Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2011, 00:04   #101
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

A wiec ja postaram sie to wszystko sprostowac.
Rodzina Cropwell'ow byla rodzina bardzo znana, jej czlakowie wedrowali po swiecie, a nawet uczyli sie czarnej magi, wiedza byla dla nich bardzo wazna (z powodu znajomosci czarnej magi wielu ludzi powiazuje ich z 7 grobami na polnocnym zachodzie rooka), faktem jest, ze jeden z nich zostal pochowany na rooku, jeden z czlonkow rodziny chcial go przywrucic do zycia ale zauwarzyl go jeden z rycerzy (moze avar tar) i go aresztowal a ghoula stracil do grobu (juz wiadomo z kad ta teoria, ze Mandrid Cropwell (ten ktory na rook zawedrowal) jest ghoulem) teraz ten ktory ozywil kogos z jego rodu przebywa gdzies na poh.

Czy wiecie ze wielu ludzi oltarz ofiarny na ktorym lezy wolf zlozony przez orkow powiazuje ze znakiem (postaram sie go pozniej wrzucic), ktory oznacza rozprzestrzenianie sie chaosu (uzywany jest on w magi), ktory zostal wymyslony przez jednego z uczniow Aleister Crowley (Pan Klocek powiazal go z postacia w tibi o imieniu "Alistair Cropwell" (nie wiem czy to przypadek ale w poblizu tego kregu nie ma zadnego minosa (moze brog kazal ustawic ten oltarz aby w minosach pojawila sie znow furia))
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 04:19.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2011, 00:45   #102
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masterwizard Pokaż post
Nie jest to postać fikcyjna, a dodatkowo błędnie uznawana za satanistę.
Srutututututu pierdu pierdu, skąd wiesz, że nie był, pytałeś się go?

Cytuj:
Ale przyznam, że zbieg okoliczności podobny i cholernie szybko, a i głęboko rzuciło mi się to nazwisko...
To nie jest zbieg okoliczność, Ćipsoft bierze inspirację z rzeczywistości.
@edit
Cytuj:
Czy wiecie ze wielu ludzi oltarz ofiarny na ktorym lezy wolf zlozony przez orkow powiazuje ze znakiem (postaram sie go pozniej wrzucic), ktory oznacza rozprzestrzenianie sie chaosu (uzywany jest on w magi)
Chodzi ci o kółko z wychodzącymi 8 strzałkami (jest również 8 kamieni na orkowym ołtarzu z tego co pamiętam więc to się zgadza)?
@down
Cytuj:
Beholder, Jak skoro zmarł w 1947 r.?
Czyli nie.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 31-07-2011 o 01:13.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 00:53   #103
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

A więc jednak Aleister Crowley maczał tu łapy
Oskaruniu, zapewne masz na myśli osmioramienną Gwiazdę Magii Chaosu - która jest "sigilem", a której twórcą był Austin Osman Spare - jeden z członków danego stowarzyszenia magicznego Argentum Astrum (Założyciel Crowley)- (notabene kontynuowanego do dnia dzisiejszego).
Jest on twórca Magii Chaosu. Znam ją troszkę, studiowałem, chociaż w porównaniu do Magiji ceremonialnej Crowley'a dla mnie była niewystarczająca i dodatkowo uważana bywa za "Magię ówczesną". W każdym razie ciekawe....coraz bardziej ^^

edit up@

Beholder, jak skoro zmarł w 1947 r.? Wystarczy, że od ponad 10 lat studiuję wykładnię tego Pana, jego Dzieła oraz Teorematy, a także ówczesne srutututu na jego temat oraz za, przeciw i cokolwiek inne co w necie i dawnych księgach, aby wiedzieć Tak się akuratnie ciekawie złożyło
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka

Ostatnio edytowany przez Masterwizard - 31-07-2011 o 01:10.
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 02:14   #104
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Cropwell prawdopodobnie podpisal pakt z Brogiem lub innym bogiem zla.

