Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-05-2007, 11:42   #1241
enderty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 31
Skille: 62/41
Poziom mag.: 10
Domyślny

ej ja place za fragi na tengu po 1k dla WBK a dzisiaj mnie dark davids (rs) zabil :/ z protos daran a plena kluturka bloczyl zrobcie cos z nimi bo jak mam kase dla WBK wysylac jak mnie zabijaja?
mispex mi nie chcial pomoc :/ tylko sie wylogowal :/
__________________
I 've got war hammer in my grip...
I can fly so high, I can fall so deep... la la la
enderty jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-05-2007, 11:46   #1242
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Powiedz komu trzeba to mysle ze zrobia z nimi porzadek, a raczej powinni Mysle tez ze oni nie maja wplywu ze jacys niedowartosciowane buraki bija slabszych ;]

Mispex raczej nie mogl ci pomoc, tamci raczej by go nie posluchali a sam pzta nie moze zrobic.
pzdr
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~

Ostatnio edytowany przez wrogonastawiony - 05-05-2007 o 11:48.
wrogonastawiony jest offline  
stary 05-05-2007, 12:14   #1243
Pavvulonik
Użytkownik Forum
 
Pavvulonik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 253
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nje wjem
Świat: AZURA
Poziom: hmm
Skille: bylo 98
Domyślny

loloolllllllllllll mogliscie grupa pujsc na demce wylotowac jakiegos drogiego itema i go sprzedac byscie nie plakali ze run niema a tak to se poexpiliscie i was swe powybijali pokoleji omg
Pavvulonik jest offline  
stary 05-05-2007, 12:17   #1244
Mattrixo123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 109
Imię: Mattrixo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 143
Poziom mag.: 75
Domyślny

Ladnie nas zabili,ale to jeszcze nie koniec.Wygrali bitwe ale nie wojne.Wszystko jest mozliwe;p
Mattrixo123 jest offline  
stary 05-05-2007, 12:27   #1245
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

szkoda troche tych fragow teraz widziiicie ze swe poszli na calego musiscie walczyc i nei macie nic do starcenia. Mowilem z lepiej bedzie fragowac. Teraz chyba jzu dobrze o tym wiecie. Cos m isie wydaje ze w poprzednim battle dowodzil mitzum a w tym Nomsi





Wojne przegra ten kto popelni wiecej bledow

Ostatnio edytowany przez Kanti88 - 05-05-2007 o 12:28.
Kanti88 jest offline  
stary 05-05-2007, 12:56   #1246
Lonteus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Wiek: 36

Posty: 30
Imię: Lonteus
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 84
Poziom mag.: 61
Domyślny

Ta akcja wedlug mnie byla zle zaplanowana z naszej strony poniewaz polowa naszych juz spala i ci ktorzy byli na akcji mieli za slaby sd power natomiast z tengu online byli wszyscy. Ale glowy do gory to nie byla ostatnia bitwa

/Bar'tex
Lonteus jest offline  
stary 05-05-2007, 13:05   #1247
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

To skoro polowa waszych spala to po co poszlicie na ta bitwe. nie wiecie na co stac Tengu?


P.S A honor pozwoli wam wrzucic link do filmiku tutaj? Tak d przenalizowania bledow imoze ktos wma cos podpowie. Wiemy ze lepiej znacie sie od nas ale moze jednak ktos cos wywnioskuje

Ostatnio edytowany przez Kanti88 - 05-05-2007 o 13:10.
Kanti88 jest offline  
stary 05-05-2007, 13:24   #1248
Ardziiu
Użytkownik forum
 
Ardziiu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: W domu =)

Posty: 6
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Ardziiu ma numer GG 2174447
Cool

Witam,według mnie nie ma co analizować każdy wie jaki błąd popełnił i w następnym open tego nie zrobi. I nie ma co sie przejmować jedą przegraną
to powinno was zmobilizować do walki.
Pozdro.
Ardziiu jest offline  
stary 05-05-2007, 13:24   #1249
abarth
Użytkownik Forum
 
abarth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Mazuren

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 57
Poziom mag.: 50
Domyślny

Aha to wy myśleliście ,że mając do dyspozycji połowę WBK pokonacie prawie całe Tengu
No no no... gratz za ambicji ale... chyba troszkę z deczka zjebaliście
abarth jest offline  
stary 05-05-2007, 13:44   #1250
Luksus
Użytkownik Forum
 
