Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-05-2007, 01:45   #1281
Rzeszow
Użytkownik Forum
 
Rzeszow's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2007
Lokacja: Rz-ow>Nm>monitor
Wiek: 37

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Veav
Profesja: Druid
Świat: Xerena
Poziom: 63
Poziom mag.: 53
Rzeszow ma numer GG 3530217
Domyślny

przepraszam ale nie moge sie powstrzymac i musze to napisac
jak mnie w*****aja takie osoby co pisza

"A polacy tacy pewni siebie. Jeszcze biją swoich rodaków for fun.... U szwedów widać zgranie, a u nas popis...."

lub

"Polacy wygrali jedną walkę, poczuli się pewnie i myślą, że już mogą iść na Open Battle. ahah
Tamto OB wygraliscie cudem."

Jak nie widziales to ogladnij sobie filmik idioto i zobaczysz jak bylo. Zgranie u szwedow hahahahah to chyba ostatnia rzecz jaka im moze przyjsc do glowy n/c
Na filmiku wyraznie widac z jaka latwoscia mogli trapnac Helluxzii wystarczyl tylko 1 m wall a pozniej Duktigast no to jest smieszne jak on ich wychujal i nie dal sie trapnac a ich tam z 20 bylo... popelnili blad i koniec

a tak btw skonczcie juz te tematy o kurwach wulgaryzmach obrazaniu siebie itp. to sie robi nudne tak samo jak mowienie im co maja robic "sneake sneake atak" oni nie maja 15lvl i chyba wiedza co maja robic
__________________
Your's Veav :*
Rzeszow jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-05-2007, 02:56   #1282
strausss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 12 2006

Posty: 32
Świat: Xerena
Domyślny

Przepraszam to już naprawdę ostatni raz kiedy piszę odpowiedź na posta pewnego niedorozwoja, więcej naprawdę tego nie zrobię bez względu na to co z siebie wydali następnym razem.
Superb - człowieku ty naprawdę masz jakieś problemy.
Skoro jesteś taki niewyżyty że musisz się kłócić z kim popadnie wróżę ci świetlaną przyszłość w PiS lub LPR (oczywiście za kilka lat jak już będziesz na tyle dorosły żeby mogli cię przyjąć).
Co do trudnych słów których nie tylko że nie rozumiesz ale nawet nie potrafisz poprawnie przepisać - zapytaj się swojego sołtysa buraku, może jest mądrzejszy(na pewno jest).
A jeśli chodzi o IQ - mierzy się jego iloraz nie poziom ( i na pewno nie poziomnicą chociaż ty może próbowałeś), a chwalić się rzeczywiście nie masz czym sądząc po tym co tu wypisujesz.
Jeszcze co do rasy - ty wyglądasz na kundla pospolitego i swojej rasy nie oczyścisz zabijając mnie, bo w żadnym wypadku nie jestem tej samej rasy co ty.
Pozdrów swoich kolegów z Hitlerjugend.

Koniec mojej korespondencji z Superb.

Btw. gdzieś widziałem podpis na forum "nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem"
Jakie to prawdziwe
strausss jest offline  
stary 06-05-2007, 03:24   #1283
Ardziiu
Użytkownik forum
 
Ardziiu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: W domu =)

Posty: 6
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Ardziiu ma numer GG 2174447
Oczko

Witam, po przeanalizowaniu filmu zauwazyłem ze polacy popełnili podobny błąd co swe w OB w Edron
tzn. Troszkę sie rozproszyli tzn. Helluxzii odłączył sie od grupy po czym zostal ztrapowany i ... , Duktigast to samo.

Co do polakow low lvl nawet na open battle mozecie sie przydac obejzyjcie filmiki jak Zulin mial trapa i padal to was moze troche zmobilizuje do walki i pomozecie h lvl dokończyć dzieła bo oni walcza miedzyinnymi o wasza przyszłosc zebyscie mogli spokojnie dobic ten 100+lvl

Ostatnio edytowany przez Ardziiu - 06-05-2007 o 03:25.
Ardziiu jest offline  
stary 06-05-2007, 03:44   #1284
Magic_Endes
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam wszystkich Wg mojej oceny wygramy tą wojne, jestem pelen optymizmu i tego wszystkim zycze Nie ma co sie przejomwac strata lv, skili itp. Liczy sie efekt koncowy, z tego co widzialem tengu wogole nie ma zgrania, ich atutem sa ich lvle, ale na edron zgranie polakow wdeptalo ich w ziemie Jesli ma ktos good team przeciwko swe, moge chetnie dolaczyc(44ED).
 
stary 06-05-2007, 03:45   #1285
Magic_Endes
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny .

Witam wszystkich Wg mojej oceny wygramy tą wojne, jestem pelen optymizmu i tego wszystkim zycze Nie ma co sie przejomwac strata lv, skili itp. Liczy sie efekt koncowy, z tego co widzialem tengu wogole nie ma zgrania, ich atutem sa ich lvle, ale na edron zgranie polakow wdeptalo ich w ziemie Jesli ma ktos good team przeciwko swe, moge chetnie dolaczyc(44ED).
 
stary 06-05-2007, 08:53   #1286
enderty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 31
Skille: 62/41
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darkdavids Pokaż post
lol..... ty kinollek naprawde masz cos z głowa .
Szukasz pomocy na forum nie trzeba bylo mi ubijac noob chara

CYTUJE :

z kim sie skontaktowac ? zaplace 5k za jego glowe jak 2 fragersow bedzie to kasa na pol pm na forum albo w grze plz w grze pisz na kinollka
stary co ty gadasz? jedynego unjusta mam odkad gram i nie byl napewno na twoim noobcharze. a jezeli tam w car mnie waliles jakims noobcharem ktorego nie znam to napewno miales ws lub rs a tak w ogole to chyba probojesz usprawiedliwic tylko to co zrobiles ale ci nie idzie :/
i gz brass legow lol jak myslisz ze cos wiecej ze mnie wyloocisz to sie srogo mylisz bo najcenniejsze co mam to w hammer lol
a pozatym jeszce raz mnie ubijesz to i cene za twoja glowe zwieksze i znajde gostkow z "here to die"

*edited* i gratz dolaczenia do forum 5 5 2007 lol chyba sie przejales no nie? lol
__________________
I 've got war hammer in my grip...
I can fly so high, I can fall so deep... la la la

Ostatnio edytowany przez enderty - 06-05-2007 o 08:58.
enderty jest offline  
stary 06-05-2007, 11:33   #1287
Ronzidiov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2007

Posty: 40
Domyślny

Co do zgrania szwedów to to jest 0 zgrania, ta akcja w thais udała się tylko ze względu na błędne wybranie miejsca przez Polaków, a u szwedów zgrania nie było tak jak by nimi nikt ne dowodził poprostu wszyscy swe lecieli do przodu i walili polaczków a noobki z thais blokowały. Jestem pełen respectu dla Duktigast, który zamiast stać i sie tylko uhać [większość najtów tak robi, gdy są w podobnych sytuacjach] bardzo sprytnie uciekał z trapa swe... Co mi się bardzo podobało...
Jeśli Polacy by uciekli gdzieś na płaską przestrzeń mieli by napewno większe szanse niż na bardzo ryzykownych i loteryjnych drabinkach... I na małej powierzchni gdzie członków tengu było 2 razy więcej niż WK... To był 1 błąd który pociągnął za sobą olbżymie kąsekwencje... W następnych akcjach będzie powodzenia. A co do swe to oni totalnie nie są zgrani albo uciekają w popłochu [na wszystkie strony] albo lecą wszyscy do przodu [wogóle nie przemyślane] jakby Polacy założyli trapa to by pokolei swe wyrżneli.
Ronzidiov jest offline  
stary 06-05-2007, 11:34   #1288
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny Do ludzi ktorzy chca walczyc ale z roznych powod nie zostali przyjeci do Wannabe~

Zrobcie swoja gildie i cos robcie a nie tylko komentujcie na forum...
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline  
stary 06-05-2007, 13:45   #1289
Pavvulonik
Użytkownik Forum
 
Pavvulonik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2006
Lokacja: Wilkasy

Posty: 253
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nje wjem
Świat: AZURA
Poziom: hmm
Skille: bylo 98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Superb Pokaż post
Ta suka twoja matka cie wyrzygala czy wysryla kurwa ludzie nie slyszeliscie ze dog waste to do woreczka i w smietnik oczywiscie ze kurwa istnieje cos takiego jak poziom iq kretynie to jest wtedy kiedy kurwa masz przedzial na przyklad miedzy 3.1 a 3.2 jak to jest w twojim przypadku co do trodnych slow to przepsialem to blednie umsylnie kretynie a jezeli chodzi ci o inne slowa to moze kurwa najpierw nauczysz sie polskiego bo nie zbyt ci wychodzi pisanie w ojczystym jezyku co dopiero wyrazami obcymi na*******ac jak cchesz posluchac kogos kto zna wiecej jezykow niz taki zjeb genetyczny jak ty ma palcow to zapraszam do dalejsz korespondencji i taka szmata jak ty mnie nazywa trolem a wiekszosc moich postow jest chociaz w drobnym stopniu powiazana z tematem takie geje jak ty "nie karm trola nie zasmiecaj forum edytuj posty" musisz byc niezle zjebany w rl
ps zazdroscisz mi ze znam benia czy jaki chuj

