Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-06-2008, 09:45   #261
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Invectus; Na chuj robicie takie PA ?
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2008, 10:59   #262
maxtri
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2008

Posty: 4
Domyślny

Widzę, że wasza "wojenka" nie dostarcza wam już wystarczających emocji. Teraz wzięliście się za pkowanie noobcharami. Chociażby wczorajsza nocna akcja w veno. Tak ciężko wam zrozumieć, że niektórzy chcą sobie poprostu spokojnie pograć? Pewnie wam się wydaje, że macie pro evul zajebiste pvp, ale jak dla mnie zabicie w dziesięciu jednego strapowanego w wąskim przejściu jest po prostu żałosne. Poczuliście trochę władzy i się wam wydaje, że jesteście nie wiadomo kim. Mam nadzieję, że przegracie tą wojnę i wylecicie z serva. Może i Szwedzi robią PA, ale wierzcie mi, że oni nie są takimi tępymi chujami jak wy i można się z nimi dogadać.
maxtri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 11:57   #263
Coves
Zbanowany
 
Data dołączenia: 09 06 2008

Posty: 16
Domyślny

Polacy muszą wygrać

Ostatnio edytowany przez Coves - 27-06-2008 o 15:03.
Coves jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 15:42   #264
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Widzę, że wasza "wojenka" nie dostarcza wam już wystarczających emocji. Teraz wzięliście się za pkowanie noobcharami. Chociażby wczorajsza nocna akcja w veno. Tak ciężko wam zrozumieć, że niektórzy chcą sobie poprostu spokojnie pograć? Pewnie wam się wydaje, że macie pro evul zajebiste pvp, ale jak dla mnie zabicie w dziesięciu jednego strapowanego w wąskim przejściu jest po prostu żałosne. Poczuliście trochę władzy i się wam wydaje, że jesteście nie wiadomo kim. Mam nadzieję, że przegracie tą wojnę i wylecicie z serva. Może i Szwedzi robią PA, ale wierzcie mi, że oni nie są takimi tępymi chujami jak wy i można się z nimi dogadać.
Dokładnie
Nie gram już w Tibie bo szkoda na to czasu , ale z tego co wiem to polacy to złodzieje i sprzedawczyki , zależy im tylko na ojebaniu i władzy. Szwed przynajmniej Ci pomoże..
GL & HF!
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 16:07   #265
Waldo1910
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006

Posty: 169
Domyślny

Naprawde kurwa jesteście śmieszni. Kolega pisze tak bo padl od noob charow. A co to kurwa tylko Invectus ma noob chary i pkuje? nawet jesli to nooby Invectus to co z tego. Szwedzi wcale lepsi nie są i każdy o tym wie, jest szansa, moze wygramy, jak nie to nie przekonamy sie nigdy jak bedzie za panowania polakow.
Waldo1910 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 17:00   #266
candy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 53
Domyślny

niby skad Invectus ma miec kase? Poczas gdy szwaby dostawali od way paymenty przez 2~ lata, wzamian za to ze mogliscie sobie troche pograc. Teraz nie placzcie ze Polacy robia pa bo oni walczyli juz bardzo dlugo o swoja wolnosc, teraz maja szanse do ktorej realizacji potrzebna jest kasa, ktora Cruicify posiada z przeszlosci w wiekszosci od was neutrali ktorzy potrafia tylko plakac.
candy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 17:27   #267
sTILss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Ełk

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Odkad pamietam zawsze gdy wygrywaja 'nasi' na forach pojawiaja sie nagle 'szwedzcy kibice' ... A jak nie ma wojny to jest tylko plakanie jacy sa ch*jowi. W kazdym razie Invectus ladnie ogarnia, ale na dluzsza mete ciezko bedzie z kasa (chyba ze o czyms nie wiem) i zamiast sie uzalac dobrze byloby wesprzec ich finansowo. Pamietam jak zaczynalem grac w tibie i byla wojna wbk vs tengu, wtedy te 3k, ktore wyslalem o ile dobrze pamietam dla dzingiego to dla mnie fortuna byla : DDD
__________________
Since 2006 on forum tibia.pl
sTILss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 20:16   #268
Netamar
Użytkownik Forum
 
Netamar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 21
Imię: Netamar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Familiada
Świat: Xerena
Poziom: 141
Domyślny

