Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Kyra

Notki

Kyra Wydarzenia ze świata Kyra
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-09-2008, 14:37   #61
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
Mylisz sie nie doszła bym do wojny .. nie miałam zamiaru walczyć, bo kilka osób od heriego jest naprawdę ok w przeciwieństwie do waszego sylkowego teamu nieudaczników, co cwaniakuje tylko na noobcharach..
Co do wojny to mam takie samo podejście jak Agusia xDD , na razie zostanę neutralny póki coś się nie wydarzy , co do Sylki teamu to nie znam nikogo praktycznie tylko trochę Raula a co do waszej rozmowy to są od tego prywatne wiadomości co i tak zignorujecie bo riposta musi być !!
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-09-2008, 14:46   #62
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valest Pokaż post
Co do wojny to mam takie samo podejście jak Agusia xDD , na razie zostanę neutralny póki coś się nie wydarzy , co do Sylki teamu to nie znam nikogo praktycznie tylko trochę Raula a co do waszej rozmowy to są od tego prywatne wiadomości co i tak zignorujecie bo riposta musi być !!


Na tym forum ostatnio nikt nic nie pisze i moja rozmowę z Agniesią możesz uznać za taką na pokaz, wiesz reality show te sprawy gdzie wszystko jest wyreżyserowane. Chcieliśmy z koleżanką rozkręcić temat Ty chyba nie uwierzyłeś do końca w to że my tak na serio się wyzywamy co? <sarcasm>
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 15:09   #63
Gedd
Użytkownik Forum
 
Gedd's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005

Posty: 202
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez protektor_migthy_agnes Pokaż post
Uwierz mi że niczym sobie nie zasłużyliśmy. Polaczki poczuły się widocznie zbyt potężne po paru udanych akcjach i uznali nas za zbędnych tylko wcześniej mogli pomyśleć że automatycznie mamy pograne bo swe i zerie będą nas dalej jebać ale jak widać nie dbali oto zabardzo, mogliśmy zacząć lizać dupe i dojść do drugiej strony tak jak espaniole ale tego nie zrobiliśmy. Oglądnołem jeszcze raz .cama i chyba rzeczywiście ci neta wywaliło, ale to i tak niema znaczenia padła byś tak czy siak nie miałaś już many a uhów pewnie wogoóle :. Musiałabyś nie expic żeby od nas nie paść, a to znaczy że bedziesz siedzieć grzecznie w pzcie i jedynym twoim zajęciem będzie wyzywanie się z Sylka pozdro
uwierz mi ziomek ze nie wylecieliscie przez to ze poczulismy sie zbyt pewnie, wrecz odwrotnie. zal mi bylo wywalac ludzi kiedy ma sie 20 osob w teamie, ale bylo podejrzenie ze ktos od was sprzedawal. jak mam dostawac massloga w plecy na kazdej akcji, to juz wole walczyc w 20 osob.
Gedd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 15:09   #64
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez protektor_migthy_agnes Pokaż post
Uwierz mi że niczym sobie nie zasłużyliśmy. Polaczki poczuły się widocznie zbyt potężne po paru udanych akcjach i uznali nas za zbędnych tylko wcześniej mogli pomyśleć że automatycznie mamy pograne bo swe i zerie będą nas dalej jebać ale jak widać nie dbali oto zabardzo, mogliśmy zacząć lizać dupe i dojść do drugiej strony tak jak espaniole ale tego nie zrobiliśmy. Oglądnołem jeszcze raz .cama i chyba rzeczywiście ci neta wywaliło, ale to i tak niema znaczenia padła byś tak czy siak nie miałaś już many a uhów pewnie wogoóle :. Musiałabyś nie expic żeby od nas nie paść, a to znaczy że bedziesz siedzieć grzecznie w pzcie i jedynym twoim zajęciem będzie wyzywanie się z Sylka pozdro
Nie będę expic ani siedzieć grzecznie w pzecie nawet nie zamierzam już wyzywać sylki chociaż to ona zaczęła jakieś chore jazdy.. A i przeceniłam Twoje możliwości myślałam ze dłużej będziesz jechał z tymi chorymi tezami .. mogę Ci tylko pogratulować delikatnej zmiany tonu. a i z chęcią zobaczę tego cama XD
__________________
Per Aspera Ad Astra

Ostatnio edytowany przez Princess Agusia - 11-09-2008 o 15:14.
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 18:16   #65
Pawlos II
Użytkownik Forum
 
Pawlos II's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Gdańsk/Jasień

Posty: 192
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Pawlos II ma numer GG 6793058
Domyślny

HAHAH xdd nieładnie ;dddd
Pawlos II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 20:27   #66
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gedd Pokaż post
uwierz mi ziomek ze nie wylecieliscie przez to ze poczulismy sie zbyt pewnie, wrecz odwrotnie. zal mi bylo wywalac ludzi kiedy ma sie 20 osob w teamie, ale bylo podejrzenie ze ktos od was sprzedawal. jak mam dostawac massloga w plecy na kazdej akcji, to juz wole walczyc w 20 osob.

