Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Antica

Notki

Antica Wydarzenia ze świata Antica
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-12-2011, 21:38   #261
swiderasek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2011

Posty: 6
Domyślny

to tylko gra i ja nie mam cisnienia do bycia najlepszym. Wszystko w granicach rozsadku nie mowie by placic im chore haracze wogole to nie wchodzi w gre ale np jakby byl juz turbo problem bysmy mogli w spokoju zrobic poi poszedlbym na uklad. a jak nie to dopiero za szabelki gdyby gildia byla bardzo zgrana i taka jak ta o ktorej mowimy to nie trzebaby nikomu placic wogole. Ciagle czekam na chetnych. Narazie jest nas doslownie paru w granicach 40lev +-.
swiderasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-01-2012, 22:56   #262
Bubusiek
Użytkownik Forum
 
Bubusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: doesn't really matter, does it?
Wiek: 31

Posty: 236
Stan: Usunięty
Imię: :cool:
Profesja: Elite Knight
Gildia: THUMBSUP
Świat: Antica
Domyślny

jesli chodzi o poi to uwazaj komu piszesz o nim. Zablokują ci, i sie nie uda

Niech ta informacja nie wychodzi spoza grona zaufanych osób


Szczerze to lepiej złączcie sie z general levy of saramats, najstarsza polska gildia, i trzyma sie z dala od problemów. Wiekszość już nieaktywna, ale zachowała w sobie pewne wartości które warto doświadczyć, z 10 osob nadal tam gra
__________________
____________
21:03 Patrycja: Czy ktos hce cos kupic???? bo muj brat byl na hauncie messeg me tylko polacy
Bubusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2012, 02:55   #263
swiderasek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 12 2011

Posty: 6
Domyślny

Dzieki postaram sie podbic do nich z tematem.

PS. Tam ze 2 strony temu jakichś 2 historykow spieralo sie o nazwe i podobienstwa w 2 gildiach ( miedzy husaria i sarmatami ) ku gwoli scislosci ta gildia ma nazwe od polskich sarmatow czyli XvI wiecznej szlachty ktora niby miala pochodzic od tych koczowniczych ludów o ktorych kolega historych wspomnial, a husaria to nie tylko formacja zbrojna ( XVI do XVIII wieku ) bo husarz mial przywileje rowne niemal kasztelanom i wojewodom a sam ksiaze zwracal sie do nich jak do rownych sobie. taki przywilej mieli w ów czas tylko generalowie czy kto tam wtedy byl najwyzej nie pamietam ale smieszne jest to ze wielu z husarzy bylo sarmatami ;p wiec wychodzi kto jeszcze na lekcji historii w liceum nie byl.
swiderasek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2012, 10:17   #264
pomis123
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

siema! mi też się łezka w oku zakręciła, bo nie grałem już kilka lat... gra ktoś z rodaków jeszcze na antice?? jak jest ktoś chętny do pogrania to piszcie: [email protected]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2012, 14:04   #265
Bubusiek
Użytkownik Forum
 
Bubusiek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: doesn't really matter, does it?
Wiek: 31

Posty: 236
Stan: Usunięty
Imię: :cool:
Profesja: Elite Knight
Gildia: THUMBSUP
Świat: Antica
Domyślny

Ja nie gram ale raz na pół roku loguje zeby sobie pogadac. Choc juz prawie nikt z moich znajomych nie gra.

Jaki miales tam nick ?
__________________
____________
21:03 Patrycja: Czy ktos hce cos kupic???? bo muj brat byl na hauncie messeg me tylko polacy
Bubusiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2015, 00:50   #266
damek255
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pk antica

Syro Paw 166 RP residence thais yorgo the titian 225 EK residence thais, uważajcie na nich, obijają niższe levele we dwóch dla EQ i backa, knight należy do nowej gildi.
Server Antica nie wiem jak wy ale jak mnie ubijają we dwójkę o polowe niższe levele, to ja o tym pisze by ich ktoś ubił dorównujący ich levelowi, dodam ze stałem przed depo i regenerowałem manę, i złapałem laga nie zdążyłem nawet się schować bo się wieszała mi tibia
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:07.


Powered by vBulletin 3