Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy posiadasz oryginalny System Operacyjny?
Oryginalny Windows 121 43.37%
Piracki Windows 134 48.03%
Oryginalny, inny niż Windows SO 14 5.02%
Piracki, inny niż Windows SO 2 0.72%
Nie mam własnego kompa 8 2.87%
Głosujących: 279. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-09-2007, 17:08   #101
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Ja jedynie twierdzę, że piractwo nie jest tym samym, co kradzież.
Dlaczego ? Bo praktyczne nikt cię nie ściga ? Pff, a dla mnie praca kata nie jest mordowaniem, tylko prawomocnym wykonywaniem wyroków.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2007, 18:47   #102
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Czyli według ciebie ludzie wspomagający wyroki egzekwowane przy użyciu krzesła elektrycznego są mordercami?

Cytuj:
Dlaczego ?
Cytuj:
Mówicie, że piractwo równoznaczne jest kradzieży. Tylko problem tkwi w tym, że na kradzieży, kiedy jedna osoba zyskuje, druga traci. W przypadku piractwa nikt nie traci. Bo kto powiedział, że w razie braku możliwości zdobycia jakiegoś softu nielegalnie, każdy zakupiłby go legalnie?
Na przyszłość radzę czytać wszystkie posty dogłębnie, a nie wysuwać pochopne wnioski.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 19:10   #103
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Czyli według ciebie ludzie wspomagający wyroki egzekwowane przy użyciu krzesła elektrycznego są mordercami?
Pomiędzy pociągnięciem za gałkę, a ścięciem komuś głowy toporem jest różnica.
Cytuj:
Na przyszłość radzę czytać wszystkie posty dogłębnie, a nie wysuwać pochopne wnioski.
W takim razie wg. twojego rozumowania - wychodzi na rynek nowa gra, XXX, super cRPG. Wszyscy go ukradną, nikt nie kupi oryginału. Jak myślisz, twórcy będą mieli kasę na sequel ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 19:19   #104
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Pomiędzy pociągnięciem za gałkę, a ścięciem komuś głowy toporem jest różnica.
Jedyna różnica, jaką tu dostrzegam, to różnica epok.

Cytuj:
W takim razie wg. twojego rozumowania - wychodzi na rynek nowa gra, XXX, super cRPG. Wszyscy go ukradną, nikt nie kupi oryginału. Jak myślisz, twórcy będą mieli kasę na sequel ?
Jak to według mojego rozumowania? Ja uważam jedynie, że na piratach twórcy gier nie tracą, bo tacy mimo wszystko nie kupiliby oryginała. Gdyby nie było szerokiego wachlarza stron z torrentami, to zapewne część z nich zaczęłaby kraść ze sklepów. Wtedy dopiero byłyby straty.

Co do twojego pytania - nie, nie mieliby funduszy na sequel, ale wydaje mi się, że w gronie graczy przeważa jednak liczba tych uczciwych wobec twórców.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 19:36   #105
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Jak to według mojego rozumowania? Ja uważam jedynie, że na piratach twórcy gier nie tracą, bo tacy mimo wszystko nie kupiliby oryginała. Gdyby nie było szerokiego wachlarza stron z torrentami, to zapewne część z nich zaczęłaby kraść ze sklepów. Wtedy dopiero byłyby straty.

