Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-01-2005, 19:33   #61
TaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2004
Lokacja: Opole

Posty: 84
Stan: Niegrający
Domyślny Eeeee tam :)

Ehhh jak sie tym wogule nie przejmuje.
1. To tylko gra.
2. Moj brat tak dba o komputer ze tu nie ma mowy nawet o jakimś błedzie.
3.Ale nie ma co niezli sa ci ludzie, moze roba cos glupiego ale to imponuje
TaH jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-01-2005, 19:44   #62
Glacial
Użytkownik Forum
 
Glacial's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004

Posty: 357
Domyślny

do kemotk2000:
Albo to ja się źle wyraziłem, albo ty nie zrozumiałes. Ktoś się zapytał jak w końcu odgadnąć jaki jest zarażony a jaki zdrowy. Otóż sciągnołem 2 filmy zarażone* i porównałem ze zdrowymi ( nie ogladałem chorych), gdy odtworzyłem w notatniku wszystkie 3, to można było łatwo odgadnąć. Te zdrowe, mają (mówiąc prostym językiem) mało zrozumiały kod. Natomiast te zarażone, można normalnie odczytać.

*Mówiąc zarażone, nie mam namyśli keyloggera
Glacial jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2005, 00:01   #63
ponury demon
Użytkownik Forum
 
ponury demon's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004

Posty: 32
Brak ikony

Nie mówie że w to uwiezylem, ale dobrze że zaprzestalem grać w tibie, bo mam nie jaki zbiór filmów
ponury demon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2005, 19:43   #64
Candidate zero
Użytkownik forum
 
Candidate zero's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Olsztyn (czyt Harmonia)
Wiek: 35

Posty: 5
Candidate zero ma numer GG 6144587
Domyślny

przez to wszystko bede musial se nortona zainstalowac...
Candidate zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2005, 23:41   #65
Nubi
Użytkownik Forum
 
Nubi's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003

Posty: 38
Nubi ma numer GG 4508621
Pytanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ketibro
Dowiedzialem sie ze ten wirus keyloggeruje tylko 2 pierwsze bajty (pakiety) wyslane przez klienta Tibii do serwera CipSoft. (2 Pierwsze pakiety sa to Numer konta i haslo konta).
Niewiem na jakiej zasadzie wykrywa ze to jest Tibia***** lub Tibia2***** (Naprzyklad)
probojesz operowac takimi zagadnieniami zeby ludzi uwiezyli ze sie znasz?


przeziec to nie jest to samo plx0r3

pozatym po wpisaniu acc, hasla, i wcisnieciu OK tibia wysyla do loginservera cos takiego
client loguje sie na konto 12345678 abcdefghi
server wysyla liste postaci
client (tym razem do servera odpowiedniego swiata) qwerty abcdefghi


wiec wystaczy pierwszy pakiet przechwycic

i jezeli jest to osobny program ktory gdzies sie zaszywa na dysku to firewall powienien go wykryc

no i wydaje mi sie ze tibicam tylko odczytuje pliki i odtwarza pakiety ktore mozna wyslac i dostac od servera tibi wiec skoro mozna "kilogera" zapodac przez rec to wczasie grania tez mozna :>
Nubi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2005, 12:24   #66
krzysk
Użytkownik forum
 
krzysk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2004
Lokacja: Secura-Lunara
Wiek: 47

Posty: 2
Domyślny Jak nie żart??!

Ja napisze tylko LOL !!!
Nie uważam sie za autorytet żaden, chociaż sądze że jakąś wiedze mam (skonczyłem szkołe informatyczną i pracuję jako programista ponad 3 lata).
I moim skromnym zdaniem to jakaś fikcja.

1) żeby złapać virusa/keylogera musi on byc w pliku wykonywalnym ew wykonywalnym przez coś co interpretuje go jakoś (język javascript,VBA itp)
pliki wykonywalne: pif,com,exe,html,htm,js,swf,xls,doc itp.

2) keylogera można umieścić wszędzie... ale będzie on tylko plikiem nie infekującym naszego systemu. A programy antywirusowe będą go wykrywać ponieważ wiekszość tych programów poszukuje fragmentu kodu odpowiadającemu danemu virusowi.

3)istnieje możliwość złapania keylogera ściągając filmik, jeżeli np ktoś stworzy linka do filmiku który po drodze przekieruje do strony która w sposób delikatny zaszczepi nam danego virusa. Rada na to: unikać linków generowanych przez php (przykład: link z tej strony przekierowujący nas na inna np. www.xxx.pl/download,php?option=1 <link jest przykladowy wymyslony.) lub zainstalowac se program który skanuje czasie rzeczywistym sytem.