Adavendor Wyrażnie napisał na Forum tibia.com my nie walczymy o lepsza xerene...nie my tą Wojne zaczeliśmy.Więc przestańcie Teraz Płakać.Piszecie na nas że was zabijamy za free sciagamy paymenty itp..A na swe już nic nie napiszecie na forum bo to normalne że zabijają se kogoś jak mu się nie spodoba twoj nick a po 2 boicie sie coś napisać na nich bo jeżeli oni wygraja to pózniej nie będziecie mieli gry albo będziecie co tydzien oddawać im bohy A ci co od nas z invectus teraz sciagają paymenty to widocznie te osoby potrzebuja pieniedzy chociaż mamy ich jak narazie wystarczająco.
Netamar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 20:50   #269
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sTILss Pokaż post
Odkad pamietam zawsze gdy wygrywaja 'nasi' na forach pojawiaja sie nagle 'szwedzcy kibice' ... A jak nie ma wojny to jest tylko plakanie jacy sa ch*jowi. W kazdym razie Invectus ladnie ogarnia, ale na dluzsza mete ciezko bedzie z kasa (chyba ze o czyms nie wiem) i zamiast sie uzalac dobrze byloby wesprzec ich finansowo. Pamietam jak zaczynalem grac w tibie i byla wojna wbk vs tengu, wtedy te 3k, ktore wyslalem o ile dobrze pamietam dla dzingiego to dla mnie fortuna byla : DDD
Czekaj już wysyłam :lol2: .. Dowiedziałem się wiele na ten temat , i niektórzy z was pożyczają a pózniej nie oddają bo zapominają ? :O śmieszne kurwa.. na dużą kaskę mojego kolege ojebali , a napewno nie tylko jego. Więc nie zaprzecze że polacy to jebani złodzieje! W sumie chciałbym żeby polacy wygrali , aby zobaczyć jak to oni rządzą..
__________________
_____________

Bez odbioru.

Ostatnio edytowany przez SMk - 27-06-2008 o 20:51.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 21:58   #270
sTILss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Ełk

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SMk Pokaż post
Czekaj już wysyłam :lol2: .. Dowiedziałem się wiele na ten temat , i niektórzy z was pożyczają a pózniej nie oddają bo zapominają ? :O śmieszne kurwa.. na dużą kaskę mojego kolege ojebali , a napewno nie tylko jego. Więc nie zaprzecze że polacy to jebani złodzieje! W sumie chciałbym żeby polacy wygrali , aby zobaczyć jak to oni rządzą..
1. Nie chodzilo mi o pozyczanie, przynajmniej ja bym tego nie robil, a wysylal bezinteresownie.
2. Napisales 'was' problem w tym, ze ja juz tu chara nie mam pare miesiecy.
3. Ja tez chcialbym zeby wygrali : >
__________________
Since 2006 on forum tibia.pl
sTILss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2008, 21:59   #271
Pepe1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2007

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez candy Pokaż post
niby skad Invectus ma miec kase? Poczas gdy szwaby dostawali od way paymenty przez 2~ lata, wzamian za to ze mogliscie sobie troche pograc. Teraz nie placzcie ze Polacy robia pa bo oni walczyli juz bardzo dlugo o swoja wolnosc, teraz maja szanse do ktorej realizacji potrzebna jest kasa, ktora Cruicify posiada z przeszlosci w wiekszosci od was neutrali ktorzy potrafia tylko plakac.
Chyba ktos tu nie rozumie słowa "szwaby"
A co do kasy to jak bys byl choc troche ogarniety to bys poczytal moze czasami forum xereny na tibia.com... Nvm hail polish noobs
Pepe1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 01:55   #272
Netamar
Użytkownik Forum
 
Netamar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 21
Imię: Netamar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Familiada
Świat: Xerena
Poziom: 141
Domyślny

Co do tego że sie polacy splacali to powiem tyle zawsze kiedy sie splacilem to i tak wyszlem na + więc wyjebane mam na to to tylko gra a to że oni maja pieniadze z naszych paymentow wczesniejszych to nie znaczy że my nic nie mamy
Netamar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 07:04   #273
RzaSho
Użytkownik Forum
 
RzaSho's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2008
Lokacja: Lublin

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arrwis
Profesja: Elite Knight
Gildia: -
Świat: Galana
Poziom: 88
Skille: sekret
Poziom mag.: 7
RzaSho ma numer GG 1914239
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Netamar Pokaż post
Co do tego że sie polacy splacali to powiem tyle zawsze kiedy sie splacilem to i tak wyszlem na + więc wyjebane mam na to to tylko gra a to że oni maja pieniadze z naszych paymentow wczesniejszych to nie znaczy że my nic nie mamy


ja niezaplacilem ani jednego GP, zamiast tego zrobilem sobie 90 Elderka, i na MC botowalem kase, teraz mam ponad 500k, 2x POI i Annihilator do zrobienia,widzialem ze Niklas [ Adavendor ] bedzie dymił, tylko niewiedzialem kiedy, ale teraz mam dobrą masa ze oram tych frajerów którzy chcieli odemnie 1kk paymenta.. huj im w dupe

@ PoLAkS like old MISPEX

koles, wez sie ogarnij, elegacko ze ci Prawdziwy Mispex Chara zabral ( wkoncu) i pewnie przez to jestes taki fest zly i szedów nagle kochasz.

Over and OUT!

