Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-07-2009, 00:54   #1
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny Gry - temat ogólny

Jest temat o wydarzeniach sportowych, jest o dyskusjach światopoglądowych, a nie ma o grach. Jest co prawda dział RPG, no ale właśnie - to dział RPG. A tutaj przyda się temat, w którym swobodnie można porozmawiać o każdej grze na każdą platformę.

No więc, ja zacznę:
Zaczynam nadrabiać poważne zaległości z lat 2007-08-09. Wczoraj skończyłem Prototype (YOU SUICIDAL MORON!), dzisiaj Call of Duty 4, jakiś czas temu Fallouta 3, pograłem w Street Fightera IV (frustrująca gra). Jutro zabieram się za The Last Remnant - jRPG od Square Enix. W planach mam także Mass Effecta, Bionic Commando i GTA IV. Jestem cholernie opóźniony co do gier, wiele ominąłem, wiele olałem, ale powoli to nadrabiam. Kupę czasu poświęciłem Simsom 3 (świetna gra i jestem z siebie dumny, bo znalazłem sposób na zwisy ), Spore (a ten z kolei jest cholernie dziwny, bo to bardziej Galactic Civilazation z rozwiniętym edytorem ras) - czyli ogólnie grom z EA. Już zaklepane miejsce na przyszły tydzień ma Modern Warfare - 4 część CoDa pozytywnie mnie do niego nastawiła. No i zagrałem też w "starocie" - Black & White 2, które mnie cholernie wciągnęło i oczarowało, Torment, którego wreszcie przeszedłem i poznałem imię ( ) Bezimiennego, dokończyłem Sudeki i pomęczyłem Sacreda i Call of Juareza (ten ostatni to straszny badziew, nie polecam).

Ogólnie to nie mam pojęcia, w co jeszcze warto by zagrać, nie kupuję już CDA i nie mam pojęcia, co jest w planach. Cholernie długo czekałem na Elveona, ale chyba wstrzymali nad nim pracę (i to już dość dawno ). Weźcie polećcie jakieś fajne gry, które warto zaliczyć. Byle nie survivale typu Resident i Silent Hill ani przygodówki.

I najważniejsze:
Prosiłbym, żebyście nie robili z tego tematu wojny pt. Uczciwi gracze vs. Piraci. Kradniesz? Zachowaj to dla siebie. Kupujesz oryginały? Who cares. Prosiłbym o ostrą moderację pod tym kątem.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 29-07-2009 o 00:55.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-07-2009, 01:41   #2
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

W przyszłym miesiącu kupuje nowe części do blaszaka więc ponadrabiam troche. W planach mam Devil May Cry 4. Grałem na xpudle i bardzo mi się spodobało. Zresztą wcześniej miałem DMC3 zripowanego z PS'a i fajnie się grało Do tego Prototype no i Prince of Persia: Prodigy. Przeszedłem poprzednie 3 więc i tę muszę "zaliczyć". To na razie tyle.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 01:51   #3
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

DMC jest jedną z moich ulubionych gier, nie tylko nawalanek =). Ogólny czas spędzony nad czwórką to troszkę ponad 100 godzin, jeżeli ktoś lubi dobre nawalanki to polecam zarówno czwartą jak i trzecią częśc.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 02:15   #4
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Jedyny minus to niezbędny pad.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 02:27   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ta, grałem w DMC. Zarówno na klawce, jak i na padzie. No i faktem jest - gra na klawce to istny koszmar... Nie polecam nawet największemu wrogowi : d. Co do samej gry, to całkiem fajny zabijacz czasu.

A co do gier, to ostatnio robimy sobie takie sparki w Starcrafta. Jak ktoś ma oryginała, nie koniecznie jest hajtem i lubi sobie pograć, to msg na gg. Możliwość skopania dupy moderatorom! (bo też grają)
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 03:27   #6
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Na padzie? Mi się o wiele lepiej napieprza kombosy na klawiaturze =).
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 08:42   #7
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

W sumie to i tak za długo siedzę przy kompie, więc nie będę tego zwiększał stawiając sobie postanowienia co do przechodzenia gier, szczególnie że żadko kiedy udaje mi się przejść cokolwiek innego niż strzelanka.

Przed wyjściem Fallout 3 chciałem przejść 1 i 2. Nie wyszło, bo w dwójkę już grałem, chociaż kiedyśtam czytałem solucję, więc jako tako gry nie przeszedłem, w dwójce przez jakiś błąd nie mogłem questa zrobić i się odechciało.

Podobnie ze Starcraftem-zatkałem się na ostatniej planszy Broodwara, kurde, nie umiem grać tymi robalami.(Jeżeli w ogóle można mówić o jakichkolwiek umiejętnościach strategicznych)

Za to ostatnio przeszedłem dwa razy FEARa i Quake'a II. Jak znajdą się fundusze i odpowiednia promocja(najlepiej na półce z grami za 20 zł) w Auchanie to może kupie FEARa 2 i Quake'a IV.