Luksus's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 91
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Elysia
Poziom: 76
Domyślny

A kto tak myslal? Ale kto zjebal? Mnie na niej nie bylo i nic o niej nawet nie wiedzialem. Wiec jakim prawem wypowiadasz sie o calosci, skoro to ledwie kilka osob poszlo na akcje?
__________________
Hail Heren Istarion
<<Luksus Ithil>>
<<Palladyn-ciemnosci>>
<<Allken>>
Luksus jest offline  
stary 05-05-2007, 14:12   #1251
abarth
Użytkownik Forum
 
abarth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Mazuren

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 57
Poziom mag.: 50
Domyślny

mówiłem o tych którzy poszli na akcje z WbK, więc się tak nie bulwersuj

Co jak co ale ja bym ostudził wasz zbytni optymizm (ja go straciłem właśnie dzisiaj), prawda jest taka ,że przespaliście czasy kiedy były jakieś szanse ,niby levele to nie wszystko no pewnie ,ale taka czwórka jak Mitzum, Xazez, Xuva Malice i Snustorr może... może "dużo"

Ale nie martwmy się ,czekajmy na nowe serwery wtedy tam szwedzka noga nie postanie

PS. To jest tylko i wyłącznie moja opinia
abarth jest offline  
stary 05-05-2007, 14:31   #1252
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wr00n Pokaż post
@Ten od kurew
A ja bede kurwa pisal kurwa kiedy mi sie to podoba. Slowa zostaly stworzone zeby ich uzywac. To ktore slowo jest traktowane jako bluzg zalezy od umowy spolecznej rownie dobrze mozemy sie umowic ze np klawiatura to przeklenstwo i co tez wtedy by cie to razilo?
Nic nie jest umówione, jakbys nie zauważył to 95% przekleństw wiąże sie z seksem i że tak powiem "czynnościamy fizjologicznymi"

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ahcarb Pokaż post
Wiec gdyby tengu zaczelo bardziej dostawac to napewno z nich skorzystaja. A WK rozwiazalo KH. hmm... nie wiem o co tu chodzi...
Juz sie o to pytalem, odpowiedz padla ~10+ stron temu

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Superb Pokaż post
nie sadze ze popelniam az tyyyle ortografow wiec sie odpierdolcie
około 15 błędów interpunkcyjnych i chyba 8 ortograficznych, napisz tak w szkole a od razu trafisz do lekarza na badanie dysortografii, dysgrafii i pewnie jeszcze ze 5 innych dysmózgowi
Cytuj:
tak przy okazji niektore wiersze nie maja zadnych znakow interpunkcyjnych a mimo to na polskim nie slyszy sie narzekan ze strony nauczycieli wiec moze z laski swojej rowniez zamknieicie dupe
albo piszesz normalnie i po POLSKU uznając zasady ortografii albo pisz wierszem, twój wybór

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Superb Pokaż post
Swietnie ze taki plebs jak ty wnosi cos do tematu
za to ty napewno dużo
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 05-05-2007, 15:13   #1253
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
Nic nie jest umówione, jakbys nie zauważył to 95% przekleństw wiąże sie z seksem i że tak powiem "czynnościamy fizjologicznymi"


Juz sie o to pytalem, odpowiedz padla ~10+ stron temu


około 15 błędów interpunkcyjnych i chyba 8 ortograficznych, napisz tak w szkole a od razu trafisz do lekarza na badanie dysortografii, dysgrafii i pewnie jeszcze ze 5 innych dysmózgowi

albo piszesz normalnie i po POLSKU uznając zasady ortografii albo pisz wierszem, twój wybór


