Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-01-2007, 13:23   #161
Sparfi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 12 2006
Lokacja: Siemce
Wiek: 32

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: Brak :)
Świat: Xantera
Poziom: 14
Skille: 42/41
Poziom mag.: 2
Sparfi ma numer GG 7126464
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abeks2 Pokaż post
Bo imargam czuje się master na swoim servie dlatego bo

1.W rl życiu pewnie jest chudym,małym,pryszczatym (jak wiadomo ma 12 lat) i często dostaje bęcki. to chce się odegrać na tibii

2.za pewnie się poczuł po zabiciu taifuna i powinien ktoś ochłodzić jego zapały

To by było na tyle wesołych świąt wszystkim
Wlasnie wyjoles mi to z ust.
Pewnie na niego wszyscy na Rl pluja , bija , wysmiewaja to siedzi biedaczyna w domu i gra.

Jak juz to ktos napisal "Zal.pl"
Sparfi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-01-2007, 17:05   #162
Snapi
Użytkownik forum
 
Snapi's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 11
Świat: Nebula
Poziom mag.: 43
Domyślny

omg tibia 7.81 ...

Imargam to noob niestety gra na pieciu ownerach xD jeden ma 9 lat drugi 10 trzeci 12 czwarty 14 i piaty 14 xD
Snapi jest offline  
stary 01-01-2007, 17:22   #163
Sarjmin
Użytkownik forum
 
Sarjmin's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 21
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 20
Skille: 56
Poziom mag.: 14
Sarjmin ma numer GG 794213
Domyślny

Acha czyli juz w tibii nie mozna poszlaec jak sie ma wiekszy lvl bo jest sie noobem?? To tylko gra a imargam ma duzy lvl i chcetroche sie pobawic a nie na*******ac tylko lvl do usranej smierci.... Ale przesadzil to fakt.
Sarjmin jest offline  
stary 01-01-2007, 23:06   #164
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sarjmin Pokaż post
Acha czyli juz w tibii nie mozna poszlaec jak sie ma wiekszy lvl bo jest sie noobem?? To tylko gra a imargam ma duzy lvl i chcetroche sie pobawic a nie na*******ac tylko lvl do usranej smierci.... Ale przesadzil to fakt.
Ja pierdole czy ty jestes normalny? Od kiedy ludzi sie ocenia po lvlach w grze? Jaki czlowiek ma prawo zabawiac sie kosztem innych, jesli oni sie nie zgodzili? Ktos kto wbil w wirtualnym swiecie wysoki poziom? Watpie. Jak na mnie Imargam i jego ownerzy (jesli on gra z tyloma osobami ;/)to po prostu nie sa ludzie. Czemu oni graja w Tibie? Dla zajecia czasu? Tak. Dla dreczenie innych graczy? Tak... Przeszkadzajac innym graczom? Tak..


Wezcie sie niektorzy ludzie pierdolnijcie w te glowy jakas patelnia (nie w tibii).
Zeby sadzic ze ludzie sobie moga w kulki za*******ac, poniewaz osiagneli wysoki poziom w Tibi? Nieee... Od tego sa Game Masterzy, wybrani szczegolnie przez CipSoft. Po co Imargamowi taki level skoro go naduzywa? Mysli ze sie z kims zgra i zabija kogos to sa fit? Tak, oni tak mysla.






Przepraszam za brak cenzury bo mnie juz naprawde rozwalacie :/ naprawde niechcialem;/

Ostatnio edytowany przez Nari - 01-01-2007 o 23:08.
Nari jest offline  
stary 02-01-2007, 01:39   #165
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abeks2 Pokaż post
Bo imargam czuje się master na swoim servie dlatego bo

1.W rl życiu pewnie jest chudym,małym,pryszczatym (jak wiadomo ma 12 lat) i często dostaje bęcki. to chce się odegrać na tibii

2.za pewnie się poczuł po zabiciu taifuna i powinien ktoś ochłodzić jego zapały

To by było na tyle wesołych świąt wszystkim
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sparfi Pokaż post
Wlasnie wyjoles mi to z ust.
Pewnie na niego wszyscy na Rl pluja , bija , wysmiewaja to siedzi biedaczyna w domu i gra.

Jak juz to ktos napisal "Zal.pl"
Jaki by nie był to nie powód, żeby się naśmiewać z czyjegoś wyglądu. Przynajmniej tak mnie mama uczyła A co do Ima to szacun. Knightem osiągnąć 200lv to dużo większy sukces niż sorkiem 280lv. pzd!

