Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-05-2007, 10:32   #1401
Zeusxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do filmiku-ch*j mnie to boli ze zadlugi dajcie go jak komus sie nie bedzie chcialo ogladac to jego problem ale niketorzy by se z przyjemnoscia ogladneli plz
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-05-2007, 14:45   #1402
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wrogonastawiony Pokaż post
Ale to nie jest OTS ze wbijasz 300k/h i w godzine robisz 100lvl, a z tego co piszesz wynika ze widziales wojny ale tylko na otsie. Jedyne co mogat teraz robic to to, co robia. Powoli a jezeli beda ich zabijac to tamtym sie odechce juz odrabiac, coraz czesciej beda dopadani na expie. Do tego dojdzie jeszcze presja, ze sa lepsi a nie beda mogli spokojnie poexpic. Oby bylo tak jak pisze.. : )
Nie nawidze debili ktorzy huja wiedza a pierdola!!! po czyms takim wlasnie rozpoznaje sie noboow( troli lub dzieci neostrady) czyli najwieksze gowno jakie jest w internecie. Krytukesz bezpodstawnie po 1 nie wiesz kim jestem wiec nie pierdol smut pajacu. Po 2 tibia to gra ktora pochlania w huj czasu i logiczne jest ze zeby awansowac w lvl trzeba sie poswiecac.Po 3 jesli sie wypowida wojne to robi sie to po to zeby wlaczyc,a nie kurwa czekac az bedzie tylko jeden z tengu online, bez ryzyka nie ma zwyciestwa. Wprawdzie tez nie ma sie co spieszyc ale nie mozna pozwolic zeby przeciwnik mogl sobie swobodnie expic.To ze po za zulinem ustawiali sie tylko na oben battle jets wg. bledem bo wlasnie fragi sa najbardziej potrzebne w ich wypadku a OB co pokazala bitwa w thais nie musi byc wygrana ( nie tlumaczcie sie tym ze to byl blad bo wlasnie bledy decyduja o tym kto wygra. W jednej popelnic mozna jeden w innej nastepny wiec nie koniecznie trzeba w ten sposob walczyc. Po 4 nigdy w zyciu nie gralem na otsie. Czesciowo moge tlyko sie zgodzic z tym ze moze sie im odechce expic ale to zalezy od ich ambijci (np zulin pamietam jescze jak mial niski lvl to jeczsze czescej miewal kicki i padal ale zawsze odrabial i piął sie w gore).

Sapiesz do mnie a tak naprawde nie rozumeisz do czego sie przyczepiles ja krytukuje WK dlatego że Tengu moze sobie swobodnie epxic. Piszesz tak "Powoli a jezeli beda ich zabijac to tamtym sie odechce juz odrabiac, coraz czesciej beda dopadani na expie. Do tego dojdzie jeszcze presja, ze sa lepsi a nie beda mogli spokojnie poexpic. Oby bylo tak jak pisze.. : )" z tego wynika ze masz nadzeje na to samo na co ja ich namawiam. Gz IQ for u

Ostatnio edytowany przez Kanti88 - 10-05-2007 o 16:44.
Kanti88 jest offline  
stary 10-05-2007, 15:51   #1403
enderty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2006

Posty: 234
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 31
Skille: 62/41
Poziom mag.: 10
Domyślny

@ktokolwiek z wbk
rotanah 41 ms mnie wychujal zamienailem z nim 2 bp uh na 1 bp sd a ten mi 2 tylko 18 sd dal wiec o 2 mnie oszukal jak bedziecie online to mu dajcie msg zeby wyslal 2 sd albo 650 do was i jescze cos za oszukiwanie i sd i "payment za oszukiwanie" sobie wezcie jako kinollek z nim robilem deala
__________________
I 've got war hammer in my grip...
I can fly so high, I can fall so deep... la la la
enderty jest offline  
stary 10-05-2007, 16:19   #1404
Skramer
Użytkownik Forum
 
