Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Pokaż wyniki sondy: Kim chcesz grać na nowym serwerze (głosuj tylko 1)!
Rycerz 54 19.71%
Paladyn 118 43.07%
Czarodziej 86 31.39%
Druid 16 5.84%
Głosujących: 274. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-06-2005, 11:28   #441
Iqshero
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 06 2005
Lokacja: Psk
Wiek: 35

Posty: 12
Iqshero ma numer GG 2196132
Domyślny

FACC najwcześniej pewnie zaczną grać po 2 tygodniach, choć patrząc na zainteresowanie grą na tym servie to pewnie i tak to sie przedłuży. Poza tym robienie takich gildi to też bez sensu i by było z tym w ***j roboty. Zostańmy już przy tym, co jest ^^
Iqshero jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-06-2005, 11:35   #442
Michal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 4
Pytanie Hmmm

Ponad 2 tygodnie czy ty nie przesadzasz ?
Michal jest offline  
stary 15-06-2005, 12:39   #443
Elysian Warior
Użytkownik Forum
 
Elysian Warior's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Mars
Wiek: 37

Posty: 85
Profesja: Elite Knight
Poziom: 99
Domyślny ;/

@michał
A ty nie przesaczasz? 2 tygodnie i chcesz 20lvl? po 2 tygodniach to ja chce miec 60 lvl a po za tym facce mogą mnie w dupe pocałować bo ja ku*wa nie robie przedszkola tylko mam zamiar zaistniec na serwie i jak dobrze pujdzie to zrobic gildie najlepszą na serwie. Masz strasznie laickie podejscie do tego serwa i radze ci nie idz bo tylko czas stracisz- poczekaj lepiej z miesiąc na kolejny( tam se zrobisz gildie i bedziesz faccow przyjmowal )
PS: 20 lvl to ja bede miał juz w pierwszym dniu po wyjsciu z rooka

Ostatnio edytowany przez Elysian Warior - 15-06-2005 o 12:44.
Elysian Warior jest offline  
stary 15-06-2005, 12:52   #444
Elenus
Użytkownik Forum
 
Elenus's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Stargard Szczec.

Posty: 30
Domyślny

Elysian~
Stajesz się coraz bardziej patetyczny, poza tym, grałeś już kiedyś od początku na jakimś nowym świecie? 60 lev w w 2 tyg.- Hahahaha.
Zastanów się co mówisz...

Edit: Który ty miałes max. lev?

Edit2: Cz@rny - możliwe, ale Elysian wydaje mi się osobą troche nie poważną i nie dorosłą jak na swój wiek. Ach... Nvmd, nir róbmy kolejnej sceny.

Ostatnio edytowany przez Elenus - 15-06-2005 o 15:25.
Elenus jest offline  
stary 15-06-2005, 12:58   #445
Michal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 4
Domyślny Lol!

Elysian Warior
po tym co napisales to widac ze ty wszystkich masz w dupie nie tylko faccow pier.. farmazony ze chcesz stworzyc najlepsza gildie zycze powodzenia tylko ze jak masz takie podejscie to sie nie zdziw ze w ciagu 1 miesiaca bedziesz miec nie jedna wojne w ktorej oberwiesz wraz ze swoja gildia bo nie wieze ze polacy sie zgraja na wojnie bo kazdy martwi sie tylko o swoje cztery litery tak jak z toba bedzie.A ciekawi mnie jezeli nawet bys panowal na tym serwerze to czy bys slabszych lvli Polakow inaczej traktowal niz szwedzi czy br.
Michal jest offline  
stary 15-06-2005, 13:00   #446
Michal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 06 2005

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elenus
Elysian~
Stajesz się coraz bardziej patetyczny, poza tym, grałeś już kiedyś od początku na jakimś nowym świecie? 60 lev w w 2 tyg.- Hahahaha.
Zastanów się co mówisz...

Edit: Który ty miałes max. lev?
No to prawda on chyba mial jakies dzieciństwo nie spełnione ten ...
Michal jest offline  
stary 15-06-2005, 14:06   #447
Daywolker
Użytkownik forum
 
Daywolker's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2005

Posty: 10
Domyślny

Wescie na niego ****a nie najezdzajcie !!!!
Zrobi lvl jaki zrobi nie musi anwed 60 robic ale ma podescie i dziala w y ****a w gebie tylko jestescie za***isci poakzcie co umiecie i potem dopiero na kogos najezdzaj !!!!!!!!!!!!!!!!
W dupie mam co omnie ludzie sadza zle go ja gram i robie to co domnie nalezy wiec i wy nikogo tu nie obgadujcie tylko róbcie co do was nalezy ----
Daywolker jest offline  
stary 15-06-2005, 15:19   #448
Cz@rny
Użytkownik Forum
 
Cz@rny's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2004
Lokacja: In the right place...

Posty: 47
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sarewok
Profesja: Elite Knight
Gildia: Agnosti
Świat: Trimera
Poziom: 140
Skille: 96/93
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elenus
Elysian~
Stajesz się coraz bardziej patetyczny, poza tym, grałeś już kiedyś od początku na jakimś nowym świecie? 60 lev w w 2 tyg.- Hahahaha.
Zastanów się co mówisz...