Wszystko coraz bardziej nabiera krztaltu, lecz 3 groby prowadzace do katana room quest sa trzech bohaterow rookgardu ktorzy zabili ostatniego smoka na rookgaardzie, mozliwe, ze jeden z nich byl z rodu cropwell'ow (czytalem, ze ci trzej bohaterowie zmarli podczas zamurowywania ghoula (co wydaje sie dziwne i zaprzeczalo by to temu ze jeden z bochaterow byl z rodu Cropwell'ow), ale nie znalazlem potwierdzenia tego w zadnej ksiazce).

Filozofia Aleister Crowley'a (cytat pochodzi z wikipedi)
Cytuj:
w momencie śmierci ludzka lub zwierzęca energia zostaje wyzwolona dla spełnienia magicznego aktu; w związku z tym pisał: "Dla najwyższej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc"(...) należy wówczas złożyć ofiarę ze zwierzęcia; wybrane do tego celu zwierzę musi być ciepłokrwiste, całkowicie zdrowe i niezbyt duże (z powodu ilości energii, która zostaje wydzielona w czasie ceremonii).
Nie rozumiem tego o czym dokladnie mowi ale cytat ma cos wspolnego z ofiara z wilka w kregu chaosu.

Ps. Ten kto uzywa magi ma kontakty z szatanem, a biografia Crowley'a wskazuje na to ze mial powiazania z magia, to tyle odemnie na jego temat.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 02:19.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 03:10   #105
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Noo, nareszcie do czegoś dochodzimy, na tym właśnie miał polegać ten temat!

Cytuj:
Rodzina Cropwell'ow byla rodzina bardzo znana, jej czlakowie wedrowali po swiecie, a nawet uczyli sie czarnej magi, wiedza byla dla nich bardzo wazna (z powodu znajomosci czarnej magi wielu ludzi powiazuje ich z 7 grobami na polnocnym zachodzie rooka), faktem jest, ze jeden z nich zostal pochowany na rooku, jeden z czlonkow rodziny chcial go przywrucic do zycia ale zauwarzyl go jeden z rycerzy (moze avar tar) i go aresztowal a ghoula stracil do grobu (juz wiadomo z kad ta teoria) teraz ten ktory ozywil kogos z jego rodu przebywa gdzies na poh.
Hmm.. ciekawe ale nie mogę paru rzeczy zrozumieć, przez twoje błędy ortograficzne . Parę rzeczy mi sprostuj:

- W Rookgaardzkiej biblotece jest mowa o jednym członku Cropwellów - jakim że cudem było ich dwóch?

- W ogóle nie rozumiem teorii w której rycerz zauważył jednego z Cropwellów - że niby miał od tak aresztować normalnych ludzi przechadzających się po Rookgaardzie? I jeżeli już, to tym rycerzem byłby Dallheim - jest strażnikiem Rooka nieprawdaż?

- Jeżeli rycerz miałby ich aresztować, to po co miałby strącać Ghoula do grobu? I o co chodzi z "już wiadomo skąd ta teoria"? Mógłbyś jaśniej?

- Co ma wspólnego POH z Rookgaardem? Jeszcze nie widziałem na pohu członka Croopwellów

Cytuj:
Cropwell prawdopodobnie podpisal pakt z Brogiem lub innym bogiem zla.
Nie sądzę, tu zataczamy krąg - Cropwellowie - Magia - Ołtarz Wilka - Crunor - Cropwell - Cropwellowie... Wilk był DLA albo OD Boga Crunora (fakt faktem, Crunor bogiem jest raczej dobrym).

Cytuj:
Wszystko coraz bardziej nabiera krztaltu, lecz 3 groby prowadzace do katana room quest sa trzech bohaterow rookgardu ktorzy zabili ostatniego smoka na rookgaardzie, mozliwe, ze jeden z nich byl z rodu cropwell'ow (czytalem, ze ci trzej bohaterowie zmarli podczas zamurowywania ghoula (co wydaje sie dziwne i zaprzeczalo by to temu ze jeden z bochaterow byl z rodu Cropwell'ow)
Jedna sprawa - TRZECH osobników pokonało Smoka, ale tylko DWÓCH zamurowywało Ghoula - symbolizują to DWA ciała w których znajdujemy ich ekwipunek - Katana, i Viking Helmet. TRZECIE ciało to ciało w którym znajdujemy keya - dlaczego te a nie inne? Tylko te ciała są świeże, dlatego po tym wnioskuję. Dlatego Cropwell mógł zginąć PRZED Ghoulem zostawiając świeży klucz, a nie W TRAKCIE.