Skramer's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 252
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ventui
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Poziom: 77
Poziom mag.: 57
Skramer ma numer GG 4220894
Domyślny

Paymenty... sory ale musze gdzies wyrazic swoje uczucie... HUAHUAUHAUHAUHAUHAUAHUAUHAHUAHUAUHAHUAUAHUAHAUAHAU HAUAHAUAUHAUHAUHAUHAUHAUHAUHAUHA
__________________
We're flying to the promised land
To the gates of no return
We're heading for the future
And we'll fight until the end
Skramer jest offline  
stary 10-05-2007, 16:48   #1405
Mefisto of Deth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jednym słowem ŻAL!!!!!
 
stary 10-05-2007, 17:30   #1406
Abutabu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 04 2007
Lokacja: karton

Posty: 56
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: BB
Świat: Kyra
Poziom: 180
Skille: 99/99
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kanti88 Pokaż post
Nie nawidze debili ktorzy huja wiedza a pierdola!!! po czyms takim wlasnie rozpoznaje sie noboow( troli lub dzieci neostrady) czyli najwieksze gowno jakie jest w internecie. Krytukesz bezpodstawnie po 1 nie wiesz kim jestem wiec nie pierdol smut pajacu. Po 2 tibia to gra ktora pochlania w huj czasu i logiczne jest ze zeby awansowac w lvl trzeba sie poswiecac.Po 3 jesli sie wypowida wojne to robi sie to po to zeby wlaczyc,a nie kurwa czekac az bedzie tylko jeden z tengu online, bez ryzyka nie ma zwyciestwa. Wprawdzie tez nie ma sie co spieszyc ale nie mozna pozwolic zeby przeciwnik mogl sobie swobodnie expic.To ze po za zulinem ustawiali sie tylko na oben battle jets wg. bledem bo wlasnie fragi sa najbardziej potrzebne w ich wypadku a OB co pokazala bitwa w thais nie musi byc wygrana ( nie tlumaczcie sie tym ze to byl blad bo wlasnie bledy decyduja o tym kto wygra. W jednej popelnic mozna jeden w innej nastepny wiec nie koniecznie trzeba w ten sposob walczyc. Po 4 nigdy w zyciu nie gralem na otsie. Czesciowo moge tlyko sie zgodzic z tym ze moze sie im odechce expic ale to zalezy od ich ambijci (np zulin pamietam jescze jak mial niski lvl to jeczsze czescej miewal kicki i padal ale zawsze odrabial i piął sie w gore).

Sapiesz do mnie a tak naprawde nie rozumeisz do czego sie przyczepiles ja krytukuje WK dlatego że Tengu moze sobie swobodnie epxic. Piszesz tak "Powoli a jezeli beda ich zabijac to tamtym sie odechce juz odrabiac, coraz czesciej beda dopadani na expie. Do tego dojdzie jeszcze presja, ze sa lepsi a nie beda mogli spokojnie poexpic. Oby bylo tak jak pisze.. : )" z tego wynika ze masz nadzeje na to samo na co ja ich namawiam. Gz IQ for u

Jesteś pojebany lol oceniasz ludzi po tym jaki mają internet potrzebny ci dobry psyholog .
Tłuku mówi sie dzieci neo a to nie oznacza neostrady........

Ostatnio edytowany przez Abutabu - 10-05-2007 o 17:32.
Abutabu jest offline  
stary 10-05-2007, 17:42   #1407
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abutabu Pokaż post
Jesteś pojebany lol oceniasz ludzi po tym jaki mają internet potrzebny ci dobry psyholog .
Tłuku mówi sie dzieci neo a to nie oznacza neostrady........

Wiesz moze dla ciebie robi to roznice ja uwazam ze ludzie sa na tyle inteligenti ze rozumieja ze dzieci neostrady i neo to to samo A ty jak jestes taki cwaniak to przyznaj sie gdzie mieszkasz moze nie daleko mnie to bysmy sprawdzili czy powinienem pojsc do psychologa

P.S. Uzywajac pojecia dzieci neostrady nie zbijam sie z ludzi ktorzy z niej korzystaja (sam z niej korzystam) tlyko z dzieci: pustych, bezmyslnych, cigle piszacych glupie posty denerwujace ludzi, gnojkow, ktorzy sa zajebsicie rozpieszcenie przez swoich starych i maja pojebana psychike.

