Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-02-2007, 04:14   #61
MlodyPL
Zbanowany
 
MlodyPL's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2006
Lokacja: z Nieba

Posty: 179
Profesja: Druid
Gildia: Titan Squad
Świat: Luminera
Poziom: 51
Poziom mag.: 51
Domyślny

Heheh nie daje nam obiadu ... za malo surówki W sumie prawda ;P Troche jestem głodny teraz.

@Topic

Wiekszosc low lvli pl~ mysli tak : ukradne lootbaga w 5 min i bede mial 3k albo bede robic 1 godz sprzedam go tez za 3k ale moga mi ukrasc. Tak samo z podchodzeniem i proszeniem o free items, jak w realnym swiecie ;P. Wiele razy słyszalem jak żebrak z peronu wozil sie droszym samochodem.
MlodyPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-02-2007, 06:14   #62
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Mysle, ze sytuacja w jakze wspanialym Poslkim krolestwie kombinatorow odpowie ci na to pytanie.
Trzeba tylko troche pomyslec dlaczego chlop z USA jest lepiej wychowany niz chlop z Polski. Sytuacja gospodarcza i PKB slabe przyczyniaja sie do "Chamstwa" w naszym spoleczenstwie.
Wychowanie 10'latkow mozna wytlumaczyc (nic nie wytlumaczy -.-) miernym programem edukacji (wychowanie) i zbyt malym zainteresowaniem rodzicow (bo rodzice to kombinatorzy i traca czas na kombinowanie pieniedzy, oh jaki ten kraj piekny...).

Najchetniej tych wszystkich "Ziomkuw" powybijal ich na miejscu bez zadnych skrupulow 0.o. I wnerwia mnie fakt, ze jakis "Elo frajer noob newbi 10 lot" krzywdzi nie tylko reputacje, ale takze i kraj oraz historie!

P.S.
W tak zapadnietym pod ziemie kraju wlasnie takie rzeczy sie dzieja.

Ostatnio edytowany przez janek@ - 17-02-2007 o 04:53.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 09:26   #63
Bartek153
Użytkownik Forum
 
Bartek153's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Lokacja: ankrahmun

Posty: 144
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Samera
Poziom: 81
Skille: 86/60
Poziom mag.: 18
Domyślny

imo polacy najeiwecej noobia w tibii np na securze najwiecej jest thiefow i noobow co zabijaja notorycznie dwarfy do skillowania i sie potem z tego smieja nawet mialem zdarzenie ze kumpel ktorego znalem juz troche chcial mnei wyciagnac na dragi zeby mnie dedly bo bright sworda mialem....a br to w sumie nei sa tacy zli ostatnio gadalem z jakas klijetka br ale po angielsku i byla max wporzo.
__________________
THUG LIFE - The Hate U Gave Lil Infants Fuck Everybody

2Pac Shakur 1971-1996 R.I.P.

21:36 Prince On Samera [55]: me will wait you anther all of that will pay to me me will wait you so pay to me so the royal helemt will be 30 k
15:39 Phoragus [13]: SZUKAM PRZYJACIELA ()<45lvl+>()
00:55 Nassif Neto [53]: where are carlin?
Bartek153 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 09:43   #64
Dolor
Użytkownik Forum
 
Dolor's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Katowice
Wiek: 32

Posty: 732
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ligus
Dolor ma numer GG 3898731
Domyślny

Czytając to wzięła mnie lekka ironia...
Brazylijczycy czy Szwedzi mają te same problemy co my...
W tej chwili Polacy pod względem liczebności graczy są na równi z Brazylijczykami...
Myślisz że brazylijskie nooby nie krzyczą o itemy? Krzyczą i to bardziej niż my tylko że po prostu my ich nie rozumiemy bo prawie nikt z Polaków grających w tibie nie zna języka portugalskiego czyli języka którym posługują się Brazylijczycy...
Jeśli chodzi o to czy Brazylijczycy się tłuką to tłuką się i to potwornie dużo bardziej niż my... Oni leja się o byle co...
Polacy się często kłócą to niestety smutna prawda ale czy inne narody się nie kłócą? Też się kłócą...
Dużo ludzi grających w Tibie chodzi mi tu szczególnie o Brazylijczyków nigdy nie słyszeli o takim kraju jak Polska... Oni myślą że Polska jest biednym krajem że ludzie w nim są ograniczeni jeśli chodzi o rozwój intelektualny...
Lecz się mylą niech zobaczą na siebie... Oni uczą się na studiach tego co my w gimnazjach... jaka nich jest bieda... Wiem co nie co o Brazylii bo siostra od mojego dziadka podczas 2 wojny światowej tam wyemigrowała i dzięki temu już miałem okazje być w Brazylii i uwierzcie mi bądź nie ale ja nie mam zamiar jechać do tego syfu jeszcze raz...
__________________
Dolor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 09:48   #65
Elevarm
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005