up to samo mowilem kilkadziesiat postow wczesniej


swietny post lepszego nigdy w zyciu niewidzialem _/

Ostatnio edytowany przez Pavvulonik - 06-05-2007 o 18:09.
Pavvulonik jest offline  
stary 06-05-2007, 14:26   #1290
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

hahahhahahahahahha buahhahahaha Siera rox! _/
wr00n jest offline  
stary 06-05-2007, 14:32   #1291
Ci3ba
Użytkownik forum
 
Ci3ba's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2007
Lokacja: Łabiszyn
Wiek: 32

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 19
Skille: 25/21
Poziom mag.: 25
Ci3ba ma numer GG 3640824
Strzałka nc.....

Nie, Po przegranej bitwie, coraz więcej polaków odeszło z WB i część z nich przeszli na stronę Tengu....

Teraz coś dla tych zdrajców:
Czy wy ludzie wogóle macie honor? Odrazu się poddajecie, jak takie czereśniaki wietnamskie......

P.S
Jak ja nienawidzę tego gościa:

Ci3ba jest offline  
stary 06-05-2007, 14:38   #1292
Mipo5
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dacie rade !
 
stary 06-05-2007, 15:27   #1293
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ci3ba Pokaż post
Nie, Po przegranej bitwie, coraz więcej polaków odeszło z WB i część z nich przeszli na stronę Tengu....

Teraz coś dla tych zdrajców:
Czy wy ludzie wogóle macie honor? Odrazu się poddajecie, jak takie czereśniaki wietnamskie......

P.S
Jak ja nienawidzę tego gościa:


Kto zdradzil ? Marco ? On zawsze byl z nimi ;p
ps. Nie ty jeden, lepiej zapytaj kto go lubi xD
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 06-05-2007, 15:36   #1294
Matrimos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Siemano
Zastanawiam sie nad graniem tutaj ;>
Moglibyscie mi opowiedziec troche o Xerenie ?
Czy warto tu zrobic setke ?
Z góry dzieki
 
stary 06-05-2007, 16:21   #1295
tzu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 03 2007

Posty: 25
Domyślny

@up
nawet nie zaczynaj grac na tym servie bo tu nie ma przyszlosci
jak szwedzi przegraja bedzie zle ale jak polacy wygraja to bedzie jeszcze gorzej bo wiem ze polacy to wieksze pa i kilka postow wczesniej jak jakis debil pisal zeby pomagac noobcharami bo dzieki nim jak wygramy wojne to spokojnie beda mogli pozniej wbic 100lvl to ty sie czlowieku palnij w leb na chuj obiecujesz ludziom takie gowno przecierz wszyscy wiedza ze jak wy sie dorwiecie do wladzy to tu kurwa nikt sobie nie pogra oprocz przyjaciol i dupo lizow wiec apeluje do ludzi ktorzy chca pomagac nie ze wzgledu na swoj char ale o to zeby pomoc rodakom- pomysl 10 razy za nim pomozesz polakowi bo on predzej czy pozniej tak cie wychuja i nie sluchaj tych debilnych obietnic bo to gowno prawda kazdy mysli tylko o tym zeby stracici na tej wojnie jak najmniej wiec zakoncze to taka puento ze polacy to chamy i pasozyty ktorzy wykorzystaja cie i zostawia jak szmate i dlatego wam nie pomoge chociarz na poczatku wojny chcialem ale jak widze co sie dzieje to mi sie nie dobrze robi a i jeszcze jedno wiem ze beda kontry w moja strone ale sie pytam po co? bedzie cie chcieli sie tylko oczyscic z zarzutow chociarz mondre ludzie beda wiedziec ze i tak klamiecie wiec nie wysilajcie sie a i naprawde nie zalezy mi na tym zeby obrzucic was blotem tylko chce przemowic do rozsadku nie ktorym ze to jest tylko gra ale gra spoleczna wiec trzeba tak jak w rl miec jakies zasady moralne a nie byc tylko takim egoistom co tylko mysli ze jego charze jest najwazniejszy a inni oprocz kolegow sie nie licza wiec a nawiazujac do superb to ten koles prowokowal i pisal bez ladu i skladu ale jednak w jego postach mozna doczytac sie jakiegos sensu a nie jak wiekszosc z was klamie i oszukuje ale oczywiscie wszyscy zaczeli po nim jechac za to ze mowil prawde tylko ze ta prawda bylo w dosc skomplikowany sposob zakamuflowana w prostacko napisanych postach ale widac ze byl to abieg celowy a wiec peace koledzy i podajmy sobie znak pokoju i nie badzcie takimi chamskimi kurwami jesli macie sumienie i kierujecie sie jakimis zasadami moralnymi a i nie mowcie mi ze jakis przyklady mam podawac bo ja te swoje wnioski wyciagnelem czytajac caly temat wiec nie da sie tego w tak oczywisty spobo podac wiem ze moj jezyk ortografia i interpunkcja stoja na zenujaco niskim poziomie ale co ja mam tu udawadniac ze jestem jakims zasranym profesorem? ja tu wyrazam swoja opinie w spobo taki jaki chce narazie
tzu jest offline  
stary 06-05-2007, 16:42   #1296
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skramer Pokaż post
Wiecie co to znaczy? To znaczy że zjebali 1 walke. Załamka totalna.. ale.. spokojnie mogli ich roznieść gdyby tylko pomysleli... tylko pomysleli... kurwa gdyby w ogole ktos pomyslal... Mostek na fibuli... to moglo byc 1:12 a nie 12:1.. pojscie na wieze bylo najgorszym rozwiazaniem. dlatego takie fragi.. dlatego taki blad.
Ja dzis film oglądałem to sie za głowe złapałem... sorry ale jak można było popełnić taki błąd? ja nie jestem jakims masta pvp ale mi sie w głowie nie mieści jak można było dobrowolnie uciec w ślepy zaułek ;/