Cytuj:
należy wówczas złożyć ofiarę ze zwierzęcia; wybrane do tego celu zwierzę musi być ciepłokrwiste, całkowicie zdrowe i niezbyt duże
To IDEALNIE pasuje do wilka. Jest on ciepłokrwisty, niezbyt duży, no i chyba zdrowy, skoro orkowie złożyli go dla boga Crunora, albo on sam złożył go w ofierze
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 04:05   #106
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

@voice, Prosze, przeczytaj w koncu genesis bo za przeproszeniem bzdety wygadujesz.

Cytuj:
- W Rookgaardzkiej biblotece jest mowa o jednym członku Cropwellów - jakim że cudem było ich dwóch?
Byla ich spora rodzinka, jeden jest opisany w bibliotece a info o reszcie na mainie znajdziemy.

Cytuj:
Jeżeli rycerz miałby ich aresztować, to po co miałby strącać Ghoula do grobu? I o co chodzi z "już wiadomo skąd ta teoria"? Mógłbyś jaśniej?
Spytaj rycerza (tak gdzies przeczytalem wiec o tym napisalem)
A z tym "już wiadomo skąd ta teoria" moj blad, juz daje edita.

Cytuj:
Co ma wspólnego POH z Rookgaardem? Jeszcze nie widziałem na pohu członka Croopwellów
To byla zwykla ciekawostka (buszujac na forach tez slyszalem, ze sie na niego nie natkneli)

Cytuj:
Nie sądzę, tu zataczamy krąg - Cropwellowie - Magia - Ołtarz Wilka - Crunor - Cropwell - Cropwellowie... Wilk był DLA albo OD Boga Crunora (fakt faktem, Crunor bogiem jest raczej dobrym).
Wilk byl w ofierze dla boga "Broga" (tego zlego) od swoich slugusow (orkow) (ty bys sie nie wnerwil jak bys cos zrobil a ktos to rozwalil na chwale twojego wroga?), prawdopodobnie Cropwell w pogoni za wiedza zdecydowal zaglebic sie w tajnikach czarnej magii ale w zamian mial sluzyc Brogowi (Czy cos w tym stylu, nie mowie, ze tak na 100% jest to tylko teoria).

Cytuj:
Jedna sprawa - TRZECH osobników pokonało Smoka, ale tylko DWÓCH zamurowywało Ghoula - symbolizują to DWA ciała w których znajdujemy ich ekwipunek - Katana, i Viking Helmet. TRZECIE ciało to ciało w którym znajdujemy keya - dlaczego te a nie inne? Tylko te ciała są świeże, dlatego po tym wnioskuję. Dlatego Cropwell mógł zginąć PRZED Ghoulem zostawiając świeży klucz, a nie W TRAKCIE.
Osobiscie mnie ta opowiesc z zamurowaniem ghoula cos nie ciagnie, poza tym to, ze wsrod nich byl Cropwell to tylko moja teoria.

Cytuj:
To IDEALNIE pasuje do wilka. Jest on ciepłokrwisty, niezbyt duży, no i chyba zdrowy
Czyz nie.

Cytuj:
Chodzi ci o kółko z wychodzącymi 8 strzałkami?
Tak.


