Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-04-2007, 12:13   #1061
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

@GE
Ops... teraz juz rozumiem o co chodzilo troszke nie do konca zrozmumiale przeczytalem twojego posta w którym pisales o Deemerze i stad te male nieporozumienie
__________________
Legalize it !! _\|/_

Ostatnio edytowany przez Freddd - 30-04-2007 o 22:18. Powód: Przekrecenie nicku urzytkownika forum
Freddd jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-04-2007, 13:00   #1062
Waldo1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006

Posty: 169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez st1L Pokaż post
Mitzum i Xazez to tak na prawde Polacy i sa po Waszej stronie nie ? : D

JOKE
Kurwa rozgryzłeś nas
Waldo1910 jest offline  
stary 30-04-2007, 13:41   #1063
Golden'Fanatyk
Zbanowany
 
Golden'Fanatyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: ObeRschlesien

Posty: 272
Poziom: 189
Domyślny

O prosze, mój temet

Nie jestem w temacie, poniewaz daawno juz nie gralem juz na Xerenie, ale znajac zycie i tak Szwedzi was rozwalą 8)

chyba...

ze nie bedziecie jak zawsze dawac free fragow jak to bylo za czasow Untory itp.



PozdRo,
Varene ( ;
Golden'Fanatyk jest offline  
stary 30-04-2007, 14:48   #1064
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

A TY co ?! Nie moglbys na czas wojny wbic i pomoc ? ^,^
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 30-04-2007, 15:40   #1065
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

troszke ta wojna trwa szwedow paru padlo a z naszej gildii nikt to chyba nie dajemy fragow za free...
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline  
stary 30-04-2007, 15:52   #1066
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E. Pokaż post
Aż się zarejestrowałem jak czytam takie bzdury, żeby nie nazwać tego gorzej, jakie Pan tu wypisuje Panie Deemer. I Panu podobni malkontenci.

Nie wiem kim jesteś, nie znam większości osób tutaj udzielających się, ale z wypowiedzi wnioskuję że jesteś "kumaty", a przynajmniej się silisz na to żeby tak wyglądać. Ja "kumaty" nie jestem, ale gram tutaj już jakiś czas, na Xerenie, wiem co to Tengu, wiem co to znaczy po szwedzku "pay boh or die" itepe ... Wiem jak się traci ochotę do gry, gdy kolejni znajomi rezygnują bo mają paymenty z kosmosu albo dla czyjejś frajdy padają kilka razy z rzędu.



Eee, imho jesteś malkontentem. Jeśli nie wiesz czemu to czytaj dalej.



Jasne, fragi uber alles. Jedyne co się liczy to fragi. Magiczne słowo, na forum tibia.com robi wręcz zawrotną karierę. Moim zdaniem niesłusznie. Ale jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak sądzę to poczytaj jeszcze dalej.



A najłatwiej jest stać z boku i komentować. I udzielać światłych rad. Jest wiele określeń na takie postępowanie. Sporo z nich dość obraźliwych.




Złej baletnicy i rąbek spódnicy ... czytaj dalej ...



Za to open battle to już kilka osób Cię pojechało, więc ja nie będę, mam nadzieję że już wiesz jak powinno się postępować gdy przeciwnik ma zdecydowaną przewagę. Ale jeśli piszesz o tym w ten sposób to albo nie jesteś wystarczająco kumaty (czytaj: udajesz kogoś kim nie jesteś) albo jesteś zwyczajnie rżniesz głupa nie chcąc przyznać racji tym którzy ją mają.



Zakładając nawet, że Twoje proroctwo się spełni, Ty już o swój honor nie walczysz. Dobrze wiedzieć z kim się ma do czynienia ...



