Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Czy ptrzylaczysz sie do akcji ?
Tak (mam rookstayera) 338 44.07%
Nie (mam rookstayera) 90 11.73%
Nie (poniewaz nie posiadam rookstayera) 339 44.20%
Głosujących: 767. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-12-2005, 09:50   #201
Raddoo
Użytkownik forum
 
Raddoo's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2005
Lokacja: Leszno

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Imię: Riggarton
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rookstayerek
Siemka!!!
Ja sie na forum nie wypowiadam bo uważam ze to jest zbiorowisko noobów.
Ale z uwagą przeczytałem ten temat i szukałem czy ktoś znajdzie trafną teorie do rozwiązania zagadki z tymi questami...
I co???
Znalazłem!!!
Tylko niestety teoria rozłożona na części pierwsze i porozrzucana po postach prez różnych urzutkowników...
Zarejestrowałem sie po to żeby wam pokazać że są jeszcze inteligętni tibiańczycy na rooku(nie mówie oczywiście o sobie)
Powiem wam jak rozwiązać zagadkę z ghulem
Chciaż ja nic od siebie nie musze dokładac tylko wystarczy że poskładam wasze rozległe teorie zamieszczone w tym temacie w całość ale rozwiązywanie questów które są przy okazji musicie sami na dtym pomyśleć:
Ale ok juztyle nie gadam tylko sie biore do roboty:
1) Idziemy do gościa w bydunku tam gdzie wyrocznia(ten goć co ma biblioteke)
piszemy:
a]hi
b]mission
c]yes
on nam napisze ze chciałby do krula wysłąć paczke ale nie ma w czym więc szukamy skrzynki(box) i przynosimy ją jemu
gdy już ją mamy to piszemy:
a]hi
b]mission
c] I have got box for you
on sie spyta czy to jest prezent dla niego
ty odpowiadasz "yes"
on sie ucieszy i da ci kulcz bez numeru (key number:xxxx)
ja na początku nie wiedziałem po co mi ten klucz ale jeśli on go dał to znazcy że jest potrzebny do czegoś
2)Teraz idziemy do wiezy waspów i zabieramy kwiat(bedzie on potrzebny w dalszej części "misji"...
idziemy do głównego budynku schodzimy do piwnicy (tam gdzie takzwana "wymienialnia") u góry po prawo jest taki npc kobiecy
idziemy do niego z kwiatkiem i mówimy:
a]hi]
b]i have flower for you]
c]yes
ona da ci drugi klucz który już bedzie czerwony ale takrze bez numeru
potem idziemy do katana room
i tam ustawiamy szkielety w taki sposób jak u ghula i tak jak on chodzimy
po około 2min ghul zacznie coś gadać
więc podejźmy do ściany za którą jest ghul
po chwili pojawi się dźwignia i drzwi podchodzimy do dźwigni i bieżemy use with 1 kluczem a potem na drzwi 2 gim i jesteśmy jesteśmy ghula
i cała filozofia
ja to znalazłem na prywatnej stronie sam praktykowałem i wychodzi trzeba tylko chcieć
co do mino maga spike sworda i dragona powiem jedno
„ghul jest kluczem do tamtych questów ale nie będę więcej gadał bo dostane bana za udostępnianie takich info(zresztą i tak dostane)więc szybko jak zobaczycie to ctrl+c
a potem możecie zrobic stronke i tam swoje info wsadzic
zegnam was panie

„czasami wystarczy tylko pomyśleć”
(powiedział to pewnien mądry sorcerer 150lvl+)
Najpierw rzeczywiscie sprawdz te informacje bo jezeli idziesz z boxem do Seymoura (czy jakos tak) to nie dostajesz klucza tylko legion helmet.
Raddoo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-12-2005, 15:51   #202
levis
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2005

Posty: 13
Domyślny

Jasne ze sie przyłącze.A tak na boku.


