Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-01-2005, 21:44   #41
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
1): On dziala dosc zaawansowanie. Jesli keylogger pierwszy raz widzi ten numer to go wysyla odrazu. Jesli ten numer juz sie powtarza wtedy niewysyla.
2): Mozesz sobie robic rozne kombinacje naprzyklad Ctrl+C i wkleic ale to nic nieda bo jak klikniesz OK to Klient wysyla do serwera numer i haslo. I to co wyslesz on to zapisuje i wysyla do (Juz pisalem gdzie na jakis mail).
3): Tego to niewiem, ale wydaje mi sie ze raczej sie sam nieusunie.

Ad 1. To pewnie już wiesz, gdzie umieszcza te wpisy, z którymi je porównuje? Możesz podać namiary? Czy sam w sobie to zapamiętuje, czyliw pliku rec? )
Ad 2. Nie chodzi mi o wklejanie, ale skąd wie keidy wykorzystuję Tibię? Moge uruchomić Tibię i w TibiCam wpisac nazwę pliku, lub uruchomić Tibię i otworzyć stornę wpisując adres. Co wtedy? Mówisz, że wysyła 2 informacje, ale zapamiętuje wszystkie i weryfikuje ostatnią przed wysłaniem danych z klienta Tibii an serwer czy jak? )
Ad 3. To już nie wiem czemu go nikt nie ma )

Ok, pliku nie zmaieszczaj, daty nie podawaj, bo pewnie on nie istnieje? Sorry, za sarkazm, ale sam przyznaj, ze jakoś głupio to wygląda wszystko Jeśli anprawdę ten plik istnieje (dający się odtworzyć, bez błędów, z wirusem), umeiść go na ajkimś ftp, albo gdzieś tam, bo jestem cholernie ciekawy, jak film może dać się odtworzyć a wirus aktywować poprzez wybranie z listy.
A właśnie, pisałeś, ze wystarczy go wybrać.. Tylko zaznaczyć, czy zacząć oglądać? Czas miedzy zaznaczeniem a otwarciem pliku różni się od "czystych" filmów?

Pozdrawiam.
kemotk2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-01-2005, 21:55   #42
khazad
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Mahakam
Wiek: 41

Posty: 332
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kemotk2000

Zakład o stówkę, że dostaniesz plik z "notatnika", bez tekstu, który aktyzuje wira? Wiem, bo mój kumpel zrobił i mi wysłał na pocztę Jajka były, ale spoko można opanować.

powiem po krotce... mam brata informatyka... bardzo lubi sie bawic z roznymi rzeczami... pokazywal mi kiedys plik cd.JPG (!!!) ktory wysuwa tacke z cd-roma.. plik znajdowal sie w listningu katalogu na serwerze... wystarczylo kliknac. po zapisaniu na dysk okazywalo sie ze to jest plik z zawartoscia JAVY. internet sexplorer ma "kilka" bledow, dzieki ktorym otwiera plik nie wedlug rozszezenia, a wedlug naglowka pliku...
jezeli chodzi o przechwytywanie pakietow tibii to nic prostrzego. wystarczy znac ipka serwera glownego i port na ktory sie laczy... napisanie sniffera ktory by lapal pakiety jest proste a jeszcze prostrze jest napisanie go tak zeby lapal tylko pierwsze pakiety...
khazad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 23:25   #43
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kemotk2000
Ad 1. To pewnie już wiesz, gdzie umieszcza te wpisy, z którymi je porównuje? Możesz podać namiary? Czy sam w sobie to zapamiętuje, czyliw pliku rec? )
Ad 2. Nie chodzi mi o wklejanie, ale skąd wie keidy wykorzystuję Tibię? Moge uruchomić Tibię i w TibiCam wpisac nazwę pliku, lub uruchomić Tibię i otworzyć stornę wpisując adres. Co wtedy? Mówisz, że wysyła 2 informacje, ale zapamiętuje wszystkie i weryfikuje ostatnią przed wysłaniem danych z klienta Tibii an serwer czy jak? )
Ad 3. To już nie wiem czemu go nikt nie ma )