Posty: 340
Domyślny

Jakiś czas temu powiedziałem jednemu ze szwedzkich najwyższych leveli u mnie na serwerze że jestem Polakiem to mi poprostu nie uwierzył...
Elevarm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 10:00   #66
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elevarm Pokaż post
Jakiś czas temu powiedziałem jednemu ze szwedzkich najwyższych leveli u mnie na serwerze że jestem Polakiem to mi poprostu nie uwierzył...
Nie martw się, znam gorsze reakcje.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 11:00   #67
Smichael
Użytkownik Forum
 
Smichael's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: LESZNO.

Posty: 216
Profesja: Elder Druid
Poziom: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do Smichael
Domyślny

mam gdzieś czy ktoś jest pl , br , swe , ned , eng , rus moze byc chinczykiem japonczykiem eskimosem , nawet mongołem , ale jak długo koleś mi nie przeszkadza ja nie mam nic do niego , niestety najwiecej przeszkadzaja mi polacy , ze szwedami zawsze sie dogadywalem , nawet nie mogli uwierzyc ze jestem z polski , zauwazylem pare ciekawych rzeczy dotyczace polakow podczas grania oj pare lat sie grało.. polak bedzie cie szanowal tak dlugo az nie przescignie Cie w lvlu itp itp ,pozniej bedzie mial Cie gdzies nawet jesli go znasz rok jest w stanie wykraść itemy które zbierales przez swoj caly tibijski zywot , wiadomo ze osobne przypadki w br czy swe sie zdazaja ale polacy noobuja na kazdym kroku , a najgorsze jest to ze są to wysokie lvle , z noobcharami którymi wyludzaja 'free items' :|lub wpadaja na dragi i sie pozniej dziwisz ze lootbag znikł :/ ile razy mialem przypadki ze polski noobek lvl ok 10 wbijal na respa dragow w ankh , padl 5 razy ale dalej przychodzil by ukraść moj lootbag :|
__________________
buffalo soldier , dreadlock rasta
Smichael jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 11:01   #68
PharadoX
Zbanowany
 
PharadoX's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Wiek: 33

Posty: 564
Profesja: Knight
Świat: Lunara
Poziom: 10
Skille: 46/47
Poziom mag.: 2
Domyślny

( większośc piszących w tym temacie myślą że nie są noobami :> )

Kto noob? Jaa?? A tak właściwie - mów sam za siebie. Pewnie też nie jesteś uber pro ( do autora tematu ). Nawet jeśli jakaś masa ludzi na low lvl'u podchodzi i pyta się PL? po czym "wanna bi majn friend?" to nieznaczy że to noob , ja już - newbie.

Ostatnio edytowany przez PharadoX - 14-02-2007 o 11:03.
PharadoX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 11:53   #69
Elwag
Użytkownik Forum
 
Elwag's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2007
Lokacja: Świdnik

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ja tam nic do brazylijczyków nie mam..wczoraj spotkałem jakiegoś widzial ze nei mam już hp to dal mi 10 ryb i prawie 1k i jakieś itemki
Elwag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 12:06   #70
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

A jakby Cię zabił to cała nacja znienawidzona? Żałosne.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2007, 16:56   #71
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Wychowanie 10'latkow mozna wytlumaczyc (nic nie wytlumaczy -.-) miernym programem edukacji i zbyt malym zainteresowaniem rodzicow (bo rodzice to kombinatorzy i traca czas na kombinowanie pieniedzy, oh jaki ten kraj piekny...).
Uu tu jednak widac ze nie masz zbyt duzego pojęcia o USA, moze cie zdziwie ale Polska np. jest jednym z BARDZO nielicznych krajów gdzie sie uczy historii powszechnej, moge ci zagwarantować ze przecietny amerykanin wie tyle o krucjatach czy starozytnym Rzymie tylko tyle co uslyszal w National Gegorafic... ostanio lecial program "Beauty and Geek", typiara w wieku 22-25 lat nie umiala powiedziec jaki stan lezy na zachód (lub połnoc, nie pamietam) od Virginii o_O
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dolor Pokaż post
Jeśli chodzi o to czy Brazylijczycy się tłuką to tłuką się i to potwornie dużo bardziej niż my... Oni leja się o byle co...
Polacy się często kłócą to niestety smutna prawda ale czy inne narody się nie kłócą? Też się kłócą...
Dużo ludzi grających w Tibie chodzi mi tu szczególnie o Brazylijczyków nigdy nie słyszeli o takim kraju jak Polska... Oni myślą że Polska jest biednym krajem że ludzie w nim są ograniczeni jeśli chodzi o rozwój intelektualny...
No tu masz racje, Brazylia to kraj skrajności, w centrum miasta wille a 2km dalej slumsy, i dla wiekszosci graczy z Brazylii pacc jest rzeczą nieosiągalną
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PharadoX Pokaż post
Nawet jeśli jakaś masa ludzi na low lvl'u podchodzi i pyta się PL? po czym "wanna bi majn friend?" to nieznaczy że to noob , ja już - newbie.
błąd, to są wlasnie nooby, newbie jest wtedy kiedy sie spyta gdzie jest np. sklep z runami albo temple
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 16:26   #72
Dercon
Użytkownik forum
 