A tak nie do tematu


Może do SS nie trzeba się dostać nad tylko pod XD Kilofem
levis jest offline  
stary 30-12-2005, 20:31   #203
Monere
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 34
Imię: Monere
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Inferna
Poziom: 12
Skille: 20/19
Żarówka

Co prawda nic nie wiem jak sie dostac do ghoula ale wiem ze klucza do minosa mage'a nie ma nie bylo i nie bedzie a poza tym nie w kluczu rzecz ale we lbie i jak ktos chce sie dowiedziec musi rozwinac ten temat bo sam tego nie powiem
ale wiecie co bo to nie sa plotki jeden gracz w calej tibi mial spike sw na rooku

Ostatnio edytowany przez Monere - 30-12-2005 o 20:42.
Monere jest offline  
stary 31-12-2005, 00:03   #204
Rolas el'Baq
Użytkownik Forum
 
Rolas el'Baq's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 80+
Skille: 85/-
Poziom mag.: 17
Rolas el'Baq ma numer GG 5125626
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monere
Co prawda nic nie wiem jak sie dostac do ghoula ale wiem ze klucza do minosa mage'a nie ma nie bylo i nie bedzie a poza tym nie w kluczu rzecz ale we lbie i jak ktos chce sie dowiedziec musi rozwinac ten temat bo sam tego nie powiem
ale wiecie co bo to nie sa plotki jeden gracz w calej tibi mial spike sw na rooku
n/c a wiecie ze sa plotki ze mandrayne lubi pomarncze ?
Rolas el'Baq jest offline  
stary 09-01-2006, 07:15   #205
Manrox
Użytkownik Forum
 
Manrox's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2005
Lokacja: (brak informacji)
Wiek: 32

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 95
Skille: 95/70
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
A moze trzeba było zacząć od poszukania na Forum?? Ghul to taka sama atrakcja jak Mino Mag w Mino Hell.


Sory, ale się nie zgadzam. Mino Mage występuje na rooku, ale nie da się do niego dostać. Ale co do Ghoula, poszliśmy z kolegami na tego Ghoula (daleko pod goblinami i minosami, przy queście z 5 snowball), i kolega blokowal i sie leczyl life fluidami, a my wszyscy naparzalismy z luku. Kilka razy go zabiliśmy, i dlatego nasza ekipa miała na rooku (bo teraz na mainie) scale armory.
__________________
Nick: (nie pokazuje bo się mnie czepiają że brzydki)
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nie pokazuje bo jest tam tylko jeden polak z takim lvl RP (ja)

Gildia: zastrzeżone przez leadera
Skille: 95/70
Miejsce zamieszkania: Edron
Manrox jest offline  
stary 09-01-2006, 14:28   #206
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Manrox
Sory, ale się nie zgadzam. Mino Mage występuje na rooku, ale nie da się do niego dostać. Ale co do Ghoula, poszliśmy z kolegami na tego Ghoula (daleko pod goblinami i minosami, przy queście z 5 snowball), i kolega blokowal i sie leczyl life fluidami, a my wszyscy naparzalismy z luku. Kilka razy go zabiliśmy, i dlatego nasza ekipa miała na rooku (bo teraz na mainie) scale armory.
buahahahahahahahahahaha HAHAHAHHHHHHHAAAAAAAAAAAHHHHHHAAAAAA

Wybaczcie ten wybuch..... tak oczywiscie i teraz sobie od czasu do czasu chodzicie na tego ghula po life ringi co nie? niezle! Czlowieku, idz i sprzedawaj te scalaki na innych servwerach jesli to takie proste jak twierdzisz! ja osobiscie zaplace ci 150k jesli mi pokazesz tego scalaka na trade! i tam sa 4 snow balle nie 5...... gosciu wez ty lepiej sie 5 razy zastanow zanim cos napiszesz dobra??
nie no rozbawil mnie ten typek..... a moze jeszcze quest kolo coper shielda na zabicie demon skela?? i teraz macie guardiany co nie??
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 11-01-2006, 16:27   #207
yattaman
Użytkownik Forum
 
yattaman's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005

Posty: 52
Stan: Niegrający
yattaman ma numer GG 6511864
Domyślny

To jest tak jak z mino magiem na mino hell.Praktycznie nie mozna tam wejsc,Ale co robi tam ten teleport?Na pewno nie stoi tam bez powodu.

PS:
Skoro pacc maja dostep do ghuli to dlaczego do (cenzury) nikt nie sprzedaje life ringow i scale armor na rooku?