Ok, pliku nie zmaieszczaj, daty nie podawaj, bo pewnie on nie istnieje? Sorry, za sarkazm, ale sam przyznaj, ze jakoś głupio to wygląda wszystko Jeśli anprawdę ten plik istnieje (dający się odtworzyć, bez błędów, z wirusem), umeiść go na ajkimś ftp, albo gdzieś tam, bo jestem cholernie ciekawy, jak film może dać się odtworzyć a wirus aktywować poprzez wybranie z listy.
A właśnie, pisałeś, ze wystarczy go wybrać.. Tylko zaznaczyć, czy zacząć oglądać? Czas miedzy zaznaczeniem a otwarciem pliku różni się od "czystych" filmów?

Pozdrawiam.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kemotk2000
bo jestem cholernie ciekawy, jak film może dać się odtworzyć a wirus aktywować poprzez wybranie z listy.
A właśnie, pisałeś, ze wystarczy go wybrać.. Tylko zaznaczyć, czy zacząć oglądać?
Wystarczy ze jak wybierzesz i klikniesz OK to przed pojawieniem pierwszej klatki w filmie masz juz wira. Niewiem czy sie wysypuje w jakims momencie ale podejrzewam ze nie.

Na wiecej pytan nieodpowiem bo niemam zbyt duzo czasu dzisiaj.
__________________
retired..
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2005, 00:13   #44
Pakto
Użytkownik Forum
 
Pakto's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2004

Posty: 43
Domyślny Wymaganie!

Nieznam sie natym ale jeśli naprawde w pliku typu ***.rec są keyloggery to pogluwkujcie nad najleprzym antyvirusem na tego typu virusy.
Każdy ściągnie sobie tego antyvirusa i po sprawie, a jeśli nieściągnie to jego sprawa że go hackną.

Podajcie nazwe najleprzego antyvirusa żeby niebyć narażony na keyloggery.
Z gOrY tHx !

Edit: Już niedługo do Tibi będzie wymagany Anty Virus. Nigdy niewiadomo co jeszcze wymyślą !

Ostatnio edytowany przez Pakto - 04-01-2005 o 00:17.
Pakto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2005, 16:17   #45
rolnix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2004

Posty: 34
Domyślny

TibiCAM przy zapisywaniu filmu, przechwytuje dane z serwera i wpuszcza je i do klienta, i do filmu... potem odtwarza to, pobierając dane z pliku, i strumieniem wpuszcza je do klienta...

Nie rozumiem, czemu wjeżdżacie w Ketibro'a... wasza wiedza ledwie dorasta do pięt jego wiedzy, więc uważam, że ma największe prawo do wypowiadania się tutaj bez bezsensownego negowania ze strony ludzi, którzy nawet nie umieją się poprawnie posługiwać naszym językiem -.-

Cytuj:
pogluwkujcie nad najleprzym
Cytuj:
jeszcze prostrze jest

No comment~
__________________
The ones, who was mine friends, vanished.
The ones, who was people i loved, vanished.
The ones, who i trust, vanished.

Best solo: Demon
Best team: Demon
Sic.
rolnix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2005, 23:38   #46
Kozi_leus
Użytkownik Forum
 
Kozi_leus's Avatar
 
Data dołączenia: 29 10 2004
Lokacja: Toruń

Posty: 64
Imię: Kozileus
Profesja: Elder Druid
Gildia: Monarch
Świat: Lunara
Poziom: 172
Poziom mag.: 77
Domyślny

Ludzie czy to sezon ogórkowy ? Coś w stylu pod napięciem ... tania sensacja , przyciągająca wiele osób.
Sam miałem ten filimik , a z Mks'a wyskakuje mi 10 trojanow . Jakos gram od 3 miesiecy i ani jednego hack'a miałem . Jezeli to ma byc usprawiedliwienie dla osob uzywajacych MC, GG , i innych bajerów ... to kiepskie. Myśle , że jeśli Hacker jest naprawde dobry , to nie będzie mu potrzebny zaden Keyloger , a i tak Hacknie ciebie i twoje EQ . Myśle , że dzięki temu tematowi liczba ściąganych filmików się zmniejszy , co spowodowuje , że ludzie nie będą ich dodawać bo po co ? I tak nikt tegoo nie będzie oglądał . Jedyne czego nie robie to ściąganie filmików od osób z 1 postem i którzy zarejstrowali sie kilka dni temu . W czym twki problem ? Chyba w noob'kach którzy chcą za***ać itemsy osobom które na nie zasługują i zapracowały . Wiadomość dla noob'a który podłożył (podłoży) keyloger'a .