@up: i tu tengu maja przewagę, oni nie myślą w kategoriach "Gra", oni myśla w kategoriach "przyjaciele", dla większości ludzi licza sie wlasne interesy i nie zaryzykują własnej smierci zeby pomoc koledze - "bo to tylko gra i szkoda im lvla"

PS: jest na tym forum gdzies film z bitwy na edron 03.05 ?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------

Ostatnio edytowany przez Piotrek Marycha - 06-05-2007 o 16:44.
Piotrek Marycha jest offline  
stary 06-05-2007, 16:57   #1297
Master Bonczek
Użytkownik Forum
 
Master Bonczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 113
Poziom mag.: 66
Domyślny

Nie było mnie pare dni i proszę tyle fragów

Oglądałem przed chwilą filmik z tamtej akcji i szczerze mówiąc jestem zadowolony :-) Jedynym błędem było wejście na ten domek... ale cieszy mnie to, że widziałem znowu jak Tengu obsrani uciekali przed naszą szczerze mówiąc bardzo osłabioną na tamtej battle ekipą. Gdyby uciekli na Hotel... ale nie ma co gdybać jazda trwa dalej Cya on the battlefield...
__________________
Master Bonczek jest offline  
stary 06-05-2007, 17:37   #1298
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

A mi sie nie podobalo duzo wiecej posuniec. Po 1 na huj isc na polnocna brame? To miejsce mozna atakowac z 3 stron. Po 2 na huj dusk~ tak biegal? Fakt poszarzowal przebiegl kilkadziesiat kratek ladnie ich wyhujal ale na koniec padl. Po co Helluxzi biegal? Po 3 jak wspomniales czemu nie poszli np na fibule albo gdzies gdzie oni mogliby miec pol gildi na 1 kratce a tengu tylko kilku czlonkow?
wr00n jest offline  
stary 06-05-2007, 21:35   #1299
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

jak to jest z molnarem? że szpieg i wogóle ;p może ktoś powiedzieć czy to tajne?
Dadinz jest offline  
stary 06-05-2007, 22:01   #1300
Ci3ba
Użytkownik forum
 
Ci3ba's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2007
Lokacja: Łabiszyn
Wiek: 32

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 19
Skille: 25/21
Poziom mag.: 25
Ci3ba ma numer GG 3640824
Problem Wielka D...

Dlaczego polacy biją swoich??? Dzisiaj ledwo uciekłem 50 lvlowi, miałem szczęście, że IH'y robiłem i trochę ich miałem, bo inne cioty tarasowały drogę do DP... Działo się to w Thais . Wogóle zamias expić i bić się ze swe, to oni atakują swoich. A krzyczałem, że ja PL, ale on odpowiedział "I co mnie to"....
Ci3ba jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin 3