Edit: Który ty miałes max. lev?

Hahaha? Ja zrobilem w 15 dni 62 lvl na Iridii od samego poczatku!! Wiec nie mow ze sie nie da... "Hahahaha"
__________________
Na kolana nie padnij, ale przy swoim twardo - zawsze twardo z podniesioną gardą!
Cz@rny jest offline  
stary 15-06-2005, 15:24   #449
Prob
Użytkownik forum
 
Prob's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2004
Lokacja: SZczecin
Wiek: 34

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elenus
Elysian~
Stajesz się coraz bardziej patetyczny, poza tym, grałeś już kiedyś od początku na jakimś nowym świecie? 60 lev w w 2 tyg.- Hahahaha.
Zastanów się co mówisz...

Edit: Który ty miałes max. lev?
omg nie da sei zrobic 60 lvl w 2 tygodnie muhahahhahahahahah plx i am noob


da sie zrobic i to jeszcze szybciej an nowych swiatach
Prob jest offline  
stary 15-06-2005, 15:38   #450
Haan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja p******* co za ludzie. Elysian zamknij te temat. Do dyskusji jest inne miejsce. Nie kłuć się z nimi bo to nie są powazni ludzie. Lepiej nie podskakuj bo oni Bubble znają i ona przyjdzie z Antica i Ci UE puści.
__________________
Dębica Strony www dębica
Haan jest offline  
stary 15-06-2005, 16:05   #451
Morin
Zbanowany
 
Morin's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Szczecin :)
Wiek: 35

Posty: 140
Stan: Na emeryturze
Imię: Naltharion
Profesja: Elite Knight
Gildia: -.-
Świat: Furora
Poziom: 56
Skille: 78/76
Poziom mag.: 5
Morin ma numer GG 3324941
Domyślny

Tych ktorych w****ia Elysian zapraszam na post 411
Morin jest offline  
stary 15-06-2005, 21:22   #452
Elysian Warior
Użytkownik Forum
 
Elysian Warior's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Mars
Wiek: 37

Posty: 85
Profesja: Elite Knight
Poziom: 99
Domyślny ';..;'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michal
Elysian Warior czy nie lepiej bylo by ci zrobić tak.
Zrobic 4 guildie z kolegami. W jednej byli by sami sorcowie w drugiej druidzi w trzeciej rycerze i w czwartej palladyni. Bys przyjmowal kazdego kto sie zglosi na wasze gg kto ma wymiare wysoki lvl i po 2 tygodniach dopiero posegregować wszystkich zrobic jedną gildie co by byli 20+ na poczatku i by poprzeczka była podnoszona a 2 gildia byla by academia tej gildi i by byli co jeszce tego lvla nie maja i jezeli ktos by sie wykazywal wiekszym poziomem zawanswania w grze i by nabijal lepsze lvle by przechodzil do tej gildi głownej. Według mnie bylo by tak lepiej bo facc zacznie grac dopiero po tygdoniu okolo i nie bedzie mogl odrazu miec takiego lvla jak osoby posiadajace pacc.
Stary zamknij sie. Ja dziecko? Ku*wa!! Ja od 4 tygodni za*******alem od samoego rańca zeby pozbierać Nice gildie. I Ku*wa co ty mozesz wiedziec o ludziach.
1. Grałem od samego początku na dwuch swiatach (jeden powstał rok temu na wakacjach) i wiem jaki jest za**erdol. Po za tym na nowy serwer idą Del'toro, Walkerzy i ch*j wie kto jeszcze więc jeżeli pozwolisz to nie pier*ol i jak jestes taki dobry to moze pomożesz ich rozj*bać ( Facce raczej tu ku*wa nie pomogą ). Dodam jeszcze, że juz mam (oprócz gildii Tse) sojusz z dwoma gildiami a z trzecią umowe, że nie bedziemy ze sobą walczyć ( nie bede zdradzał kto jest w tej trzeciej gildii ale moge powiedziec, że to jedne z najwiekszych polskich lvli )
2. Wqrwiam sie, ponieważ mówiłem juz dwa czy trzy razy, że temat jest zamkniety, gildie podzielone, plan ułożony a chetne jeszcze osoby niech sie do mnie zglaszaja na GG wiec nie wyskakuj tu z planem jak mam kierowac gildia ;/
3. Temat Zamkniętyy!!! I proszenie nie piszcie tu swoich uwag. Jeżeli mi sie nie uda na serwie to sam tu pierwszy napisze że przegrałem i sie nie nadaje na dowódce. Wdety wysle ci PW i bedziesz mógł sie wypowiedziec. A narazie nie znasz nas , nie znasz naszych sił wiec SHUT UP FUCKEN NEWBIE!!


To zamykam.

Ostatnio edytowany przez Raul - 15-06-2005 o 21:26.
Elysian Warior jest offline  
stary 23-06-2005, 22:39   #453
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aklodah
Dostałem dzisiaj informacje nowych swiatow powstana napewno w przeciagu 2 tygodni!!

