Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-06-2010, 11:56   #81
Maryo135
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To jest żałosne jak mogą nam zakazywać pisać po polsku? Przeszkadza im że nie potrafią się porozumieć? Niech się kurwa polskiego nauczą albo niech kupują itemy od innych osób, ja pierdole rasizm yeb@ny.
Jakoś do tej pory wszyscy grali spokojnie aż jednemu się to nie spodobało że na jednym świecie jest tyle polaków... to niech zmienia świat tam gdzie jest dużo Brazylijczyków, akurat wprowadzili system zmiany świata to idealne dla tego pana.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-06-2010, 13:12   #82
wirek159
Guest
 

Posty: n/a
Dumny

popieram w 100 % nich każdy sobie używa jakiego języka chce

ale z ta azura to nie prawda gram tam od dawna i wszystko na trade jest po angielsku i tranzakcie wymiany też w j.angolskim
 
stary 29-06-2010, 13:23   #83
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maryo135 Pokaż post
To jest żałosne jak mogą nam zakazywać pisać po polsku? Przeszkadza im że nie potrafią się porozumieć? Niech się kurwa polskiego nauczą albo niech kupują itemy od innych osób, ja pierdole rasizm yeb@ny.
Jakoś do tej pory wszyscy grali spokojnie aż jednemu się to nie spodobało że na jednym świecie jest tyle polaków... to niech zmienia świat tam gdzie jest dużo Brazylijczyków, akurat wprowadzili system zmiany świata to idealne dla tego pana.


"Osoba używająca więcej niż trzech emotikonek lub wykrzykników ma problemy z głową"


Po 1. panie 12-latku, pisz se na privie co chcesz. To nie jest rasizm, bo to będzie dotyczyło wszystkich państw. Wszyscy jakoś potrafią rozmawiać po angielsku na trade, na privie nie mówię i na guild bo to nikomu nie przeszkadza, ale na trade i innych channelach ma się k*rwa używać języka angielskiego. w 10000 % popieram. Jak to wprowadzą to może nawet wrócę do tibii... Wreszcie koniec "A tfoja stara miesha bikos uokciem!" na trade, zaj*biście mi isę to podoba.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 29-06-2010, 13:42   #84
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Po 1. panie 12-latku, pisz se na privie co chcesz. To nie jest rasizm, bo to będzie dotyczyło wszystkich państw. Wszyscy jakoś potrafią rozmawiać po angielsku na trade, na privie nie mówię i na guild bo to nikomu nie przeszkadza, ale na trade i innych channelach ma się k*rwa używać języka angielskiego. w 10000 % popieram. Jak to wprowadzą to może nawet wrócę do tibii... Wreszcie koniec "A tfoja stara miesha bikos uokciem!" na trade, zaj*biście mi isę to podoba.
A po 2 Pisanie w innym języku niż angielski na wymienionych przez Ciebie kanałach(trade, game-chat) jest zabronione odkąd pamiętam. Radzę poczytać tibia rules. Każde takie naruszenie mógł raportować senior tutor a od niedawna każdy może to zrobić. Ban jest chyba na tydzień, z tego co pamiętam.
Mnie bardziej interesuje sprawa raportowania nadużyć z priv'ów. Gość napisze mi hunted ja go reportne za destrukcyjne zachowanie i będzie miał bana? Jeżeli tak to światy pvp staną się pedalskie.

Ostatnio edytowany przez Krajzel - 29-06-2010 o 13:56.
Krajzel jest offline  
stary 29-06-2010, 13:58   #85
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krajzel Pokaż post
A po 2 Pisanie w innym języku niż angielski na wymienionych przez Ciebie kanałach(trade, game-chat) jest zabronione odkąd pamiętam. Radzę poczytać tibia rules. Każde takie naruszenie mógł raportować senior tutor a od niedawna każdy może to zrobić. Ban jest chyba na tydzień, z tego co pamiętam.
Mnie bardziej interesuje sprawa raportowania nadużyć z priv'ów. Gość napisze mi hunted ja go reportne za destrukcyjne zachowanie i będzie miał bana? Jeżeli tak to światy pvp staną się pedalskie.
A gdzie ja napisałem że to nie jest zabronione ?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 29-06-2010, 14:09   #86
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

I oczywiście zaczęło się krzyczenie:

- "A Brazole to co?"
- "rasizm i obraza dla polaków!"
- "j**any rasizm!"
- "było dobrze i jakieś c**j chce to zmienić!"
- "dlaczego mam się uczyć angielskiego?!"