Co do twojego pytania - nie, nie mieliby funduszy na sequel, ale wydaje mi się, że w gronie graczy przeważa jednak liczba tych uczciwych wobec twórców.
Skoro nie mieliby kasy na sequel, oznaczałoby to, że nie odnieśli żadnych korzyści majątkowych, bo inni albo zassali z internetu, albo kupili na giełdzie. Czyli jest to kradzież. I w ogóle, o czym my tu do cholery gadamy ? Kradniesz i jeszcze próbujesz się usprawiedliwiać ? Zrozumiałbym jakbyś nie miał kasy i podwinąłbyś chleb ze sklepu, ale gry ? To nie jest artykuł niezbędny do życia.
@Edit:
[quote=Co do twojego pytania - nie, nie mieliby funduszy na sequel, ale wydaje mi się, że w gronie graczy przeważa jednak liczba tych uczciwych wobec twórców.[/quote]
Na szczęście masz rację. Dobrze, że tacy jak ty nie przeważają...a może jednak złodziei jest więcej ?
@Down:
Nvm, kradnij dalej. Ale cóż, taka jest mentalność typowego polaczka...
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 17-09-2007 o 19:51.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 19:47   #106
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Skoro nie mieliby kasy na sequel, oznaczałoby to, że nie odnieśli żadnych korzyści majątkowych, bo inni albo zassali z internetu, albo kupili na giełdzie. Czyli jest to kradzież.
Nazywaj to jak chcesz, ale taka "kradzież" nikomu nie szkodzi.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 20:15   #107
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Pomiędzy pociągnięciem za gałkę, a ścięciem komuś głowy toporem jest różnica.
Akurat nie bardzo, bo to to samo, ale przy wykorzystywaniu innych środków. Tak czy inaczej, zabijasz gościa. Zły przykład dałeś, ale wiedz, że się zgadzam co do piractwa. ;p
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 17-09-2007 o 20:18. Powód: wiec, wiedz, lol
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 07:48   #108
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Nazywaj to jak chcesz, ale taka "kradzież" nikomu nie szkodzi.
zalozmy ze zostanisz producentem gier. Zrobisz super gre ktoro wszyscy ukradna. NIe masz kasy na splacenie programistow, NIe masz kasy na splacenie reklam. Jestes zadluzony na jakies 2mln$ twoja firma upada i jestes biedniejszy od tych co sprzedaja piraty na gieldzie. I jak myslisz alej bys to traktowal jak nie "kradziesz' ??
Ja osobiscie albo gram w gry freeware9tibia/muonline i inne mmo) albo kupuje orginal. Jednak jezeli mam wybor zeby moloh microsoft mogl sie pozywic moim kosztem(tak cholernie wysokich cen nigdzie nie ma) to thx wybieram pirata(bo glupi nie jestem zeby placic 400zl+ na gowno ktore jest tak dziurawe ze bardziej szkodzi niz pomaga)
Pozdro
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 08:24   #109
OjciecChrzestny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

oczywiscie ze pirata a Yoh Asakura podaje idiotyczne argumenty bo rodzice każą mu to pisać
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 10:42   #110
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
Ja osobiscie albo gram w gry freeware9tibia/muonline i inne mmo) albo kupuje orginal. Jednak jezeli mam wybor zeby moloh microsoft mogl sie pozywic moim kosztem(tak cholernie wysokich cen nigdzie nie ma) to thx wybieram pirata(bo glupi nie jestem zeby placic 400zl+ na gowno ktore jest tak dziurawe ze bardziej szkodzi niz pomaga)
Pozdro
No tak, bo jak ktoś zrobi dobry soft i zażąda za niego 400 zł to za pieniądze z kupna owego softu nie może się wyszaleć. Urzekła mnie twoja historia
A Windows nie jest dziurawym i gównianym systemem operacyjnym. Gdy się o niego potrafi zadbać, w ogóle się nie wiesza i działa sprawnie.
Cytuj:
oczywiscie ze pirata a Yoh Asakura podaje idiotyczne argumenty bo rodzice każą mu to pisać
Wasze argumenty są idiotyczne. "Kradnę bo za drogie", "kradnę bo nie chce żeby z moich pieniędzy tworca softu się wyszalał". Rotfl. Ciekawe co wy byście zrobili jakbyście poszli do pracy i szef nie dałby wam kasy mówiąc "Nie chce żebyś szalał za moje pieniądze, rób za darmochę".
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 18-09-2007 o 10:48.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:19   #111
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Jednak wspomagajac moloha jakim jest micrsoft nie dajesz szns na przezycie innym firmom produkujacym systemy operacyjne. Czy chcialbym pojsc do pracy w takiej firmie i uslyszec ze nie dostaniesz kasy za robote bo firma upadla bo taki moloh was wykrecil z rynku ?? Powiedzmy stanocze, zdecydowane, niezaprzeczalne NIE dla molohow komputerowych.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:32   #112
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
zalozmy ze zostanisz producentem gier. Zrobisz super gre ktoro wszyscy ukradna. NIe masz kasy na splacenie programistow, NIe masz kasy na splacenie reklam. Jestes zadluzony na jakies 2mln$ twoja firma upada i jestes biedniejszy od tych co sprzedaja piraty na gieldzie. I jak myslisz alej bys to traktowal jak nie "kradziesz' ??
Już pisałem, że jeśli ktoś nie ściągnie gry nielegalnie, nie oznacza wcale, że kupi ją w sklepie i wesprze producenta.

