Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-11-2004, 14:49   #81
Qomar freak
Użytkownik Forum
 
Qomar freak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Lokacja: Ekwador

Posty: 59
Domyślny

AaAaAaAaAaAaAa


Pasjak jak dla ciebie to ja jestem Pan........ lol........a co to tego .....ze ty zaczniesz trenowac tak? to na hu*a ten post ze koniec gry knajtem 46 lvl? LOL ? bosze...........kalectwo.........i czy ty wogle z domu wychodzisz ? : NIE ..........
Qomar freak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-11-2004, 15:04   #82
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

im waiting ...

Ja2 (30-10-2004 13:00)
moja kasa...
gamge (30-10-2004 13:05)
ja juz teraz nie gram na gamge
gamge (30-10-2004 13:05)
...
gamge (30-10-2004 13:05)
ale
gamge (30-10-2004 13:05)
potem sie logne
gamge (30-10-2004 13:05)
...
Ja2 (30-10-2004 13:06)
a kiedy mi kase oddasz
gamge (30-10-2004 13:06)
nie wiem
gamge (30-10-2004 13:06)
ja ostatio bardzo malo gram
gamge (30-10-2004 13:06)
na gamge
gamge (30-10-2004 13:06)
...
gamge (30-10-2004 13:06)
nauka
gamge (30-10-2004 13:06)
=/

@prezes
kto się z toba rozliczał to pogadam z nimi żeby sie tez ze mna rozliczyli
kto nie wierzy ze gamge ciagle trzyma moja kase niech pogada z pyrem(on i tak to potwierdzi bo osobiscie widzial jak gamge wyciagal vsa z vampa)
lub dofohidem(krecil sie dookola nas) nie wiem czy ktorys z nich widzial rozmowe dotyczaca podzialu ale bylo 17k dla mnie i vs jego a tu nagle hack(no comment)

co wczoraj na gg widze?
gamge
75bp uh na hero siedze od czwartku do soboty(czy jakos tak)
"malo gram gamgem, nauka.... a dp ciagle stoi pooste"

@Mako, Feneliku
jezeli chcecie robic sobie kabaret to prosze rozmawiac na gg tu nie maja trafiac posty typu"hahah najlepiej go zbluzgalem" albo "gamge to ********(chdzi mi o post feneliku ktory lubi bawic sie bluzgatorem...)"
to forum ma byc kulturalne...
Wiatrak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 15:06   #83
Gamge
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny A btw polak

Taki men jestes a jak ciebie nie ma kazdy na podwórku polewe z ciebie cisnie ( idz po ocet haha )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 15:10   #84
Pyro Mat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 34

Posty: 82
Pyro Mat ma numer GG 2995632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gamge
Taki men jestes a jak ciebie nie ma kazdy na podwórku polewe z ciebie cisnie ( idz po ocet haha )

Pasjak kto tu z kogo sie nalewa....to po pierwsze bo z Ciebie Kazdy...Nawet Koles który jest z Warszawy(Vini) sie z Ciebie zbija, wszyscy cala cafejka i Cale Wegorzewo wie jaki jestes........oddaj te 17k do Wiatraka bo i tak biegasz z g-armorem,aolem i tp wiec oddaj...przecierz calymi dniami siedzisz na dl i po miliardy dsmow wyciagasz....wszyscy wiedza jaki jestes..i ****a nie miej pretensji ale taka jest prawda..............a jesli sie wypierasz nie dziwie sie klamca zawsze sie wyprze...ech......
Pyro Mat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 15:14   #85
Pyro Mat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 34

Posty: 82
Pyro Mat ma numer GG 2995632
Domyślny Gamge.....

Komar mi pokazal rozmowe z Toba......i powiem tak ja tylko zrobilem to co inni powiedzili zeby zrobic dawno ja sie do tego przylaczylem...bo ****a nie mam zamiaru kantowac innych ludzi o wyczynach gamge.....****a z lituj sie przestan klamac...krasc....dlugo oddawaj to naprawde nikt nie bedzie mial nic do Ciebie........ale jesli bedzie tak robil to sie potem nie dziw
Pyro Mat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 15:15   #86
Qomar freak
Użytkownik Forum
 
Qomar freak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Lokacja: Ekwador

Posty: 59
Domyślny

Oj wiatrak wiatrak......... jeszcze sie nie nauczyles? ........on zdeka ...KLAMIE>............................hehe on i 75 bp uh buahahahaha.............jesli on mial max z 20 bp to bylo jakis uuper hunt.....buahaha...........