Ostatnio edytowany przez d4rqu - 02-01-2007 o 01:43.
d4rqu jest offline  
stary 02-01-2007, 04:59   #166
Laiden
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

powiem tak gowno wiesz o robieni leveli sorcem wiele cienzej idzie niz knightem. a na jednym charze morze bez strachu przed banem grac nawet i 20 osob bylee z jednego ip.
moim zdaniem im~ wrednie potapil zbijajc taifuna (niedawno ogladalem jak im~ przy taifunie wbijal 200 lvl) chce cie sie im~ zapytac o co poszlo ze zbiliscie taifuna (o to ze sie chwalil ze przed nowym rokiem wbije 300 lvl i wiedzieliscie ze nieda rady?) (czy cos ukradl?) terz widzialem ze qmple taifuna ciebie dopadli i szczeze powiem ze lachalem jak dziecko napewno takiego trapa niezrobili jak wy a padles przy 3,2k hp szczyt nieumiejentnosci [ a co do tego filmiku o zabijaniu na party to ja chcialem takie cos zrobic odchodze do nooba i go leje mowiac zedjmuj gagcie pacanie jak wyrzuci to przestaje bic i wrzeszcze uciekajcie z miasta pedofil grasuje(nick jego) wlasnie zdejmnol spodnie i biega po miescie wszyscy do PZ !!!] ale niebylo przymnie prota i nieznajacy sie na zartach +40 by mnie zabili. tempienie noobow to wcale nijest zlo tylko cza miec umiar zeby niezabijac bo to wkurza jak sie wychodzi z swiontyni bez bp ale ty jz pewnie o tym niepamientasz bo po kazdej smierci 50k +blessy w dupe. tempienie tak zabujstwa nie !!!

Ostatnio edytowany przez Laiden - 02-01-2007 o 05:12. Powód: dopisek i maly spisek zwartosci klku szyszek
 
stary 02-01-2007, 09:27   #167
Rezidew
Użytkownik Forum
 
Rezidew's Avatar
 
Data dołączenia: 02 01 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 333
Stan: Niegrający
Rezidew ma numer GG 3695078
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snapi Pokaż post
omg tibia 7.81 ...

Imargam to noob niestety gra na pieciu ownerach xD jeden ma 9 lat drugi 10 trzeci 12 czwarty 14 i piaty 14 xD
Hm. i tu sie mylisz. Zwidek ma 12 lat (lub cos kolo tego). Imargam ma 16 lat (lub tez cos okolo). Oni mieszkaja kolo siebie, wiem jak oni wygladaja bo mieszkaja niedaleko mnie

MOIM zdaniem te wasze gadanie ze "ima nie wychodzi z domu" i podobne, wynikaja z zazdrosci.
__________________
"Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora"

¬
Rezidew jest offline  
stary 02-01-2007, 17:34   #168
d4rqu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 28 11 2006

Posty: 297
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Laiden Pokaż post
powiem tak gowno wiesz o robieni leveli sorcem wiele cienzej idzie niz knightem. a na jednym charze morze bez strachu przed banem grac nawet i 20 osob bylee z jednego ip.
moim zdaniem im~ wrednie potapil zbijajc taifuna (niedawno ogladalem jak im~ przy taifunie wbijal 200 lvl) chce cie sie im~ zapytac o co poszlo ze zbiliscie taifuna (o to ze sie chwalil ze przed nowym rokiem wbije 300 lvl i wiedzieliscie ze nieda rady?) (czy cos ukradl?) terz widzialem ze qmple taifuna ciebie dopadli i szczeze powiem ze lachalem jak dziecko napewno takiego trapa niezrobili jak wy a padles przy 3,2k hp szczyt nieumiejentnosci [ a co do tego filmiku o zabijaniu na party to ja chcialem takie cos zrobic odchodze do nooba i go leje mowiac zedjmuj gagcie pacanie jak wyrzuci to przestaje bic i wrzeszcze uciekajcie z miasta pedofil grasuje(nick jego) wlasnie zdejmnol spodnie i biega po miescie wszyscy do PZ !!!] ale niebylo przymnie prota i nieznajacy sie na zartach +40 by mnie zabili. tempienie noobow to wcale nijest zlo tylko cza miec umiar zeby niezabijac bo to wkurza jak sie wychodzi z swiontyni bez bp ale ty jz pewnie o tym niepamientasz bo po kazdej smierci 50k +blessy w dupe. tempienie tak zabujstwa nie !!!
Zalecam lekturę słownika ort.
d4rqu jest offline  
stary 02-01-2007, 17:46   #169
Progmaniak
Użytkownik Forum
 
Progmaniak's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2006
Lokacja: /home/prog/

Posty: 341
Stan: Na Emeryturze
Świat: Solera
Domyślny

A nawet jeśli z tego domu wychodzi to co?

Nie krytykujcie ludzie przez jakąś gre.
@ima~
nie przejmuj się
Progmaniak jest offline  
stary 02-01-2007, 18:45   #170
Soul's
Zbanowany
 
Soul's's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2006
Lokacja: -*-

Posty: 436
Profesja: Elder Druid
Gildia: Illusion
Świat: Morgana
Soul's ma numer GG ;]
Domyślny

i co z tego??? noob's ma level to sobie moze, czy jest gdzies zapisane ze jezeli mam 50 level to nie moge 20 zabic? -.- czy w jego wypadku 202? zal mi was...
Soul's jest offline  
stary 02-01-2007, 18:54   #171
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Temat strasznie traci poziom. Przykro mi, trzeba go zamknac.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:24.


Powered by vBulletin 3