DEENGA AKA RZASHO
__________________
20:11 Skramer [103]: SELL MYSTIC BLADE AND PRO

20:27 Degarn [113]: Buy worms !
RzaSho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 07:08   #274
Netamar
Użytkownik Forum
 
Netamar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 21
Imię: Netamar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Familiada
Świat: Xerena
Poziom: 141
Domyślny

Ja wolalem zaplacić 100k po ostatnim warze i se pograć niż robić new chara nie mialem na to czasu i checi...
Netamar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 08:42   #275
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SMk Pokaż post
Szwed przynajmniej Ci pomoże..
GL & HF!
0wned. ];-> Od kiedy takie coś zalezy od narodowosci ? Znam bardzo kurewskich szwedow, ale tez i bardzo zajebistych... to samo z polakami ; )
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 09:23   #276
Aquanito
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Lokacja: Włocławek

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nasza Klasa
Świat: Xerena_/
Poziom: 194
Skille: _/
Poziom mag.: 99
Aquanito ma numer GG 1371546
Żarówka uff

tak źle tak niedobrze? zastanówcie sie moze co piszecie ....

JP na 100%

NIedlugo powstanie Song Czarnego Adica ;-P aka Old Falcona _/ Ft Gumood & Zokos ;-P ahahah xD ;-P


Pozdro 600 to tylko gra ... a dlawas to 2 zycie ;-P
Aquanito jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 12:31   #277
candy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepe1990 Pokaż post
Chyba ktos tu nie rozumie słowa "szwaby"
A co do kasy to jak bys byl choc troche ogarniety to bys poczytal moze czasami forum xereny na tibia.com... Nvm hail polish noobs
Na ludzi z cuicify czesto mowi sie szwaby, mozesz sie spytac netamara czy otta lub kogo innego udzielajacego sie na tym forum, bedacego w invectus.
O tych 4kk wiesz tylko tyle co napisali na forum, a sa rzeczy z nia zwiazane o ktorych nie powinienes wiedziec, zreszta co znaczy 4kk na 40+ osob?
I to ty jestes tym jednym z 'polish noobs' co pisal na forum ze wroci do gry i pomoze!!!111 , a zaplacil szwabom 150k i gowno zrobil i zrobi swoim knightem.
candy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 13:20   #278
Pepe1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2007

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez candy Pokaż post
Na ludzi z cuicify czesto mowi sie szwaby, mozesz sie spytac netamara czy otta lub kogo innego udzielajacego sie na tym forum, bedacego w invectus.
O tych 4kk wiesz tylko tyle co napisali na forum, a sa rzeczy z nia zwiazane o ktorych nie powinienes wiedziec, zreszta co znaczy 4kk na 40+ osob?
I to ty jestes tym jednym z 'polish noobs' co pisal na forum ze wroci do gry i pomoze!!!111 , a zaplacil szwabom 150k i gowno zrobil i zrobi swoim knightem.
Kolego prosze cie... Wiem ze gowno nim zrobie ale malo wiesz na moj temat... nastepnym razem ogarnij sie i pomysl co chcesz napisac...
"Szwaby" z tego co wiem to Polacy nazywaja narod Niemiecki no ale niech ci bedzie nvm ...

Ostatnio edytowany przez Pepe1990 - 28-06-2008 o 13:31.
Pepe1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 13:22   #279
Mispex
Użytkownik Forum
 
Mispex's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2006
Lokacja: Parkowa

Posty: 306
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 103
Skille: 92
Poziom mag.: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RzaSho Pokaż post


ja niezaplacilem ani jednego GP, zamiast tego zrobilem sobie 90 Elderka, i na MC botowalem kase, teraz mam ponad 500k, 2x POI i Annihilator do zrobienia,widzialem ze Niklas [ Adavendor ] bedzie dymił, tylko niewiedzialem kiedy, ale teraz mam dobrą masa ze oram tych frajerów którzy chcieli odemnie 1kk paymenta.. huj im w dupe

@ PoLAkS like old MISPEX

koles, wez sie ogarnij, elegacko ze ci Prawdziwy Mispex Chara zabral ( wkoncu) i pewnie przez to jestes taki fest zly i szedów nagle kochasz.

Over and OUT!

DEENGA AKA RZASHO
Moze pisz lepiej Braand a nie old Mispex to jego char obecnie a jak piszesz old Mispex to wyglada nie etycznie:<
__________________
Czuje Że Na*****ć Się To Jedyne Szczęście...
Mispex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 13:59   #280
maxtri
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2008

Posty: 4
Domyślny

Walczycie, żeby nam wszystkim żyło się lepiej na xerenie, ale żeby to osiągnąć musicie urządzać random pk i nas zabijać, bo nie macie kasy? No sorry, ale jak dla mnie to czysta hipokryzja. Jeśli po wygraniu przez was wojny komuś będzie lepiej to tylko i wyłącznie wam. Nie ma się co oszukiwać, bo zwykły szary gracz nie odczuje różnicy między panowaniem Szwedów a waszym. PA na pewno nie zmaleje, a prawdopodobnie jeszcze wzrośnie. Będziecie dalej sobie urządzać random pk, chociażby dlatego że wam wolno. Więc nie rozumiem dlaczego mamy wam pomagać i dawać wam jakieś pieniądze? Potrzebujecie kasy to idźcie poexpić albo kupcie na allegro.
maxtri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53.


Powered by vBulletin 3