Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-08-2004, 17:45   #1
Krystian:)
Guest
 

Posty: n/a
Smutny Mam pytanko do Sorcow albo Druidow plz Pomuszcie :)

pytanko moje jest nastepujace. Gdzie moge szybciutko expic sorciem na 10 lvl??? Bo mam malo many i nie dam rady uzywac duzo czaro wiec musze szybko expic. Wale battle hammerem bo nie mam kasy na lepsza bron.Najlepiej by bylo gdzies gdzie jest duzo troli ale tak bardzo duzo i malo ludzi tam chodzi, ale jak znacie jakies inne fajne miejscowki z slabymi potworkami(spidery, bugi, wilki itd.). Piszcie prosze bo sie juz chyba zalamalem
P.S. Fajnie by bylo jakbyscie dawali mapki szybciej bym trafil.
_____________
bylem taki bede taki
Z gory dziekuje

Ostatnio edytowany przez Krystian:) - 23-08-2004 o 17:49.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-08-2004, 17:58   #2
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Hmmm jest takie miejsce koło ab z duża ilością waspów. Tam można fajnie i szybko poexpić.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 18:45   #3
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Oczko

Na południe od Venore.
Tam jest dużo troli. Ludzi średnio, ale trole mają szybki respawn i nigdy ich nie zabraknie. Ponadto nie wyrzucają żadnych zbędnych ciężarów z ktorymi trzeba co chwile wracać do sklepu, tylko same konkretne rzeczy - pochodnie, ryby i kase. (czasem wędka wypadnie)
A jakby coś teges to w pobliżu jest malutka wylęgarnia szkieletów, a ich loot jest dosyć cenny. (viking helm - 66gp, mace - 30gp, a takze swordy, brass shieldy itp.)
Za drzwiami czeka tez ghoul. Jest dosyć silny ale to dobry partner do treningu. (Leczy sie)
Ja mam druida na 8 levie i tez tam trenie


dostane '+' reputki?
Khan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 18:53   #4
Vhailor
Użytkownik forum
 
Vhailor's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 16
Domyślny

na Pulnoc od carlin masz roty wilki trolle i poison spiderki (maze of the souls)

ALE NIE ZCHODZ NA POZIOM -3 BO TAM SA MINO MAGI CO 2 KROKI!
Vhailor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 19:00   #5
japa21
Użytkownik Forum
 
japa21's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Wiek: 33

Posty: 226
Profesja: Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 29
Skille: 71/58
Poziom mag.: 14
japa21 ma numer GG 3258200
Domyślny Exp

Przede wszystkim podaj miasto, w ktorym jestes. Jesli jestes w carlin to polecam ci isc do crypty [ klucz jest z questu, taki budyneczek niedaleko, w skrzynce] tam jest duzo trolli i respawn szybki. Hmmm jesli masz dobre skille to kopalnie dwarfow [ ale tylko dwarfy i roty , soldiery jeszcze nie ]. W sumie dobrze trenuje sie skile na foldzie [ oczywiscie trzeba walczyc czyms slabym np . ja walcze rapierem i wooden shield i w 1 dzien zabilem cos kolo 15 frosttrolli i shielding skoczyl mi do 18 // mialem 15 lol ]. Niestety walcze twohanded swordem wiec skile mi prawie wogole nie ida [ shielding wogole ]. No ale zbieram na fs 8). Heh a tak wogole dzisiaj w martwym gosciu znalazlem 2 klucze. Jeden dotej krypty w carlin a drugi do kopalni elfow kolo ab[ jak cos o tym wiecie to napiszcie bo chce sie tam wybrac ]
______________________________
Ale sie rozpisalem
Japuliz - Julera - Carlin
15lvl 18 mlvl
japa21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 19:23   #6
Pacek
Użytkownik Forum
 
Pacek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 37

Posty: 603
Stan: Niegrający
Imię: Pacek man
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Julera
Domyślny Na 10 lvl hmmm pomyślmy

Możesz iśc na przykład do podziemi pod AB wystarczy kupić kluczyk który kosztuje 50gp i tam jest doś sporo troli. Możesz sie udać także na folde na frost trole i roty bilet kosztuje 20gp chodź odradzam bo kręcą sie tam Pk i różne typy z pod ciemnej gwiazdy koło venore na swampy oraz do motls chodź tam to ich nie za dużo (troli). Ja polecam jednak nabicie 11lvl i pójście do kopalni krasnolódów na początek na 1 ewętualnie jak jest sporo ludzi to na 2 poziom. nigdy nie schodź na 3 z takim lvl tam dwarw solidery cie utłuką a na rotah i dwarwach mozna nieźle naexpować Pozdro sorc 19 lvl 34mlvl
Pacek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 20:06   #7
tassin
Użytkownik Forum
 
tassin's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2004
Lokacja: London
Wiek: 39

Posty: 42
Imię: Tassin
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
tassin ma numer GG 3417100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vhailor
na Pulnoc od carlin masz roty wilki trolle i poison spiderki (maze of the souls)

ALE NIE ZCHODZ NA POZIOM -3 BO TAM SA MINO MAGI CO 2 KROKI!
Gość powiedzial ze ma 10 lvl a jakbys nie wiedzial to MOTLS jest dla +30 lvli wiec nie ma szans zeby sie tam dostał.
tassin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 20:12   #8
Gemuboli wymiatacz
Użytkownik forum
 
