Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2008, 00:27   #1
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny Gdzie sie podziały dziewice?

Chciałbym w tym temacie poruszyć temat szerokiej grupy społecznej jaką są szlaufy. Coraz więcej pięknych młodych dziewic traci swą cnotę w nawet wieku 12 lat, powiększa się liczba niepełnoletnich matek - co z tego wyrośnie? Spora ilość facetów nie toleruje takich kobiet a ich liczba bardzo szybko rośnie - który z was chciałby ożenić się z dziewczyną która była wyruchana XXX razy przez XXX facetów? Jaka jest przyszłość naszych kochanych dziewczynek, które w wieku 14 lat pala szlugi, piją winko i plują na podłogę w domu...?
Kamliss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2008, 00:31   #2
boston808
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dobre pytanie. Z jednej strony młodzież musi się wyszaleć, ale patrząc na tą sprawe z grubsza przyszłościowo wydaje mi się że każdy czuł by swego rodzaju wstręt do swojej panny gdyby ta opisała swoją "przygode" w nocnym klubie, w toalecie po 2 piksach. Największa demoralizacja zachodzi chyba w okresie gimnazjum. Wtedy to własnie dziewczyny staczają się do poziomu "eeeeejj jestem elo laska i mam obcisłe spodnieeee" Jednakże jestem zdania że nawet i takie dziewczyny czeka dobra przyszłość. Co prawda pewnych blizn już się nie wymaże. Szczęście że moja dziewczyna była słodką dziewicą kiedy ją poznałem....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 00:38   #3
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Heh, a większość z tych dziewczyn to ludzie typu "Hmmmm... Ciekawe jak to jest, tej chodź, zobaczymy", a odmówisz takiej?
Nie, nie mówię teraz mająć 2X lat, tylko w wieku czternastu lat, odmówił byś? Przecież w tym wieku faceci mają ten szaleńczy wiek, kiedy to myślą tylko tych XXX'ach. Szczęście nie wszyscy. Dobra odbiegłem od tematu, więc odmówiłbyś? Sam jesteś ciekaw jak to jest, a jak ona ciekawa, Heh droga wolna.
Poza tym wchodzą jeszcze starsi "koledzy" po szesnaście-dwadzieścia lat, którzy tylko czekają na ten właśnie moment.
Co ja o tym sądzę? "Róbta co chceta", póki mnie to nie dotyczy, możecie się z mostu rzucać.
@down
Huh, moja 'koleżanka' jest z domu gdzie nie ma żadnych nawyków, a mimo to ma 'koleguf', 'fajki', "herbatka", oraz 'cukier puder'. I co, wina rodziców? Sami nie wiedzą co curusia robi.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 09-07-2008 o 00:48.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 00:41   #4
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

brak dziewic to moja sprawka ;<

a tak serio to wina rodziców, bezrobotni, na zasiłku, chleją, matka daje za flaszke i jak tu dziecko ma sie uczyć co jest dobre a co złe? Oczywiście, są przypadki że dzieci z takiego domu wyrastają 'na ludzi' ale o to bardzo trudno..
eisscheriann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 00:47   #5
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
"Róbta co chceta", póki mnie to nie dotyczy, możecie się z mostu rzucać.
No tak, "róbta co chceta" ale jak spotkasz piękną, mądrą, w prost idealną dla Ciebie dziewczynę i będziesz chciał wziąć ślub (o ile nie jesteś żonaty) to wtedy pojawi sie ta "bariera" i również Ciebie będzie to dotyczyć...

/Down : No niestety... u mnie w szkole jest pewna dziewczyna, dość ładna która szybko nabrała kształtów i była "po takim czymś" w 6 klasie...

A piękne mogą być od urodzenia, tylko mądrość nieraz przychodzi za późno...

Ostatnio edytowany przez Kamliss - 09-07-2008 o 00:54.
Kamliss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 00:48   #6
Inquisitor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale pierdolicie ogolnie az mi sie nie chce nic pisac
Gdzie wy widzieliscie 12 letnia dziewczynke po takim czyms ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamliss Pokaż post
No tak, "róbta co chceta" ale jak spotkasz piękną, mądrą, w prost idealną dla Ciebie dziewczynę i będziesz chciał wziąć ślub (o ile nie jesteś żonaty) to wtedy pojawi sie ta "bariera" i również Ciebie będzie to dotyczyć...
jaka bariera?
piekne,mądre tego nie robią JOU

Ostatnio edytowany przez Inquisitor - 09-07-2008 o 00:50.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 00:54   #7
eisscheriann
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 6

Posty: 500
Stan: Początkujący
Świat: harmonia,nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inquisitor Pokaż post

jaka bariera?
piekne,mądre tego nie robią JOU
Nie trzeba byc nie-mądrym żeby to zrobić ]:-> wystarczy impuls, emocje, ciekawość...