Przypomniala mi sie fajna historia...............ja z polakiem (pyro) idziemy do pasjaka bo jak to on powiedzial "Blokowalem Demona ! " no i puscil nam filmik...........no faktyczne leci filmik pasjak .. odlicza.....3! 2! 1 ! ......no i wchodzi .......na parcele ........wszedl i wyszedl.......i powiedzieli chyba "done" to jest pasjaka "Blokowanie demona" buaahahahaha ......... tak blokowac to 8 lbl moze jesli nie dostanie mocno......buahahahahahahahahha
Qomar freak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 15:53   #87
ruomliG
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

No cóż, to wszystko i tak jest żałosne.
Pasjak lepiej zastanów się nad sobą trochę bo dobrej przyszłości to ja ci nie wróżę, jak przez takie pierdoły sobie kontakty psujesz, a w życiu bywa różnie, poczekaj aż podrośniesz, kumple sie przydaja, wrogowie mniej (dziadek się odezwał...). Zaufania nie kupisz ale kase możesz oddać i radzę to zrobić.

Ogólnie dziwię się że tak to wszystko urzadziłeś, pamietam jak jeszcze kiedys broniłem cię z Pawłem i Rybkiem przed PK, a później co? Nabrałes w ramionach i za każdym razem traciłeś postać przez pkowanie, żałosne.

O wielu rzeczach jakie tutaj wypisał Polak wiem i widziałem na własne oczy(kafeja,hehe). Postaraj się lepiej.

Ale najbardzej wkurzyło mnie to jak pojechałes po moim bracie, niby że wielki złodziej, jakbys sam zobaczył taki bp to byś w portki narobił ze szcześcia i nikomu mru mru(no chyba że byłbyś tak głupi zeby się chwalić). Wychodzisz na wiernego przyjaciela jakiegoś obcokrajowca którego w zyciu na oczy nie widziałeś a urządzasz kumpla z rl, tak się nie godzi (zwłaszcza że to mój brat, hehe).

Pozdrawiam.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:02   #88
Pyro Mat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 34

Posty: 82
Pyro Mat ma numer GG 2995632
Domyślny

Piotrek(gilmour) zgodze sie z Toba..........i to co zrobil ze wy*******il cala prawde dla Shoostka to az sie nie chce wiezyc...wy***al z rl kumpla.......i trzymal z Obcokrajowcami...stale sie........kiedys byles inny.......nie chodzi o kantowanie bo to Ciagle bylo ale byles inny....LVl tez Ci *******nol do lba jak nic........bys czesciej wychodzil z domu i mial lepszy kontakt z innymi to by cos pomoglo....................
__________________
Zawsze mów prawde i tylko prawde
Pyro Mat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:05   #89
Gamge
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruomliG
No cóż, to wszystko i tak jest żałosne.
Pasjak lepiej zastanów się nad sobą trochę bo dobrej przyszłości to ja ci nie wróżę, jak przez takie pierdoły sobie kontakty psujesz, a w życiu bywa różnie, poczekaj aż podrośniesz, kumple sie przydaja, wrogowie mniej (dziadek się odezwał...). Zaufania nie kupisz ale kase możesz oddać i radzę to zrobić.

Ogólnie dziwię się że tak to wszystko urzadziłeś, pamietam jak jeszcze kiedys broniłem cię z Pawłem i Rybkiem przed PK, a później co? Nabrałes w ramionach i za każdym razem traciłeś postać przez pkowanie, żałosne.

O wielu rzeczach jakie tutaj wypisał Polak wiem i widziałem na własne oczy(kafeja,hehe). Postaraj się lepiej.

Ale najbardzej wkurzyło mnie to jak pojechałes po moim bracie, niby że wielki złodziej, jakbys sam zobaczył taki bp to byś w portki narobił ze szcześcia i nikomu mru mru(no chyba że byłbyś tak głupi zeby się chwalić). Wychodzisz na wiernego przyjaciela jakiegoś obcokrajowca którego w zyciu na oczy nie widziałeś a urządzasz kumpla z rl, tak się nie godzi (zwłaszcza że to mój brat, hehe).

