Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2008, 11:40   #221
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Kolega wyżej ma racje. Nie przyszło wam do głowy, że nasza technologia nie jest na tyle dobra, żeby stwierdzić czy istanieje życie pozaziemskie?
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2008, 12:55   #222
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Po co mialby robic posmiewisko? Dla taniej sensacji i pieniedzy? Zreszta nie jestes konsekwentny, jednym naukowcom wierzysz, drugim juz nie. Jedni sie myla, drudzy nie..
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 13:28   #223
P.R.O.S.T.O.
Użytkownik Forum
 
P.R.O.S.T.O.'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 220
Imię: Blondina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 113
Skille: 100/84
Poziom mag.: 20
Domyślny

http://www.wykop.pl/ramka/89225/co-p...auwazonych-ufo

Chociaż sam uważam, że Wszechświat jest tak ogromny, że gdzieś tam na jakiejś planecie musiała się wykształcić jakaś inna cywilizacja, jednak dzielą nas miliony lat świetlnych więc nigdy nas nie odwiedzą

Pozdro!
__________________
Real Madryt fan...Tak było, jest i będzie !!

Hala RAUL, Hala Madrid !! =)

14:43 You advanced from Level 99 to Level 100.
15:44 You have found a demon armor.
P.R.O.S.T.O. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 13:41   #224
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

W UFO nie wierzę, natomiast w cywilizacje pozaziemskie - jak najbardziej.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 14:09   #225
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Po co mialby robic posmiewisko? Dla taniej sensacji i pieniedzy? Zreszta nie jestes konsekwentny, jednym naukowcom wierzysz, drugim juz nie. Jedni sie myla, drudzy nie..
Wątpie by człowiek tak znany w Ameryce, o takiej reputacji i mający prace w NASA tak po prostu z tego rezygnował. Myślisz, że NASA poda "Obcy istnieją?" Raczej nie. Za to ludzie i inni coraz więcej o tym mówią. Poszukaj na youtube jest wielka konferencja wielu znanych ludzi, którzy się tym zajmóją zajmowali na zlecenie USA i postanowili o tym powiedzieć światu.

Mylą się wszyscy i to ci próbuje uświadomić. Tak jak mylą się na temat epoki lodowcowej, tak mogą się myleć na temat życia i na temat cywilizacji pozaziemskich.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P.R.O.S.T.O. Pokaż post
Chociaż sam uważam, że Wszechświat jest tak ogromny, że gdzieś tam na jakiejś planecie musiała się wykształcić jakaś inna cywilizacja, jednak dzielą nas miliony lat świetlnych więc nigdy nas nie odwiedzą
Chyba, że ta cywilizacja jest bardziej rozwinięta. Wynalazła sposób na podróżowanie z prędkością światła lub nawet szybciej wiec czemu nie mogliby nas odwiedzić?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 14:17   #226
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Zaprzeczasz sam sobie.
"mający prace w NASA tak po prostu z tego rezygnował."
A zaraz potem.
"Myślisz, że NASA poda "Obcy istnieją?" Raczej nie."

Nawet jesliby cos wiedzieli, to jest cos takiego jak kontrakt. Nic nie mogliby powiedziec, nawet po zakonczeniu pracy.

Cytuj:
Chyba, że ta cywilizacja jest bardziej rozwinięta. Wynalazła sposób na podróżowanie z prędkością światła lub nawet szybciej wiec czemu nie mogliby nas odwiedzić?
Wynalazlaby sposob na podrozowanie z predkoscia swiatla i co? Lecialaby miliony(!) lat swietlnych zeby nas odwiedzic i wrocic? Zreszta, jakakolwiek cialo materialne nie moze podrozowac z predkoscia c.

Ostatnio edytowany przez karate:] - 29-08-2008 o 14:22.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 14:38   #227
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Nawet jesliby cos wiedzieli, to jest cos takiego jak kontrakt. Nic nie mogliby powiedziec, nawet po zakonczeniu pracy.
Aha i z tego powodu ma nic nie mówić bo podpisał kontrakt? A może ma to w dupie i postanowił powiedzieć? Ilu ludzi łamie takie kontrakty codziennie i wyjawia informacje?

