Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-03-2011, 19:25   #41
MTG
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Uważam, że z wygląd może być, ale tak jak ktoś napisał te paski na ekranie jako czary, eq(woi i focus cape), poty to za bardzo przypomina metina to żle wygląda. Poza tym chciałbym utrzymać wielkość ekranu gry to bardzo się przydaje. Brakuje paska życia i many oraz doświadczenia. Mana pod moim nick-em jakoś do mnie nie przemawia nie chce aby inni wiedzieli czy mam mane czy też nie. Co do widoku bp z jednej i drugiej strony to oczywiście się przyda, z drugiej strony zajmie dozo miejsca. Wiem, że dla innych może to się przydać bo naprawdę jest wiele czarów, ale jestem zdecydowanie za tym aby NIE BYŁO tych pasków pokazujących ilość potków i czarów.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez MTG - 03-03-2011 o 19:28. Powód: błędy w tekście
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-03-2011, 22:14   #42
alexner
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 7
Profesja: Rookstayer
Świat: Guardia
Poziom: 9
Skille: 24/23
Poziom mag.: 1
Domyślny

Krążą pogłoski, że Flash jest boski...
alexner jest offline  
stary 06-03-2011, 12:52   #43
Dwarfik
Użytkownik Forum
 
Dwarfik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Stargard

Posty: 91
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Dwarfik ma numer GG 8802526
Domyślny

Pare lat tu nie zaglądałem, w Tibie już dawno nie grałem i dotychczasowe zmiany o których się dowiedziałem niezbyt mi się podobają, to już nie ta gra gdzie na 15 lvlu robiło się sd'ki a na 10 uh'y, a 30 lvl był wielkim osiągnięciem.Teraz każdy idiota może wbić 100 lvl(o ile go nie hackną, bo to idiota wkońcu).Mounty niczym w World of Warcraft?Żenada, próba wyłuzdenia kasy od podnieconych konikiem/wilkiem dzieci.Nowy system pvp?Nie dziękuje, ale ten klient flash całkiem mi się podoba, może kiedyś się wrócę, bo przecież to gra z którą zaczynałem moją przygodę z MMO.Jeżeli wypali to może cipowi przybędzie graczy, ale narazie wole grać w WoWa.Chodzenie WSAD i bar z skillami, które mają nawet własne OBRAZKI brzmi nawet fajnie.Pozdrawiam.
Dwarfik jest offline  
stary 06-03-2011, 14:59   #44
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwarfik Pokaż post
to już nie ta gra gdzie na 15 lvlu robiło się sd'ki a na 10 uh'y, a 30 lvl był wielkim osiągnięciem.Teraz każdy idiota może wbić 100 lvl.
faktycznie, kiedyś żeby wbić 100 level na dwarfach trzeba było być megainteligentem.
__________________
Vil jest offline  
stary 13-03-2011, 16:06   #45
Dandan
Użytkownik Forum
 
Dandan's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2010
Lokacja: Elbląg

Posty: 67
Stan: Na Emeryturze
Imię: Fraataa
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MathIrean Pokaż post
Coraz mniej ludzi przestanie grać
(^ przeanalizować dokładnie) To chyba dobrze, nie?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MathIrean Pokaż post
gdzie ta dawan tibia gdzie poty ręcznie się używało ??
To brat Twojego kolegi zapomniał dodać, że kiedyś nie było potów? ; O

#edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Velgarth Pokaż post
PS. do graczy, którzy jak zwykle muszą wpierniczyć swoje zdanie odnośnie "utraty ducha i klimatu gry". Po pierwsze to chyba nie o tym temat. Po drugie ta się składa, że grałem za czasów klienta 7.1 i następnych. Wg. mnie Tibia wiele zyskała na update'ach.
Wiesz? 3/4 z nich za klimat ma to, że jak podchodzili w depo do highleveli i prosili o p armor to go dostawali, a teraz klimatu już nie ma, bo oni zamiast dać ten p armor krzyczą STFU!

Też gram już dobre 10 latek i zawsze potrafiłam sie przystosować do updatów ^ ^.

Moim zdaniem jest to decyzja świetna, pozbędą się na długi czas botów (chyba, że wrócą hardkorowi użyszkodnicy Taskera ; P).
#top:
Kiedy to wejdzie? : P

/J.
__________________
I TAK OSIEDLA WYGLĄDAJĄ JAK PEARL HARBOUR...

Kuba już nie używa tego konta, nie wysyłajcie PW do niego .

Ostatnio edytowany przez Dandan - 13-03-2011 o 16:26.
Dandan jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:52.


Powered by vBulletin 3