Ostatnio edytowany przez Kanti88 - 10-05-2007 o 17:48.
Kanti88 jest offline  
stary 10-05-2007, 17:49   #1408
Mattrixo123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 109
Imię: Mattrixo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 143
Poziom mag.: 75
Domyślny

Jezeli macie pisac takie komentarze to ich nie piszcie.To jest forum o grze etc a nie o waszych problemach.Robicie tylko moderatorą robote i spamujecie forum.Zalatwiajcie to gdzies indziej i nie w taki sposub
Mattrixo123 jest offline  
stary 10-05-2007, 17:56   #1409
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

Sorki za słownictwo ale mnie tacy ludzie tak denrwuja ze nie bylem wstanie sie powstrzymac. Na forach sa madrzy wielcy i jezdza po ludziach bez powodu nie znajac ich. A w rzeczywistosci jak zoabcza kogos wiekszego od siebie to leb w dol.

Tempic hamstwoi i prostactwo tym samym
Kanti88 jest offline  
stary 10-05-2007, 17:57   #1410
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

Sorki za słownictwo ale mnie tacy ludzie tak denrwuja ze nie bylem wstanie sie powstrzymac. Na forach sa madrzy wielcy i jezdza po ludziach bez powodu nie znajac ich. A w rzeczywistosci jak zoabcza kogos wiekszego od siebie to leb w dol.

Tempic hamstwo i prostactwo tym samym
Kanti88 jest offline  
stary 10-05-2007, 19:07   #1411
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mattrixo123 Pokaż post
Jezeli macie pisac takie komentarze to ich nie piszcie.To jest forum o grze etc a nie o waszych problemach.Robicie tylko moderatorą robote i spamujecie forum.Zalatwiajcie to gdzies indziej i nie w taki sposub
Sorki chlopaki, mnie tez to denerwuje jak widze jak sie tu kluca ale mnie szlak trafia gdy czytam jak mi jakis baran pierodli glupoty albo bluzga bez powodu.
Kanti88 jest offline  
stary 10-05-2007, 19:22   #1412
Mefisto of Deth
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kanti88 Pokaż post
Sorki chlopaki, mnie tez to denerwuje jak widze jak sie tu kluca ale mnie szlak trafia gdy czytam jak mi jakis baran pierodli glupoty albo bluzga bez powodu.
Spamuj dalej
 
stary 10-05-2007, 19:52   #1413
Yashano
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 04 2007

Posty: 8
Stan: Niegrający
Imię: Yashano
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 59
Skille: 7*/7*
Poziom mag.: 6
Yashano ma numer GG 4576181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kanti88 Pokaż post
Sorki chlopaki, mnie tez to denerwuje jak widze jak sie tu kluca ale mnie szlak trafia gdy czytam jak mi jakis baran pierodli glupoty albo bluzga bez powodu.
O Mój Boże on mówił o tobie, to ty się cały czas kłócisz i pierdolisz od rzeczy, wytykasz wszystkim błędy, jeśli ktoś czegoś nie wie to musisz mu to wytknąć itd jakbyś kurwa nie mógł napisać tego normalnie, a jeśli nie umiesz to nie ma tu dla ciebie miejsca.


A co myślicie o War Payment które napisał Mitzum mi osobiście podoba się bardziej to napisane przez fabiano Zulin Theseius 360 and Camel buahuahauhahu xD
Yashano jest offline  
stary 10-05-2007, 20:19   #1414
Viltherius
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 109
Stan: Niegrający
Imię: Viltherius
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yashano Pokaż post
O Mój Boże on mówił o tobie, to ty się cały czas kłócisz i pierdolisz od rzeczy, wytykasz wszystkim błędy, jeśli ktoś czegoś nie wie to musisz mu to wytknąć itd jakbyś kurwa nie mógł napisać tego normalnie, a jeśli nie umiesz to nie ma tu dla ciebie miejsca.


