Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz, że powinno się kasować botterów?
Tak, to odpowiednia kara, zwłaszcza przy dzisiejszym natężeniu. 118 55.92%
Nie, uważam, że miesięczne zablokowanie dostępu do gry jest w porządku. 49 23.22%
Nawet dzisiejsza kara jest zbyt surowa. Botterzy powinni być tolerowani lub jeśli już, banowani na tylko jeden tydzień. 44 20.85%
Głosujących: 211. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-08-2008, 11:17   #21
NetowyHooligan
Użytkownik Forum
 
NetowyHooligan's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Braniewo CITY

Posty: 63
Imię: Przemek
Profesja: Elite Knight
Gildia: D~~
Świat: Furora
Poziom mag.: 66
Domyślny

wlasnie kurwa facc kasowac botow pacc moze bocic o i tyle a wy wszyscy nalogowcy co recznie knightem by na*******ali 24/h to idzcie se pograc w cos innego jesli wam nie pasuje
NetowyHooligan jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-08-2008, 11:22   #22
Yugo
Użytkownik Forum
 
Yugo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007
Wiek: 34

Posty: 332
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez NetowyHooligan Pokaż post
wlasnie kurwa facc kasowac botow pacc moze bocic o i tyle a wy wszyscy nalogowcy co recznie knightem by na*******ali 24/h to idzcie se pograc w cos innego jesli wam nie pasuje
Czyli jeśli zapłacisz te 90 zł to jesteś ponad prawem?
__________________
To pisałem dla was ja - Yugo
Yugo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 00:53   #23
NetowyHooligan
Użytkownik Forum
 
NetowyHooligan's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Braniewo CITY

Posty: 63
Imię: Przemek
Profesja: Elite Knight
Gildia: D~~
Świat: Furora
Poziom mag.: 66
Domyślny

fFFfuaŚśnIeM tAk mIsQ pOzDrUfFfFfkIIi
NetowyHooligan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 01:23   #24
GirNi11
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 224
Domyślny

Ehh, ludzie...

Cipsoft bany dobrze zaplanował więc nie wiem po co ktoś robi takie tematy...

Ban za botting jest odrazu przed deletem... Więc to najlepsza kara jaka może być, użyłeś bota? Złapali cie? Jesli tak to masz nauczke i nie zrobisz tego jeszcze raz bo grozi to deletem... (chyba że ci nie zależy) i cipsoft ma jednego bottera z glowy, a jesli by jebneli mu deleta to by nie kupił pacca, a tak sa szanse że kupi...

Sam oczywiscie też botuje, botuje na low lvlu bo granie 20 lvlem nie sprawia mi przyjemności, albo skillowanie, robienie runek itp...

Po za tym i tak cipsoft to zignoruje... Bedzie z tym tak samo jak z tym co ludzie prosili żeby zrobili im server na tibie 7.6-7.4...
GirNi11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 08:56   #25
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Widzę głupoty pisane przez skretyniałych idiotów i zaślepionych fanatyków żyjących w upartej nieświadomce, że wszystko wiedzą najlepiej. Czas przemówić do młodzieży...

Co do botowania. Nie przejmuję się uwagami osób krytykujących ten sposób "grania". Są to na ogół ludzie, którzy nie widzą niczego złego w siedzieniu po 10 godzin przy Tibii i chipsach. Można sobie tłumaczyć "zło botowania" na wiele sposobów, ale wszystko sprowadza się do tego, aby eliminować użytkowników takiego softu. OLEWAM takich leszczów. Lepiej, żeby nazywali mnie Boterem, niż No-Liferem. Z doświadczenia wiem, że przy manualnym expieniu można zanudzić się na śmierć, a tak to włączasz sobie BOCIK i zajmujesz się realnym życiem, całkowicie srając na głupoty pisane przez większość forumowiczów. W szczególności są to jakieś nooby na 20lvl, które wychodzą z założenia, że wiedzą wszystko o Tibii. Fajnie. Tyle, że taki gość próbuje podważać moje zdanie na ten temat, chociaż jego całkowity exp, nie jest nawet 1/4 tego, co ja wbijam na jednym huncie. Chodź sam na mojej głównej postaci nie bocę, to mam wyrobioną swoją opinię na ten temat, gdyż widziałem już w tej grze wiele. Wystarczająco wiele, aby móc wypowiadać się na temat botów.

