Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-12-2005, 09:35   #1
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Oczko Co na pytherze (o polakach)

Pewnie wielu z was zastanawia się jak to sie staklo ze etel odszedl z Pythery. Wielu z was nie wie dlaczego ma hunta od Skrolla (jesli chcecie wiedziec rpzeczytajscie ten temat)

Zaczęlo sie od sprawy z Solizem (88ms) ktoremu Hannibal Barkrasas (83ek)
ukradl runy o wartości 800k. (albo 300 sry ze akurat tego nie jestesm absolutnie pewien ale i tak ogromna kwote )
Jak to sie stalo>?? A no tak iż
Solizowi konczyl sie pacc i nie mialmiejsca w depo na tyleż run. Dał je na przetrzymanie swojej przyjaciule Magnolli ~ która byla dziewczyna haniego.
Hani iż mial do niej pasy wbil na nia i uktradl solizowi te runy <lol>

Albert Torielus (86ms) Ellarien (87rh) oraz Xolbar (83ek) postanowili te runy odzyskac w sposob pokojowy ^^ <oni gardza pezemoca kofam ich ;p>
Po negocjiaciach udal;o im sie namowic Haniego na oddanie run. Poniewaz miedzy czasie soliz byl retried Hani oddal Albertowi runy aby ten oddal je Solizowi.

Wtedy po 2-3 tygosniach wtracil sie Etelek Gleus(108ek) ktory stwierdzil iż te runy mu sie przyudadzą dal razem z Coronelem Peko (170ek) ultimatum Albertowi ze albo oda runy albo jest hunted.
Albert bardzo honorowy facet powiedzial ze to nie jego runy i ze ich nie odda.
Na co Etelek ze jest hunted.

Miedzy czasie etel nagrabil sobie u skrolla Madery tym iż najpierw zabil Jaco pakero (cos okolo 50k) a potem zabic vis~ irae razem z helionem za ktorego Skroll kazal placic 100k odszkodowania . Etel twierdzil ze nie zaplacił ale jak widac bylo na postach na tibia.com zaplacic <lolek>

Potem Etel zabral sie do Alberta ktory nadal ani myslal o oddaniiu run.
utaj miarka sie rpzebrala Skroll kazal przestac natychmiast Etelowi a gdy ten odmowil do tego poscil plote iz skroll jest hunetd orzez gildie Dominium Skroll popadl w szal i zaczol huntowac Etelka. ktoryu natychmiast wraz prawie z cala rodzina przestal grac a teraz przeniosl sie na Kyre




Jedneo klopotui mniej. Teraz Albert Ellarienj oraz Xolbar zaczeli huntowac Haniego <ktory huntowal takze Alberta>.

Hani oficjialnie jest hunted a na Pythrze pozostali sami niskopoziomowi Gleusowie <Heeh Gleus (zabity przez dwoch noobow) Kurt Gleus (prawie zostyal zabity) oraz CRus Gleus (tego jeszcze nie dopadli ale znajac zycie tez padnie ^^)

Gleusowie wyniesli sie z Pythery tak samo jak huntowana jest rodzina barkrasow za Pa (bartholomeow bar~ zostal zabity przez Raina neona ;p )


O zabijaniu przez br nie w tym temacie ^^ team pietro niezej papatki

Ostatnio edytowany przez obserwator_pythery - 25-12-2005 o 11:19. Powód: błędy
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-12-2005, 09:52   #2
Neth
Użytkownik Forum
 
Neth's Avatar
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: KnW
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bamberr
Profesja: Paladin
Gildia: Crazzy Squad
Świat: Eternia
Poziom: 56
Skille: 8x/6x
Poziom mag.: 15
Domyślny

hm ciekawe...mega to skomplikowane musialoem 3 razy to przeczytac zeby zrozumiec
__________________
Tato daj mi 5 zł,Nie mam 4 zł,Na co ci 3 zł,za 2 zł nic nie kupisz ,wiec masz 1 zł


"W zyciu piekne sa tylko chwile--Dla takich chwil warto zyc"(TORCIDA GÓRNIK)

Wstawie mi notke..........\,,,/.....\,,,/(plx?)
Neth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 09:59   #3
...:::Skowron:::...
Użytkownik Forum
 
...:::Skowron:::...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera Forever
Poziom: 46
Skille: 80/56
Poziom mag.: 17
...:::Skowron:::... ma numer GG 2965165
Domyślny

ale lektura... bardzo interesujace ale ja slyszalem inne rzeczy ...