A dlaczego właściwie sneak atakami nie da się wygrać wojny? A może zdefiniuj Twoje kryterium "wygrania wojny". Fragi? Nie sądzę. A wiesz dlaczego? Przykład masz niedaleko. Tengu.
Owszem, nabili sporo fragów, niekoniecznie w czasie wojny. Ot, pekowanie i gnębienie innych graczy. Ale doszło do tego, że już nie muszą nabijać fragów. Wystarczy magiczna prastara formułka walecznych wikingów "pay boh or die" i ludzie sami rezygnują. Są zwyczajnie zniechęceni takim graniem.
Gdzieś już przeczytałem takie fajne stwierdzenie (może nawet w tym wątku, przepraszam ale nie mogę znależć), że wojnę przegra ten kto odejdzie z serwera, kto się pierwszy zniechęci, zostanie zrookowany, dostanie bana czy deletion. Wszystkie chwyty dozwolone. Dlatego, naprawdę, pisanie o fragach budzi we mnie śmiech. Z przyjemnością padnę nawet 10 razy, co ja piszę, rooka przywitam z bananem na twarzy jeśli będzie to oznaczać deletion dla któregokolwiek z tych szwedzkich przygłupów.
Pytanie: Co tengu będzie miało z 10 fragów na mnie w wojnie?
Odpowiedź: Mitzuma/Hampisha/kogokolwiek_tengu z ręką w nocniku.

Tak więc, jak widzisz, wojnę można prowadzić na wielu poziomach. Nawet Twój noob-char mógłby się przydać ... Ale Ty tego zwyczajnie nie rozumiesz. I niestety jest sporo osób które myślą tak jak Ty. Gramy tylko na poziomie "easy" a jak nam się gra nie podoba to idziemy do mamy i prosimy/żądamy żeby kupiła następną. Bo nie lubimy przegrywać. Nie i już. Ta gra jest gupia, tamta jest lepsiejsza. Śmieję się serdecznie z takich osób co 30 razy przeszły NFS, FIFE czy innego PESA na najłatwiejszym poziomie, bo strach włączać trudniejszy. No cóż pewnego pułapu się nie przeskoczy. Ale rzygać mi się chce gdy taka osoba poucza inne, których podłoga jest Twoim sufitem.
Dzieci błądzące we mgle? Chłopcze, Ty nawet tej mgły nie widziałeś ...

Nie roztrząsam tego co się stanie czy może się stać. Wszyscy wiedzą jak wygląda sytuacja na Xerenie. Są ludzie którzy podjęli się, jak sam twierdzisz, niemożliwego. Są też tacy co nie zagrają jeszcze na takim poziomie bo brak im doświadczenia/leveli/skilla ale pomagają. A dookoła pełza marudzące polactwo. Co Was, malkontentów, obchodzi Xerena? Przecież Wy już nie gracie, sellneliście/hacknięto wam chara, macie wszystko w czterech literach. I się jeszcze z daleka śmiejecie. Bo tak bezpieczniej. Nie ma strachu, majtki czyste, mama krzyczeć nie będzie.
zdania składasz jakbym słyszał swoją profesorkę od polskiego (tylko ona oczywiście nie o tibii ) .Cieszę się, że ktoś zdecydował się "zaatakować" te bezsensowne posty Deemera. Chyba trochę czasu minie zanim on ogarnie wszystko to co napisałeś.

Ostatnio edytowany przez Dadinz - 30-04-2007 o 15:53.
Dadinz jest offline  
stary 30-04-2007, 17:25   #1067
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E. Pokaż post
Aż się zarejestrowałem jak czytam takie bzdury, żeby nie nazwać tego gorzej, jakie Pan tu wypisuje Panie Deemer. I Panu podobni malkontenci.

Nie wiem kim jesteś, nie znam większości osób tutaj udzielających się, ale z wypowiedzi wnioskuję że jesteś "kumaty", a przynajmniej się silisz na to żeby tak wyglądać. Ja "kumaty" nie jestem, ale gram tutaj już jakiś czas, na Xerenie, wiem co to Tengu, wiem co to znaczy po szwedzku "pay boh or die" itepe ... Wiem jak się traci ochotę do gry, gdy kolejni znajomi rezygnują bo mają paymenty z kosmosu albo dla czyjejś frajdy padają kilka razy z rzędu.



Eee, imho jesteś malkontentem. Jeśli nie wiesz czemu to czytaj dalej.



Jasne, fragi uber alles. Jedyne co się liczy to fragi. Magiczne słowo, na forum tibia.com robi wręcz zawrotną karierę. Moim zdaniem niesłusznie. Ale jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak sądzę to poczytaj jeszcze dalej.



