Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-09-2005, 22:39   #1
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny Selena - znow wojna

Po wojnie miedzy RaP vs Vidfamne & BR, AO vs Aew znow na Selenie rozpetala sie wojna miedzy 2 najmocniejszymi gildiami na serverze. Otoz gildia Gathering (wczesniej AO) zostala zdradzona przez 2 vice, ktorzy przeszli na strone bylych graczy Aew szykujacych sie do kolejnej wojny przeciw pl. Zwabili 2 graczy Gathering: Arvit 100 RP i Sellemon 89 RP, strapowali i zabili. Nastepnie tych 2 vice (Daenero i Laros Feleon) kickneli wszystkich (oprocz lidera i 2 pozostalych vice) z gildi a sami zalozyli Breathstealers do ktorej weszli byli gracze Aew, kilku zdrajcow z Gathering i kilka nowych osob ktore wczesniej nie uczestniczyly w zadnej z podanych wczesniej wojen. Zdradzeni gracze z Gathering zalozyli nowa gildie Team Pekay majaca pokona Breath~. Na czele tej gildii stanal Popeye Vidfamne 76 RP (obecnie zbanowany)
Aktualne statsy mozna znalezc na stronie:
http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=953415
Wojna ta toczy sie do kicka ktorejs z gildii na zawsze co powinno dac kres wojnom na Selenie. Osobiscie jestem za Team Pekay gdyz ta wojna jest posrednio prowadzona przeciw graczom z Polski. Bylem w TP ale niestety zostalem shakowany i obecnie nie gram. W miare uplywu czasu bede dodawal kolejne informacje.
Linki do filmow z wojny mozna znalezc w topicu:
http://forum.tibia.com/forum/index.p...hreadid=955242
HAIL TEAM PEKAY
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2005, 23:37   #2
Azakus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 37

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 117
Skille: 93/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Muahhaha. Wojna przeciw Polakom dales sie poddac propagandzie Gatheringu. W obu gildiach mam przyjaciol ale jestem za Breath~ poniewaz to Gathering wywolal te wojne zabijajac Mortecha i Alphona bez powodu. A co do wojny przeciw Polakom to i w Breath~ sa Polacy. Co do zdrady to Laros i Daenero wykazali lojalnosc wobec przyjaciol a nie gildii ktora rozpoczela bezsensowna wojne. Wlasnie to cenie u Szwedow ze pomagaja sobie nawzajem czego nie widze u Polakow, ktorzy gnebia sie nawzajem.
Azakus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2005, 23:40   #3
*Ryspeht*
Użytkownik Forum
 
*Ryspeht*'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: Nowa Huta
Wiek: 33

Posty: 82
Stan: Aktywny gracz
Imię: Naina
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: +50
Skille: 77/76
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja tam sam nie wiem. Najlepiej jakby był remis bo w oby gildiach mam znajomych (z tym że więcej w TP)
Ale patrząc po ilości graczy w gildiach to bez problemu powinni wygrać Breath~ bo jest ich 2 razy więcej, TP jednak dają radę.
Ja czekam co się dalej wydarzy..

pozdro!
*Ryspeht* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 08:09   #4
Pitekk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: Racibórz
Wiek: 35

Posty: 39
Imię: Gippi
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 29
Domyślny

Ja tam za tp ni ejestem za bardzo. Mam sporo qmpli w hatjering, pozatym slyszalem ze jak gathering poszli na edron, to tp sie schowali w gh...
aaa
jak to nie gathering to sry bo moglo mi sie cos pomylic. I TP moim zdaniem przegra W koncu walcza na najwyzsze lvle na serwie
Pitekk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 11:59   #5
pyros16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W moim osobistym odczuciu Team Pkey przegra ta wojne... i wydaje mi sie ze jest to bardzo dobrze, poniewaz w tej wlasnie gildii roi sie od PA w przeciwienstwie do Breath~
W TP mam wielu znajomych co prawda... ale takie osoby jak Alfis czy rodzina Vitfamne to typowi PA... Juz nie raz kazali mi placic za nic... kiedy to gralem na paladynie... dlatego palam do nich maksymalna nienawiscia