Mogę ci zapewnić, chodź moje słowo wiele warte dla ciebie nie jest, że Darodo Rodie, Sylka Spid, Flaming Alchelis, Blood Nemezis, Kasspa, Mostre, Yelbix, Eruces, Bloody'Lady w 100% nie byli spy i mógłbym się założyć o cokolwiek że tak było. Znam te osoby długi szmat czasu. Jeżeli dziś dowiedziałbym się że w tamtym okresie któraś z powyżej wymienionych osób była sprzedawczykiem doznałbym ogromnego szoku i chyba zdelejetowałbym swoją postać z wrażenia, pożucił tibie i spalił komputer. Ok rozumiem cie, próbuje postawić się w twojej sytuacji. Przychodzi ci na venta 15 nowych osób które wogóle nie znasz i masz obawy że ktoś może być spy Ba! Równie dobrze to wszyscy z naszej skromnej ekipy mogli być spy Ale teraz nasuwa się pytanie poco wy nas wtedy wzieliście? Ja byłem wtedy całkowicie zielony (nigdy nie byłem w warze, zero doświadczenia). Nie miałem bladego pojęcia że mogą wyjść takie cyrki. Powiedzieć ci co ja wtedy miałem zakodowane w główce? No to ja i reszta myśleliśmy sobie tak; a dojdziemy sobie w 15 osób do polaczków, taka grupa osób to jest już jakieś wsparcie, polaczki wróciły zdeterminowane przejąć serwa, rozwalimy w miesiąc swe bo jesteśmy silniejsi i ogólnie będzie nas więcej. Wygramy szybko war i pójdziemy sobie expic i wkońcu nie będzie nas jakiś Jarmungander czy jak to się pisze z expa co chwile wyżucał. Taki mieliśmy plan Niestety w praktyce wyszło całkiem inaczej a jakie potem były tego jeszcze efekty uboczne dojścia do was to już mi się nie chcę wypisywać. Hah a obecnie doszło do tego że jesteście ze swe razem i musimy was klepać (jakbyśmy jeszcze mieli jak was klepać hehe) Ja swe nigdy nie będę trawił, no nie lubię ich i tyle pozdro


@Agniesia
Co do mojego poprzedniego posta że tam coś tam nabrałem ogłady i lepiej się do ciebie odnoszę i ble ble to żeby nie było ze ci chce dupe lizać buhahahaha
@Edit
Jeżeli nie będziesz siedzieć w pzcie ani nie będziesz expić to co ty będziesz robić? :/ Może chodzi ci oto że będziesz walczyć ale niewiem z kim. Hmm może doczekamy się niedługo rozłamu, nie mam pojęcia oco chodzi ale tam szwedziki na forum już się kłucą kto będzie POI robił. Reason kłutni? Nudzi im się bo nie mają z kim walczyć

Ostatnio edytowany przez protektor_migthy_agnes - 11-09-2008 o 20:44.
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 21:08   #67
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Pablofon Sep 11 2008, 19:26:36 CEST Killed at Level 219 by Garlerdon
and by Gafistergo Faberman


No i teraz mamy : Team Szwedow, Team Hiszpanow , Buchamy ,Heri Team + sylka spid and friends .. Jakies prognozy na przyszlosc.. ??
Z tego co sie dowiedzialam Szwedzi zaczeli random pking bo sa znudzeni Kyra
__________________
Per Aspera Ad Astra
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2008, 21:21   #68
protektor_migthy_agnes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 09 2008

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
Pablofon Sep 11 2008, 19:26:36 CEST Killed at Level 219 by Garlerdon
and by Gafistergo Faberman


No i teraz mamy : Team Szwedow, Team Hiszpanow , Buchamy ,Heri Team + sylka spid and friends .. Jakies prognozy na przyszlosc.. ??
Z tego co sie dowiedzialam Szwedzi zaczeli random pking bo sa znudzeni Kyra
Czyżbym był jasnowidzem? Nie nie jestem nim, to mógł bez problemu przewidzieć każdy, i wiesz co moim zdaniem teraz będzie ciekawie na kyrze. Nie słyszałem jeszcze nigdy o tym żeby na jakimś serwie walczyły 4 różne drużyny każda na każdą czyli po prostu Deathmach Tylko proszę was nie łączcie się znowu nie róbcie kolejnych mixów. Niech będzie tak jak jest a zadyma będzie nie unikniona. Może coś mighty gedd powie w tej sprawie? Jak ci się to widzi?