I nie mów, że CoJ to badziew, bo gra jest spoko, ma klimat i niezłą fabułę. Jak będzie po 20 zł to dwójkę ją też kupie.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 09:44   #8
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Assassin's Creed to póki co najlepsza gra, w którą grałem (tak mi się spodobała i tak wciągnęła) i z utęsknieniem czekam na II.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 09:52   #9
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Assassin's Creed to póki co najlepsza gra, w którą grałem (tak mi się spodobała i tak wciągnęła) i z utęsknieniem czekam na II.
Grałem w Assassin's Creeda, gierka nawet nawet, podobno jedynka była tylko testem enginu i w 2 rozwinie się całkowicie, ale ona i tak nie dorównuje Najdłuższej Podróży - jednej z najlepszych klasyków przygodówek.
Robin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 10:21   #10
Hakuje_palte_sety
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 06 2009
Lokacja: Vichan /b/

Posty: 340
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Berylia
Domyślny

Lamusy jesteście, w te-te nowe szity grają.
Czuj old skul bejbe. Ja pocinam w worms world party przez wormneta i kosze wszystkich niczym bracia tomurka.

A co do simsów 3 ssie. 1 + wszystkie dodatki jest lepsza.

Ostatnio edytowany przez Hakuje_palte_sety - 29-07-2009 o 10:22.
Hakuje_palte_sety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 10:24   #11
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuje_palte_sety Pokaż post
A co do simsów 3 ssie. 1 + wszystkie dodatki jest lepsza.
2 + wszystkie dodatki lepsiejsza. Ale pewnie za kilka lat będziemy tak mówić o 3, kiedy wyjdzie już 4 ~~
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 11:43   #12
Wehrmacht
Użytkownik Forum
 
Wehrmacht's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2009

Posty: 36
Domyślny

A Close Combat znacie? Nie? Zbyt hardkorowe? Nie znacie się : )
Wehrmacht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 11:43   #13
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Ostatnio męczę LBP, ale tylko gdy są u mnie kumple. W trzech się gra lepiej niż samemu, jakaś taka lepsza motywacja ;D Próbuję przejść (tym razem Toreadorem) Vampire the Masquerade: Bloodlines, szkoda tylko że najnowszy patch narobił mi więcej bugów niż poprawek xD Od czasu do czasu tniemy z koleżanką w S4 <3 Ostatnio u kumpla zainstalowaliśmy Arcanum, przypomniało mi to jaka ta gra jest zajebista i rozbudowana. I ta muzyka ^^
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 11:44   #14
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

the sims 3 jest o wiele lepsze od 1 i 2.

__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 11:49   #15
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Assassin's Creed to póki co najlepsza gra, w którą grałem (tak mi się spodobała i tak wciągnęła) i z utęsknieniem czekam na II.
Mam na xkloca no i nie powiem - jest ladna, na poczatku nawet ciekawa, duze miasta. Ale... jak w kazdym miescie mam zawsze do zrobienia to samo (punkty obserwacyjne, podsluchiwanie, uratowanie mieszkanca, kradziez kieszonkowa) to gra robi sie strasznie monotonna i niczym nie zaskakuje.
Dodatkowo, system walki - jak nauczymy sie wyprowadzac kontrataki (na xboxie wystarczy trzymac ciagle 1 przycisk i w odpowiednim momencie nacisnac X) Altair staje sie praktycznie niesmiertelny.
Mam nadzieje, ze druga czesc bedzie o wiele lepsza.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 12:06   #16
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
I nie mów, że CoJ to badziew, bo gra jest spoko, ma klimat i niezłą fabułę. Jak będzie po 20 zł to dwójkę ją też kupie.
Klimat ma, fabuła nawet mnie zainteresowała, rozwój wypadków zapowiadał się interesująco, ale rozgrywka jest strasznie drętwa, Strzelanie jest nudne, bullet time jest idiotyczny, postacie ruszają się kanciasto i po prostu dziwnie - no i tłumaczenie, ja rozumiem, że ta gra jest ukierunkowana na zachód i była tworzona po angielsku, a dopiero później zrobiono polonizację, ale do cholery, dlaczego w polskiej grze angielski tekst jest po prostu lepszy?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 16:46   #17
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ktos wie moze czy w Call Of Duty 5 da sie przejsc tryb Nami Zombies bo gram gram gram i nie moge tego gowna przejsc xd

Z jednym kolesiem na xboxie doszlismy do 12 rundy taka rzeznia ze nie ma gdzie uciekac .

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 29-07-2009 o 16:52.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 16:51   #18
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Nie da się, to taki deathmatch, możesz grać w nieskończoność dopóki cię nie zabiją
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 16:56   #19
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Powiem tylko, że 12 runda to jeszcze nic, dobra beka była jak z 4 kumplami graliśmy : D
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 17:30   #20
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

ktos zna date premiery mafii 2?
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:19.


Powered by vBulletin 3