Ciekawi mnie jeszcze to, ze gobliny rowniesz maja swoj rytual (ofiarowanie splesnialego sera) przypomina mi ten oltarz ten ktory jest przy swamp trolach kolo Venore (jak wiemy trolle stworzyl Brog, wiec splesnialy ser pewnie tez jest ofiara dla niego) a z kolei olatarz z goblin hella przypomina mi miejsce gdzie jest polozony ss. Czy ss jest rowniez ofiara dla broga, byc moze minotaury oddaja mu swoja furie pokazujac tym samym ze nie sa juz jego poddanymi, wiem wiem naciagam wszystkie fakty ale lepsze to niz nic.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 04:23.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 13:25   #107
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oskaruniu Pokaż post
Ps. Ten kto uzywa magi ma kontakty z szatanem, a biografia Crowley'a wskazuje na to ze mial powiazania z magia, to tyle odemnie na jego temat.
Magia i Szatan mają ze sobą bardzo wiele wspólnego - to bzdury.
Cytuj:
Noo, nareszcie do czegoś dochodzimy, na tym właśnie miał polegać ten temat!
W temacie Stonogi można by tak pisać co 10 stron - efekt - żaden.Tu nie będzie inaczej.Tematów, w których do czegoś dochodziliśmy było już tyle, że szkodza gadać (choćby 200-300 stronowy temat stonogi)
Cytuj:
Ciekawi mnie jeszcze to, ze gobliny rowniesz maja swoj rytual (ofiarowanie splesnialego sera) przypomina mi ten oltarz ten ktory jest przy swamp trolach kolo Venore (jak wiemy trolle stworzyl Brog, wiec splesnialy ser pewnie tez jest ofiara dla niego) a z kolei olatarz z goblin hella przypomina mi miejsce gdzie jest polozony ss. Czy ss jest rowniez ofiara dla broga, byc moze minotaury oddaja mu swoja furie pokazujac tym samym ze nie sa juz jego poddanymi, wiem wiem naciagam wszystkie fakty ale lepsze to niz nic.
Z tego co wiem gobliny czczą spleśniały ser, nie składają go w ofierze.SoF należał do Avar Tara nie p***dolonych minosów!
Nie, naciąganie faktów nie jest lepsze niż nic, ponieważ wprowadza niepotrzebny chaos i dezinformację.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 13:33   #108
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Ja przynajmniej na bieżąco kontroluje temat, i ciekawe, przydatne informacje zapisuję w pierwszym poście, żeby można było coś z tego zrozumieć. Nie chcę, aby ludzie szukali potrzebnych informacji w spamie.

I to co powiedział Beh0lder - Tak, ale to według Avar Tara SoF do niego należał... Dalheim także mówi że jest/był jego posiadaczem..
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 14:14   #109
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Eeech i znow zaczyna sie spam, jesli pozwolicie dam kilka sprostowan.

Cytuj:
Magia i Szatan mają ze sobą bardzo wiele wspólnego - to bzdury.
Wiedzialem, ze znajdzie sie ktos kto bedzie chcial zaczac offtopic w ten sposob, ja mam swoje zdanie a ty swoje, na tym zakonczmy.

Cytuj:
W temacie Stonogi można by tak pisać co 10 stron - efekt - żaden.Tu nie będzie inaczej.
Skoro tu nie bedzie inaczej, to czego tu szukasz? ten temat jest dla ludzi, ktorzy chca cos wniesc (i dzieki im za to), a nie dla tych ktorych posty skladaja sie z cytatow (wiem wiem, niedlugo ktos napisze, ze moje tez tak wygladaja).

Cytuj:
Z tego co wiem gobliny czczą spleśniały ser, nie składają go w ofierze.
Mozliwe, lecz nie znam zadnego potwierdzenia na twoje slowa (ani na moje).

Cytuj:
SoF należał do Avar Tara nie p***dolonych minosów!
Avar Tar prawdopodobnie klamie, nie przyszlo ci to do glowy?

Cytuj:
Dalheim także mówi że jest/był jego posiadaczem..
Prawdopodobnie Dallheim nie ma na mysli "sword of furry", rownie dobrze moglby powiedziec "fire sword", a ponadto Dallheim juz na to nie reaguje.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 14:53.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 15:12   #110
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oskaruniu Pokaż post
Skoro tu nie bedzie inaczej, to czego tu szukasz? ten temat jest dla ludzi, ktorzy chca cos wniesc (i dzieki im za to), a nie dla tych ktorych posty skladaja sie z cytatow (wiem wiem, niedlugo ktos napisze, ze moje tez tak wygladaja).
Chcą coś wnieść, ale nie wnoszą bo albo piszą jakieś głupie domysły, albo rzeczy, które już dawno zostały/obalone sprostowane.
Cytuj:
Avar Tar prawdopodobnie klamie, nie przyszlo ci to do glowy?
Tak oczywiście, SoF należał do minosów, które stwierdziły, że mają wyjebane na swojego bożka więc sobie go wrzucą na głupią wyspę.Tak to ma sens! Naprawdę myślisz, że Ćipsoft będzie umieszczał kłamstwa w wypowiedziach npc, po ch*ja miałby to robić?
Cytuj:
Prawdopodobnie Dallheim nie ma na mysli "sword of furry", rownie dobrze moglby powiedziec "fire sword", a ponadto Dallheim juz na to nie reaguje.
O ile pamiętam to ma na myśli własnie SoF bo odpowiadał właśnie po napisaniu sword of fury/spike sword.Fakt, że Dallheim na to już nie reaguje potwierdza, że Avar Tar raczej nie kłamie.
Tematy o SoFie nie mają sensu bo zawsze znajdzie się ktoś kto będzie się opierał na jakiś głupich bezpodstawnych domysłach i negował fakty (Avar Tar kłamie fuck yeah).Jedyne co udało się do tej pory ustalić to: SoF należał do Avar Tara, po ustaniu na 2 kratkach SoF znika.NIC WIĘCEJ.