SPIERD**** i tyle ...
__________________
Kozileus > 76 lvl > 63 magic > Lunara
Kozi_leus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 00:08   #47
Rey
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004
Wiek: 45

Posty: 20
Imię: Reynevan
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 95
Domyślny

Witam.

Co do wysylania maili przez tego vira pojawia sie pytanie jak niepostrzezenie wyslac maila spod windowsa, w najprostrzym przypadku przy zainstalowanym nortonie pojawi nam sie pasek skanownia - co kazdy zauwazy, chyba ze program ma jakiegos prostego klienta pocztowego, zreszta to norton tez by skanowal ... Ale nawet jak wysyla sie maila telnetujac sie z linii polecen na serwer pocztowy to norton antivir to wylapuje i skanuje maila. Szybko by ktos wykryl ten problem, ze program probuje cos wysylac.

Ketibro mozesz podac jakis link do strony na ktorej umiesc link do tego zawirusowanego pliku, sam bym chcial go sprawdzic. Mysle ze podanie linku to strony gdzie jest link (opisany ze to moze byc vir) nie bedzie lamaniem zasad forum.

Aha i nie obraz sie ale moim zdaniem za bardzo na sile starasz sie pokazywac i pisac gornolotne teksty jaka Ty masz wiedze i ze jestes programista i wogole cuda niewidy - wiecej dystansu do wlasnej osoby i wiedzy.

A pomijajac to wszystko dla mnie tibicam zawsze byla zagadkowa, bo jaki to problem napisac cos takiego zeby przy nagrywaniu pliku numer konta i haslo zapisywal do niego w postaci zakodowanej, pozniej ktos publikujac film ujawnial by tez swoj login i haslo dla osoby umiejacej to odczytac ...
Rey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 04:32   #48
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rolnix
Nie rozumiem, czemu wjeżdżacie w Ketibro'a... wasza wiedza ledwie dorasta do pięt jego wiedzy, więc uważam, że ma największe prawo do wypowiadania się tutaj bez bezsensownego negowania ze strony ludzi, którzy nawet nie umieją się poprawnie posługiwać naszym językiem -.-
NO! No to sobie ulżyłeś..
1) Funny..
2) Nie mów o błędach, bo tu jest jakieś załamanie rzeczywistości, gdzie każdy ma papierki na "dysleksję" (błędne czytanie...), albo dysgrafię (błędne pisanie), nazywaną tutaj "dysortografią"... Więc tu nawet nie wiedzą co mają, ale mają. Do tego mają drugi papierek, który zwalnia ich z próby poprawy błędów, bo w końcu uściąść ze słownikiem, który jest -jakby nie patzrył -książką a nie kompem , to grzech Jak ktoś ma ambicje zostać szewcem, to faktycznie mają racje.. Aaa i Twój idol też zrobił kilka błędów..
3) Widziałeś ten film albo tego wirusa? Jeśli nie, to taką wiedzę jak Twój idol ma tu każdy, bo napisać legendę to nie problem Legendę, nie bajke bo coś tu jest prawdą.. -że taki film (tytuł) istnieje.. Wybranie sobie jednego filmu, który przekierowuje do innej strony, 5krotne odkodowanie w nim wirusa i napisanie ze coś wysyła na nieistniejący mail, to faktycznie sztuka wymagająca wiedzy na poziomie nieco wyższym niż my tu reprezentujemy, zarezerowanym tylko dla autora tego tematu.. Szum jak na tanim bazarku. Zachwalają, mydlą oczy i uciekają, bo nie są w stanie zrealizować obietnic..