Cipsoft oszukuje nas - My oszukujmy Cipsoft. (Gdy zaczniesz padać przez masskicki i tracić dni pacca to wspomnisz te słowa).

Cytuj:
Czyli jeśli zapłacisz te 90 zł to jesteś ponad prawem?
Płacę (płaciłem) im pieniądze, więc to JA jako KLIENT ustalam po części reguły gry. Gdyby usunęli i dodali do tej gry kilka sensownych rozwiązań, to bocenie nie było by potrzebne. I nie mam tutaj na myśli zintegrowanego cavebota.

Jakiś FACC z 41lvlem uważa, że wie wszystko o tej grze i zakłada taki durny temat na głównym forum gry. FACC jest w tej grze tylko nędznym plebsem. Ich wlogowana ilość tylko zapewnia laggi na serwerze. Jedyny pożytek z niego to przyspieszanie się respawnu. Ludzie bez pacca uważają, że należą im się dodatkowe expowiska. Tak naprawdę gówno wam się należy. I tak już macie za dużo.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 02-08-2008 o 09:10.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2008, 19:37   #26
Yugo
Użytkownik Forum
 
Yugo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007
Wiek: 34

Posty: 332
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Płacę (płaciłem) im pieniądze, więc to JA jako KLIENT ustalam po części reguły gry. Gdyby usunęli i dodali do tej gry kilka sensownych rozwiązań, to bocenie nie było by potrzebne. I nie mam tutaj na myśli zintegrowanego cavebota.
Płacisz za udogodnienia/bonusy ,a nie za możliwośc łamania zasad.
__________________
To pisałem dla was ja - Yugo
Yugo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2008, 22:01   #27
Itaro
Użytkownik Forum
 
Itaro's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2008
Lokacja: Sulechów

Posty: 50
Domyślny

Ehhh....TibiaBotNG jest niewykrywalny, więc Cipy mają małe szanse na przyłapaniu botera. GMowie żadko bywają w tibii a w nocy (bo wtedy ludzie najczęściej ustawiają bota) nigdy.Botowanie jest lepsze niż siedzienie na tibii 20 h dziennie.
Itaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2008, 22:39   #28
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Kur.... nie mogę czytać o tych co myślą że pacc - iam god! To gorszę niż br czy pl newbi, to najbardziej posrany ze wszystkich możliwych poglądów...

Cytuj:
Cipsoft oszukuje nas - My oszukujmy Cipsoft. (Gdy zaczniesz padać przez masskicki i tracić dni pacca to wspomnisz te słowa).
Zus kradnie - ja okradam państwo? Dobra, jutro twoi starzy obudzą się bez samochodu. W końcu są częścią państwa no nie?

Anyway... padasz przez mass kicki spowodowane przeludnieniem... Odrabiasz straty na bocie, jak większość ludzi, serw jest znowu przeludniony, znowu kick, zatem znowu stawiasz bota na nockę... i tak dalej.

Cytuj:
Płacę (płaciłem) im pieniądze, więc to JA jako KLIENT ustalam po części reguły gry. Gdyby usunęli i dodali do tej gry kilka sensownych rozwiązań, to bocenie nie było by potrzebne. I nie mam tutaj na myśli zintegrowanego cavebota.
Gówno prawda, idź kupić samochód i powiedz że chcesz dostać za free felgi, bagażnik na dach a najlepiej full wyposażenie... płacę wymagam, co?

Cytuj:
FACC jest w tej grze tylko nędznym plebsem. Ich wlogowana ilość tylko zapewnia laggi na serwerze.
A to mnie roz*****ło na maxa, to co ja grałem na pacc, skończył się i teraz jestem nędznym śmieciem? Masz trochę więcej kasy to reszta może ssać? Kurw... szkoda słów. Pamiętaj że ty i kolejne 10-30% serwera które jadą na bocie to też zajmowanie serwera, a normalny gracz nie może przez was grać.

Cytuj:
Tak naprawdę gówno wam się należy. I tak już macie za dużo.
Heh a wiesz jak kiedyś pacc wyglądał? 2-3 Nędzne wysepki XD a nie wiem czy zauważyłeś, ale wiele pacc i tak expi na terenach facców.

Nie podoba się? Spier... na premie, tam nie masz "nędznego faccowego ścierwa", i po kłopocie.