@edit
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez voice Pokaż post
I to co powiedział Beh0lder - Tak, ale to według Avar Tara SoF do niego należał... Dalheim także mówi że jest/był jego posiadaczem..
Dallheim mówił.Już nie mówi.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 31-07-2011 o 15:28.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 15:44   #111
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Cytuj:
Chcą coś wnieść, ale nie wnoszą bo albo piszą jakieś głupie domysły, albo rzeczy, które już dawno zostały/obalone sprostowane.
Pisalem, ze ty nic nie wnosisz do tematu (z tego co pamientam w innych tematach takze siales ogolny spam).

Cytuj:
Tak oczywiście, SoF należał do minosów, które stwierdziły, że mają wyjebane na swojego bożka więc sobie go wrzucą na głupią wyspę.Tak to ma sens!
Widze, ze znajomosc Genesis jak i ksiazek z Mintwallin jest ci obca.
Nigdy nie napisalem, ze SoF byl w ich posiadaniu (twoje rozumowanie jest co najmniej smieszne).

Cytuj:
Naprawdę myślisz, że Ćipsoft będzie umieszczał kłamstwa w wypowiedziach npc, po ch*ja miałby to robić?
Widze, ze nie potrafisz wczuc sie w klimat gry RPG, przeciez po jego wypowiedz widac, ze cos kreci (chodzi mi o Avar Tara).

Cytuj:
O ile pamiętam to ma na myśli własnie SoF bo odpowiadał właśnie po napisaniu sword of fury/spike sword
Zle pamietasz, reagowal on rylko na slowo "spikesword"(to nie pomylka, reagowal dokladnie na to slowo).

Cytuj:
Jedyne co udało się do tej pory ustalić to: SoF należał do Avar Tara, po ustaniu na 2 kratkach SoF znika.NIC WIĘCEJ.
Tylko ty tak twierdzisz, ludzie ktorzy rozumieja tylko "zrob to a stanie sie to" nigdy nic nie osiagna (mozesz to wywnioskowac nawet z biografi Aleister Crowley'a (o ile ja czytales)).

Ps. jesli nadal masz zamiar podwazac moje argumety zapraszam na PW, oszczedzisz tym samym innym czytania twoich bezsensownych postow.
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 31-07-2011 o 15:55.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 18:24   #112
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez oskaruniu Pokaż post
Pisalem, ze ty nic nie wnosisz do tematu (z tego co pamientam w innych tematach takze siales ogolny spam).
Przyganiał kocioł garnkowi.

Cytuj:
Nigdy nie napisalem, ze SoF byl w ich posiadaniu (twoje rozumowanie jest co najmniej smieszne).
Cytuj:
Czy ss jest rowniez ofiara dla broga, byc moze minotaury oddaja mu swoja furie pokazujac tym samym ze nie sa juz jego poddanymi, wiem wiem naciagam wszystkie fakty ale lepsze to niz nic.
Cytuj:
Widze, ze nie potrafisz wczuc sie w klimat gry RPG, przeciez po jego wypowiedz widac, ze cos kreci (chodzi mi o Avar Tara).
Awww.Tak jasne.
Cytuj:
Zle pamietasz, reagowal on rylko na slowo "spikesword"(to nie pomylka, reagowal dokladnie na to slowo).
SS może?