Hail Breath~
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 12:53   #6
Eleuther
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Imię: Eleuther
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 66
Skille: 86/63
Poziom mag.: 17
Eleuther ma numer GG 9416558
Domyślny

Ja i tak jestem za Team Pekay chociaz tacy jak Alfis i Popeye Vidfamne to najwieksi PA na servie.Mam w obu gildiach przyjaciol ale Team Pekay to w wiekszosci Polska gildia wiec jestem za nimi
Eleuther jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 16:45   #7
Sir_Mani
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 35

Posty: 14
Stan: Tutor
Imię: xxx
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: xxx
Świat: Furora
Poziom: 80
Poziom mag.: 52
Sir_Mani ma numer GG 4422236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azakus
Muahhaha. Wojna przeciw Polakom dales sie poddac propagandzie Gatheringu. W obu gildiach mam przyjaciol ale jestem za Breath~ poniewaz to Gathering wywolal te wojne zabijajac Mortecha i Alphona bez powodu. A co do wojny przeciw Polakom to i w Breath~ sa Polacy. Co do zdrady to Laros i Daenero wykazali lojalnosc wobec przyjaciol a nie gildii ktora rozpoczela bezsensowna wojne. Wlasnie to cenie u Szwedow ze pomagaja sobie nawzajem czego nie widze u Polakow, ktorzy gnebia sie nawzajem.
Masz 100% racji! To nie jest wojna pl vs swe. Gath~ zaczeło wojne.A polacy zawsze będą zabijać się nawzajem (cóż...taki naród).
Dlaczego mówicie "nie lubie sejtana, alfisa i cale vid~, ale jestem za team pekey bo mam tam kolegów jest wiecej polakow". Moja odpowiedz jest taka: Nikt nie rozumi toku myślenia zagranicznych graczy.Oni myślą tylko o wojnach i dla nich wojny to cała tibia.Gdyby tak myśleli polacy to by sie złaczyli i walczyli przeciwko takim noobom jak sejtan czy alfis.A że polacy mają wysokie lvl na selenie więc z kimś muszą trzymać.Wybrali Team pekey. Chyba moje rozumowanie nie jest w 100% poprawne ale warto sie nad tym zastanowic.
Hail Breathstealers !
Sir_Mani jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 19:17   #8
sir Tifejo
Użytkownik Forum
 
sir Tifejo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów k/Gliwic
Wiek: 32

Posty: 734
sir Tifejo ma numer GG 4203085
Domyślny

Taa, szkoda ze sie ne wywiazales z zadania - przybyly 2 nowe fragi:
Aavi Balaya: Killed at Level 80 by Mortech Nocturna and by Alphon i
Merhion: Killed at Level 80 by Appitjuh
__________________
Pozdrawiam,
sir Tifejo


[email protected]
sir Tifejo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-09-2005, 19:25   #9
grzybek 09
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Gorzów Wlkp.
Wiek: 33

Posty: 13
Domyślny

Eh... co tu dużo gadać ... Vidfamne ( z tego co pamietam z seleny) zawsze chcieli rządzic i uważali sie za najlepszych. Moim zdaniem powinny wkoncu przegrac wojne zeby sie uspokoili
grzybek 09 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 16:17   #10
Marczio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Lokacja: polack
Wiek: 36