Cytuj:
Jednak jezeli mam wybor zeby moloh microsoft mogl sie pozywic moim kosztem(tak cholernie wysokich cen nigdzie nie ma) to thx wybieram pirata(bo glupi nie jestem zeby placic 400zl+ na gowno ktore jest tak dziurawe ze bardziej szkodzi niz pomaga)
To ty się zdecyduj, po której stronie barykady chcesz stanąć.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:40   #113
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
Jednak wspomagajac moloha jakim jest micrsoft nie dajesz szns na przezycie innym firmom produkujacym systemy operacyjne. Czy chcialbym pojsc do pracy w takiej firmie i uslyszec ze nie dostaniesz kasy za robote bo firma upadla bo taki moloh was wykrecil z rynku ?? Powiedzmy stanocze, zdecydowane, niezaprzeczalne NIE dla molohow komputerowych.
Moloch czy nie moloch, na jedno wychodzi. Jak już piracisz, to przynajmniej nie chwal się, w jakim to szlachetnym celu.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:44   #114
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
Jednak wspomagajac moloha jakim jest micrsoft nie dajesz szns na przezycie innym firmom produkujacym systemy operacyjne. Czy chcialbym pojsc do pracy w takiej firmie i uslyszec ze nie dostaniesz kasy za robote bo firma upadla bo taki moloh was wykrecil z rynku ?? Powiedzmy stanocze, zdecydowane, niezaprzeczalne NIE dla molohow komputerowych.
To, że firma stojąca za Windowsem jest olbrzymia, nie oznacza, że można kraść jej soft "bo nie dajemy szans rozwoju innym firmom". Rotfl, naprawdę, większych głupot już nie da się wymyślić. A to co wygaduje Żyłka...dzięki za poprawienie humoru, naprawdę się uśmiałem
@Edit:
Cytuj:
Już pisałem, że jeśli ktoś nie ściągnie gry nielegalnie, nie oznacza wcale, że kupi ją w sklepie i wesprze producenta.
Nie, no rotfl. Jeśli jej nie ściągnie, to nie będzie złodziejem, a jak ściągnie to będzie. Proste ?
@Down:
IMO tak samo jak w sklepie. Jeśli złodziej zwinie masę towaru - firma nie straci, jeno pracownicy będą mieli skromniejszą pensję.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 18-09-2007 o 17:17.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:57   #115
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Hmmm, podobają mi się argumenty typu "nie dam zarobić molohowi takiemu jak <tu wstaw nazwę firmy>. <Tu wstaw nazwisko szefa> i tak jest już za bogaty"

Prawda jest taka, że on nie zbiednieje przez to. Prawda jest taka, że piraci nie uderzają w wielkie firmy i nie spowoduje ich bankructwa. Prawda jest taka, że używając piratów odbieracie pieniądze pracownikom niższego szczebla: koderom, grafikom, muzyką, alfa testerom, pani sprzątaczce. Kiedy produkt się nie sprzedaje i firma traci pieniądze niezbędne cięcia budżetowe są dokonywane właśnie na tym szczeblu.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 18:44   #116
Gogar
Użytkownik Forum
 
Gogar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2007
Lokacja: padł mi mózg

Posty: 656
Imię: Tolek
Gildia: #;d
Świat: POLNet
Poziom: +o
Skille: Mrok
Gogar ma numer GG 6484638
Domyślny

Ale przecież nie zawsze ściąganie jest piraceniem, jeśli ma się oryginalny produkt, a na przykład nie ma się przegrywarki to można ściągnąć kopię zapasową płyty. Może nie jestem jakimś super uczciwym użytkownikiem, bo czasem imo grę jakąś ściągnę, ale spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby ludzie u nas więcej zarabiali, piractwo na pewno by się zmniejszyło. Spójrzcie na przykład na Anglię, gdy byłem w Londynie udałem się do Harod'sa (najdroższe centrum handlowe w Anglii, Rolexy za 60k funtów, telefony za 70k funtów itd.) był jakiś tam przeciętny sklep rtv/agd, zaciekawiony podszedłem do stoiska z grami. I co zobaczyłem? Stalker - 29.99 pound, Infernal - 25.90 pound (na nasze około 160 i 140 zł), dlaczego? Bo więcej zarabiają, przy takiej cenie ich funta i dość dużych zarobkach naprawdę mogą sobie na to pozwolić. Piractwo w Anglii jest wiele mniejsze niż w Polsce, chociaż mają wyższe ceny...