Cytuj:
Tylko ty tak twierdzisz, ludzie ktorzy rozumieja tylko "zrob to a stanie sie to" nigdy nic nie osiagna (mozesz to wywnioskowac nawet z biografi Aleister Crowley'a (o ile ja czytales)).
Może, ale mam rację - te dwie rzeczy to jedyne czego możemy być w 100% pewni odnośnie SoFa.Twierdzisz inaczej? Książka/wypowiedź npc plox.

Cytuj:
Ps. jesli nadal masz zamiar podwazac moje argumety zapraszam na PW, oszczedzisz tym samym innym czytania twoich bezsensownych postow.
Tak przyznaję moje posty nie wnoszą nic do tematu i są bez sensowne i UWAGA Zła wiadomośc: twoje rrowniez
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 31-07-2011 o 18:27.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2011, 19:17   #113
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Dobra koniec kłótni bo robi się spam. Próbujemy tutaj coś osiągnąć, także wszelkie info (jeżeli zostały potwierdzone) jest tu mile widziane.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2011, 01:48   #114
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

I tak nie zamierzalem tego ciagnac dalej.

Tak jak juz pisalem, czy ma ktos jakies info o boharetach rooka (imoina, gdzie moge o nich przeczytac itp)? ja nic ciekawego o nich nie znalazlem.

Slyszalem rowniez o wilkach na rooku ktore bardzo wolno sie respia, czy ktos wie gdzie ow wilki sa?
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2011, 02:37   #115
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@UP - bohaterowie Rooka - trzy osoby są wypisane na grobach przy katana room. Jeżeli ogólnie można ich nazwać bohaterami. Poszukaj jeszcze na grobach na PACC (jeżeli masz : D). Co do wilków - pierwsze słyszę.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2011, 13:17   #116
Matexowy
Użytkownik Forum
 
Matexowy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2011

Posty: 35
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
Poziom: 7
Skille: 15/15
Domyślny

Może zastanówmy się nad przeszłością. Jak wiadomo na rooku są klucze. Zastanówmy skąd się wzięły. Key 4000 (Training room) prawdopodobnie został wykuty dla seymoura. Key 4001 (Bear room) zrobiły minosy i zakopały by nikt nie dostał się do ich zbrojowni. Ale skąd się wziął key 4003 do Katana rooma? Z powietrza? I skąd dostał go ów nieżywy podróżnik (czyżby Mandrid?). Widzę że robi się coraz bardziej skomplikowane a nasze teorie wniosły więcej pytań niż odpowiedzi.
__________________
"Miecz przeznaczenia ma dwa końca. Jednym jesteś ty a drugim śmierć."

-Andrzej Sapkowski "Wiedźmin: Miecz Przeznaczenia"
Matexowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2011, 20:44   #117
Masterwizard
Użytkownik Forum
 
Masterwizard's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2011
Lokacja: Rookgaard
Wiek: 42

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Silvera
Poziom: 106
Skille: Dst25
Poziom mag.: ;]
Domyślny

@up Tzn. klucze 46xx
__________________


Czyń swoją Wolę, niechaj będzie całym Prawem...
Miłość jest Prawem, Miłość podług Woli...

17 czerwca 2011r. logując się do gry dowiedziałem się, że konkurs na tibia.com... inaczej: Premium Account Your premium time expires at Jun 11 2012, 22:19:39 CEST. Mater Dei!!!!!! Oo

21:56 Waleczna Rigia [2]: ty jestes synem garbatego pajaka
Masterwizard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2011, 02:23   #118
oskaruniu
Użytkownik Forum
 
oskaruniu's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2011

Posty: 37
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Astera/Selena
Domyślny

Polgan Bonecrusher , Urbat Afgars ,Kendram Benson sa to imiona 3 bohaterow.

TEKST PONIZEJ JEST TYLKO MOIM WYMYSLEM, NIE MA TEGO W KSIAZKACH LUB INNYCH ZRODLACH.