Ostatnio edytowany przez yattaman - 11-01-2006 o 16:29.
yattaman jest offline  
stary 15-01-2006, 10:45   #208
Voyteq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 01 2005

Posty: 17
Domyślny

co do mino to dzisiaj bylem na gorce gdzie lazi jeden osobnik, zabilem go i wypadl zwykly loot ;/ reasumujac (trudne slowo ) mino na gorce nie ma zadnego zwiazku z questami wiem ze lekki offtopic ale wybaczcie musialem sie komus pochwalic xD
Voyteq jest offline  
stary 15-01-2006, 11:32   #209
Wojtas95
Guest
 

Posty: n/a
Oczko Spoxik

Jasne,Że sie przyłącze tylko martwi mnie jedna zecz nie moge glosować w tej ankiecie
 
stary 15-01-2006, 11:35   #210
Wojtas95
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

Zależy na jakim świecie bo ja nie na "Titanii" to nie bede mógl niestety
 
stary 15-01-2006, 11:58   #211
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

@temat

Natej jak juz ktos znajdzie Ghula i tak go nigdy nie zabije majac nawet 200 life fluidow przy sobie ! co wy myslicieze z marnymi skilkami 22/27 zabijecie ghula? buahahahah nawet go nigdy nie traficie a bedzie was hitał nawet po 100 !!! przy waszym shiedlingu i armorze. No chyba ze pojdziecie w 20 ! to moooze wam sie uda ~Pozdro
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline  
stary 15-01-2006, 13:27   #212
Voyteq
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 01 2005

Posty: 17
Domyślny

liczy sie tylko wiadomosc ze mozna do niego dojsc i satysfakcja z rozwiazania jednej z zagadek tibii
Voyteq jest offline  
stary 15-01-2006, 13:46   #213
Arthevariel
Użytkownik Forum
 
Arthevariel's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: Gdzieś daleko... W odległej galaktyce...
Wiek: 32

Posty: 169
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Arthevariel ma numer GG 2322204 Arthevariel ma login Tlenu arth1991@o2.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master druid
ale po co jest ten kwiatek na wierzy waspów? Może powiązane z mino magiem?
Kwiatek wymieniasz na pacc area na studded legi
Arthevariel jest offline  
stary 15-01-2006, 13:56   #214
Athaniel
Użytkownik Forum
 
Athaniel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 37

Posty: 37
Wyślij wiadomość przez ICQ do Athaniel Athaniel ma numer GG 1982468 Athaniel ma login Tlenu wole gg Adres Jabbera do Athaniel
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First Doom
@temat

Natej jak juz ktos znajdzie Ghula i tak go nigdy nie zabije majac nawet 200 life fluidow przy sobie ! co wy myslicieze z marnymi skilkami 22/27 zabijecie ghula? buahahahah nawet go nigdy nie traficie a bedzie was hitał nawet po 100 !!! przy waszym shiedlingu i armorze. No chyba ze pojdziecie w 20 ! to moooze wam sie uda ~Pozdro
Po 100 n a rooky by cie nawet cyc nie hitał ^^. Ludzka głupota nie ma granic (zrobie to sobie chyba na podpis)
Athaniel jest offline  
stary 15-01-2006, 17:12   #215
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

@up

sorryl ale na mainie moj postacia majac skile 45/45 i eq: plate armor , dark helmet , plate legs , fire sword , dwarfen shield Ghul mnie walil nawet czasami za 50 !!! a zobacz jaka roznica w skilach i eq na rooku jak bys sie postaral mialbys skile 23/27 !!! a eq to sam wiesz jakie!!
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline  
stary 16-01-2006, 08:04   #216
Damian23
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005

Posty: 6
Domyślny

ehm... Ja mysle ze jest ten quest z mino magiem moze czeba jakies przedmioty wyzucic kolo sciany albo wziasc kilow i bic w tym w sciane zawsze jest jakis pomysl a Surnise mugl przekopac cala tibie noi co? jak moze byc ze np czeba cos polozyc kilofem po ziemi isie dziura zrobi do przejscia do mino maga ruznie to jest. Powodzenia rzycze wam w odgadywaniu tej zagadki Pozdro !
Damian23 jest offline  
stary 16-01-2006, 10:05   #217
Sonic Aline
Użytkownik Forum
 
Sonic Aline's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Oleśnica
Wiek: 31

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 50
Skille: 77/77+
Poziom mag.: 6
Sonic Aline ma numer GG 9122398
Domyślny Więc ...