Idę do wróżki, może mi podpowie, gdzie jeszcze Pebe umieścił tego wirusa Pebe, wiesz, że żartuję

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rey
Ketibro mozesz podac jakis link do strony na ktorej umiesc link do tego zawirusowanego pliku, sam bym chcial go sprawdzic. Mysle ze podanie linku to strony gdzie jest link (opisany ze to moze byc vir) nie bedzie lamaniem zasad forum
Zobacz sobie datę postów w których ja o to proszę. Znalazłeś odpowiedź? Ja tylko taką:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
Na wiecej pytan nieodpowiem bo niemam zbyt duzo czasu dzisiaj.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rey
A pomijajac to wszystko dla mnie tibicam zawsze byla zagadkowa, bo jaki to problem napisac cos takiego zeby przy nagrywaniu pliku numer konta i haslo zapisywal do niego w postaci zakodowanej, pozniej ktos publikujac film ujawnial by tez swoj login i haslo dla osoby umiejacej to odczytac ...
Ty, wiesz, to nawet niezłe, jutro robię TibiCam



I zamknijcie ten temat, bo też jest tu potrzebny, jak łysemu grzebień.. Nastarszy tych, co się rarów bali, a jakoś autor nie potrafił podać ani prawidłowej nazwy, ani daty pliku, nie mówiąc juz o jego udostępnieniu.

Nawet jeśli ten plik istnieje, działa poprawnie jako film i jako KeyLogger, to się nie martwcie -zamieściłem tu już dowód, że ten mail nie istnieje, więc ciekawe, gdzie on miałby wysyłać Wasze hasła..
Nie bójcie się, Ketibro czuwa!

Pozdrawiam.

EOT z mojej strony.
kemotk2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 16:57   #49
Arcymag Kręgu wody
Użytkownik Forum
 
Arcymag Kręgu wody's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2004
Lokacja: Śrem
Wiek: 33

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sepako
Profesja: Sorcerer
Gildia: none
Świat: Pandoria
Poziom: 20
Arcymag Kręgu wody ma numer GG 8899606
Domyślny

EEE norton jest do pupy nic mi nie wykrywal jak go mialem a teraz mam Kaspersky Anty ZVirus i odrazu wykrywa jak sie wkradnie bo 3 trojany mialem...
Aha, a propo tematu, po co te inne ludzie wymyslaja te wirusy to niewiem.
Matka ich nie kocha czy co?
__________________
Simple and clean is the way that you're making me feel tonight

Ostatnio edytowany przez Arcymag Kręgu wody - 05-01-2005 o 17:03.
Arcymag Kręgu wody jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 18:59   #50
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Dobrze powiedziane przez kemotk2000, że nie potrzebnie straszycie tych którzy boją się jeszcze rarów i zipów. Już można sobie wyobrazić ich teksty typu : „Ty niby hakerze zamieszczasz nam tu reca, aha! Ale my się nie damy oszukać, bo ja nie jestem n00bem w przeciwieństwie do ciebie” (oczywiście przy tej wypowiedzi było by z 10 błędów ort. ).
A przecież tu niektórzy (mądrzejsi) ludzie wiedzą, ze nie ma żadnego vira, tak na prawdę, bo to wszystko to tylko jedna wielka prowokacja dla tych którzy się za bardzo nie znają.

EDIT:
Myśle, że powinniście cośzobaczyć:
http://tibia.gamigo.de/forum/showthread.php?t=73343

W ty mpliku ***.rec jednak się coś znajduje (nie mówię, że keylogger, ale coś....)

Ostatnio edytowany przez Glacial - 05-01-2005 o 19:10.
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 19:17   #51
Master magi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004