Patrząc na takie posty mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że jak przestaną grać to nie zginą, a Tibia nie jest sprawą życia i śmierci...
Wylansowany jest offline  
stary 29-06-2010, 14:14   #87
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Po kolejnych paru nowych postach dochodzę do wniosku, że bardzo się cieszę, że od dawna nie gram w Tibię. Sumaryczne 15 minut w tym temacie wystarczyło, żeby przypomnieć mi, jak głupim bydłem są polskie dzieci.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 29-06-2010, 16:26   #88
adanius
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 11 2005

Posty: 4
Domyślny

Kompletny bezses, bany za uzywanie innego jezyka niz angielski, mi sie to kojarzy z ruskami i niemcami jak kazali sie nam ruskiego/niemieckiego uczyc/uzywac, a za nasz jezyk bylismy karani.
Mi zaden obcy jezyk na trade itp. nie przeszkadza, a jak jakis "angol" niepotrafi sobie kupic itemkow bo na trade zamiast pisac "sell" ktos napisze "sprzedam" no to bez komentarza...

Ostatnio edytowany przez adanius - 29-06-2010 o 16:27.
adanius jest offline  
stary 29-06-2010, 18:04   #89
Bali*
Użytkownik Forum
 
Bali*'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2008
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Imię: Bali*
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 272
Poziom mag.: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jedrus55 Pokaż post
A ja nie popieram i to nie ze względu na to że nie znam angielskiego ale na to że nie moge sobie z kolegami na defaulcie po polsku popisac? Bez sensu.
Czy widzisz tam coś natemat pisania na default?
On napisał że chce żeby było tylko za pisanie na tych kanałach :
trade, game-chat

Boże, nie umiecie czytać ze zrozumieniem?...
Gdy czytałem to co piszą polacy na tibia.com to mi aż głupio się zrobiło.
Dlaczego?
Nie uważałem że w Polsce jest tak wielu idiotów...

Ostatnio edytowany przez Bali* - 29-06-2010 o 18:07.
Bali* jest offline  
stary 29-06-2010, 18:10   #90
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
. Wszyscy jakoś potrafią rozmawiać po angielsku na trade, na privie nie mówię i na guild bo to nikomu nie przeszkadza, ale na trade i innych channelach ma się k*rwa używać języka angielskiego. w 10000 % popieram. Jak to wprowadzą to może nawet wrócę do tibii...
Jak to wprowadzą?? To już jest wprowadzone od 10 lat, więc o co kaman? Albo akceptuje regulamin i piszę po angielsku na trade/game chacie albo nie gram, dla mnie proste. Ew. piszę po polsku i dostaję bana.
Krajzel jest offline  
stary 29-06-2010, 18:10   #91
spadek888
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Ja tego nie popieram

A dlaczego?
A to dlatego, że chyba lepiej bylo by sie wziasc za polski serwer
skoro w tibie gra tak duzo polaków to czemu niby nam serwa nie zrobia?
 
stary 29-06-2010, 18:37   #92
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Cudze chwalicie, swego nie znacie, huh?

K.Jay
Przeczytaj jeszcze raz tego posta, może zrozumiesz. Jeśli ktoś ma otwarty umysł na inne kultury to nie oznacza, że nic nie wie o swojej.
__________________
SkateElement jest offline  
stary 29-06-2010, 18:50   #93
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krajzel Pokaż post
Jak to wprowadzą?? To już jest wprowadzone od 10 lat, więc o co kaman? Albo akceptuje regulamin i piszę po angielsku na trade/game chacie albo nie gram, dla mnie proste. Ew. piszę po polsku i dostaję bana.

O to że się tego nie trzymają.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 29-06-2010, 18:51   #94
Azjateczka
Użytkownik Forum
 
Azjateczka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2009
Lokacja: Londyn

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 58
Poziom mag.: 48
Domyślny

Popatrzcie na to z innej strony ...
Jezeli na trade Pisza Turcy po Turecku albo Brazole po Brazylijsku to jak sie czujecie ?? bo mi to przeszkadza ... I pewnie nie tylko mi ale innym osobom rowniez ... skoro wiec nam przeszkadza ze oni pisza w swoich jezykach to im przeszkadza to ze piszemy po polsku

-----------------------------------------------------------------

z drugiej zas strony pomyslcie sobie jak by bylo fajnie jakby kazdy pisal w swoim jezyku ... ile mozna by sie bylo mozna nauczyc od innych
Azjateczka jest offline  
stary 29-06-2010, 18:58   #95
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azjateczka Pokaż post
Popatrzcie na to z innej strony ...
Jezeli na trade Pisza Turcy po Turecku albo Brazole po Brazylijsku to jak sie czujecie ?? bo mi to przeszkadza ... I pewnie nie tylko mi ale innym osobom rowniez ... skoro wiec nam przeszkadza ze oni pisza w swoich jezykach to im przeszkadza to ze piszemy po polsku

