Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o aborcji?
Jestem przeciwnikiem legalizacji 30 41.67%
Jestem za legalizacją aborcji, ale tylko w niektórych przypadkach (jakich?) 25 34.72%
Jestem za legalizacją w każdym przypadku 17 23.61%
Głosujących: 72. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2005, 22:30   #61
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arthus Drag'Tail
Wyobrazcie sobie 3 osobowa rodzine (Malzenstwo + dziecko), ktora zyje za 400 zl miesiecznie. Ledwo starcza im na zycie.. Musza robic rozne rzeczy, zeby tylko przetrwac. I nagle zdarzy im sie "wpadka". Urodzenie dziecka i zostawienie go np. w smietniku to lamanie prawa i mozna za to pojsc do wiezienia (jesli tylko uda sie zidentyfikowac rodzicow). Na zostawienie dziecka w szpitalu decyduje sie bardzo niewielki % ludzi. Jesli wzieli by to dziecko do siebie, to mogli by umrzec z glodu... Wiec wydaje mi sie, ze w takim przypadku aborcja powinna byc "dostepna". To samo gdy naprzyklad kobieta zostanie zgwalcona...
Taaa, ale taka opcja JEST dostępna... To, że się nie decydują, to oznaka ich ****a głupoty. Zasrana katolicka moralność. Zostawić bachora w szpitalu - źle. Wyrzucić do ****a śmietnika - dobrze.
S.P.M jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-08-2005, 22:43   #62
Chessterr
Użytkownik Forum
 
Chessterr's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005
Wiek: 32

Posty: 551
Domyślny

Dobra jużpoczekałem.

Ty nie masz co do roboty tylko tematy o aborcji zakładać. Mało siętego nasłuchaliśmy w TV :/
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jean Jacques Rousseau
"Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."


Chessterr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 23:00   #63
Pani K.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Chessterr: On chce po prostu poznać zdanie innych forumowiczów na ten temat. I to nie jest Twoja sprawa, co on miał w chwili zakładania tego tematu do roboty.

Wyrzucanie dzieciaków na śmietniki to czysty debilizm. Ja nigdy, przenigdy bym tego nie zrobiła, nieważne w jakich okolicznościach. Umarłabym wyrzucając to sobie przez całe życie. A co dopiero w wypadku aborcji? Prawie nikt z was nie ma w ogóle szansy, aby doświadczyć tego, co czują matki i nie łatwo wam się wypowiadać na ten temat (lub nawet za łatwo). To nie jest takie "hop" i po sprawie - decyzja podjęta. Wszystko zależy od poglądów, religii itp. Ale myślę, że powinno sie dać kobietom wybór. W nadzwyczajnych wypadkach (zmieniłam zdanie). Nieuleczalna choroba. Dziecko i tak umrze i przez to swoje krótkie życie będzie cierpiało za dziesiątki ludzi. Ale gwałt? Albo wpadka? Czy to upoważnia do usunięcia dziecka? Moim zdaniem nie.

@Down: A czym to dziecko zawiniło, może mi powiesz?

Ostatnio edytowany przez Pani Kopytko - 08-08-2005 o 23:10. Powód: bo zupa była za słona.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2005, 23:05   #64
SKAJMA
Użytkownik Forum
 
SKAJMA's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Wysokie Mazowieckie
Wiek: 35

Posty: 38
SKAJMA ma numer GG 4619622
Domyślny

Uważam że w niektórych przypadkach powinno być to legalne, pomyślcie sobie jak jakaś dziewczyna zostanie zgwałcona to co ?? powinniśmy postawić sie na miejscu takiej dziewczyny, nam jest łatwiej o tym decydować bo nie jesteśmy w takiej sytuacji
__________________
Niech ogień i iskry podążają za waszą mocą
http://s4.*********.pl/c.php?uid=54525 --- wspomozcie inno gre internetowo
SKAJMA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 00:19   #65
Pogromca pk
Zbanowany
 