A wiec tak, prawdopodobnie w grobowcu spoczela rodzina cropwell'ow (by on ich wlasnoscia), jego potomek chcial ozywic jednego z nich (tym samym zamienil go w ghoula i zucil przeklenstwo na ten grobowiec(co znaczy, ze posiadal kontakty z bogiem smierci)), rycerz z thais ktory to zobaczyl stracil ghoula do grobu a potomka aresztowal, zaczelo ginac tam wielu ludzi (poniewaz drzwi nie byly zamkniete) wiec trzech bohaterow postanowilo zabic ghoula, jako, ze jeden z cropwell'ow zostal aresztowany posiadaja od niego key do grobowca (jak juz pisalem grobowiec jest rodziny cropwell'ow) weszli ale byl zbyt oslabieni przez poison fieldy, zaczeli walke z ghoulem, ich glonym celem bylo stracenie go za drzwi do ktorych posiadali key'a, udalo im sie, lecz gdy ghoul mial nad nimi wielka przewage postanowili poswiecic zycie dla dobra ogoly wiec jeden z nich zamknol dwojke kompanow z ghoulem, lecz z oslabienia padl na rotwormach i zostawil po sobie key.

Z kad tam roty? odp. karmily sie cialami.
Z kad tam szkielety? odp. z powodu klatwy.

Calkiem to spojne mi wyszlo, nawet czuc w tym klimat RPG, ale nadal nie wiem z kad ten pokoj/dzwignia/sciana dzielaca ghoula.

Cytuj:
@up - nawet niezle ;P. Trza jeszcze ogarnąć te groby po stronie PACC.
Jakie? jesli mozecie dajcie info o nich i jakies screeny czy cos (nie mam PACC'a).
__________________
Najlepszą odpowiedzą na głupie posty jest ich ignorancja.

Ostatnio edytowany przez oskaruniu - 03-08-2011 o 18:28.
oskaruniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-08-2011, 16:04   #119
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@up - nawet niezle ;P. Trza jeszcze ogarnąć te groby po stronie PACC.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2011, 10:27   #120
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Może jest jednak nadzieja, że coś się dzieje z questem na Sof :3. Szperając w skryptach npc z ~7.8 znalazłem taką ciekawostkę:


# GIMUD - Graphical Interface Multi User Dungeon
# avar.npc: Datenbank für den Abenteurer Avar Tar

Name = "Avar Tar"
Sex = male
Race = 1
Outfit = (73,0-0-0-0)
Home = [33250,31764,7]
Radius = 4
GoStrength = 10

Behaviour = {
ADDRESS,"hello$",! -> "Greetings, traveler %N!"
ADDRESS,"hi$",! -> *
ADDRESS,! -> Idle
BUSY,"hello$",! -> "Only one chat at the same time, sorry."
BUSY,"hi$",! -> *
BUSY,! -> NOP
VANISH,! -> "See you later."

"bye" -> "See you later.", Idle
"name" -> "I am Avar Tar, slayer of monsters, saviour of princesses, and defender of the weak."
"job" -> "I am a professional hero."
"time" -> "It's %T right now."
"king" -> "I am on a quest for the Thaian king ... as usual, of course."
"tibianus" -> *
"quest" -> *
"army" -> "Where the army fails a hero like me is needed."
"ferumbras" -> "I fought him serveral times, sometimes he killed me, sometimes I killed him, I would say we are even right now, but I am getting better and more powerful each day."
"excalibug" -> "I am sure it's hidden in a vault of the Nightmare Knights beneath the Plains of Havoc. I plan an expedition to go there and rout out the Ruthless Seven, but I have to save the world first."
"thais" -> "If I had the time I would restore peace in this once proud city, but there's too much to do before I can start that quest."
"tibia" -> "I've seen it all and done it all ... at least twice."
"carlin" -> "I saved the women there once or twice."
"news" -> "There is a great evil lurking beneath this isle ... and beneath the Plains of Havoc and in the ancient necropolis and beneath the Ghostlands ... well everywhere basically."
"rumors" -> *
}



Nic? No właśnie, na tamtej Tibii Avar nic nie wspominał o tym, że kiedykolwiek miał sofa.
Dodam też, że w paczce ze skryptami nie mogę znaleźć skryptu Amber. Może ten, kto je wykradł odczytał tam coś ciekawego, i nie chciał tego innym udostępnić?
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?

Ostatnio edytowany przez Vermilion - 05-08-2011 o 10:35.
Vermilion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:12.


Powered by vBulletin 3