A najłatwiej jest stać z boku i komentować. I udzielać światłych rad. Jest wiele określeń na takie postępowanie. Sporo z nich dość obraźliwych.




Złej baletnicy i rąbek spódnicy ... czytaj dalej ...



Za to open battle to już kilka osób Cię pojechało, więc ja nie będę, mam nadzieję że już wiesz jak powinno się postępować gdy przeciwnik ma zdecydowaną przewagę. Ale jeśli piszesz o tym w ten sposób to albo nie jesteś wystarczająco kumaty (czytaj: udajesz kogoś kim nie jesteś) albo jesteś zwyczajnie rżniesz głupa nie chcąc przyznać racji tym którzy ją mają.



Zakładając nawet, że Twoje proroctwo się spełni, Ty już o swój honor nie walczysz. Dobrze wiedzieć z kim się ma do czynienia ...



A dlaczego właściwie sneak atakami nie da się wygrać wojny? A może zdefiniuj Twoje kryterium "wygrania wojny". Fragi? Nie sądzę. A wiesz dlaczego? Przykład masz niedaleko. Tengu.
Owszem, nabili sporo fragów, niekoniecznie w czasie wojny. Ot, pekowanie i gnębienie innych graczy. Ale doszło do tego, że już nie muszą nabijać fragów. Wystarczy magiczna prastara formułka walecznych wikingów "pay boh or die" i ludzie sami rezygnują. Są zwyczajnie zniechęceni takim graniem.
Gdzieś już przeczytałem takie fajne stwierdzenie (może nawet w tym wątku, przepraszam ale nie mogę znależć), że wojnę przegra ten kto odejdzie z serwera, kto się pierwszy zniechęci, zostanie zrookowany, dostanie bana czy deletion. Wszystkie chwyty dozwolone. Dlatego, naprawdę, pisanie o fragach budzi we mnie śmiech. Z przyjemnością padnę nawet 10 razy, co ja piszę, rooka przywitam z bananem na twarzy jeśli będzie to oznaczać deletion dla któregokolwiek z tych szwedzkich przygłupów.
Pytanie: Co tengu będzie miało z 10 fragów na mnie w wojnie?
Odpowiedź: Mitzuma/Hampisha/kogokolwiek_tengu z ręką w nocniku.

Tak więc, jak widzisz, wojnę można prowadzić na wielu poziomach. Nawet Twój noob-char mógłby się przydać ... Ale Ty tego zwyczajnie nie rozumiesz. I niestety jest sporo osób które myślą tak jak Ty. Gramy tylko na poziomie "easy" a jak nam się gra nie podoba to idziemy do mamy i prosimy/żądamy żeby kupiła następną. Bo nie lubimy przegrywać. Nie i już. Ta gra jest gupia, tamta jest lepsiejsza. Śmieję się serdecznie z takich osób co 30 razy przeszły NFS, FIFE czy innego PESA na najłatwiejszym poziomie, bo strach włączać trudniejszy. No cóż pewnego pułapu się nie przeskoczy. Ale rzygać mi się chce gdy taka osoba poucza inne, których podłoga jest Twoim sufitem.
Dzieci błądzące we mgle? Chłopcze, Ty nawet tej mgły nie widziałeś ...

Nie roztrząsam tego co się stanie czy może się stać. Wszyscy wiedzą jak wygląda sytuacja na Xerenie. Są ludzie którzy podjęli się, jak sam twierdzisz, niemożliwego. Są też tacy co nie zagrają jeszcze na takim poziomie bo brak im doświadczenia/leveli/skilla ale pomagają. A dookoła pełza marudzące polactwo. Co Was, malkontentów, obchodzi Xerena? Przecież Wy już nie gracie, sellneliście/hacknięto wam chara, macie wszystko w czterech literach. I się jeszcze z daleka śmiejecie. Bo tak bezpieczniej. Nie ma strachu, majtki czyste, mama krzyczeć nie będzie.
Malkontenci malkontenci malkontenci maaaaaaaaaaaaaaaaaalkontenci. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAA
AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wszedzie malkontenci aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
wr00n jest offline  
stary 30-04-2007, 17:32   #1068
Caakagugus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny lol

aaa vbez sensu xerena swiat pekerow
 
stary 30-04-2007, 17:39   #1069
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

ee a czemu "kamikadze helpers" przestało istnieć?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 30-04-2007, 17:59   #1070
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