Pogromca pk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: Siedziba Świętej Inkwizycji

Posty: 234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
Taaa, ale taka opcja JEST dostępna... To, że się nie decydują, to oznaka ich ****a głupoty. Zasrana katolicka moralność. Zostawić bachora w szpitalu - źle. Wyrzucić do ****a śmietnika - dobrze.
Moralność nie jest katolicka. Jeśli ktoś zostawia dziecko na smietniku, to jest debilem, i nie ma to nic wspolnego z katolicyzmem.
Nie rozumiem tez sformulowan "typowe katolickie zachowanie". Zachowanie moze byc dziecinne, glupie, madre - ale katolickie...?
Nauka Kosciola katolickiego jest przeciwna takiemu zachowaniu. Jesli ktos jest katolikiem, a tak postepuje, to jego moralnosc nie moze byc w zaden sposob katolicka. Zasrana owszem.
Pogromca pk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 00:23   #66
Nevons
Użytkownik Forum
 
Nevons's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2005
Lokacja: PGS land

Posty: 96
Stan: Niegrający
Problem Nie!!!

Zdecywoanie nie za aborcją!!! Życie może odebrac tylko Bóg i nawet jesli dziecko z gwałtu, zabić??Jeśli by to dziecko wyladowalo w domu dziecka ,kazdy wie ze tam nie jest dobrze ale moze skonczy szkoły Pójdzie na studia, zostanie kimś,może bedzie prezydente,moze zmieni świat na lepsze ??Czemu by szansy nie dac mu.Jeśli Dziecko bedzie mialo powazna chorobe genetyczna ofszem to dziecko bedzie sie meczyc ,ale napewno Bóg doceni ten wysilek tego dziecka (i rodziców jeśli sie nim zaopiekuje odpowiednio) .Co do w wpadek to tam juz nawet nie bede komentowac lepiej.
__________________
SZALIK--30 złotych,KOSZULKA--80 złotych.Byc kibicem Lecha--bezcenne ^^
Palka 40zł,kominiarka 20zł. Obita morda po meczu: Bezcenne
Chcesz zobaczyc co inni o mnie sadza kliknij TEN LINK
Chcesz mnie skomentować?? Daj mi note Kliknij Tu!!
Nevons jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 00:34   #67
tymon samuraj
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 07 2005

Posty: 71
Domyślny

mardercy ;[pomyslcie ze to wy
tymon samuraj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2005, 10:11   #68
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Ech...


ja juz wczesniej powiedzialem co o tym mysle... ale moge drugi raz...

wielkimi literami jak Smierc: NIE!!!!

Nie mamy prawa bawic sie w Boga niestety/stety.

Jak widze argumenty popierajace aborcje i mowiace: po gwalcie matka nie bedzie mnie chciala. Skad wy to wiecie? Wy chyba niedoceniacie milosci matczynej. Moze zapytacie sie tej matki dopiero po urodzeniu czy kocha dziecko czy nie - jesli nie wtedy je zabije. Takie samo wyjscie jak w przypadku aborcji...

Osobiscie jestem za aborcja tylko i wylacznie w przypadku zagrozenia zycia matki. Mimo wszystko swoja zone zamierzam tak kochac, ze potrafilbym zdecydowac o zabiciu dziecka.. bol bylby napewno wielki.

A wady wrodzone? tez jestem przeciowko. Jeszcze kilkanascie lat temu AIDS bylo fikcja a teraz sa juz testowane szczepionki. Medycyna prze do przodu.

PS: Ze plod nie czuje? Skad to wiesz? Rozmawiales z nim?


PS2: odnosnie katolickiego zachowania - zgadzam sie z Pogromca. Ze niby wszystko co zle to katolicyzm? Wy ****a wiecie na czym wogole polega katolicymz (a raczej czym jest): milosc do blizniego...
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:02.


Powered by vBulletin 3