Pozdrawiam.

hmm zastanowie sie nad tymi slowami ... tak se pomyslalem o dawnych czasach kiedy z 5 osub szlo sie na cyce ... um a tak se mysle ze wsumie masz race wkoncu jestes starszy potem oddam mu kase i skonczy sie ten zalosny temat
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:09   #90
Pyro Mat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 34

Posty: 82
Pyro Mat ma numer GG 2995632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gamge
hmm zastanowie sie nad tymi slowami ... tak se pomyslalem o dawnych czasach kiedy z 5 osub szlo sie na cyce ... um a tak se mysle ze wsumie masz race wkoncu jestes starszy potem oddam mu kase i skonczy sie ten zalosny temat

Jak sie zastanowisz i sie zmienisz to bedzie wszystko ok....naprawde....radze Ci to bo ****a nie chcem do ***a wyzywac sie w nieskonczonosc.......bo to nie ma sensu.....tutaj chodzilo abys sie tylko zastanowil nad Soba
i tyle......
__________________
Zawsze mów prawde i tylko prawde
Pyro Mat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:15   #91
Gamge
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pyro Mat
Jak sie zastanowisz i sie zmienisz to bedzie wszystko ok....naprawde....radze Ci to bo ****a nie chcem do ***a wyzywac sie w nieskonczonosc.......bo to nie ma sensu.....tutaj chodzilo abys sie tylko zastanowil nad Soba
i tyle......
to takie zeczy zalatwia sie na gg a nie ze ty ****a 20 min wczesniej wpadasz do mnie i " jak by nigdy nic" normal zachowanie a potem idziesz do domu i piszesz jakies po***any zeczy
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:18   #92
Qomar freak
Użytkownik Forum
 
Qomar freak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2004
Lokacja: Ekwador

Posty: 59
Domyślny

AaAaA Pasjak co do długuw................WISISZ MI 15 gp ............kiedys pozyczalem ci na parcela........oddaj teraz...... .........jak długi to długi i obliczylem sobie ze z 15 gp (potrącałem sobie 100% dziennie) wyszlo mi że teraz wisisz mi 15 635 gp ........no wiesz........oddawaj !!

Pozdro all z Węgorzewa xD


Ps: Jak dług to dług ....
Qomar freak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:28   #93
Gamge
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny A no własnie

ja ci 21 gp pozyczylem i za 1 sekunde 100% mnozylem to ty mi sie nie wyplacisz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 16:41   #94
Dragon Conqueror
Użytkownik forum
 
Dragon Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 18
Dragon Conqueror ma numer GG 3801027
Domyślny

Ej kk spoko teraz jest tylko proszę nie wypisujcie postów typu a ty mi wysisz kase etc. od tego jest gg.
Dragon Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 17:00   #95
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

a wiec ... :

1 primo (hrhrhr karolek napisalem to specjalnie nie denerwuj sie :> (ja tak nie mówie xD)

"ide lvl nabic" itp ... (slowa gamga) albo inne "bede skilował cały czas zobaczysz" (stałem pod dp w ab podchwyciłem kilka takich tekstów ciągłe przechwalanie sie gamga ze on najlepszy itp... btw.. lvl nie ma znaczenia tylko skile...

2 jedyna rzecz jaką widziałem co gamge zrobił i za to go troche polubiłem to było to jak pomógł mojej koleżance (subuexeja) (on niewiedzial ze ja ja znam ja zreszta gamga tez malo znam) dowiedzial sie ze stracila duzo rzeczy po hacku =/ sprzedal jej skull staf vsh i cos tam jeszcze za symboliczne 1 gp jedyna rzecz jaką pamiętam za którą go można było troche lubić ... reszta jak z tego co widze to gamge to lama i tyle... ale co ja tam wiem

wufei~
Wufei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 17:30   #96
Evul Zimn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2004

Posty: 30
Domyślny

Hmm, c*** kogo obchodzi chlopaki jak wyscie kumpli zdobywali, to poprostu trzeba byc... zablysnac, to nie ma tak ze lizesz komus dupe , bo bedzie myslal...a to ten frajer co sie pucuje , lepiej niech mysla "a to ten co mi pomogl costam costam", gamge bycmoze byl/idzie na hero , bo prezes zostaje sponsorem w zamian za exp... prawdopodobnie wezmie tylko kase za uhy i bolty a reszta pojdzie dla gamga , wiec wtedy se od niego sciskajcie kase...