Ostatnio edytowany przez protektor_migthy_agnes - 11-09-2008 o 21:27.
protektor_migthy_agnes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 02:10   #69
Eruces
Użytkownik Forum
 
Eruces's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2007
Lokacja: Płock

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Yoderimo
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Eruces ma numer GG 3530635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
Pablofon Sep 11 2008, 19:26:36 CEST Killed at Level 219 by Garlerdon
and by Gafistergo Faberman


No i teraz mamy : Team Szwedow, Team Hiszpanow , Buchamy ,Heri Team + sylka spid and friends .. Jakies prognozy na przyszlosc.. ??
Z tego co sie dowiedzialam Szwedzi zaczeli random pking bo sa znudzeni Kyra
Nie Sylka Spid and friends tylko FL.
No tak jeśli nie będziesz wychodziła z pz to nie padniesz, ale jeśli zdarzy się okazja, żeby zabić Cię to skorzystamy z niej.
Nie chcę wspominać o evul Qua Resmie.
Eruces jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 10:20   #70
Weronisia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 49
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neixa
Profesja: Elder Druid
Domyślny

przeciez FL nie ma skilla, jak chcesz zabijac idz do Carlin
Weronisia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 11:01   #71
Eruces
Użytkownik Forum
 
Eruces's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2007
Lokacja: Płock

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Yoderimo
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Eruces ma numer GG 3530635
Domyślny

To czemu przyjęliście ludzi bez skilla?
Eruces jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 14:53   #72
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

2x up

jesli fl nie ma skila to powiedz jakiego skila maja foriuss i xorta skoro padli we 2 na raz od 3-4 osob z fl
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 17:13   #73
sylka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 09 2008
Lokacja: Płock

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: sylka spid
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 109
Poziom mag.: 69
Domyślny

@ Mighty Agnes
Nie wyzywam kogoś bo walczy po innej stronie.. a miesiąc później siedzieć z nim na jednym vt i udaje przyjaciela.. (no z wyzywaniem sylka to wyjatek bo samam sobie szuka.. apropo lizania dupy spójrz na wasza koleżankę która jak była w buchamy najgłośniej sie darła jeb** żydów i co później .. ) a więcej osób na kyrze lizało mi d** niż ja im.

Sama zaczęłaś dzień wcześniej. A po drugie odczep się odemnie bo od jakiegoś czasu masz jakieś wąty kit wie o co. mówisz że nie chcialaś dochodzić do war i ja ci wierze bo po kiego dochodzić do której strony nigdy nie wiadomo która wygra i komu bardziej warto teraz dupe lizać prawda?

Btw to może skorzystaj z pomocy psychiatry skoro jesteś zazdrosna np. o to że teraxul rozmawia tak samo ze mna jak i z toba bo to świadczy o jakiś kompleksie.
sylka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 17:41   #74
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sylka Pokaż post

Btw to może skorzystaj z pomocy psychiatry skoro jesteś zazdrosna np. o to że teraxul rozmawia tak samo ze mna jak i z toba bo to świadczy o jakiś kompleksie.
Z Teraxulem już nie pogadasz
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 17:47   #75
Eruces
Użytkownik Forum
 
Eruces's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2007
Lokacja: Płock

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Yoderimo
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Eruces ma numer GG 3530635
Domyślny

Zabłysnąłeś Ci powiem.
Eruces jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 21:37   #76
Princess Agusia
Użytkownik Forum
 
Princess Agusia's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sylka Pokaż post
@ Mighty Agnes
Nie wyzywam kogoś bo walczy po innej stronie.. a miesiąc później siedzieć z nim na jednym vt i udaje przyjaciela.. (no z wyzywaniem sylka to wyjatek bo samam sobie szuka.. apropo lizania dupy spójrz na wasza koleżankę która jak była w buchamy najgłośniej sie darła jeb** żydów i co później .. ) a więcej osób na kyrze lizało mi d** niż ja im.