Posty: 110
Domyślny

Polaczyc 2 pliki zrobic zeby dzialaly to nie jest trudna sprawa;p.Ja polecam wam wgrac sobie jakiegos fierwalla.Ja uzywam kerio i pieknie blokuje wszystkie badziewia ,ktore chca polaczyc sie z netem.
Master magi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:09   #52
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Jedni mówią prawda drudzy nie komu wierzyć nikt nie wiem ja tradycyjnie zaufam sobie i search and destroyoraz nortonowi.Z dyskusji wnioskuje że nie ma nawet ssów ze znalezionym virusem czy gejlogerem
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:13   #53
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Aby zobaczyć różnice miedzy plikiem zdrowym a zainfekowanym, wystarczy tylko uruchomić go przez notatnik. Zobaczymy wyraźną różnicę, między plikiem zdrowym ***.rec (czyli kwadraty i różne znaczki, nie mające na pierwszy żut oka ze soba powiązania) a zainfekowanym ma jakieś wyraźne polecenie, by przesłać coś na konkretny (nie istniejący ) mail. Mój powyższy link już nie działa, gdyż mody z tibia.de wykryli infekcje w tych dwóch plikach (między innymi był tam annihilator) i wykasowali temat.
Ktoś się zapytał, po co ktoś by robił keyoggera, na nie istniejący mail?
Moja teoria jest taka, że ktoś kto stworzył tego vira w recach, stworzył placebo (chyba tak to się pisze), a po ty, by pokazać ludziom, że może w każdej chwili puścić prawdziwe keyloggery w recach i zrobić mass hack na skalę światowa. Ale dlaczego tego od razu nie zrobił a tylko stworzył przesłanie, to już wie tylko ta jedna osoba...
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 20:56   #54
Salvadore
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jak rozpoznać, że film ma wirusa (keylogera)?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 21:06   #55
Myshacheq
Użytkownik Forum
 
Myshacheq's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2004
Lokacja: Erran Ithu'il (Jarosław)

Posty: 108
Myshacheq ma numer GG Nie,trojany rozsyłaj
Domyślny

A ja w to wierze, fuck fuck fuck fuck od jutra robimy filmiki tylko kamerą cyfrową taty i rozsyłamy taśme użytkownikom forum

Jak to prawda dzwonie do tego hackera i błagam żeby oszczędził mojego traktorka.

Odpalam skaner.mks.com.pl i skanuje kompa co dzień rano i wieczorem.

Aha i jeszcze zapomniałem: Czy skaner on-line wystarczy na wykrycie i zniszczenie tego szaysu?
__________________
Nie moja wina, że jestem chory psychicznie

Ostatnio edytowany przez Myshacheq - 05-01-2005 o 21:10.
Myshacheq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 21:35   #56
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Salvadore
jak rozpoznać, że film ma wirusa (keylogera)?
Tuż nad twoim postem jest odpowiedź , wystarczy go odtworzyć zwykłym edytorem tekstowym, a potem to już każdy zauważy, czy vir jest, czy go nie ma.

Ostatnio edytowany przez Glacial - 05-01-2005 o 21:37.
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2005, 21:55   #57
Jareecki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2004
Lokacja: Nowy Targ
Wiek: 35

Posty: 17
Domyślny

Lol....lol....lol....lol. W sumie to mógłbym tak bez końca, od razu przypomina
mi się to jak ludzie na forum np. onetu kłócili się w temacie bodajże o USA.
I mówią: jak to w tam jest lepiej
u nas w Polsce bieda (was ten co pisał)
ja to w hamaryce mam dukati, maklarena, lambordżini, porsze* itd.
A następnie kilku innych odpisywało, bluzgało i w ogóle na jednym takim temacie bylo ok. 1000 postów. Pytam więc jaki jest tego sens ?? Jakiś koleś Ka~ (reszty nie pamiętam) napisał, że w tym i owym pliku jest gejloger.
Wystarczyło przeczytać kilka pierwszych postów, żeby się domyślić, że była
to kolejna i bezsensowna prowokacja na która oczywiście duża liczba forum- owiczów się złapała. Kolga K. nie podawał konkretnych informacji tylko cały czas nawijał..nawijał..nawijał...
Dajmy już spokój, ten temat powinien być zamknięty... A powinien zostać otworzony, gdy będzie rzeczywiście taka informacja (prawdziwa), będą potwierdzone dane... itp. nie ma rozmowy i już !!
Jeśli ktoś naprawdę się martwi odsyłam do: http://www.download.net.pl/ skąd można pobrać mój ukochany gej odnajdywacz Ad- Aware SE v1.05.
Ten programik odkąd go używam (a używam od zawsze) nigdy mnie nie zawiódł..
Moim zdaniem jest bardzo dobry i jeśli ktoś go używa nie musi się bać nieproszonych robaczków itp.
Poza tym polecam ściągać filmiki tylko ze stron www.tibia.pl oraz www.tibia.xx.pl a nie tam jakiś br?
C ya all i powodzenia w nabijaniu ixpeków
Aha panie K~ twoja wysublimowana inteligencja mnie drażni.. (więc zamknij już kur** morde !!)