@topic
Kasowanie na początek to przegięcie, gdyby gm'i się starali nie byłoby takiej potrzeby. To tylko ich wina, i tylę.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2008, 23:00   #29
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Odrabiasz straty na bocie, jak większość ludzi,
Sorkiem?

Cytuj:
Pamiętaj że ty i kolejne 10-30% serwera które jadą na bocie to też zajmowanie serwera, a normalny gracz nie może przez was grać.
Nie mogę iść expić na nic mocniejszego od DLa, bo nooby z Carlin muszą błagać o itemy, co wbrew pozorom zamula nieco serwer. Swoim 18 sorkiem masz tutaj gówno do gadania chłopcze.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2008, 09:14   #30
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

Hm... najpierw zobacz jaki lvl ma ten 18 sorc ćwoku, a potem zastanów się czy nie mogę mieć innego maina, po prostu nie chce mi się tego zmieniać... chłopcze.
Cytuj:
Sorkiem?
A nie? Zakładasz bs'a i chajda na roty/larwy... używa botów a nie wie lol.

No chyba że 100+, ale masz boty do strzelania vis'em, runami... nawet możesz iść z kumplem na hunta i tylko stać w miejscu, co jest kompletnie żałosne, ale cóż...
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?

Ostatnio edytowany przez babcia666 - 06-08-2008 o 09:16.
babcia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2008, 21:39   #31
G17
Użytkownik Forum
 
G17's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Lokacja: na południu polski

Posty: 423
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Świat: Gułardja :B
G17 ma numer GG scisle tajny
Problem

Ja myślę że Botter powinien dostawac bana na max 2 dni
czyli powinien byc Tolerowany dlatego ze
zwykly botter osiaga zwykle 100 level wybocony na dwarfach i rotach i kupuje premium i wtedy cipsoft zarabia
bo komu sie chce wbijac 0-100lvl
tak jak na tibiasoft com pisze
"Nie trac czasu na nabijanie expa...
... zrobią to za ciebie Boty "
slusznie
jako iz jest nam to znane ze
100% druidow i sorkow 150+ lvle
uzywa NG
a 99% knightow 50++ lv
uzywa TA/NG/BlackD
Ciekawe dlaczego sekretarka czypsofta nie oglada filmikow na tibicam.tv
tam 100% tibijczykow uzywa botow
i naleza sie im bany 2dniowe oraz pol punktu karnego
pozdrawiam
brat gma Xadama
G17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 13:48   #32
NetowyHooligan
Użytkownik Forum
 
NetowyHooligan's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Braniewo CITY

Posty: 63
Imię: Przemek
Profesja: Elite Knight
Gildia: D~~
Świat: Furora
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez babcia666 Pokaż post
Hm... najpierw zobacz jaki lvl ma ten 18 sorc ćwoku, a potem zastanów się czy nie mogę mieć innego maina, po prostu nie chce mi się tego zmieniać... chłopcze.

A nie? Zakładasz bs'a i chajda na roty/larwy... używa botów a nie wie lol.

No chyba że 100+, ale masz boty do strzelania vis'em, runami... nawet możesz iść z kumplem na hunta i tylko stać w miejscu, co jest kompletnie żałosne, ale cóż...
ten twoj sorc nie ma nawet 18 lvla tylko 8
NetowyHooligan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 22:29   #33
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
A nie? Zakładasz bs'a i chajda na roty/larwy... używa botów a nie wie lol.
Od 70lvl nie używam botów. To raz.

Dwa.
Skoro w moim mniemaniu Frosty są dla mnie średnio expodajnym miejscem, to nie wyobrażam sobie, jak mógł bym ustawiać bota na Rotwormach. Nie wiem ile tych rotów musiało by być, aby zaspokoić tzw. "głód expa" dla mojej postaci.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 22:47   #34
Tabra_Nakabra
Użytkownik Forum
 
Tabra_Nakabra's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2008
Lokacja: Oława
Wiek: 29

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 10
Skille: 16/17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez G17 Pokaż post
brat gma Xadama
a moj stary to seromontis ^.-

1) Xadam nie ma brata to po 1
2) kazdy sie podaje za jakas znana osobe albo h lvl
3) idz na zal.pl bo jestes n00bkiem
__________________
STOP OFFTOPEROM
Tabra_Nakabra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-08-2008, 23:02   #35
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Od 70lvl nie używam botów. To raz.