@Vasudanin
No tak, ale sprowadza się to do jednego- brak zainteresowania ze strony rodziców

Ostatnio edytowany przez eisscheriann - 09-07-2008 o 00:56.
eisscheriann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 00:54   #8
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Huh, do ślubu mi trochę brakuje (Pod avatarem), ale ja zawsze byłem inny, nie idę na wygląd, charakter, to jest to co czyni człowieka kimś, nie wygląd. Bo co to za problem, idziesz sobie na operacje plastyczną, tankowiec makijażu, i wychodzi taka ąę na ulicę, który myśli że jest ładna, a wygląda jak lalka, która ustami ledwo rusza.
Wolę "stracha na wróble", ale która mnie rozumie niż jakąś "Cud boginie" która potrafi powiedzieć "Masz fajki?".
@edit
Cytuj:
wystarczy impuls, emocje, ciekawość...
Czyli to co ja napisałem, "Jak to jest?" oraz ten "Szaleńczy wiek" w którym hormony kontrolują ciałem, a nie mózg.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 09-07-2008 o 00:56.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 01:03   #9
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam 14lat. W tym wieku myślę dużo o tym (no wiecie). Na moim podwórku prawie wszyscy ćpają, piją, palą...

Ja tylko pije i okazyjnie jak jest jakaś sheesha albo cygaretki fajne to zapale.

Nie ćpam! Ćpać nigdy nie będę! Choć jakaś chęć jest to na razie się tego wystrzegam...

Ale jeśli chodzi o ten pierwszy raz to chciałbym żeby był z jakąś fajną dupą która będzie miała to coś a nie pierwszą lepszą.
Znam dużo dziewczyn które straciły cnotę przed 18 ale żadna nie ma mniej niż 15lat.

Ostatnio edytowany przez Snick - 09-07-2008 o 01:12.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 01:35   #10
Inquisitor
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Ja tylko pije i okazyjnie jak jest jakaś sheesha albo cygaretki fajne to zapale.

Nie ćpam! Ćpać nigdy nie będę! Choć jakaś chęć jest to na razie się tego wystrzegam...
sam sobie przeczysz ;]
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 01:35   #11
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Skoro obie strony tego chcą to niech to robią
Mądrość to nie jest robienie niczego poza pracą i nauką,
to jest bycie robotnikiem społecznym jak jakas durna mrówka w mrowisku pionek taki.

z takich mądrych ułożonych dzieci, które tylko uczą się, uczą, mówią dzień dobry, a po szkole mają zajęcia pozalekcyjne nie wyrastają normalni ludzie tylko roboty które robią karierę a w wieku 50 lat odkrywają że zmarnowali zycie na cos bezwartosciowego.
Ludzie są po to by popełniać błędy i je naprawiać, A ci co sa sterowani przez rodzicow na takie idealne dzieci marzen rodzicow konczące najlepsze studia i hoj wie co jeszcze... są jak postacie wybotowane według poradnika porównane z graczami ktorzy grają bez spoilerów. Level maly ale ile emocji...

A co sie dzieje ze społeczeństwem? To nie komunizm żebys się martwił o społeczeństwo. Chciałeś kapitalizmu więc martw sie o siebie. Zgodnie z tą ideą, zapraszam do ściągnięcia mojego keylogera bo w chwili obecnej to moje jedyne źródło utrzymania. Dziekuje za uwage.

dodam jeszcze bo odbiegłem do tematu:
moze spoleczenstwo kiedys zaakceptuje ze dziewczyny maja wieksze libido niz faceci, tylko społeczenstwo zwyzywalo by je od dziwek gdyby się pieprzyły tyle ile by chciały i dlatego muszą działać przeciw sobie i odmawiać. Te dziewczyny to nie platoniczne anioły tylko ludzie z krwi i kości, dodaj sobie do tego że zaczyna dojrzewac wczesniej niz chlopak, a potrzeba seksualna leży w piramidzie potrzeb zaraz po jedzeniu, piciu, spaniu i bezpieczeństwie.