-----------------------------------------------------------------

z drugiej zas strony pomyslcie sobie jak by bylo fajnie jakby kazdy pisal w swoim jezyku ... ile mozna by sie bylo mozna nauczyc od innych
Tak, sporo się nauczysz. Jak jest kupię/sprzedam po turecku ^^
Jeżeli Ci przeszkadza, że ktoś nie pisze po angielsku to go zreportuj, wcześniej czy później dostanie bana.
@edit
Jeżeli myślisz, że w Brazylii mówi się po brazylijsku to jesteś max 1-3 klasa szkoły podstawowej. Odradzam grać w takim wieku.

Ostatnio edytowany przez Krajzel - 29-06-2010 o 19:01.
Krajzel jest offline  
stary 29-06-2010, 18:58   #96
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

Nic odkrywczego ten news, od zarania dziejów jedynym językiem tibii był ANG.
Tylko że polaczki skolonizowały całą tibie, namnożyły się a administracja olała sobie od początku najpierw rzadkie szprechanie po polskiemu na kanałach publicznych a teraz problem tylko się powiększył...
Poza tym po co nasi nadal grający biało-czerwoni bracia mieliby się uczyć języka skoro ta gra jest tak spłaszczona fabularnie gdzie wystarczy znać 5 słów po ANG aby dogadać się z każdym NPC'em a gdy nie da się dogadać to zawsze pozostaje jakiś polski serwis ze spojlerami jak zrobić questa który też dołożył swoje trzy gorsze do angielskiego analfabetyzmu użytkowników...

Jestem całkowicie za karami....

Tak btw.
Mam taką teorię co do nowego rodzaju banowania.
Teraz taki SirMateusz the Druid dostaje bana za "sprzedam golden armor z X k" wyłącz klienta i robi sobie tydzień przerwy, zbierając siły na dalsze noobienie.
Lepiej byłby wtrącić do czegoś rodzaju pierdla gdzie musi postać te 7dni przesiedzieć Online.
Co wy na taki karanie tych niemoralnych, pozbawionych skrupułów recydywistów?

Ostatnio edytowany przez Arashel - 29-06-2010 o 19:03.
Arashel jest offline  
stary 29-06-2010, 19:16   #97
zamrok777
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2010

Posty: 3
Domyślny

"A ty jesteś głupi i chodzisz do podstawówki ..i.." - Czy wy się kur*wa odpie*dolicie od tych dzieci? Sam chodzę do szkoły podstawowej i znam wiele dzieci mądrzejszych i inteligentniejszych od was , tyle że oni nie tracą czasu na grę w tibie i na tibia.pl , wolą to zostawić takim niedorozwojom jak wy.
zamrok777 jest offline  
stary 29-06-2010, 19:53   #98
bartii10
Użytkownik Forum
 
bartii10's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 396
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Bartholdi
Profesja: Elder Druid
Świat: Astera
Poziom: 95
Skille: --/26
Poziom mag.: 64
Domyślny

no nie, wirtualne więzienie ładnie juz ryje mózgi ta gra. heheh
bartii10 jest offline  
stary 29-06-2010, 19:55   #99
Exodusdge
Użytkownik Forum
 
Exodusdge's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2010

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Gildia: Chillout
Świat: Guardia
Poziom: 79
Skille: 85/66
Poziom mag.: 16
Król

Już wpisałem się w wątku na tibia.com, pierwszy raz spotykam się z takim pomysłem i jestem pewny że tego nie wprowadzą spójrzcie na inne MMORPG'i - tam nie ma zakazów dotyczących naszego ojczystego języka, a Cipsoft nie popełni takiego błędu żeby zabraniać nam pisania w naszym języku. To tyle. Peace.
Exodusdge jest offline  
stary 29-06-2010, 20:19   #100
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodusdge Pokaż post
spójrzcie na inne MMORPG'i - tam nie ma zakazów dotyczących naszego ojczystego języka, a Cipsoft nie popełni takiego błędu żeby zabraniać nam pisania w naszym języku. To tyle. Peace.
we wszystkich MMORPG w jakie grałem spotkałem się z surową moderacją kanałów publicznych i banami za używanie języka innego niż angielski.

Poza tym nie "wprowadzi" tylko "już wprowadził", bo jak wielu zdążyło już w tym temacie zauważyć stosowny pkt jest w regulaminie od dawna.
__________________
Vil jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin 3