Dwa.
Skoro w moim mniemaniu Frosty są dla mnie średnio expodajnym miejscem, to nie wyobrażam sobie, jak mógł bym ustawiać bota na Rotwormach. Nie wiem ile tych rotów musiało by być, aby zaspokoić tzw. "głód expa" dla mojej postaci.
jesli masz - jak to nazwales - glod expa, to dla mnie jestes totalnym no-liferem, mozesz sobie tlumaczyc, ze nie jestes bo wolisz wlaczyc bota i wyjsc na dwor czy cos, ale niestety jesli ktos chce expic nawet gdy nie moze byc online, to chyba nie wszystko jest z nim ok ;\

edit
Cytuj:
Nie mogę iść expić na nic mocniejszego od DLa, bo nooby z Carlin muszą błagać o itemy, co wbrew pozorom zamula nieco serwer. Swoim 18 sorkiem masz tutaj gówno do gadania chłopcze.
HAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHHA
HAHAHAHAHA
AHAHAHAH
HAHAHAH
AHAHAH
HAHA
haha...

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 15-08-2008 o 23:04.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 22:20   #36
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@140 knajt

Oczywiście Tibia wyżarła tobie szare komórki do tego stopnia, że problemy z interpretacją nie pozwalają ci rozróżnić Ironii od zdań mówionych na poważnie.
Więc ci wytłumacze nieuku. Pod określeniem "głód expa", rozumiem stopień utrzymywania w normie prędkości expienia, biorąc pod uwagę poziom postaci.
Jednak coś w tym jest, że knightami grają w szczególności tępaki bez szkoły... Jest to spowodowane tym, że EK nie musi myśleć, tylko napierdzielac bezmyślnie kolejnego moba, albo wiedzieć skąd zmotać nowe skrypty na banutę. Magiem jest dokładnie na odwrót - myślenie przekłada się ponad wszystko, aby można było tym w miarę "przyjemnie" grać.

Dlatego już w to nie Gram. Bo expienie do niczego nie prowadzi. Jest co najwyżej nudniej z lvla na lvl.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 22:34   #37
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

rozumiem, ze kazdy kto ma nizszy lvl od ciebie, albo gra knightem jest totalnym idiota
oks
skad moge wiedziec, co masz na mysli mowiac "glod expa", skoro sam takiego nie posiadam, expie kiedy mam na to ochote (lub nie expie gdy nie mam), a ty prawdopodobnie wyznaczasz sobie jakies normy i limity wbijania expa w jeden dzien, a fakt, ze nie mozesz ich dotrzymac z powodu ludzi stojacych pod depo w carlin (HEHEHE) powoduje twoja frustracje i chec pokazania na forum swojej rzekomej wyzszosci
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2008, 23:11   #38
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Jeżeli ktoś używa bota do całkowitego grania jest maniakiem. Jest to podobny poziom do tego całego no-liferstwa, z tą różnicą że te osoby poszły na łatwiznę. Takim osobom ciągle zależy na stawaniu się silniejszym tyle, że pod nadzorem programu.

Btw. zauważyliście, że jedyny argument jaki umieją podać botterzy to "botuje, bo lepiej jest mieć wysoki lvl nie siedząc 15h przed kompem", więc botowanie się sprowadza do tego samego.

Z resztą po co mam to tłumaczyć, prowadźcie dalej tą dziecinną dyskusję, która i tak do niczego się nie sprowadza i niczego nie osiągnie.
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 15:47   #39
GirNi11
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 224
Domyślny

Ehh, widze ze najwiecej sie udzielaja Ci co bota nigdy nie uzywali i mysla że są najmądrzejsi.

Typie up

Jakbyś chciał wiedziec to bot jest sprzeciwnienstwiem "no liferstwa"... Stawiasz bota i idziesz na dwór = nie jestes no liferem bo wychodzisz na dwór/spotykasz sie z kumplami/cieszysz sie rl zyciem... Gówno wiesz typie to sie nie udzielaj... Maniak to jest ktos kto nie potrafi odejsc od kompa, i watpie zeby maniak ci zostawil swojego chara na afku przez 10h...
GirNi11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2008, 18:57   #40
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@Ufo
Akurat tak się składa, że nie expię wogóle. Ostatniego PACC kupiłem for fun, aby raz na 3 dni wyjść sobie na godzinkę np. pohuncić Lost Soula, albo zrobić waste na Frostach z UE. Ale przecież jestem maniak...
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:44.


Powered by vBulletin 3