*Nazwy zostały spolszczone na własny użytek a także, żeby łatwo się czytało

Ostatnio edytowany przez Jareecki - 05-01-2005 o 22:00.
Jareecki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2005, 19:07   #58
ancient kavu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 03 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 148
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Panie Jarecki. A czy pan chociaż ma blade pojęcie o keyloggerach? napisał pan choć jednego? Ja jestem przekonany że można takiego umieścić w .recu.
Przyznam siee ze nie spodziewalem sie ze to kiedys nastanie. Zreszta jeszcze nie wiadomo, uwierze dopiero jak zobacze.
ancient kavu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2005, 19:28   #59
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Ten Co Wie:

Hehe, autor tematu poświęcił (jak sam napisał) 3 dni, żeby odkodować 5-krotnie zakodowanego wirusa, a Ty w notatniku je masz Nie wiem czemu ten temat w ogóle został przyklejony; to niesprawdzona informacja.. A co do notatnika, to mozesz wtedy dopisac maila i zamknać notatnik zpaisując zmiany. I co, masz Keyloggera? A film da się otworzyć, chociaż niezawsze i nie do końca
Co do "placebo", to ma to trochę inne znaczenie niz wymieniłeś, ale wiem co masz na myśli. Ale nie wierzę, na moje to jakaś moda w chwaleniu się bez dowodów, etc.
Aż strach te filmy otwierać teraz będę sobie sam nagrywać do oglądania ;D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcymag Kręgu wody
EEE norton jest do pupy nic mi nie wykrywal jak go mialem a teraz mam Kaspersky Anty ZVirus i odrazu wykrywa jak sie wkradnie bo 3 trojany mialem...
EEE przesadzasz Fakt, że trojanów to Nortonem nie wyłapiesz, za to np. MKS widzi trojany czasami bez powodu.. A Nortona jak masz Internet Security i System Works, dobrze to skonfigurujesz, to keylogger zdechnie z nudów, bo nic nie wyśle. A Kasperskiego, to słyszałem, że da się keyloggerem ominąc, ktos kiedyś to udowodnił..

Ja mam standardowo na cd do płyty głównej Trend Micro PC-cillin Który skanuje cały czas i kompa i www, am fajną funkcę odłaczania natychmiast od netu w przypadku ataku, etc. (szczerze polecam, skuteczność zbliżona do Nortona, a oni cały czas rozwijają programy); Norton System Works + Norton Internet Security; SpyBot'a S&D z aktywnym rezydentem oraz ad-aware. Jak to dobrze skonfigurujecie, to mozecie spać spokojnie. Miałem kilka prób ataków, ale zwykle juz norton je blokował. Mam u siebie w sieci kilka serwerów i jestem spokojny, ale oprócz wyżej wymienionego zestawu mam jeszcze coś co chroni mi kompa (i osobno monitoruje łącze), ale nie powiem co

Amen. Teraz juz na serio EOT z mojej strony
kemotk2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2005, 20:19   #60
Jareecki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2004
Lokacja: Nowy Targ
Wiek: 35

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ancient kavu
Panie Jarecki. A czy pan chociaż ma blade pojęcie o keyloggerach? napisał pan choć jednego? Ja jestem przekonany że można takiego umieścić w .recu.
Przyznam siee ze nie spodziewalem sie ze to kiedys nastanie. Zreszta jeszcze nie wiadomo, uwierze dopiero jak zobacze.
Tutaj nie chodzi o to czy mam jakieś pojęcie czy nie (jednak jakieś tam mam..) tylko o to, że kolega narobił wielkiego zamieszania i nikt poza nim nie mógł tej informacji sprawdzić. Więc wybacz, że uważam to wszystko za lekką byzydurę... Chodzi mi tu oczywiście o ten filmik...

Ostatnio edytowany przez Jareecki - 06-01-2005 o 20:21.
Jareecki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:47.


Powered by vBulletin 3