. bo jaksie bierzesz za pouczanie to prosze odpowiedz na moje pyytania pozdrawiam normalnych ludzikow

p.s sorki za literowki
Kiroy jest offline  
stary 26-10-2005, 19:29   #330
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Smutny

dobrze Kiroy i tak ma byc. ale nadal nie odpowiedziales na mojego i Awolwera posta ...Tak jak mowilem dzieciaszki zazwyczaj nie widza NIC poza Tibia ;/ marnujac swe zycie..Jednak jak Wuja pisal to Tibia= narkotyk, pograsz chwile i juz bedziesz gral do konca ;/ ...

PS..kto ile gra??

JA 22 august 2003 . 1 postac Sir Eternal Hunter/// tam widac kiedy ja zalozylem.[lecz zostala shakowana;/]
Nazg jest offline  
stary 27-10-2005, 06:31   #331
Kiroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Wiek: 38

Posty: 516
Król

siema Nazg wiesz co tibia to narkotyk ale wiesz nie z ktorego nie da sie obejsc znam ludzi co studia zawalili przez tibie itd szkoly pooblewali wiec wiesz roznie z tym bywa ale co tam wiesz ludziktorzy nie podpisuja sie pod postami mam gleboko w ciemnoz nikim nie gadam choc kabanosek to i tak pewnie jedenz tych kicknietych ex polakow wiec co tam nie przejmuje sie tym ale napsialem to aby zapamietal raz an zawsze ze jak kogos poucze to niechma jakies podstawy bo ja np waldorio ainmannowa nie pouczam bo wiele mi do nich brakuje ale ludzi ktorzy sie ejszce niczym na obsidii nie wykazali tak jesli chca ze mna rozmawiac i juz mam dosyc takich idiotycznych postow kiroy wszystki krytykuje debil ... itdzauwaz ze na poczatkuetz sie nie lubilm z SOL ani z Borgiem i the wolf a zauwaz etarz ich pozdrawiam ... dlaczego ?? bvo mnie krytykowlai zaczelismy rozmawiac i doszlismydo wspolnych wnioskow jako ludzie dorosli ...i jakos mieli o 20-30 nizsze lvl ianijednego z nich nie zabilem boludzi co pisza prawde badz kulturalnie ja wyrazaja ( sa asertywni ) nalzy szanwoac dlatego Respect ForLife


Pozdrawiam : Borgo Sol Awolverka Nazgusia Xara Piita
Kiroy jest offline  
stary 27-10-2005, 07:30   #332
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

ta a Nazg znowu swoje ale skoro kiroy tak pięknie opisał swój rl life no to ok czas na mnie : średnią mam 5.00 więc tibia jako nałóg nie niszczy mojej "edukacjii" co by tu jeszcze.... biorę udział w akjach charytatywnych organizowanych w szkole , dużo grałem w piłkę nożną (byłem w reprezentacjii szkoły) ale po tym złamaniu ręki póki co musze się pożegnać z jakim kolwiek sportem a po wcześniejszym skęconiu nogi na boisku po zakończeniu leczenia jakoś udało mi się zostać w "kadrze" :S dobra cisne do szkoły ;P lolz
^Awolver^ jest offline  
stary 27-10-2005, 12:01   #333
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nazg

JA 22 august 2003 . 1 postac Sir Eternal Hunter/// tam widac kiedy ja zalozylem.[lecz zostala shakowana;/]
Dziekowa za pozdro

Mozecie chyba napisac kto ile gra etc.??jakie sery zaliczyl z jakimi lvlkami..bedzie zabawnie

Ostatnio edytowany przez Nazg - 03-12-2005 o 17:52.
Nazg jest offline  
stary 27-10-2005, 13:37   #334
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Brak ikony

OWN3D-k.o-OWN3D

Ostatnio edytowany przez Nazg - 03-12-2005 o 17:52.
Nazg jest offline  
stary 27-10-2005, 14:02   #335
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nazg
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69850087

wejdz i licytuj

ps.. wiec wrazam na: Azura ROX
o widze ze juz zalozyles nowe konto a nie kolega z 11 gwiazkami Ci sprzedaje
Slyth jest offline  
stary 27-10-2005, 14:04   #336
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

ile miałeś lat jak zaczynałeś grać ?
8?

Ostatnio edytowany przez Slyth - 27-10-2005 o 14:05.
Slyth jest offline  
stary 27-10-2005, 14:54   #337
^Awolver^
Zbanowany
 
^Awolver^'s Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005
Lokacja: Ostróda

Posty: 567
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom mag.: 25
^Awolver^ ma numer GG 1894158
Domyślny

omg noob chary więc miałem chara Kret Niszczyciel to byl bodajze 22 sorc i to bylo jakies rok temu ? aha zaczalem grac 2 lata temu lecz nie mialem neta ;] wiec tamtego okresu nie zaliczam jako grę więc w tibie gram roczek =] (nie licząc noob charów) na krecie niszczycielu mialem demon shield, crown set etc. ale miałem hacka więc ... bawiłem się wszystkimi profesjami i poznowałem je , później kupilem pacca i poznawałem wszystkie tereny dla pacc a pozniej zaczalem karierke na nowych servach
^Awolver^ jest offline  
stary 27-10-2005, 16:05   #338
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Brak ikony

OWN3D-k.o-OWN3D

Ostatnio edytowany przez Nazg - 03-12-2005 o 17:54.
Nazg jest offline  
stary 27-10-2005, 16:06   #339
Nazg
Użytkownik Forum
 
Nazg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Imię: Adam/Hoffi
Cool Slyth

,, Nie komentuje gowna " takie madre slowa dla Ciebie przetocze
Nazg jest offline  
stary 27-10-2005, 16:12   #340
kuglarz
Użytkownik Forum
 
kuglarz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2005
Lokacja: Wodzisław Śląski
Wiek: 44

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Imię: Drunka
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Domyślny

Witam.
Coś czuje że za te offtopicki to nam temat zbanuja

Ja gram od lutego, pierwszą moją postacią był Squbaniec na Pandorii ale to sie tylko rooka uczyłem. Potem Arato Thalion - elite knight 38 lvl na Morganie, a teraz Borgo. Mały dorobek ale i też mało czasu na grę :/ .

Dzieki wszystkim osobom co mnie pozdrawiali, pozdrawiam was też

Yours

Borgo

P.S. W najbliższym czasie rusza strona gildii White wolfs - jednej z najstarszych na Obsidii (niestety NG jest o 1 dzień starsze )
__________________
Porada dnia: Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem przebije doświadczeniem.
kuglarz jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:25.


Powered by vBulletin 3