Poniewaz ludzie w tej gildii masowo padali usunelismy zeby im tego oszczedzic ci ktorzy maja chodzic na akcje znaja zawsze date i godzine
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline  
stary 30-04-2007, 19:18   #1071
tzu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2007

Posty: 25
Domyślny

@up
subepb ma racje nie ma to jak wymądzrzac sie na forum a gowno robic w tibii. ups zapomnialem ze przecierz wygracie wojne i jestescie tak super inteligentni i sprytni ze szwedzi majac ogromna przewaga nie maja z wami szans ;]
tzu jest offline  
stary 30-04-2007, 20:27   #1072
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

@ Up i Up2
jebnijcie sie w leb i wyjdzicie stad
Niby dlaczego snake atakami nie da rady wygrac wojny ? Moim zdaniem da sie dlatego ze wkoncu Mitzumowi i jego ludziom znudzi sie ciagle padanie na trapach a po 2 wkoncu zaczna oni odczuwac brak kasy (racja ze tengu ma kasy w huj) ale po pewnym czasnie moze tak sie zdarzyc. A po drugie kamikaze nie przyjmuja ludzi tak jak leci bo nie kazdemu mozna ufac kto wie czy jakis 50+ lvl albo inny wyzszy lvl nie wyda kamikaze ?? Kamikaze ufa tylko zaufanym ludziom. Superb lepiej napisz ze tylko takim stylem potrafisz pisac posty a nie pierdolisz glupoty ze specjalnie sie znizyles do tego poziomu
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline  
stary 30-04-2007, 20:35   #1073
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
@ Up i Up2
jebnijcie sie w leb i wyjdzicie stad
Niby dlaczego snake atakami nie da rady wygrac wojny ? Moim zdaniem da sie dlatego ze wkoncu Mitzumowi i jego ludziom znudzi sie ciagle padanie na trapach a po 2 wkoncu zaczna oni odczuwac brak kasy (racja ze tengu ma kasy w huj) ale po pewnym czasnie moze tak sie zdarzyc. A po drugie kamikaze nie przyjmuja ludzi tak jak leci bo nie kazdemu mozna ufac kto wie czy jakis 50+ lvl albo inny wyzszy lvl nie wyda kamikaze ?? Kamikaze ufa tylko zaufanym ludziom. Superb lepiej napisz ze tylko takim stylem potrafisz pisac posty a nie pierdolisz glupoty ze specjalnie sie znizyles do tego poziomu
Uprzedziles mnie tym postem
kogo obchodzi jakis noob piszacy co popadnie...
Jasne bierzmy wszystkich wszyscy sie przydadza
potem sie okarze ze 50% to spy...
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline  
stary 30-04-2007, 20:36   #1074
Deemer
Użytkownik Forum
 