PS Nie byłem tylko w Harodsie, byłem również w Virginie i paru innych tego typu sklepach, ceny były podobne.
Gogar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 19:13   #117
Żyłka
Użytkownik Forum
 
Żyłka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 31

Posty: 833
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Piractwo w Anglii jest wiele mniejsze niż w Polsce, chociaż mają wyższe ceny...
Mają wyższe ceny jedynie patrząc na to ze strony Polaka. Walut nie przelicza się w ten sposób... Dla Brytyjczyka 30 funtów to tyle, co 30 złotych dla Polaka.
Żyłka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 19:26   #118
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gogar Pokaż post
Ale przecież nie zawsze ściąganie jest piraceniem, jeśli ma się oryginalny produkt, a na przykład nie ma się przegrywarki to można ściągnąć kopię zapasową płyty. Może nie jestem jakimś super uczciwym użytkownikiem, bo czasem imo grę jakąś ściągnę, ale spójrzmy prawdzie w oczy, gdyby ludzie u nas więcej zarabiali, piractwo na pewno by się zmniejszyło. Spójrzcie na przykład na Anglię, gdy byłem w Londynie udałem się do Harod'sa (najdroższe centrum handlowe w Anglii, Rolexy za 60k funtów, telefony za 70k funtów itd.) był jakiś tam przeciętny sklep rtv/agd, zaciekawiony podszedłem do stoiska z grami. I co zobaczyłem? Stalker - 29.99 pound, Infernal - 25.90 pound (na nasze około 160 i 140 zł), dlaczego? Bo więcej zarabiają, przy takiej cenie ich funta i dość dużych zarobkach naprawdę mogą sobie na to pozwolić. Piractwo w Anglii jest wiele mniejsze niż w Polsce, chociaż mają wyższe ceny...

PS Nie byłem tylko w Harodsie, byłem również w Virginie i paru innych tego typu sklepach, ceny były podobne.
Oryginalna plyta cd z muzyka, nowa znanej grupy kosztuje w okolicach 10-15 funtow. W promocji mozna nie raz kupic plyte za 5-6 funtow ale zdarzaja sie tez wyjatki gdzie plyta kosztuje ponad 20. Przeliczajac to na zlotowki wychodzi bardzo podobna jak nie wrecz idetyczna cena, czyli w okolicy 50-60zl. Tyle, ze przy stawce minimalnej jaka obowiazuje w anglii i ktora jest 5.35 funta, czas potrzebny na zdobycie pieniedzy na nowa CD wynosi od 2 do 3 godzin pracy(zakladajac, ze pracujemy za minimalna stawke). U nas przy 5-6zl na godzine(nie mowie o ulotkach), czas ten to okolo 10-12 godzin. Na nasza niekorzysc, minie jeszcze sporo czasu, zanim w sklepach bedziemy mieli ceny na normalnym poziomie dostosowanym do naszych zarobkow.
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 19:30   #119
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Żyłka Pokaż post
Mają wyższe ceny jedynie patrząc na to ze strony Polaka. Walut nie przelicza się w ten sposób... Dla Brytyjczyka 30 funtów to tyle, co 30 złotych dla Polaka.
Tru. Będąc w krakowskim Empiku widziałem oficjalne pismo Arsenalu, kosztowało około 10 funtów, a w Empiku chcieli za nie bodajże 40-50 zł (sic!).
Cytuj:
Ale przecież nie zawsze ściąganie jest piraceniem, jeśli ma się oryginalny produkt, a na przykład nie ma się przegrywarki to można ściągnąć kopię zapasową płyty.
Niby tak, ale nie jestem pewien czy to jest legalne w 100%. Nie mówię tu o tworzenie kopii zapasowych - bo to jest legalne, ale o ściąganiu. Bo ściągając coś przez torrenta automatycznie (chyba, nie jestem pewien) udostępniamy to innym, więc w pewnym stopniu przyczyniamy się do nielegalnego rozpowszechniania danej gry.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-09-2007, 19:03   #120
JustPlay
Użytkownik Forum
 
JustPlay's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007
Wiek: 37
Wpisy bloga: 1

Posty: 49
Stan: Niegrający
JustPlay ma numer GG 3565634
Domyślny

WINDOWS XP. Oczywiscie, że legalny. W pracy - ubuntu.
JustPlay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:24.


Powered by vBulletin 3