p.s. prosze autora o przedstawienie się
__________________
Peace, Love & Fun
...:::Skowron:::... jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 11:17   #4
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Dumny Nie

Autor sie nie przedstawi bo nie chche miec hunta jednak
autor jest bardzo dobrze poinformowany ;p bo samw tym siedzielm i sie wnerwialem <mieszkam w ab i jestesm blisko tej trojcy wiec wiecie mam sprawdzone informacjie? A skrowron jakie ty zeczy slyszlales

Ostatnio edytowany przez obserwator_pythery - 25-12-2005 o 11:18. Powód: bledy
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 11:20   #5
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neth
hm ciekawe...mega to skomplikowane musialoem 3 razy to przeczytac zeby zrozumiec
Dobtrze ze zrozumialeś :> i wiem bo to jest tajk zagmatfane ze trudno bylo to opisac ale mam nadzieje ze cos sie da zrozumiec XD

Ostatnio edytowany przez obserwator_pythery - 25-12-2005 o 11:39. Powód: bledy
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 15:44   #6
~~nocoment~~
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny lol

z tego co ja wiem to Ellarien "znakomity" gracz (ktory huntowal Hannibala Barksasa) sam jest teraz huntowany przez kilku czlonków HRP (Hail Rio Preto - jedna z najlepszych , moze nawet najlepsza gildia na pythera ) a Gleusy nie graja na pytherze poniewaz wiekszosc z nich nie gra w tibia w cale... (teraz jest rok szkolny i nauka)wiec jezeli slyszysz jakies plotki to nie roznos ich dalej ze ktos jest huntowany ze gleus family jest huntowana -.- nie znasz sie to milcz C U. podaj swoj nick , nie bedziesz huntowany kilka razy moze padniesz najwyzej

Ostatnio edytowany przez ~~nocoment~~ - 25-12-2005 o 15:45.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 18:07   #7
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

@up

Ella hunted? ROTFL!! Ty chyba jakies ploty slyszales, a Etel i Gleusy na serio przez hunta sie wyniesli. Pogadaj ze Skrollem.
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 18:21   #8
Baku'
Zbanowany
 
Baku''s Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2005
Lokacja: Dzierzoniow

Posty: 393
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Witchers
Świat: Candia
Poziom: 55
Poziom mag.: 49
Domyślny

Czzytam "bajeczke" jakiegos dzieciaczka (ok.13 lat) i plakac mi sie chce....
Po pierwsze historie z palca wyssales, wcale tak nie bylo. Wiele Razy rozmawialem z Kalimatim i On powiedzial mi prawde odnosnie Soliza, ktory ma notabene nowego wlasciciela Nie pisz takich glupot prosze, a jesli jestes taki odwazny to podaj swoj nick, ja ci takie opowiastki z glowki wybije

Twoj,
Przyjaciel
Baku' jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 18:25   #9
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

@up

zalezy o ktorym ownerze mowisz bo to juz chyba 5 czy 6
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 20:45   #10
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Domyślny Buhahah

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ~~nocoment~~
z tego co ja wiem to Ellarien "znakomity" gracz (ktory huntowal Hannibala Barksasa) sam jest teraz huntowany przez kilku czlonków HRP (Hail Rio Preto - jedna z najlepszych , moze nawet najlepsza gildia na pythera ) a Gleusy nie graja na pytherze poniewaz wiekszosc z nich nie gra w tibia w cale... (teraz jest rok szkolny i nauka)wiec jezeli slyszysz jakies plotki to nie roznos ich dalej ze ktos jest huntowany ze gleus family jest huntowana -.- nie znasz sie to milcz C U. podaj swoj nick , nie bedziesz huntowany kilka razy moze padniesz najwyzej
A lol nie graja w tibie a etel non stop online na kyrze muhahah noob A ella nie ma juz hunted ^^ Silv jej zalatwil noobie a wklasnie nie huntowala haniego tylko huntuje noob
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-12-2005, 20:47   #11
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Baku'
Czzytam "bajeczke" jakiegos dzieciaczka (ok.13 lat) i plakac mi sie chce....
Po pierwsze historie z palca wyssales, wcale tak nie bylo. Wiele Razy rozmawialem z Kalimatim i On powiedzial mi prawde odnosnie Soliza, ktory ma notabene nowego wlasciciela Nie pisz takich glupot prosze, a jesli jestes taki odwazny to podaj swoj nick, ja ci takie opowiastki z glowki wybije