Z młodzieżą nie dzieje się nic złego, po prostu nie widzicie swoich starych w wieku 17 lat i nie macie porównania. Ale moze wasz stary wygada sie co za młodu robił kiedys... Czego tyle z nich pali papierosy, wiekszosc doroslych pali chyba ze rzucili... A co ewenementow typu wyrostki zabili za 20 złotych albo dzieciak pobil matke krzeslem... dzialo sie to i 30 lat temu tylko w nieco innej postaci bo nie bylo komputerow, no i teraz znacznie wiecej ludzi żyje więc i prawdopodobienstwo na takie cos wieksze.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Huh, do ślubu mi trochę brakuje (Pod avatarem), ale ja zawsze byłem inny, nie idę na wygląd, charakter, to jest to co czyni człowieka kimś, nie wygląd. Bo co to za problem, idziesz sobie na operacje plastyczną, tankowiec makijażu, i wychodzi taka ąę na ulicę, który myśli że jest ładna, a wygląda jak lalka, która ustami ledwo rusza.
Wolę "stracha na wróble", ale która mnie rozumie niż jakąś "Cud boginie" która potrafi powiedzieć "Masz fajki?".
@edit
A cos takiego to mnie rozwala nie wiem jak mozesz mowic ze wyglad nie ma znaczenia wyglad ma podstawowe znaczenie gdy wyrabiamy sobie zdanie o kims zobacz jak traktuja nauczyciele chociazby pieknych a jak "pieknych" zawsze są faworyzowani to tez jest udowodnione. Nie wiem jak mozna woleć zakompleksioną brzydką dziewczyne która jedyne co potrafi zrobic na swoją obrone to obrzucac wszystkie ladne dziewczyny epitetem "dziwka". Chlopakom w twoim wieku pod wplywem tego co slysza od swoich matek sie wydaje ze jak bedą tymi co "wyglad nie ma znaczenia" to bedą jacys niewiadomo jak inni i wszystkie dziewczyny sie na nich rzuca, zonk jest w tym ze 90% wpadlo na ten sam pomysl. A ta dziesiatka pozostala ktorzy zachowali trzezwosc oceny to sa ludzie ktorym bedziesz zazdroscic urody ich dziewczyn za kilka lat. Dałem się zlapac na wszystko niestety. Na nauke do bólu, na grzecznosc, na to ze wyglad sie nie liczy. Przykro ze nie jestem jedyny.

Ostatnio edytowany przez Decade - 09-07-2008 o 02:08.
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 01:53   #12
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
moze spoleczenstwo kiedys zaakceptuje ze dziewczyny maja wieksze libido niz faceci, tylko społeczenstwo zwyzywalo by je od dziwek gdyby się pieprzyły tyle ile by chciały i dlatego muszą działać przeciw sobie i odmawiać. Te dziewczyny to nie platoniczne anioły tylko ludzie z krwi i kości, dodaj sobie do tego że zaczyna dojrzewac wczesniej niz chlopak, a potrzeba seksualna leży w piramidzie potrzeb zaraz po jedzeniu, piciu, spaniu i bezpieczeństwie.

Seks w naszej wierze jest zabroniony przed ślubem, a jak ja miałbym potrzebe zapierdolić nauczyciela bo mnie w*****ł i postawił 1 to też by było ok? No i powodzenia w przyszłości, z piękną wyruchaną na wszystkie fronty żonką, a i nie zapomnij uśmiechnąć się kiedy kumpel będzie opowiadał co i kto z nią robił.

/Down : mnie też pierdoli taka "wiara", w sumie nie pamiętam kiedy byłem w kościele ale bierzmowanie przechodzi sie głównie dla rodziców i możliwości brania ślubu kościelnego, a wiare jako przykład podałem dlatego że większość naszych "kurewek" jest wierząca, ba nawet chodzą do kościółka co niedziele.


Tak w ogóle, to może zacznijmy sharować laski będzie zajebiście.