za to ty napewno dużo
Kurwa pochodzi od lacinskiego slowa curvus czyli krzywy. Slowo wulgaryzm pochodzi od lacinskiego wulgus czyli powszechny. Przeklenstwa to po prostu slowa ktore w przeszlosci byly uzywane bardzo powszechnie. Skad wiesz czy kurwa po polsku nie znaczyla np. Roza w 12 wieku albo i jeszcze wczesniej? Nie wiesz. Tak samo mozemy sie umowic ze klawiatura oznacza rzenski narzad plciowy i za jakies 300 lat nikt nie bedzie pamietal co to oznaczalo najpierw, wiec to ktore slowa sa przeklenstwami jest kwestia spolecznej umowy. A odnosnie przecinkow mi np nie przeszkadza ze ktos nie uzywa przecinkow bo roznica w czytelnosci jest naprawde znikoma. Jezeli ktos w ogole nie uzywa znakow interpunkcyjnych to juz faktycznie przesada.
wr00n jest offline  
stary 05-05-2007, 15:21   #1254
Viltherius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 109
Stan: Niegrający
Imię: Viltherius
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Widziałem tę walkę "na żywo" poczatek ładnie rozegrany polacy ruszyli z N bramy na swe a tamci uciekali aż się zakurzyło a WK za nimi. Właśnie wtedy ten 1 frag dla pl wpadł,potem jednak koło południowej bramy Polacy niepotrzebnie weszli na 2 piętro jakiegoś domku przy samej bramie(nie wiem co to jest ) a częśc została na dole Tengu ufortyfikowało sie na 1 piętrze i wyrżneło pl w pień aż żal było patrzec. Może gdyby nie ten błąd pl by wygrali.

Ostatnio edytowany przez Viltherius - 05-05-2007 o 15:23.
Viltherius jest offline  
stary 05-05-2007, 15:41   #1255
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wr00n Pokaż post
Kurwa pochodzi od lacinskiego slowa curvus czyli krzywy. Slowo wulgaryzm pochodzi od lacinskiego wulgus czyli powszechny. Przeklenstwa to po prostu slowa ktore w przeszlosci byly uzywane bardzo powszechnie. Skad wiesz czy kurwa po polsku nie znaczyla np. Roza w 12 wieku albo i jeszcze wczesniej? Nie wiesz. Tak samo mozemy sie umowic ze klawiatura oznacza rzenski narzad plciowy i za jakies 300 lat nikt nie bedzie pamietal co to oznaczalo najpierw, wiec to ktore slowa sa przeklenstwami jest kwestia spolecznej umowy. A odnosnie przecinkow mi np nie przeszkadza ze ktos nie uzywa przecinkow bo roznica w czytelnosci jest naprawde znikoma. Jezeli ktos w ogole nie uzywa znakow interpunkcyjnych to juz faktycznie przesada.
ale jakby nie było dzisiaj mamy rok 2007 i kurwa jest kurwą i tego nie zmienisz
Dadinz jest offline  
stary 05-05-2007, 16:14   #1256
enderty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 31
Skille: 62/41
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Powiedz komu trzeba to mysle ze zrobia z nimi porzadek, a raczej powinni Mysle tez ze oni nie maja wplywu ze jacys niedowartosciowane buraki bija slabszych ;]

Mispex raczej nie mogl ci pomoc, tamci raczej by go nie posluchali a sam pzta nie moze zrobic.
pzdr
z kim sie skontaktowac ? zaplace 5k za jego glowe jak 2 fragersow bedzie to kasa na pol pm na forum albo w grze plz w grze pisz na kinollka
__________________
I 've got war hammer in my grip...
I can fly so high, I can fall so deep... la la la
enderty jest offline  
stary 05-05-2007, 19:12   #1257
strausss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 32
Świat: Xerena
Domyślny