Twoj,
Przyjaciel
Notabene nie wolno wolno bys nowych ownerow wiec powiedzilem ze byl retried ale masz racjie. A z palca wysalem noob. Powiesz to Albowi plx <to jego historia> pewnie alb mial hunta bo to on shakowal etela mioze muhaha albosam ukradl runy XD lol gratz za glupo...
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 00:18   #12
...:::Skowron:::...
Użytkownik Forum
 
...:::Skowron:::...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera Forever
Poziom: 46
Skille: 80/56
Poziom mag.: 17
...:::Skowron:::... ma numer GG 2965165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez obserwator_pythery
Notabene nie wolno wolno bys nowych ownerow wiec powiedzilem ze byl retried ale masz racjie. A z palca wysalem noob. Powiesz to Albowi plx <to jego historia> pewnie alb mial hunta bo to on shakowal etela mioze muhaha albosam ukradl runy XD lol gratz za glupo...
ciekawe kiedy alb ci to powiedział ? jak ja z nim gadałem to mowił inne rzeczy
__________________
Peace, Love & Fun
...:::Skowron:::... jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 02:19   #13
Ellarien
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005

Posty: 3
Domyślny Toś mnie rozbawił Panie ~~nocoment~~

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ~~nocoment~~
z tego co ja wiem to Ellarien "znakomity" gracz (ktory huntowal Hannibala Barksasa) sam jest teraz huntowany przez kilku czlonków HRP (Hail Rio Preto - jedna z najlepszych , moze nawet najlepsza gildia na pythera ) a Gleusy nie graja na pytherze poniewaz wiekszosc z nich nie gra w tibia w cale... (teraz jest rok szkolny i nauka)wiec jezeli slyszysz jakies plotki to nie roznos ich dalej ze ktos jest huntowany ze gleus family jest huntowana -.- nie znasz sie to milcz C U. podaj swoj nick , nie bedziesz huntowany kilka razy moze padniesz najwyzej
"jezeli slyszysz jakies plotki to nie roznos ich dalej" - no własnie, to dotyczy sie również Ciebie. Niby przez kogo jestem huntowana?? Raz do Ab wpadła Lady Nina Milane i lała wszystkich (zaczeła ode mnie, poniewaz Beatricze zawołała mnie na pomoc - niestety nie udało mi sie powstrzymac ekipy broli przed zabiciem jej. Gdy Beti padła przerzucili sie na mnie)

~~nocoment~~ - napisales tez "nie znasz sie to milcz C U. podaj swoj nick" - zabłysnij przykładem z gory i tez sie przedstaw :> co do huntu Gleusów - wystarczyło uwazniej sledzic forum na tibia.com - Skroll napisał, ze jesli rodzina Gleusów bedzie spokojna, to nikt (oprocz Etelka i jego siostry) nie ma hunta. Osobną sprawa jest grupka graczy - Polakow, takich jak Jaco, Rain, ktorzy Gleusom nie odpuscili.

"Czzytam "bajeczke" jakiegos dzieciaczka (ok.13 lat) i plakac mi sie chce....
Po pierwsze historie z palca wyssales, wcale tak nie bylo. Wiele Razy rozmawialem z Kalimatim i On powiedzial mi prawde odnosnie Soliza, ktory ma notabene nowego wlasciciela Nie pisz takich glupot prosze, a jesli jestes taki odwazny to podaj swoj nick, ja ci takie opowiastki z glowki wybije"

Co do samego tematu - huntu Hannibala - to jest to prawda - Hannibal ukradł runy Soliza, oddał Albertowi - jako posrednikowi - po czym po miesiacu postawił ultimatum - Alb oddaje runy, płaci 150k, albo ma hunta. Przekonany, ze Peko, Skroll czy Azkaz mu pomoga - mimo prob pokojowych negocjacji - nie chcial odpuscic. Mina mu zrzedła, gdy Skroll kazał mu sie odczepic - nie nałozył hunta, nie rzadał zapłaty, po prostu kazał wyluzowac. Natmiast ja, Alb i Xolb postanowilismy mu nie odpuszczac. Rzadko bierzemy udział w konfliktach, gdyz traktujemy Tibie jako sposob na miłe spedzenie czasu, a nie ambicjonalne rozgrywki, ale tym razem miarka sie przebrała. I nie chcemy zapłaty by tym sposobem sie wzbogacic, tylko dania nauczki złodziejowi, intrygantowi i kłamcy. Tym bardziej przykra sytuacja, ze Hanni wywodzi sie ze wspolnej gildii (BOW), był graczem dosyc lubianym i uwazanym za porzadnego człowieka... Cóz, czasami poznajemy sie na ludziach za pozno. To tyle