Dercon's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005
Wiek: 33

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dercon
Profesja: Knight
Świat: Fortera
Dercon ma numer GG 8582016 Send a message via Skype™ to Dercon
Domyślny

Moim skromnym zdaniem: większość polaków grających w Tibię myśli sobie "Tibia to tylko gra, więc mogę sobie kraść, zabijać i obrażać, bo i tak nikt mi nic nie może zrobić." Później chodzą tacy i proszą o darmowe przedmioty, o pomoc w zabiciu silnego potwora/gracza.
Oczywiście są też tacy, co przestrzegają zasad, pomagają newbie, nie zabijają innym potworów i nie kradną lootbaga. Takich ludzi szanuję i z takimi chcę się przyjaźnić.
Co do narodowości - nie obchodzi mnie czy ktoś jest Szwedem, Brazylijczykiem, Rosjaninem czy Polakiem. Dla mnie gracz może być nawet z Marsa byle by mi nie szkodził.
Dercon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 18:45   #73
KoLoMaG
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 30
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: Serdar Army
Świat: Pacera
Poziom: 34
Skille: 17/24
Poziom mag.: 40
KoLoMaG ma numer GG 9344686 Send a message via Skype™ to KoLoMaG
Domyślny

Nie wszyscy są NOObami trzeba wiedziec z kim sie rozmawia i nie gadac z obcymi wyłoncznie po Angielsku. Dopiero jesli koles zna angielski mozemy go spytac czy polak bo jeśli nie zna angielskiego to jest Noob bądź ktoś komu nie powinno się zawraca łba taka jest moja hipoteza xD
__________________
Tibia jest po to żeby w nią grac a rozważanie o niej to jakby marzenia o czymś co jest dla niektórych niemożliwe. To nieprawda. Jak grasz to robisz level a jak nie grasz to go nie robisz i tyle
KoLoMaG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2007, 19:10   #74
Draggy_Slayer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2006

Posty: 912
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

bo wiekszosc dzieci (tak walsnie dzieci <15lat) to kopane w dupe w szkole gnojki ktore mysla ze sam panami wszechswiata ze swoim ivul 20 lvl fri akont sorkiem

zal mi takich ludzi dlatego tylko na paccu gram bo bym *****cy dostal

ale jak wytlumaczyc zachowanie
podchodzi koles do mnie (afkuje pod domkiem) 20lvl+ free acc
pyta o "fri itanz" caly czas odpowadam nie
za ktoryms razem zaczyna mi jechac po rodzinie
czy to sie nazywa kultura? czego teraz ucza tych gowniazy w domach
sam jakis wielce dorosly nie jestem(aczkolwiek pelnoletni) wiec wkurza mnie cos takiego
jakbym ja mial 15lat i moja mama by zobaczyla ze cos takiego komus pisze to bym mial zakaz zblizania sie do komptera na 30 lat
Draggy_Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 00:57   #75
Rozi
Użytkownik forum
 
Rozi's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Caytia
Profesja: Elder Druid
Gildia: Abaddon
Świat: Nerana
Poziom: 81
Skille: 19/24
Poziom mag.: 60
Domyślny

