Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-06-2011, 12:32   #1
Zakreble
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 02 2010

Posty: 8
Domyślny Tajemnica Rookgard'u

Witam!

Dawno temu grałem w Tibię... Pamiętam jeszcze czasy Tibi 6.xx i doszedłem do 8.xx ale to nie jest ważne.

To co zawsze ceniłem w Tibi to questy które są tak wybitnie trudne i ciekawe że nie raz nie mogłem spać myśląc jak coś rozwiązać. Mimo narzekań wielu osób, kpin, itp. że Tibia to gówno, ja uważam że jest jednym z najlepszych RPG a to właśnie za sprawą questów (i tego że codziennie można robić coś innego i gra nawet po wielu miesiącach nie może się znudzić)

I teraz dochodząc do sedna sprawy..... Interesuje mnie czy ClipSoft potwierdził istnienie questu na Spike Sword'a. Czy dał kiedykolwiek jakąś notatkę że quest istnieje? (link pls)

Wiele czytałem i widziałem.... I wiem że zdobycie jego jest możliwe, bo kilku graczy go posiada. I to jest FAKT! więc nie chce byście się ze mną o to spierali.

Chodzi mi tylko o jakąkolwiek notatkę ze strony samego producenta gry.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jak wszyscy wiemy to my NIE MAMY DOSTĘPU DO PLIKÓW TIBI. Czyli nie możemy edytować już istniejącej mapy, nie możemy podejrzeć plików itp. Jak w innych grach. Tak więc dyskusja nad tym czy Quest jest prawdziwy czy nie, nie powinna mieć miejsca. Dla tego bo nikt nie może zagwarantować że jego teza jest prawdziwa bo nie ma na to ŻADNYCH dowodów.

Chciałbym jeszcze nadmienić że dostałem e-maila od znajomego który kiedyś chomikował wszystkie książki i doszedł do jednej na Rook'u która mówi (tłumaczenie) "Najbardziej niewidoczne jest to co jest na oczach tysięcy, godzien będziesz władać nim, gdy pojmiesz tajemnice mieścin" W wolnym tłumaczeniu. Księga zostałą odkryta na Tibi 6.xx i nie mam pojęcia jak. A on sam też nie powiedział mi nic : P Nie wiem czy książka dalej istnieje czy ma ją jeszcze bo to już tyle lat.... Ale mam nadzieje że może na coś i was nakierować... Może chodzi o już nie raz wymienianą w tematach dźwignię która jest w mieście niedostępna dla nas?

Nie wiem ale jak narazie proszę byście nie spekulowali ani nic takiego bo nie oto mi chodzi. Ani nie piszcie że kolejny z dupy wyjęty skrobie o tym na forum....

Chce ogólnie info na temat informacji od ClipSoftu. Thats all
Zakreble jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-06-2011, 15:37   #2
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Niestety, CipSoft OFICJALNIE nic nie mówił na ten temat, chociaż chodzą plotki o tym, że CipSoft dawał nam dwuznaczne odpowiedzi typu: "Szukacie za daleko", "Odpowiedź macie dosłownie przed oczami", lub "Jesteście bardzo blisko rozwiązania" itp. itd. Niestety to są TYLKO pogłoski, no i nie mogę ich oficjalnie potwierdzić. http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=236630 - Zajrzyj tutaj. Tu jest mój temat, w którym zebrałem wszystkie informacje na temat zagadek na Rooku. Gdy znasz coś ciekawego/innego, to pisz śmiało. Ja zedytuję posta.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin 3