Jak ktos chce to niech mi powie że się nie znam i po co się w*******am, ale...
Normalna wojna pomiędzy gildiami to coś w rodzaju zawodów sportowych - liczy się fragi i w pewnym momencie ktoś dochodzi do wniosku że to już mu się nie opłaca, uznaje się za pokonanego, ma payment i spoko wszyscy grają dalej.Ta wojna to chyba jednak coś innego.Open battle dobre jest jak się uda wygrać mając takiego asa w rękawie jak Helluxzii i służy poprawie morale.Następna to już błąd. Przy przeważającej sile wroga trzeba jednak trzymać się partyzantki.Trzeba tak nękać wybranego członka Tengu aż zniechęci się do grania - jeden przeciwnik mniej - oczywiście nie Mitzum.Zabicie Mitzuma miałoby jakiś wydźwięk psychologiczny, ale jest on zbyt oczywistym celem tak samo jak Xuva.WK powinno polować na mniejszych (lvl) członków Tengu - im ich mniej tym mniejsze wsparcie mają pozostali.Przecież członkowie Tengu nawet gdyby zastosowali się w pewnym momencie do ogólnych niepisanych zasad i powiedzieli "ok, wygraliście" to i tak za jakiś czas gdy rozpadnie się koalicja WK(a znając Polaków na pewno tak będzie - każdy zawsze patrzy jak tu ukręcić własne lody przy okazji) znowu podniosą łeb.Jedyne wyjście to tak im obrzydzić życie na tym serwie że pójdą gdzieś indziej.
Btw. jak jest polowanie na jakiegoś członka Tengu , to może niech ktoś da znać np. na trade na kogo - noob charami można go spamować na prv żeby mało co widział, zawsze będzie miał jakieś utrudnienie. Może to i nie jest za bardzo fair, ale jak mówią w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone
Jeżeli ktoś ma mi nawrzucać że jestem noob i się nie znam -daruj sobie.Nie aspiruję do miana wielkiego stratega, po prostu takie jest moje zdanie , że Tengu nadal mają ogromną przewage a siła WK jest częściowo niewykorzystana w tych wszystkich noob charach które mogłyby pomóc.
strausss jest offline  
stary 05-05-2007, 19:16   #1258
enderty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 31
Skille: 62/41
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez strausss Pokaż post
Jak ktos chce to niech mi powie że się nie znam i po co się w*******am, ale...
Normalna wojna pomiędzy gildiami to coś w rodzaju zawodów sportowych - liczy się fragi i w pewnym momencie ktoś dochodzi do wniosku że to już mu się nie opłaca, uznaje się za pokonanego, ma payment i spoko wszyscy grają dalej.Ta wojna to chyba jednak coś innego.Open battle dobre jest jak się uda wygrać mając takiego asa w rękawie jak Helluxzii i służy poprawie morale.Następna to już błąd. Przy przeważającej sile wroga trzeba jednak trzymać się partyzantki.Trzeba tak nękać wybranego członka Tengu aż zniechęci się do grania - jeden przeciwnik mniej - oczywiście nie Mitzum.Zabicie Mitzuma miałoby jakiś wydźwięk psychologiczny, ale jest on zbyt oczywistym celem tak samo jak Xuva.WK powinno polować na mniejszych (lvl) członków Tengu - im ich mniej tym mniejsze wsparcie mają pozostali.Przecież członkowie Tengu nawet gdyby zastosowali się w pewnym momencie do ogólnych niepisanych zasad i powiedzieli "ok, wygraliście" to i tak za jakiś czas gdy rozpadnie się koalicja WK(a znając Polaków na pewno tak będzie - każdy zawsze patrzy jak tu ukręcić własne lody przy okazji) znowu podniosą łeb.Jedyne wyjście to tak im obrzydzić życie na tym serwie że pójdą gdzieś indziej.
Btw. jak jest polowanie na jakiegoś członka Tengu , to może niech ktoś da znać np. na trade na kogo - noob charami można go spamować na prv żeby mało co widział, zawsze będzie miał jakieś utrudnienie. Może to i nie jest za bardzo fair, ale jak mówią w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone
Jeżeli ktoś ma mi nawrzucać że jestem noob i się nie znam -daruj sobie.Nie aspiruję do miana wielkiego stratega, po prostu takie jest moje zdanie , że Tengu nadal mają ogromną przewage a siła WK jest częściowo niewykorzystana w tych wszystkich noob charach które mogłyby pomóc.
kazdy ma sie prawo wypowiedziec ja mysle ze ten pomysl ze spamem noob charami jest fajny tylko nikt mi nigdy nie powiedzial jaka akcja idzie
__________________
I 've got war hammer in my grip...
I can fly so high, I can fall so deep... la la la
enderty jest offline  
stary 05-05-2007, 19:31   #1259
Waldo1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006

Posty: 169
Domyślny

Nie było mnie w Thais. Troche żal, że tak dostaliśmy ale wiadomo "raz na wozie raz pod wozem". Gramy dalej
Waldo1910 jest offline  
stary 05-05-2007, 19:36   #1260
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez enderty Pokaż post
kazdy ma sie prawo wypowiedziec ja mysle ze ten pomysl ze spamem noob charami jest fajny tylko nikt mi nigdy nie powiedzial jaka akcja idzie
WIesz ze mozna zrobic block prv msg? A po drugie jak wyswietla Ci sie msg na ekranie, to wciskajac odpowiednia kombinacje klawiszy, powodujesz ze ow napis znika.
Spam musialby byc idealnie zgrany z atakiem na dana postac, bo inaczej nie podziala.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:22.


Powered by vBulletin 3