P.S. Zawsze bawiły mnie sytuacje, gdy najwiecej do powiedzenia maja osoby, ktore guzik wiedza o danym temacie.
Ellarien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 09:48   #14
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Oczko Ella

Ellus i innych sry ze przeinaczylem jakies fakty < > dzienki ze Pani Ellarien poprawila mnie <chodzi o zawartosc pieniezna run>. Reszta widac była dobra i co do nie ktorych wyjasnila sprawe ze nie jest huntowana < bo noobki to noobki ^^ se tlumaczom ze masz Ellus hunta bo cie nie lubia>
I prawda jest iz etel ejst huntowany a wy sie upieraliscie macie poswiadczenie jednego z najlepszych polskich graczy na Pytherze
I gratz dla Jaca i dla Raina tez bym im za takie cos nie odpuscil ^^

Proponuje aby wypowiedzieli sie zainteresowani Hannibal Xol Alb i Etel i mozie Rain i Jaco

<wiem ze wiekrzosc was na swietach ale jak wrocicie to zapraszam do dyskusji > A co do noobkow to nocoment plx;p wierza we wszystko co Etel powie on twierdzi ze nie gra w tibiwe a non stop jest online an kyrze
Chyba chcieliscie napsiasc nie gra na pytherze muhahha
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 13:28   #15
...:::Skowron:::...
Użytkownik Forum
 
...:::Skowron:::...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera Forever
Poziom: 46
Skille: 80/56
Poziom mag.: 17
...:::Skowron:::... ma numer GG 2965165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ellarien
"jezeli slyszysz jakies plotki to nie roznos ich dalej" - no własnie, to dotyczy sie również Ciebie. Niby przez kogo jestem huntowana?? Raz do Ab wpadła Lady Nina Milane i lała wszystkich (zaczeła ode mnie, poniewaz Beatricze zawołała mnie na pomoc - niestety nie udało mi sie powstrzymac ekipy broli przed zabiciem jej. Gdy Beti padła przerzucili sie na mnie)

~~nocoment~~ - napisales tez "nie znasz sie to milcz C U. podaj swoj nick" - zabłysnij przykładem z gory i tez sie przedstaw :> co do huntu Gleusów - wystarczyło uwazniej sledzic forum na tibia.com - Skroll napisał, ze jesli rodzina Gleusów bedzie spokojna, to nikt (oprocz Etelka i jego siostry) nie ma hunta. Osobną sprawa jest grupka graczy - Polakow, takich jak Jaco, Rain, ktorzy Gleusom nie odpuscili.

"Czzytam "bajeczke" jakiegos dzieciaczka (ok.13 lat) i plakac mi sie chce....
Po pierwsze historie z palca wyssales, wcale tak nie bylo. Wiele Razy rozmawialem z Kalimatim i On powiedzial mi prawde odnosnie Soliza, ktory ma notabene nowego wlasciciela Nie pisz takich glupot prosze, a jesli jestes taki odwazny to podaj swoj nick, ja ci takie opowiastki z glowki wybije"

Co do samego tematu - huntu Hannibala - to jest to prawda - Hannibal ukradł runy Soliza, oddał Albertowi - jako posrednikowi - po czym po miesiacu postawił ultimatum - Alb oddaje runy, płaci 150k, albo ma hunta. Przekonany, ze Peko, Skroll czy Azkaz mu pomoga - mimo prob pokojowych negocjacji - nie chcial odpuscic. Mina mu zrzedła, gdy Skroll kazał mu sie odczepic - nie nałozył hunta, nie rzadał zapłaty, po prostu kazał wyluzowac. Natmiast ja, Alb i Xolb postanowilismy mu nie odpuszczac. Rzadko bierzemy udział w konfliktach, gdyz traktujemy Tibie jako sposob na miłe spedzenie czasu, a nie ambicjonalne rozgrywki, ale tym razem miarka sie przebrała. I nie chcemy zapłaty by tym sposobem sie wzbogacic, tylko dania nauczki złodziejowi, intrygantowi i kłamcy. Tym bardziej przykra sytuacja, ze Hanni wywodzi sie ze wspolnej gildii (BOW), był graczem dosyc lubianym i uwazanym za porzadnego człowieka... Cóz, czasami poznajemy sie na ludziach za pozno. To tyle