Kazdy innaczej zaczynal Ja wspominam innaczej swoje poczatki...


Wstawilem ten obrazek bo bardzo lubie na niego patrzec i ten temat znajduje sie w "Zdjecia"

Pyro, kogo mam zabic? Strasznie sie nudze , jeszcze 84 dni pacca zostaly na hizezie
Evul Zimn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 18:39   #97
Pyro Mat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 34

Posty: 82
Pyro Mat ma numer GG 2995632
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gamge
to takie zeczy zalatwia sie na gg a nie ze ty ****a 20 min wczesniej wpadasz do mnie i " jak by nigdy nic" normal zachowanie a potem idziesz do domu i piszesz jakies po***any zeczy

tylko o to chodzi ze ja nie bylem w tedy u Ciebie......a chec napisania tego to bylo od ludzi co napisali....ja to tylko ujolem wszystko i zamiescilem tyle.....Zimn na gg liste chcem Ci dac
__________________
Zawsze mów prawde i tylko prawde
Pyro Mat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 18:43   #98
Gamge
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak chcesz to ja moge ujac kilka zeczy np

28.10.2004 15:10:12 CET Killed at Level 44 by a fire elemental of Pyro Mat


Kogo ty byles Mezem (bez obrazy Bartek) ktos ci muwił ze to gosc na rl ale ty nie wiezyles i codziennnie KISS kISSSSSS///
co tu bylo jeszcze

ktos muwil o moich skilach juz nie powiem jaki magic lvl ty miales/

Duzo tego bylo jak cos to napisze w nowym temacie ;]


Ps. Ktos chce film z tego wspanialego pekowania ( duzo smiechu ) pisac na gg 5083821

Ostatnio edytowany przez Gamge - 10-11-2004 o 18:44.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 18:51   #99
Pyro Mat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Węgorzewo
Wiek: 34

Posty: 82
Pyro Mat ma numer GG 2995632
Domyślny

Spasiony pedalcze......a kto kantowal ze bylem na dls...wypadlo 2 lub 3 dsmy i rh ale Ty zdjoles aola i guwno miales ..........wiesz takie sciemy morzesz walic.....fakt ze byla Amera off ale to mniejsze..........Od******* sie od mojego mlvl bo ****a Ty z***ie na 40+lvl skile miales 65+ i ****a nie masz sie czym chwalic po***ie..........Pasjak ****a tyle Ci powiem jestes po***anym czlowiekiem...tyle...........Wiekszosc moze to potwierdzic z rl to wszyscy.....przez Ciebie Po***ie Kamilek poszedl na inny server......-.-

****a *** klamiesz,kradniesz......*******isz nie wiem co na kazdym kroku.....****a ja bym nei zaczynal tej awantury ale ****a jak sobie przypomnialem ile osób przez Ciebie nie gralo juz albo s*******ilo na inne servy(mam na mysli ludzi z rl) wiesz to az sie w pale nie miesci.......*******e nie chce mi sie juz pisac na TWój temat oleje to bo ****a i tak to nei ma sensu Ciagle byles z***em i bedziesz.........pisz na mnie co chcesz i tak Ci ****a malo ludz wierzy jak ich kantujesz........

Ps:Wydac Kumplaz rl, który skroil dsma,bsa,demon shielda,uhy itp......dla jakiegos obcokrajowca......ech MArcin......brak slów
__________________
Zawsze mów prawde i tylko prawde
Pyro Mat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-11-2004, 18:55   #100
Gamge
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ps:Wydac Kumplaz rl, który skroil dsma,bsa,demon shielda,uhy itp......dla jakiegos obcokrajowca......ech MArcin......brak slów
Pyro to pisal


weidz na gg to ci przesle foto co shosotek pisze... Debilu zanim cos powiesz ...

to mój magic lvl
M-Level 6: 114516 MP.
to magic lvl Pyro
M-Level 53: 44832 MP.

Ostatnio edytowany przez Gamge - 10-11-2004 o 18:59.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:22.


Powered by vBulletin 3