Cytuj:
Wynalazlaby sposob na podrozowanie z predkoscia swiatla i co? Lecialaby miliony(!) lat swietlnych zeby nas odwiedzic i wrocic? Zreszta, jakakolwiek cialo materialne nie moze podrozowac z predkoscia c.
Aha a ty dalej swoje. Nie może tego nie może tego bo pani w szkole tak powiedziała? Znasz takie powiedzonko - Że wszyscy myślą, że coś jest niemożliwe, a przychodzi ktoś kto tego nie wie i to robi?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 14:52   #228
P.R.O.S.T.O.
Użytkownik Forum
 
P.R.O.S.T.O.'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007

Posty: 220
Imię: Blondina
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 113
Skille: 100/84
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Chyba, że ta cywilizacja jest bardziej rozwinięta. Wynalazła sposób na podróżowanie z prędkością światła lub nawet szybciej wiec czemu nie mogliby nas odwiedzić?
Zdecydowanie prędkość światła to za wolno, żeby przebyć miliony lat świetlnych Chociaż nie mówię, że nie podróżują (o ile są) o wiele szybciej niż wspomniana wcześniej prędkość. My możemy tylko sobie gdybać, moim zdaniem "tam gdzieś coś jest".
Pozdro!
__________________
Real Madryt fan...Tak było, jest i będzie !!

Hala RAUL, Hala Madrid !! =)

14:43 You advanced from Level 99 to Level 100.
15:44 You have found a demon armor.
P.R.O.S.T.O. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:13   #229
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Aha a ty dalej swoje. Nie może tego nie może tego bo pani w szkole tak powiedziała? Znasz takie powiedzonko - Że wszyscy myślą, że coś jest niemożliwe, a przychodzi ktoś kto tego nie wie i to robi?
Bloodwin, nie obraź się, ale w temacie tym i o Nibiru tracisz w moich oczach.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P.R.O.S.T.O. Pokaż post
Zdecydowanie prędkość światła to za wolno, żeby przebyć miliony lat świetlnych Chociaż nie mówię, że nie podróżują (o ile są) o wiele szybciej niż wspomniana wcześniej prędkość.
A ja mówię. Prawa fizyki dotyczą wszystkich we wszechświecie, nie ma jakichś An(nn?)un(nn?)aki, którzy mogą śmigać szybciej niż światło, lewitować i myć zęby bez użycia rąk.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 29-08-2008 o 15:18.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:28   #230
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Bloodwin, nie obraź się, ale w temacie tym i o Nibiru tracisz w moich oczach.
Nie moja wina, że mam swoje zdanie. Poza tym każdy może choć poznać te sprawe. Nie musi w nią wierzyć.

Cytuj:
A ja mówię. Prawa fizyki dotyczą wszystkich we wszechświecie, nie ma jakichś An(nn?)un(nn?)aki, którzy mogą śmigać szybciej niż światło, lewitować i myć zęby bez użycia rąk.
Traktujmy ten temat jako osobny i nie wciskajmy tu nic o Nibiru ok?

Powiedz, czemu uważasz, że podróż szybciej niż światło jest niemożliwa? Spójrz na to na przykładzie samolotu. Dla ludów pierwotnych, starożytnych czy średniowiecznych nie było to możliwe. Może dla ludów, które będą żyły na Ziemi za 100-200 lat podróż z prędkością światła będzie możliwa?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:40   #231
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

A za kilka lat, Ty pojdziesz do szkoly sredniej i dowiesz sie co nieco o predkosciach kosmicznych, predkosci swiatla i o tym ze jednak podroz czegos posiadajacego mase z predkoscia swiatla i wieksza jest niemozliwa.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 29-08-2008 o 15:42.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:42   #232
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Powiedz, czemu uważasz, że podróż szybciej niż światło jest niemożliwa? Spójrz na to na przykładzie samolotu. Dla ludów pierwotnych, starożytnych czy średniowiecznych nie było to możliwe. Może dla ludów, które będą żyły na Ziemi za 100-200 lat podróż z prędkością światła będzie możliwa?
30-40 lat temu, po lądowaniu na Księżycu, ludzie byli strasznie entuzjastycznie nastawieni. Prorokowali, że w 2000 loty w kosmos to będzie normalka, codzienność, że pewnie prędko nauczymy się podróżować z prędkością światła, a także w czasie, że teleportacja będzie możliwa... i co? Takiego wała. Z tego wszystkiego mamy jedynie teoretyczną wiedzę jak podróżować w czasie (choć tylko w jedną stronę) i umiemy rozpędzać... atomy (albo i niecałe atomy) do prędkości _zbliżonej_ do prędkości światła. Dłuuuuuga droga przed nami.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:48   #233
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
A za kilka lat, Ty pojdziesz do szkoly sredniej i dowiesz sie co nieco o predkosciach kosmicznych, predkosci swiatla i o tym ze jednak podroz czegos posiadajacego mase z predkoscia swiatla i wieksza jest niemozliwa.
Bloodwin
Użytkownik Forum
Wiek: 17

Hm?