P.S. Zawsze bawiły mnie sytuacje, gdy najwiecej do powiedzenia maja osoby, ktore guzik wiedza o danym temacie.
ja dodam tylko ze tez bylem w "Brotherhood~ of Wind" [moglem cos pomylic w nazwie, jesli o ta gildie chodzi]
i pamietam ze hanni byl szanowany ... i slyszalem ostatnio ze hanni tez "wam"
nie odpuscil ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez obserwator_pythery

Ellus i innych sry ze przeinaczylem jakies fakty < > dzienki ze Pani Ellarien poprawila mnie <chodzi o zawartosc pieniezna run>. Reszta widac była dobra i co do nie ktorych wyjasnila sprawe ze nie jest huntowana < bo noobki to noobki ^^ se tlumaczom ze masz Ellus hunta bo cie nie lubia>
I prawda jest iz etel ejst huntowany a wy sie upieraliscie macie poswiadczenie jednego z najlepszych polskich graczy na Pytherze
I gratz dla Jaca i dla Raina tez bym im za takie cos nie odpuscil ^^

Proponuje aby wypowiedzieli sie zainteresowani Hannibal Xol Alb i Etel i mozie Rain i Jaco

<wiem ze wiekrzosc was na swietach ale jak wrocicie to zapraszam do dyskusji > A co do noobkow to nocoment plx;p wierza we wszystko co Etel powie on twierdzi ze nie gra w tibiwe a non stop jest online an kyrze
Chyba chcieliscie napsiasc nie gra na pytherze muhahha
ty ziom zawsze cos przeistaczasz bo etel nie jest nonstop online na kyrze i czasem gra na pytherze ... i co wogle ci do tego gdzie i czy wogle on gra?
jak sie w nim zakochales to napisz mu na gg albo co ... tak apropo to
rain byl retired i tez zadko gra
__________________
Peace, Love & Fun
...:::Skowron:::... jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 18:25   #16
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Dumny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ...:::Skowron:::...
ja dodam tylko ze tez bylem w "Brotherhood~ of Wind" [moglem cos pomylic w nazwie, jesli o ta gildie chodzi]
i pamietam ze hanni byl szanowany ... i slyszalem ostatnio ze hanni tez "wam"
nie odpuscil ...


ty ziom zawsze cos przeistaczasz bo etel nie jest nonstop online na kyrze i czasem gra na pytherze ... i co wogle ci do tego gdzie i czy wogle on gra?
jak sie w nim zakochales to napisz mu na gg albo co ... tak apropo to
rain byl retired i tez zadko gra
Nie obchodzi mnie gdzie Etel gra ale gdy slysze bajke : "Retried z powodu prywatnego zycia) to wybacz ^^ teraz twierdzi ze on nie wiedzial nic o huntowaniu go przez skrola zanmim odszedl <NABPLX>
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 18:27   #17
obserwator_pythery
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005

Posty: 30
Evul Skowron

A co to ma znaczyć?? ze hani nie odpuszcil Elli muhaha
obserwator_pythery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-12-2005, 23:21   #18
...:::Skowron:::...
Użytkownik Forum
 
...:::Skowron:::...'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pythera Forever
Poziom: 46
Skille: 80/56
Poziom mag.: 17
...:::Skowron:::... ma numer GG 2965165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez obserwator_pythery
Nie obchodzi mnie gdzie Etel gra ale gdy slysze bajke : "Retried z powodu prywatnego zycia) to wybacz ^^ teraz twierdzi ze on nie wiedzial nic o huntowaniu go przez skrola zanmim odszedl <NABPLX>
nie wlaz w d*** lolku ... czy ty jakis inny jestes czy tylko udajesz? etelek jest retired na pytherze osle ... zabraniasz mu sie logowac do tibi z tego powodu ze ma w comment retired? wez ziom zimny prysznic
pozdro
__________________
Peace, Love & Fun
...:::Skowron:::... jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 12:40   #19
*Nitro* PL
Użytkownik Forum
 
*Nitro* PL's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: z daleka
Wiek: 35

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: All Stars
Świat: Pythera
Poziom: 60
Poziom mag.: 16
*Nitro* PL ma numer GG 7978600
Domyślny

A ja sie dziwiłem czemu Hani nie grał, teraz juz wiem. Szkoda bo był fajnym graczem.
__________________

Siddhart - My Dice
*Nitro* PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2005, 18:42   #20
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

Ella tutaj oO ;*

Wezcie sie juz uspokojcie...Etelek poszedl na rente (chyba na Kyre ^^), Hanni ma hunta, brazlole sie bujaja tego jak narazie nic nie zmieni.

Finito!
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:51.


Powered by vBulletin 3