;o ano niestety sporo jest tych n00b polakow.Ale badz co badz szwedzi,brazylijczycy itp wcale nie sa lepsi.Niby osiagaja szybko wyskoie lv (mam tu na mysli glownie nowe swiaty) i mysla ze sa masta i w ogole.Ale potem zaczynaja robic low lv chary i sami kradna,wyzywaja,PKuja etc.A jak ktos im takiego chara zabije to robia szybki relog no i jestes hunted itp.Ja osobiscie uwazam ze nasz narod, mimo tych n00b-pl, pokazal na co nas stac spojrzcie na pierwsza czworke Highscore w lv. (1.Eternal oblivion (jeszcze) 2.Mateusz Dragon Wielki 3.Taifun Devilry 4.Seromontis ) Jakby niepatrzec dominujemy ;> szkoda tylko ze pod wzgledem n00bs tez
Rozi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 09:01   #76
ksalk
Użytkownik Forum
 
ksalk's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2005

Posty: 31
ksalk ma numer GG 4308803
Domyślny

Cytuj:
typiara w wieku 22-25 lat nie umiala powiedziec jaki stan lezy na zachód (lub połnoc, nie pamietam) od Virginii o_O
To nic w porownaniu do Polski Widzialem jak w TV gosciu chodzil po miescie i pytal sie: Ziemia kreci sie wokol Slonca czy Slonce wokol Ziemi. I ludzie nawet tego nie wiedzieli albo sie zastanawiali - myslalem ze padne o.0
ksalk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 17:23   #77
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ksalk Pokaż post
To nic w porownaniu do Polski Widzialem jak w TV gosciu chodzil po miescie i pytal sie: Ziemia kreci sie wokol Slonca czy Slonce wokol Ziemi. I ludzie nawet tego nie wiedzieli albo sie zastanawiali - myslalem ze padne o.0
ciezko mi uwierzyc, pewnie pytali samych 60+ lat ze schzofrenia i skleroza
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 19:36   #78
tommm
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006

Posty: 27
Domyślny Zgadzam się

9 na 10 Polaków to nOOby.
Za każdym razem (kilkadziesiąt?), gdy spotykałem się z PK'owaniem, złodziejstwem, chamstwem, lurowaniem, blokowaniem itp. okazywało się, że jestem ofiarą "szanownego" rodaka.
Mam dosyć polskich nOObków. Chciałem napisać, że mi wstyd za polskie dzieci, ale ostatnio zauważyłem zwiększoną ilość nOObów w wieku 15-20 lat, więc niech nikt tu nie mówi, że chodzi o łebków, bo starsi gracze to wcale nie mniejsze nOOby

Ostatnio edytowany przez tommm - 17-02-2007 o 19:37. Powód: literówki
tommm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2007, 21:46   #79
Pan Goner
Zbanowany
 
Pan Goner's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 158
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lakamen
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 20
Skille: 65~/65~
Poziom mag.: 4
Pan Goner ma numer GG 5157895
Domyślny

sluszna uwaga,wlasnie polacy lataja po depo i "drą mordy" np."kto hce blue rope bo koncze z tibia???//?/" :/ to juz mnie upokarza,to samo jest na ots'ach(tak wiem,to ma byc o rl tibi) ale wiele razy gralem na ots'ach szwedzkich,i przewaznei gdy kradna loota wlasnei jest cos takiego "give me back" a odpowiedz przewaznie "s*******aj noobie" -.-' nawet nei wiemy co to znaczy noob(ja wiem) a i tak to najzestrza "obraza" polakow,na poczatku wlasnie wszyscy mi mowili ze br to najwiekszy syf tibi,ale wiele razy juz br mi pomagali i tp..ehh szkdoa gada bo takuch przypadkow bylo,jest i bedzie baaaardzo duuuuzo :/ POLACY ! ZMIENMY SIE ! =/
edit:
wlasnie ze nie,facc juz nei jest tak strasznie noobowaty jak kiedys w porownaniu do pacca,biegam po depoi krzycze ze sprzedam vampire shielda za 18 k (bardzo tanio jak na moj serv) a podchodzi do mnie polak i pisze "kurwa chuju jebany,sprzedaj mi za 15 pls" ja sie tak patrze i mowie do niego "wyzywasz mnei i prosisz w jednym zdaniu?" a on na to "nei to nei kurwa zobaczymy",oczywiscie pacc...coraz czesciej mamusie kuouja swoim dzieciom pacc i mysla ze maja pacca to so "kul extra trendi" i wogole..poprostu zal sie przyznawac do tego z kad pochodzimy...

Ostatnio edytowany przez Pan Goner - 17-02-2007 o 21:50.
Pan Goner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-10-2007, 14:52   #80
NcR
Użytkownik Forum
 
NcR's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2007

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hyberion
Świat: Honera
Poziom: 108
Skille: 85/83
Poziom mag.: 7
Domyślny ...

masz reda-brazol swe itd cie uhnie
masz reda-polak cie dobije/bloknie
po prostu zal.pl;/
NcR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:13.


Powered by vBulletin 3