Ostatnio edytowany przez Kamliss - 09-07-2008 o 02:09.
Kamliss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 02:02   #13
=eQQ=
Użytkownik Forum
 
=eQQ='s Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Abroad
Wiek: 32

Posty: 270
Stan: Na Emeryturze
=eQQ= ma numer GG 8165568 Send a message via Skype™ to =eQQ=
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kamliss Pokaż post
Seks w naszej wierze jest zabroniony przed ślubem, a jak ja miałbym potrzebe zapierdolić nauczyciela bo mnie w*****ł i postawił 1 to też by było ok? No i powodzenia w przyszłości, z piękną wyruchaną na wszystkie fronty żonką.
Lol ja pierdole taka wiare, gdzie jej przedstawiciele to jedna z najwiekszych mafii w kraju. 'Wasza' wiara jest wam narzucana od urodzin, wiec mozna powiedziec ze macie na nia monopol. Niewielu ludzi decyduje sie na odejscie z tej wiary chociazby z lenistwa, albo dla swietego (heh) spokoju. Pierwszym sakramentem ktory z pelna swiadomoscia przyjmujemy to bierzmowanie, ja tez przez to przeszedlem ale tylko dla moich rodzicow. Dobrze sie czuje ze swoimi deistycznymi przekonaniami.
__________________


Freelancer.
=eQQ= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 09:30   #14
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inquisitor Pokaż post
Gdzie wy widzieliscie 12 letnia dziewczynke po takim czyms ?
W TVNie.

@topik:
Pytanie dobre jednak forma mało odpowiednia. Możliwe że to przez to że część społeczeństwa dojrzewa i dorasta szybciej, reszta nie ale stara się to ukryć. I tym ukryciem często jest udawadnianie swojej dorosłości poprzez alkohol, papierosy, seks. Póki poziom intelektualny społeczeństwa i nauczanie w szkole się nie zmieni będzie trwać obecny stan rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Voon - 09-07-2008 o 09:32.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 09:41   #15
Rohas
Użytkownik Forum
 
Rohas's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2006
Lokacja: Osaka
Wiek: 32

Posty: 619
Stan: Na Emeryturze
Rohas ma numer GG 3027418
Domyślny

Cytuj:
powiększa się liczba niepełnoletnich matek - co z tego wyrośnie?
Z tego wyrosną dzieci : D
Cytuj:
tylko w wieku czternastu lat, odmówił byś?
Zależy jaka by to była dziewczyna. Bo raczej takiej pierwszej-lepszej to bym odmówił
Cytuj:
Pierwszym sakramentem ktory z pelna swiadomoscia przyjmujemy to bierzmowanie
Czy ja wiem czy z pełną świadomością? Większość w ogóle ma bierzmowanie w dupie, traktując je jak to ktoś wyżej napisał - bo trzeba mieć papierek, by wziąść ślub; bo rodzice każą; bo nie wypada nie iść, skoro wszyscy z 3gim poszli. Takie jest myślenie w gimnazjum. Wiem, bo w tym roku miałęm bierzmowanie i większość do tego podchodziła w ten sposób.

A co do 'nieletnich matek'. Chcą, to niech sobie tak żyją. Przecież nie mówimy o tym, że 100% kobiet w tym kraju musiała uprawiać seks przed ślubem. A nawet jak by się znalazła taka dziewczyna, z któą chciałbym się ożenić, to bym jakoś ten fakt przebolał, że straciła dziewictwo. W końcu czego miłość z ludźmi nie robi
Rohas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 10:07   #16
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Tylko smoki przez to wszystko nie mają co jeść... ;d

Ciężka sprawa... faktycznie największa ilość takich dziewczyn: obcisłe spodnie, nery na wierzchu, pół kilo makijażu jest w wieku gimnazjalnym... czy i kiedyś tak było - ciężko mi powiedzieć, bo sam stosunkowo niedawno opuściłem gimnazjum... Otwartość na kulturę (zachodu) jest pewnie w dużej mierze tego przyczyną, wystarczy pooglądać MTV-tam nigdzie nie ma dziewic/prawiczków (i nikt się tym nie przejmuje), ;] więc raczej nic na to się nie poradzi. Społeczeństwo ogólnie nic z tym nie zrobi, to raczej kwestia kontaktów w rodzinie, rodzice muszą faktycznie interesować się dziećmi i tym co robią...
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 10:08   #17
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

potwór nie potwór ważne że ma otwór ! cieszmy się z tego co jest !
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 10:10   #18
_Omega_
Użytkownik Forum
 
_Omega_'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 236
_Omega_ ma numer GG 9766345
Domyślny

Poszły na promocję do tesko.
__________________
Wstaw notke
_Omega_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 10:19   #19
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi Pokaż post
potwór nie potwór ważne że ma otwór ! cieszmy się z tego co jest !
Z rodziną też lubisz?
__________________
Mistrz Offtopu.
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 10:27   #20
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Z rodziną pół biedy. Gorzej, że byle pies czy kot ma otwór!
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:24.


Powered by vBulletin 3