Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2007, 08:57   #1
ToMuS_Aurea
Użytkownik Forum
 
ToMuS_Aurea's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 220
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Skille: 80+
Poziom mag.: 15
ToMuS_Aurea ma numer GG 3886803
Domyślny Access na nowe wyspy

Czy wie ktos jak zdobyc mozliwosc wejscia na nowe wyspy ? jezeli to niezgodne z regulaminem to prosze o spoiler na PW

Dziekuje
__________________
Nie bende z tobą dłuzej konwersowac ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym który koliduje z moimi imperatywami a i tak nie rozumiesz ideii koncepcjii założeń także dochodze do konkluzjii że twoje idiospektryzmy z moja charyzmą sa emfatyczne:: )
ToMuS_Aurea jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2007, 10:12   #2
Grzesiek194
Użytkownik Forum
 
Grzesiek194's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Najprawdopodobniej najpierw trzeba mieć zrobiony Barbarian Test Quest. Chyba można zagadać z npc, który jest pijany (nie pamiętam już jak się nazywał), bo podczas rozmowy "słychać" <hicks>.
__________________



Jeśli chcesz mieć podobny podpis pisz do mnie na PW .
Grzesiek194 jest offline  
stary 28-06-2007, 11:58   #3
krzint
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2005
Wiek: 73

Posty: 127
Imię: kkk
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 45
Skille: 75/74
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja zrobilem brbarian test quest (w calosci przeszedlem nawed pierwszy poziom na arenie) i gdy zagaduje do Buddle (tak sie nazywna ten npc co ma cie sprowadzic na Tyrsung wyspe z Frost Giantami), to po wpisaniu passage i odpowiedzeniu na pytanie gdzie chce sie udac. To on odpowiada ze nie mam pozwolenia szamanow (o ile dobrze pamietam). Pozniej pytam o szamanow a on mowi ze szaman stoi za mna i konczy rozmowe. I dalej nie wiem co zrobic :/ jak ktos cos wymysli to niech powie co zrobic na forum

Ok rozwiazalem zagadke
Tak gadamy:
-hi
-passage
-camp
-yes


I wtedy gdzies nas odesle, a ze jest pijany to niekoniecnie w te samo miejsce

Ostatnio edytowany przez krzint - 28-06-2007 o 12:08. Powód: rozwiazanie zagadki
krzint jest offline  
stary 28-06-2007, 16:06   #4
owca_rdz
Użytkownik forum
 
owca_rdz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Da"noob"ia
Poziom: 47
Poziom mag.: 50
Smutny

Aktualnie zrobiłem 8 testów barbarzynców. Największą trudność sprawia 1 test, bo cieżko zauważyć kiedy nadszedł koniec picia... i te kolejki do Jarla wioski. Jak się dostać na inne wyspy? Zdać testy u svena, zaliczyć misie u m8 z zaprzęgiem, przynajmniej 2 misie (podczas których dowiadujesz się nazwy nowych wysp) u szamanów. Boddle (bodajze tak się nazywa pijany przewoźnik) niezawsze przewozi nas w miejsce docelowe, więc miejcie w zapasie 200gp na małą odyseje po morzach zimowych(?;p).

P.S. Gdzie te czasy kiedy nie bylo souli,różdżek,sklepów z runami.. CS zrypał sprawe
owca_rdz jest offline  
stary 28-06-2007, 17:07   #5
Grzesiek194
Użytkownik Forum
 
Grzesiek194's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007

Posty: 53
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Aby dostać się na nowe wyspy należy przede wszystkim wykonać Barbarian Test Quest, który w całości opisany jest w tym temacie.

Co do reszty aby nie psuć wam zabawy podpowiem kilka rzeczy.

Na prawo od miasta znajduje się psi zaprzęg wraz z właścicielem, musicie dla niego wykonać pewna misję... Dalej powinniście już sobie sami poradzić .

Dla ułatwienia pod adresem www.translate.pl znajduje się darmowy tłumacz z angielskiego na polski i na odwrót.
__________________



Jeśli chcesz mieć podobny podpis pisz do mnie na PW .

Ostatnio edytowany przez Grzesiek194 - 28-06-2007 o 17:08.
Grzesiek194 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:09.


Powered by vBulletin 3