A co myślicie o War Payment które napisał Mitzum mi osobiście podoba się bardziej to napisane przez fabiano Zulin Theseius 360 and Camel buahuahauhahu xD
Sorcerer Pelope zaplacił(a?)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mispex
Zrobcie swoja gildie i cos robcie a nie tylko komentujcie na forum...
Dziś padł noob char Ray'a Daywalker'a 33 sorcerer;] Niby nic ale satysfakcje z pogrzebania swe mam;] Pozdor Bloodlord Anzelmo to głownie jego zasługa;] Aha nick Gurr Animaltooth 32 rs'a ma

Ostatnio edytowany przez Viltherius - 10-05-2007 o 20:31.
Viltherius jest offline  
stary 10-05-2007, 21:30   #1415
Kanti88
Użytkownik forum
 
Kanti88's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2007

Posty: 22
Domyślny

Mitzum: "Sorcerer Pelope is free!" zajebiscie.... Na pewno dodal chlopakom motywacii

Ostatnio edytowany przez Kanti88 - 10-05-2007 o 21:31.
Kanti88 jest offline  
stary 10-05-2007, 21:54   #1416
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

Najbardziej denerwujace jest to ze przez pare miesiecy(chyba 4)czytam na forum tibia.com bluzgi na tengu...80% postow...Jednak ludzie ich dalej kochaja...Szczerze nie mamy sojusznikow na tej wojnie(chodzi mi o konkretna gildie ktora istniala juz wczesniej)oczywiscie sa jednostki ale jest tych osob bardzo malo ludzie co wydaje sie im ze chca pomoc nie pomagaja bo sie boja hunta lub czegos innego(strace chara itp.)
Nie bede komentowac ludzi co nas krytykuja na tym forum.
Zanim skomentujesz nas negatywnie odpowiedz sobie na proste pytanie co ty zrobiles na tej wojnie lub probowales zrobic,szlak mnie trafia jak czytam "forumowe pouczanie" co moglismy zrobic a co nie.
Oczywiscie to jest tylko i wylacznie moje zdanie
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline  
stary 10-05-2007, 23:17   #1417
abarth
Użytkownik Forum
 
abarth's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Mazuren

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 57
Poziom mag.: 50
Domyślny

Ja tam jestem z wami ^^

Zawsze moźecie liczyć na moja pomoc: trapy, runki (SD) itp, itd, etc...

Do ludzi którzy boją sie o "zmarnowanie chara":
Czy wy kur... nie kapujecie że na tym servie niema nic do stracenie, może nie wygramy, ale zawsze można poprzeszkadzać Szwedzkim niedowaładom

Pokażemy klase na nowch serwerach

Hail Wanabe _/
__________________
17:06 Lanner Elwi [18]: Polowa dzieci w tibi ginie z powodu pk.Podziel się UHem..

Hail _/
abarth jest offline  
stary 11-05-2007, 01:46   #1418
Waldo1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006

Posty: 169
Domyślny

May 11 2007, 00:00:30 CEST Killed Wizo Daywalker at Level 86 ok
Waldo1910 jest offline  
stary 11-05-2007, 09:20   #1419
Skramer
Użytkownik Forum
 
Skramer's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 252
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ventui
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Poziom: 77
Poziom mag.: 57
Skramer ma numer GG 4220894
Domyślny

a kto od nas padl? widze fragi 23:13 to ktos od nas chyba padl oO dopiero wstalem ^^
__________________
We're flying to the promised land
To the gates of no return
We're heading for the future
And we'll fight until the end
Skramer jest offline  
stary 11-05-2007, 10:09   #1420
Waldo1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006

Posty: 169
Domyślny

pf Dempish se poszedł solo Korun Dore vs Remdila
Waldo1910 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:30.


Powered by vBulletin 3