Posty: 597
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: selena/xerena
Poziom mag.: 45
Marczio ma numer GG 1065481
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azakus
Muahhaha. Wojna przeciw Polakom dales sie poddac propagandzie Gatheringu. W obu gildiach mam przyjaciol ale jestem za Breath~ poniewaz to Gathering wywolal te wojne zabijajac Mortecha i Alphona bez powodu. A co do wojny przeciw Polakom to i w Breath~ sa Polacy. Co do zdrady to Laros i Daenero wykazali lojalnosc wobec przyjaciol a nie gildii ktora rozpoczela bezsensowna wojne. Wlasnie to cenie u Szwedow ze pomagaja sobie nawzajem czego nie widze u Polakow, ktorzy gnebia sie nawzajem.
tu sie mylisz.
Rodzina Slash' i kilku ich ziomow wlasnie tak zaczeli poprzednia wojne. Sa nawet SS'y na ktorych wszyscy pisza pl hunt i pokazuja loota z polakow. Nocturny tez nie przepadali za polakami, i to akurat nie jest propaganda.
Twierdzisz z Laros i Daenero wykazali lojalnosc wobec przyjaciol... to co w Gathering byli sami? Fajni przyjaciele szczegolnie dla Daenero ktory przeciez byl na liscie "no able to pay" dla Aew wiec ciekawe.
__________________
20:24 Iyan Xoder [14]: lol btw, old pl Szarancz or new swe one?
Marczio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 21:57   #11
Yo'Shimo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Moim zdaniem wojne wygra Breath~ Co prawda TP ma w swoich szeregach wielu dobrych graczy ale to i tak za malo, a pozatym TP sklada sie w wiekszosci z pa!
Hail Breathstealers!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 22:13   #12
Pucov
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem co ten kolo który założył ten temat gada ale wiem jedno że ma zle w głowie.Wez lepiej nie bądz rasista bo po pierwszej wojnie która była na tym servie to już sie nienawidzili jedni z drugimi i dalej tak zostało a że ktoś przeszedł na 2 strone to nic nie znaczy.Bede w TP i pójde do B~ i co?jestem przeciez polakiem....a Koti Conqueror?A Keinen?to są Polacy i co?teraz to ty zle gadasz...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 22:31   #13
Sir-Wojtek Hiberna
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 07 2005

Posty: 51
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir-Wojtek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Brute Force
Świat: Hiberna ^';,;'^
Poziom: 113
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Pozyjecie zobaczycie Muahha ;]
Sir-Wojtek Hiberna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 23:24   #14
Pieczarmistrz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Elbląg

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

@Up bardzo madra wypowied Sir-Wojtek Hiberna... -.-

A co do tematu. Jako neutralna strona w tym konflikcie, nie kibicuje nikomu i staram sie nie wadzic stwierdzam ze duzo lepsze pvp maja gracze TP. Ogladalem filmy i bylo widac ze chlopaki wiedza co robia w przeciwienstwie do Breath~. Moze poprostu brak zgrania w Breath~ ktore w teorii ma duzo przewage. Najglupsze jest jednak to ze ostatecznie polacy dostana najbardziej po 'd****' w czasie tej wojny wg. mnie.
Pieczarmistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-09-2005, 23:43   #15
Xoltor
Użytkownik Forum
 
Xoltor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 36

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xoltor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Ultimejszon
Świat: Selena
Poziom: HAJ
Poziom mag.: 67
Problem Źle sie działo już dawno na selenie. -.-

Hail TP!!
Popeye i Alfis.. Oni mi tam po prostu nie pasują
Ale jak już ktoś ma wygrać wojne to tylko TP.
Ktoś tu mówił o PA? Selena słynie z tego że wiekszość hight leveli to PA,
z Alfisem i Popeye na czele (sam tego doświadczyłem i wiem co mówie)..
Życze jak najlepiej Sellemon'owi i Arvit'owi.

Tu macie kilka filmików z tej wojny...


Od tego wydarzenia rozpoczeła sie wojna.
http://rapidshare.de/files/5024880/selewar.rec.html

Tu macie Bitwe którą wygrywa zdecydowanie TP.
http://rapidshare.de/files/5215360/krewg.rec.html

A tu jeszcze jeden filmik jak pada Tafar..
http://rapidshare.de/files/5095754/S...elers.rec.html
__________________
"Who makes a beast of himself,
gets rid of the pain of being a man.."


DR JOHNSON ~

Ostatnio edytowany przez Xoltor - 22-09-2005 o 23:49.
Xoltor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2005, 20:30   #16
Muchomorek ^^
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

najlepiej by bylo jak byl by looz.



_________________
-Hi,
-hiho
-thief?
-yes
-o0 elo elo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2005, 17:04   #17
Monhisto
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 09 2005

Posty: 3
Pergamin To jest bezsens!