Deemer's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E.
Eee, imho jesteś malkontentem. Jeśli nie wiesz czemu to czytaj dalej.
Wolę być malkontentem niż tak jak wy zbyt skrajnymi optymistami.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E.
Jasne, fragi uber alles. Jedyne co się liczy to fragi. Magiczne słowo, na forum tibia.com robi wręcz zawrotną karierę.
Naprawdę? Jedyne to się liczy? Przeczytaj mój post i pomyśl dwa... albo najlepiej trzy razy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E.
Złej baletnicy i rąbek spódnicy ... (...)Nawet Twój noob-char mógłby się przydać ... Ale Ty tego zwyczajnie nie rozumiesz.
Jeśli brak jakiegokolwiek chara mogącego cokolwiek zrobić porównujesz do "rąbka u spódnicy" to musisz być... Kamikaze ma z ~892784658231078157 noobcharów (oby nie więcej) jeden mniej czy więcej nie zrobi żadnej różnicy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E.
Za to open battle to już kilka osób Cię pojechało, więc ja nie będę, mam nadzieję że już wiesz jak powinno się postępować gdy przeciwnik ma zdecydowaną przewagę. Ale jeśli piszesz o tym w ten sposób to albo nie jesteś wystarczająco kumaty (czytaj: udajesz kogoś kim nie jesteś) albo jesteś zwyczajnie rżniesz głupa nie chcąc przyznać racji tym którzy ją mają.
OMG!!! Znowu to open battle! Weż ty mi kurwa człowieku pokaż gdzie napisałem że TERAZ powinniście iść na open battle i że macie szanse aby utrzymać się choć minutę w otwartej walce!?! Wszyscy drzecie mordy że "Nie no co ty pierdolisz, teraz na open battle? Chyba cię pojebało! Trzeba ich sneakować!!!" Mówiąc "Oczywiste jest chyba że żeby wygrać wojnę musicie wygrywać open battle" miałem na myśli to że sneake atakami możecie się kąsać kilka lat. Może open battle nie jest konieczne ale jest jest jednym z niewielu sposobów na szybkie ZAKOŃCZENIE wojny. Teoretycznie może ona trwać tak długo jak się sneakujecie, czyli wieczność.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G.E.
Zakładając nawet, że Twoje proroctwo się spełni, Ty już o swój honor nie walczysz. Dobrze wiedzieć z kim się ma do czynienia ...
Wierz mi lub nie ale od razu po wybuchu wojny chciałem dogadać się z Votamem aby oddał mi chara, niestety ja nie mogłem mu już oddać tego co za niego wziąłem i się nie zgodził. Gdyby nie to że Szwedzi sami ją zaczęli prawdopodobnie jeszcze by jej nie było, więc nie mogłem przewidzieć jej wybuchu. Jeśli nie znasz prawdziwego powodu dla którego sprzedawałem chara to nie wypowiadaj się w tej kwestii.

Mogę ci pogratulować jedynie tego że jednym słowem "malkontent" podbiłeś serca wielu noobków czytających to forum. Niewielu ludziom takie coś się udaje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dadinz
zdania składasz jakbym słyszał swoją profesorkę od polskiego (tylko ona oczywiście nie o tibii ) .Cieszę się, że ktoś zdecydował się "zaatakować" te bezsensowne posty Deemera. Chyba trochę czasu minie zanim on ogarnie wszystko to co napisałeś.
Zaatakować!???! Dziecko drogie, nie mam pojęcia co takiego dzieje się w twojej chorej główce, wiedz jednak że jest mi z tego powodu bardzo przykro i naprawdę szkoda mi ciebie. Jeśli moje wypowiedzi stwarzały dla ciebie jakieś niebezpieczeństwo i samemu bałeś się odezwać to po prostu mogłeś napisać mi priv a edytowałbym je.

@Kere
Rozśmieszasz mnie. Żalisz się na forum że maiłeś hacka i tyle straciłeś, niszcząc przy tym FF oraz dorobek Grega i Kate. Problem w tym że to nie hackerzy hackują swoje ofiary kiedy chcą. To tępe osobniki same dają się zhackować nie zawsze bystrzejszym od siebie hakerom.

Wiem że miałem już się tu nie odzywać aż do końca wojny ale nie mogłem się powstrzymać przed skomentowaniem waszych wypocin które niedawno tu się pojawiły.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez tzu
Hahaha wasze posty dosłownie mnie rozbrajają. Wy myślicie ze jestescie jacys super inteligentni a szwedzi to ostatnie debile. Moze raczej powinniscie byc troche bardziej skromni bo powoli zaczynacie gadac od rzaczy. Liczą sie czyny a nie slowa ;]
Właśnie, jeśli nie chcecie posłuchać "złego" i "głupiego" Deemera (nie demmera jak napisał nieomylny Kere) posłuchajcie Tzu'a. Mi mniej więcej o to samo chodziło. Podniecacie się tym że na razie nie padacie a Szwedzi boją się wychodzić w nocy z pz. Nie radzę wam zakładać że są oni bandą tępych h-lvli których przy odrobinie sprytu rozniesiecie w pył. Popadacie w samozachwyt. Lepiej by było gdybyście uważali z tym co robicie i mówicie. Co najwyżej mile się zaskoczycie...