Cytuj:
30-40 lat temu, po lądowaniu na Księżycu, ludzie byli strasznie entuzjastycznie nastawieni. Prorokowali, że w 2000 loty w kosmos to będzie normalka, codzienność, że pewnie prędko nauczymy się podróżować z prędkością światła, a także w czasie, że teleportacja będzie możliwa... i co? Takiego wała. Z tego wszystkiego mamy jedynie teoretyczną wiedzę jak podróżować w czasie (choć tylko w jedną stronę) i umiemy rozpędzać... atomy (albo i niecałe atomy) do prędkości _zbliżonej_ do prędkości światła. Dłuuuuuga droga przed nami.
Wiec jak wyjaśnisz to, że naukowcom udało się rozpędzić cząstki subatomowe do prędkości większej niż prędkość światła wykorzystując tak zwane "zjawisko tunelowe"?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:49   #234
Vlad Dracula
Użytkownik Forum
 
Vlad Dracula's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: KK
Wpisy bloga: 1

Posty: 535
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 22
Poziom mag.: 19
Vlad Dracula ma numer GG 1970836
Domyślny

Niekoniecznie te "inne cywilizaje" musza podrózować z prędkością swiatła. Jest takie coś jak teleportacja. Na ziemi przeteleportowali jedynie bardzo małą cząstkę, ale jesli te inne cywilizacje sa bardzo rozwiniete to mozliwe, ze mogą cale cialo teleportowac.
__________________
..
Vlad Dracula jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:52   #235
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

No offence ale,

zawsze mozna sklamac, isc pozniej do szkoly, nie zdac itp itd. bądź nie chodzisz do ogolniaka, a do zawodowki/technikum gdzie tych informacji jest niewystarczajaco duzo, a jesli jednak chodzisz to masz slabego nauczyciela, lub olewasz fizyke.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 29-08-2008 o 15:55.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:57   #236
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Wiesz, zawsze mozna sklamac, isc pozniej do szkoly, nie zdac itp itd. Wiec albo nie chodzisz do ogolniaka, a do zawodowki/technikum gdzie tych informacji jest niewystarczajaco duzo, albo masz slabego nauczyciela, lub olewasz fizyke.
Znów fail. Właśnie idę do 2 klasy LO w Szczecinie. Mam wystarczająco dużo informacji na ten temat. Miałem lekcje o prędkości świata. Mój nauczyciel podobnie jak ty uważa, że nie da się osiągnąć większej prędkości. Niestety nie zgadzam się z nim, ale skoro miałem zamiar zdać musiałem się podporządkować, nie znaczy, że zmieniłem zdanie.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 16:02   #237
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Znów fail. Właśnie idę do 2 klasy LO w Szczecinie. Mam wystarczająco dużo informacji na ten temat. Miałem lekcje o prędkości świata. Mój nauczyciel podobnie jak ty uważa, że nie da się osiągnąć większej prędkości. Niestety nie zgadzam się z nim, ale skoro miałem zamiar zdać musiałem się podporządkować, nie znaczy, że zmieniłem zdanie.
Dalej nie rozumiesz. Predkosc swiatla i wieksza da sie osiagnac, ale nie czyms co ma mase. Wcale nie musiales sie podporzadkowywac, jedna ocena nie swiadczy o promocji do nastepnej klasy. Zreszta, po co sluchac nauczyciela po studiach skoro to wszystko to pic na wode. Grawitacja tez nie istnieje, hm?
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 16:10   #238
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Dalej nie rozumiesz. Predkosc swiatla i wieksza da sie osiagnac, ale nie czyms co ma mase. Wcale nie musiales sie podporzadkowywac, jedna ocena nie swiadczy o promocji do nastepnej klasy. Zreszta, po co sluchac nauczyciela po studiach skoro to wszystko to pic na wode. Grawitacja tez nie istnieje, hm?
Ja słucham nauczycieli. Ale nie wszystko co mi mówią, przyjmuje za pewne. Mam swoje zdanie i czasami pytam dokładniej co i jak. Wtedy przyjmuje to na 100%. Są jednak rzeczy, z którymi się nie zgadzam. ;P
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 16:11   #239
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Ja słucham nauczycieli. Ale nie wszystko co mi mówią, przyjmuje za pewne. Mam swoje zdanie i czasami pytam dokładniej co i jak. Wtedy przyjmuje to na 100%. Są jednak rzeczy, z którymi się nie zgadzam. ;P
Co świadczy o Twojej ignorancji.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 16:17   #240
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Co świadczy o Twojej ignorancji.
Oj Lasooch teraz to ty nie obraź się na mnie, ale właśnie też straciłeś w moich oczach.

Uważasz posiadanie własnego zdania za ignorancje?

"Nie wierz we wszystko co przeczytasz/co ci powiedzą".
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:29.


Powered by vBulletin 3