Sama zaczęłaś dzień wcześniej. A po drugie odczep się odemnie bo od jakiegoś czasu masz jakieś wąty kit wie o co. mówisz że nie chcialaś dochodzić do war i ja ci wierze bo po kiego dochodzić do której strony nigdy nie wiadomo która wygra i komu bardziej warto teraz dupe lizać prawda?

Btw to może skorzystaj z pomocy psychiatry skoro jesteś zazdrosna np. o to że teraxul rozmawia tak samo ze mna jak i z toba bo to świadczy o jakiś kompleksie.
buhahahahahah
Sierotko nie chciałam dochodzić do war bo nie chciałam walczyć z ludźmi z rl.. ani z ludźmi z którymi od początku gry na tym świecie byłam w team'ie.. ale ty chu** możesz o tym wiedzieć wiec skończ pier**lic

A z tym teraxulem to tak dojeb**laś ze omg hahah... nie no rozśmieszyłaś mnie Sylwusia.. tylko nie wiem czy sama sobie coś ubzdurałaś czy bekas Ci wkręcił jakaś bajkę .... i przysięgam nigdy niczego ci nie zazdrościłam mogę Ci jedynie współczuć.. ale może kiedyś sie ogarniesz i tego Ci z całego serca życzę Xd
__________________
Per Aspera Ad Astra

Ostatnio edytowany przez Princess Agusia - 12-09-2008 o 21:46.
Princess Agusia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 21:52   #77
sylka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 09 2008
Lokacja: Płock

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: sylka spid
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Poziom: 109
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Princess Agusia Pokaż post
buhahahahahah
Sierotko nie chciałam dochodzić do war bo nie chciałam walczyć z ludźmi z rl.. ani z ludźmi z którymi od początku gry na tym świecie byłam w team'ie.. ale ty chu** możesz o tym wiedzieć wiec skończ pier**lic

A z tym teraxulem to tak dojeb**laś ze omg hahah... nie no rozśmieszyłaś mnie Sylwusia.. tylko nie wiem czy sama sobie coś ubzdurałaś czy bekas Ci wkręcił jakaś bajkę .... i przysięgam nigdy niczego ci nie zazdrościłam mogę Ci jedynie współczuć.. ale może kiedyś sie ogarniesz i tego Ci z całego serca życzę Xd
To kiego wała się czepiasz weź wogóle spłyń dziewczyno a sry może powiem tak jak ty zawsze na vent odpłyń ziommmm, spoko nie ziommmm bo się przykleiłas ziommmm cholera wie po kiego ciagle coś do mnie cierpisz ziommmm. Wiec zajmnij sie teraz swoim charem i przestan non stop obserwowac i komentowac to co ja robie.

W*** ne mam na ciebie i na to co ty o mnie gadasz książkę o mnie piszesz czy coś że tak bardzo cię to interesuje co ja robie ziommm? raczej nie wiec zajmnij sie teraz swoim charem i przestan non stop obserwowac i komentowac to co ja robie.


I tak dla twojej wiadomosci paniusiu to nie wszyscy musza cie lubic tak jak ty bys tego chciala wiec na prawde skoncz w koncu lizac dupe wszystkim dookola bo nudna juz z tym jestes.


btw ile za bp sd? ^^

Ostatnio edytowany przez sylka - 12-09-2008 o 21:55.
sylka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 21:55   #78
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eruces Pokaż post
Zabłysnąłeś Ci powiem.
I co myślisz że jesteś zajebisty? jak tak komentujesz?
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 21:59   #79
Eruces
Użytkownik Forum
 
Eruces's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2007
Lokacja: Płock

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Yoderimo
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Eruces ma numer GG 3530635
Domyślny

Jakbyś nie zauważył wszyscy wiedzą, że Teraxul ma delete account'a.

I wbijam w to co Ty sądzisz, czy jestem fajny czy też nie.
Eruces jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-09-2008, 22:02   #80
Valest
Użytkownik Forum
 
Valest's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 406
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aldora
Poziom: 110
Skille: xD
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eruces Pokaż post
Jakbyś nie zauważył wszyscy wiedzą, że Teraxul ma delete account'a.

I wbijam w to co Ty sądzisz, czy jestem fajny czy też nie.
Po kilku postach trudno to ocenić -.-
Valest jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:37.


Powered by vBulletin 3