Ostatnio edytowany przez Deemer - 30-04-2007 o 20:39.
Deemer jest offline  
stary 30-04-2007, 21:21   #1075
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deemer Pokaż post
Zaatakować!???! Dziecko drogie, nie mam pojęcia co takiego dzieje się w twojej chorej główce, wiedz jednak że jest mi z tego powodu bardzo przykro i naprawdę szkoda mi ciebie. Jeśli moje wypowiedzi stwarzały dla ciebie jakieś niebezpieczeństwo i samemu bałeś się odezwać to po prostu mogłeś napisać mi priv a edytowałbym je.
omg po prostu za szybko to napisałem, źle dobrałem słowa, nie mogłem na szybko znaleźć jakiegoś synonimu.Wystarczy? I nie przejmuj się moją główką, a jak dobrze wiem to Votam to twój brat i miałeś z nim chary na jednym acc, na xerenie Deemer of Xerena i zwiastun armagedonu bodajże, a na kyrze votam i jeszcze jakiś inny, tylko nie zaprzeczaj bo widziałem że wam się PACC zaczynał i kończył w tym samym czasie
Dadinz jest offline  
stary 30-04-2007, 22:15   #1076
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 35

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deemer Pokaż post
@Kere
Rozśmieszasz mnie. Żalisz się na forum że maiłeś hacka i tyle straciłeś, niszcząc przy tym FF oraz dorobek Grega i Kate. Problem w tym że to nie hackerzy hackują swoje ofiary kiedy chcą. To tępe osobniki same dają się zhackować nie zawsze bystrzejszym od siebie hakerom.
Sorki ale odpierdol sie od tego ze to przeze mnie FF padlo wiem ze to przeze mnie i przez moja glupote i czuje sie z tego powodu winny ale jezeli Greg, Kate i Kuban nie maja mi tego zazle to ciebie tymbardziej nie powinno to in teresowac. Dla twojej informacji chcialem oddac cala kase Gregowi, Kate i Kubanowi robiac looty w mint ( po 2 tyg robienia lootów powinienem uzbierac kase) ale oni wszyscy zabronili mi tego i powiedzieli ze jezeli im oddam kase to oni i tak ta kase zwróca i jeszcze sie obraza dlatego tej kasy im nie oddaje a wiec nie mów mi ze nie chcialem oddac im tej kasy. A co to FF to Kuban sie bardzo zdenerwowal tym ze dostalem hacka i to on usunal FF.
Za blad w twoim nicku kilka postów Up przepraszam, juz zostalo to poprawione.
Jeszcze jedno odczep sie od G.E. bo jego posty sa sensownie pisane i pewnie tylko z zazdrosci go krytykujesz bo ty z pewnoscie nie znasz tak wyrafinowanych slów jakich on uzywa
__________________
Legalize it !! _\|/_

Ostatnio edytowany przez Freddd - 30-04-2007 o 22:22.
Freddd jest offline  
stary 30-04-2007, 22:38   #1077
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Buahahhahahahahha ja tez mu zazdroszcze! Tez chce znac takie wyrafinowane slowa! Kurwa do was jeszcze nie dotralo ze mozecie sobie pisac co chcecie ale wynik wojny zalezy tylko i wylacznie od nas? Ja niestety robie przerwe do 23 maja bo mi neta odcinaja

Nie pozdrawiam:
Wron
wr00n jest offline  
stary 30-04-2007, 23:14   #1078
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

no comment...
Po co piszecie o czyms o czym nie macie zielonego pojecia?
ehh...
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline  
stary 30-04-2007, 23:25   #1079
Paul84
Użytkownik Forum
 
Paul84's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2005
Lokacja: Śląsk
Wiek: 39

Posty: 104
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Skille: 19/26
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Sorki ale odpierdol sie od tego ze to przeze mnie FF padlo wiem ze to przeze mnie i przez moja glupote i czuje sie z tego powodu winny
a nie powinienes wedlug mnie juz byl taki maly rozlam po moim odejsciu z serva tak czy inaczej... bylo minelo, i tyle
Paul84 jest offline  
stary 30-04-2007, 23:33   #1080
st1L
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 06 2006
Lokacja: Elk

Posty: 190
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ech...
Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Moze zacznijmy o czyms konkretnym gadac, a nie sie klocic?
st1L jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:07.


Powered by vBulletin 3