Gemuboli wymiatacz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004

Posty: 5
Gemuboli wymiatacz ma numer GG 1467389
Evul Ciężka sprawa

jak jestes w venore na zachud od wenore jest jaskinia rotów tam mozesz expowac dobrze no i mozesz zdobyć dużo kasy co jest ci potrzebane , a jak pujdziesz dlaej to znajdziesz kopalnie dwarfów jednak uważaj abyś nie natkną sie na dwarf soldiera, na południe od venore możesz isc na swamp trole można znaleść w nich (kase , ryby,no i bardzo żadko wędke),to tyle jak bedziesz tam chodził na pewno szybko zdobedziesz lvl i wzbogacisz sie
Gemuboli wymiatacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 20:17   #9
ponczus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: Spod Budki z Piwem
Wiek: 40

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bahzell
Świat: Chromaggus
Poziom: 80
Skille: 400/400
Domyślny

Hmmm jeszcze jedno. Jeśli masz pacca to świetny exp jest na Daramie. Tam masz na zachód od miasta najpierw dziurę z rotami, a później zejście do jaskini ze skelami.
ponczus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 20:26   #10
Secutor
Użytkownik forum
 
Secutor's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2004

Posty: 11
Domyślny

no to będzie tak
1. trolle pod ab duzo ich szybki resp jest po co iść
2. po drodze z carlin do ab jest jest miejsce gdzie respuje sie kilka goblinow gdy sie juz przy nim jest idzie sie w gore i jest wejscie do dziury tam jest masa rotow trolli wilkow wezy i takich tam
3. swamp trolle na poludnie od venore
4.folda i inne lodowe wyspy od groma frost trolli oraz rotow trafiaja sie tez orki i spermeny z warriorami ale to w konketnych miejscach ktore mozesz ominac
5. jesli chcesz mozesz isc na dwarfy w kopalniach niedaleko kazoo ale musisz uwazac i nie schodzic na 3 poziom i te nizsze bo trafisz na guardy soldki i takie tam
6 mozesz isc takze na gobliny w goblin hills jest ich tam mase i powinienes spokojnie zjechac

To tyle z mojej strony na temat expowisk na 10 lvl

Cya in tibia
Secutor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 20:40   #11
Vizjerej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 08 2004

Posty: 45
Domyślny

Miedzy Ab a Carlin jest jaskinia, nad obozowiskiem goblinów zeby ja otworzyc musisz miec showel.
Vizjerej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 20:58   #12
ciemne dropsy
Użytkownik Forum
 
ciemne dropsy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 33

Posty: 725
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: solera
Poziom: 8
Skille: zmienne
Domyślny

Gobliny dla 10lvl z pewnie slabym wyposazeniem i skillami w dosc duzej ilosci sa niebezpieczne A jest tam kilka takich miejsc gdzie jest ich duzo
ciemne dropsy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 21:12   #13
Kunken
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 01 2004

Posty: 12
Domyślny

Ja druidka zrobilem w nastepujacy sposob:
Expilem z eq z rooka na trolach kolo Ab i tam zarobilem kase na pierwsze czary (HMM) potem zrobilem BP HMM i sprzedalem mialem na c-mace. Kupilem za reszte dvarwen shielda. Potem expilem w kopalni az moglem robic GFB, i znow zrobilem 2 BP GFB i sprzedalem i kupilem p-seta i stell helmeta. Potem to juz tylko d-hammer i reszta czarow. Gram na serverze non-pvp a wiec moglem se spokojnie zostawiac kompa wlanczanego na nocke i se robilem runki i je sprzedawalem. Od 14lvl bodajze kupilem niewidzialnosc i bralem 1BP GFB i chodzilem na questa kolo kopalni (trzeba rozkopac wejscie na zachod od ostatniej kopalni) i wlazilem tam, na 1 przejscie tracilem okolo 10runek GFB i mialem 3.5k expa i super loota mnostwo beltow, a co z tym sie laczy kasa, kupilem dragon shielda.To wszystko w okolo 2 tygodnie.

Ostatnio edytowany przez Kunken - 23-08-2004 o 21:17.
Kunken jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 22:34   #14
Earl
Użytkownik Forum
 
Earl's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Krakow

Posty: 147
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Jesli mieszkasz w Carlin i masz zamiar isc do Troli\Rotow w polowie drogi carlin-ab to uwazaj bo ostatnio na drodze czesto SA ZLUROWANE VALKIRIE, a dla ciebia takie spotaknie moze skonczyc sie red hp albo gorzej. Ew. mozesz zapolowac na Foldzie na pierwszych poziomach ale tam ponoc sa PK (ja nie spotkalem)...
Earl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 22:43   #15
Uhahany
Użytkownik forum
 
Uhahany's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2004
Lokacja: Zabrze
Wiek: 36

Posty: 13
Domyślny

Na polnoc od thais (zaraz nad)
Na powierzchni - misie wilki, bugi, spidery, posion spidery, weze
W podziemiach - trolle (duzo), roty, orcy
Uhahany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:56.


Powered by vBulletin 3