Ja powiem jedno ta wojna jest calkowicie bezsensu! Niektorzy wieza ze jest to wojna miedzy polakami a szwedami, lecz jest to blad, poniewaz i w tej gildi i w tej sa polacy! Druga rzecz jest taka ze, skoro juz jest wojna to niech te dwie gildie sie bija nawzajem, a jest tak ze gina przypadkowi gracze. Ostatnio moj kumpel na dwarfen bridge zostal zaatakowany przez alfisa i popeya ( na szczescie doszedl do veno ). A on niejest ani w tej ani w tej gildi. Podsumowujac jestem za TP poniewaz w niej mam kumpli z rl!
Monhisto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 20:14   #18
BoYos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 04 2005

Posty: 34
Domyślny

Teraz gildie NEMESIS PROGRAM założył obecnie najlepszy polak na selenie : GUSAR . On chce zapanować na tymi wojnami by dało sie grać na selenie . Obecnie gildia ma + 60 członków z lvami od 28 - 101 . Oby udało nam sie zapanować nad alfisem i popeyem i cały, team pekeyem
__________________
Nick : Filthy Rabon
Server : Selena
Gildia : Angles of Glory
Voc : royal
Lvl : Ciągle rośnie
Skille : -II-
Mlvl : -II-
BoYos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 20:27   #19
Dweron Abyth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Sieradz
Wiek: 33

Posty: 78
Domyślny

bład od 25 lvl ja mam najnizszy kilyon card druid 25 lvl
Dweron Abyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 19:06   #20
Sir_Mani
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 35

Posty: 14
Stan: Tutor
Imię: xxx
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: xxx
Świat: Furora
Poziom: 80
Poziom mag.: 52
Sir_Mani ma numer GG 4422236
Domyślny Prawda?

Nie czarujmy się... Jaką rolę mają polacy na selenie?
Odp.: "Żadną. jeśli masz wysoki lvl to się komuś przydasz, reszta będzie tępiona na wieki!"
Jaką pozycje mają Polacy na selenie?
Odp.: "Najgorszą. Zabijają się nawzajem, plują na siebie, chociaż jest ich duzo to leża na dnie całego społeczeństwa.Nie są opozycją a chociaż była szansa żeby ją byli.Jest to naród traktowany jak naród meneli i biedaków.Duża część z nich ma duzo w mordie, mało w umiejętośćiach.Brak znajomość języków, zero ambicji, brak zrozumienie samych siebie i zła organizacja.Dno."
Czy mamy mieć szansę żeby kiedyś być lepsi?
Odp.:"Jedyną dobrą wiadomośćią jest to że mamy.Ale popatrz!Za to co tu piszę za chwilę jakiś po*** mnie zabije.Nikt nie poslucha bo każdy uważą że ma swiętą rację.Popatrz co się tu k...wa dzieje?! Mojego najlepszego kolegę zabija polak.Jakiś koleś mówi pod dp do mnie że jest k...urwa nie tyklany i że jest misztrzem chociaż jego pvp jest na poziomie ślepego boksera.Setki Polaków którz cwaniakują do Polaków!"

Oni se z nas robią, jaja a wy k...a się op....alacie.Co wy k...a robice?
RATUNKU, PO CO WAM WOJNA, WY....DALAC Z TYCH GILDI! O CO SIE BIJESZ!TO NIE JEST NASZ WOJNA! A ALFIS TO NAJWIEKSZY NOOB NA SERVIE!A RESZTA TP TO JACYS KOLESIE KTORZY NIE UMIA SAM ZROBIC GILDI I WYGRAC WOJNE TYLKO SA Z TAKIMI NOOBKAMI!
A TERAZ K...A ZABIJ MNIE ZA TO! NO JUŻ K...A!

Hail Pokój!
Hail Polska!
Hail Polacy!

P.S.
I proszę o jedno, nie podlizujcie się do lepszych!

Amen.
Sir_Mani jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:38.


Powered by vBulletin 3