Z tych postów które tu przeczytałem wywnioskowałem że jednym ze sposobów jest pójscie na maina zabranie keya XX znalesc teleport z mitwalin wrocic na rooka otworzyc kluczem drzwi do mm zabic albo uciec od mm i pojsc dalej za drzwi nastepny tp zaprowadzi nas spowrotem na mitwallin do ghoula albo do spike sword ... chociaz moze jakies tajemnicze pomieszczenie ... dużo osób pisze ze questy zostaly zamknięte ... moze i zostaly ale moim zdaniem nie sa zamkniete tylko zostaly utrudnione ... co do sunrise ... ma bardzo dobre znajomosci z GMami i nie moze mowic jakie ma eq skille itd wsszystkie zdjecia Sunrise ta FAKE ... Chyba ze czasem sie trafi to rl foto xD Licze na Was ppl rookstayers xD zabijcie wszystkie rotwormy obok katana quest wezcie small axe wymiencie na pick wroccie tam przekopcie cale pomieszczenie ... nei wiem juz xD do roboty xD
Sonic Aline jest offline  
stary 16-01-2006, 13:26   #218
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian23
ehm... Ja mysle ze jest ten quest z mino magiem moze czeba jakies przedmioty wyzucic kolo sciany albo wziasc kilow i bic w tym w sciane zawsze jest jakis pomysl a Surnise mugl przekopac cala tibie noi co? jak moze byc ze np czeba cos polozyc kilofem po ziemi isie dziura zrobi do przejscia do mino maga ruznie to jest. Powodzenia rzycze wam w odgadywaniu tej zagadki Pozdro !

Czlowieku czy ty siebie rozumiesz?? bo ja czytalem to kilka razy i mam problemy... nie mowie juz o ortografii

@Up
Myslisz ze ludzie nie probowali czegos tak blachego jak pickowanie mino hell??
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 26-01-2006, 16:45   #219
Zabijaka Barxuss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Wiek: 31

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Świat: Isara
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez moF
I co sie odzywasz jak topicu nizej nie czytales ?! A skad wiesz ze to tylko atrakcja ?! Ty ta gre skreciles ?!

Edit@:
Gdyby sie dalo do tego ghula dojsc to napewno nie bylo by masy life ringow i scale armorow poniewaz malo ktora ekipa byla by wstanie na rooku zabic choc jednego .
a skad wiesz czy ?? moze na rooku jest cos niezwyklego z rzeczy - chcialem wypytac o eq kika osob z bardzo wisokim levelem ale oni mi odpowiadali cos w stylu "secret" - mysle ze sie boja o ta ze ich wydam Gm'om !!
Mysle ze oni cos maja !!!
Zabijaka Barxuss jest offline  
stary 26-01-2006, 20:41   #220
Kubus^^
Użytkownik Forum
 
Kubus^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005
Lokacja: Świnoujście
Wiek: 31

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 148
Poziom mag.: 9
Kubus^^ ma numer GG 1809617
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez First Doom
@temat

Natej jak juz ktos znajdzie Ghula i tak go nigdy nie zabije majac nawet 200 life fluidow przy sobie ! co wy myslicieze z marnymi skilkami 22/27 zabijecie ghula? buahahahah nawet go nigdy nie traficie a bedzie was hitał nawet po 100 !!! przy waszym shiedlingu i armorze. No chyba ze pojdziecie w 20 ! to moooze wam sie uda ~Pozdro
Po 1 jakby poszły 2 osoby to by zabili ghula.20 level blokuje,rugi 20 leje z arrowow i cala filozofia.Kazdy wie ze ghul ma słabego defa...
__________________
Chcesz latać jak motyl,nie trzepocz jak wrona...
Kubus^^ jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:44.


Powered by vBulletin 3