Coś się Wasz serwer opóźnia. Dla tego pana to było bardzo pewne, że powstaną nowe w ciągu dwóch tygodni, nawet się ze mną kłócił, że jego kolega tutor wie przecież kiedy powstają nowe serwery. No cóż jednak się myliłeś, minął już 15 dzień od Twojej wypowiedzi.
Otworzę temat może macie jeszcze coś pogadania, może wogóle nie powstaną w tym miesiącu? ^^
Raul jest offline  
stary 24-06-2005, 17:31   #454
Player Killer
Użytkownik Forum
 
Player Killer's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2005
Wiek: 35

Posty: 264
Stan: Początkujący
Imię: >.<
Profesja: Brak (Rookgaard)
Player Killer ma numer GG 4342124 Player Killer ma login Tlenu player_killer
Szczęśliwy

Nick >> Royshayer
Świat >> Saphira
LVL :43

Mam nadzieję że coś z tego wyjdzie
__________________

'Furora going down'
Player Killer jest offline  
stary 24-06-2005, 17:56   #455
otako_chan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2005

Posty: 11
Domyślny

ja i kumple z xantery ,około 15-20 może więcej robimy jedną gildie ,więc będzie jeszcze więcej polaków na tym servie =) pozdro

P.S Apic.
Siostrzyczko miałaś iść do mnie do gildi -.-
otako_chan jest offline  
stary 26-06-2005, 10:33   #456
Pogromca Duchów
Użytkownik forum
 
Pogromca Duchów's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: PoLaNd no br :D
Wiek: 35

Posty: 9
Szczęśliwy Guildia

Ja mam 35 lvl sorc na pacerze mialem juz 37 ale z***ane kiki i dedy :/ moj char to Rurewonu, SIr Lord Adamek, Lord Adamek teraz pocinam na Infernie wczesniej grałem na Pacerze ale niestety ten serwer bardzo szybko sie nudzi :/ wszystkjie respy sa zajete :/ miałem pacca i zamierzam jeszcze raz sobie go kupic INFERNA RULEzZzZz PZDR papa
Pogromca Duchów jest offline  
stary 26-06-2005, 16:33   #457
Elysian Warior
Użytkownik Forum
 
Elysian Warior's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Mars
Wiek: 37

Posty: 85
Profesja: Elite Knight
Poziom: 99
Domyślny :)

Widze, że spowrotem otworzyli temat
Listy na górze są nieaktualne, już od paru tygodni ich nie zmieniałem.
Przypominam, że osoby chętne moga się zgłaszać (lvl 50+ )
Przypominam też, że idziemy na pierwszy serwer niemiecki z normalnym PvP
Pozdro ;p
Elysian Warior jest offline  
stary 26-06-2005, 16:40   #458
Pogromca Duchów
Użytkownik forum
 
Pogromca Duchów's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: PoLaNd no br :D
Wiek: 35

Posty: 9
Domyślny spoko :)

jak nie na niemieckim to nadal będe pocinał na Infernie wkońcu też za***isty serv polecam!!! pzdr baba
Pogromca Duchów jest offline  
stary 26-06-2005, 17:52   #459
Nawi
Użytkownik Forum
 
Nawi's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2005
Lokacja: ***owo
Wiek: 20

Posty: 94
Nawi ma numer GG 0000000000
Domyślny

Hmmm no a kidy servy maja wejsc, bo cos narazie ani widu ani slychu. Cos Cipy olaly graczy
Nawi jest offline  
stary 27-06-2005, 00:14   #460
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Hmmm.... Co do ekipy to bedzie tak : polowa wykruszy sie na samym starcie gdzies tak po 1 wojnie druga bedzie za wolno expila, wiec zostanie juz tylko garsta, elita tych najlepszych graczy, ktorzy beda zapewne zaslabi zeby wladac serwerem. Yobak witamy na nowym serwie ladnie dostales w pupe odemnie i mojej guildi (Avis), Zaznos Ty tez dostales pamietam zanim hjeszcze postac sprzedalem gdzies tak na 50 lvlu jak bylem 1 w na topie ;] tez musiales placic a wiec witam i Ciebie. A wiec powiem tak zobacze jak sie ulozy sytuacja na serwie
moze wbije jakas ekipa Szwedow to zapewne bede trzymal z nimi ;] a wiec czekam na kolejne wojny, starcia z zadnymi wladzy polakami ;] Ciekawe czy jakas wojne przegram ? ;] Ogolnie powiem tak: planujcie, planujcie a zobaczymy co z tego wyjdzie ;]

P.S.
Najpierw trzeba nauczyc sie grac, a nie tylko bic lvle, zeby rzdzic nowym serwem... Hail GooD PlayerS !

Signed,
Ruthless demonic (63)(stary owner [przed hakiem], postac sprzedana), demonic balnazzar(83) ( stary owner, postac sprzedana), prO'karacz (53) (retired po wojnie u boku nOObow, dlaczego ja zmienilem strony? ), Faktu (48), eh i wiele wiecej sprzedanych postaci...

Ostatnio edytowany przez kalashnikov - 27-06-2005 o 00:19.
kalashnikov jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:27.


Powered by vBulletin 3