To by była z grubsza moja opinia.
krzysk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-01-2005, 12:28   #67
Rahim
Użytkownik Forum
 
Rahim's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2004
Wiek: 35

Posty: 145
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Gildia: ~brak~
Świat: Valoria
Poziom: 34
Skille: 20/25
Poziom mag.: 45
Domyślny

Co by było gdybym zrobił tak:
Odinstalowł tibie, wyrzucił folder (stary tibi), pobrał ją znowu z tibia.com (do nowego foldera), ściągnął (przypuśćmy) keyloga z filmem i go włączył. Ostatnich 2mb by nie było...

A gdybym ogląda zainfekowane filmy z wyłączonym kabelkiem od internetu, następnie filmy bym usuną, co by się stało?

Czy mój password i number został by wysłany do hakera?
__________________
<podpis był za bardzo śmieszny więc go skasowaliśmy, moderatorzy>
Rahim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-01-2005, 16:15   #68
Dechsta
Użytkownik Forum
 
Dechsta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2004
Lokacja: Raczej Chyba Ziemia. Liczba postów: 1,783
Wiek: 33

Posty: 274
Stan: Tutor
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Aldora
Poziom: 2
Skille: 10/10
Poziom mag.: 10
Wyślij wiadomość przez ICQ do Dechsta Dechsta ma numer GG 3038867 Dechsta ma login Tlenu orin11@tlen.pl Adres Jabbera do Dechsta Send a message via Skype™ to Dechsta
Domyślny

Sram na to , mi to niegrozi .... Ale jak sciagne jakiegos filma.rec i jak wykryje programik to tu napisze ...
__________________
† End of all hope ,,!,, ^_^ ,,!,, †

[img]http://www.stibia*********/2/Sathariel.png[/img]
Dechsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 18:56   #69
Luu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2004

Posty: 33
Domyślny

A ja zostałem hacknięt i niewiedziałem przez co a akurat w ten sam dzień oglądałem ten ***any film ale co tu płakać i niejdzcie tak po chłopaku bo sie stara a wy tylko jak przydupy cos pi*r*d*l*i*cie ze nie ze srak ze tak,
ja nawet pogratuluje. Przez tego po***anego wira mialem ponad 2500 trojanów, rozmnozyly sie jak grzyby po deszczu i jeszcze mam jakiegos adrwe cydoora czy jakos tak i hu*jstwa nnieda sie usuna prze mksa
__________________
Nowy server, nowe możliwości, nowa postać
Hail Guardia the land of peace
Luu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-01-2005, 21:43   #70
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
Ja mam takie pytanie - czy filmy posiadające ów virusa działają (tzn da się je odtworzyć)?
U mnei ten film działa. A ono wynik skanowania pliku anihilatorsecura.rec przez panda platinum:

... dziwne??
Elmer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2005, 16:03   #71
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Film AnnihilatorSecura.rec, o którym mówi autor tego tematu nie zawiera keyloggera. Po długiej dyskusji autor tematu stwierdził, że jednak to nie ten plik, pomylił się. Więc jeżeli złapałeś wirusa oglądając ten własnie filmik to musisz miec wyjątkowego pecha, bo jakoś większość osób czytających/piszących w tym tamacie go nie złapało!
Jak narazie nikt nie udowodnił, że możliwe jest skuteczne (umożliwiające zainfekowanie) wstawienie keyloggera, wirusa czy trojana do pliku .rec .. narazie tylko mieliśmy osobę, która dużo gadała ale nic nie mogła udowodnić. Więc keylogger w .rec to mit ? Jak dla mnie TAK.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2005, 08:27   #72
Dowizul z Inferny
Użytkownik Forum
 
Dowizul z Inferny's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2004
Lokacja: Ostrów Wlkp.
Wiek: 31

Posty: 424
Dowizul z Inferny ma numer GG 3923320
Domyślny

mi co chwile wyskakiwalo okno pobierania czy chce pobrac anhilator secura.rec z orcamila.edu.pl (czy jakos tak) dzialo się to pzez kilka miechow dopuki nie pzeinstalowalem systemu.
__________________
glosujcie

Dowizul z Inferny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2005, 22:41   #73
Ozzie
Użytkownik Forum
 
Ozzie's Avatar
 
Data dołączenia: 06 03 2004
Lokacja: tam

Posty: 198
Ozzie ma numer GG ask me ;>
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Luu
A ja zostałem hacknięt i niewiedziałem przez co a akurat w ten sam dzień oglądałem ten ***any film ale co tu płakać i niejdzcie tak po chłopaku bo sie stara a wy tylko jak przydupy cos pi*r*d*l*i*cie ze nie ze srak ze tak,
ja nawet pogratuluje. Przez tego po***anego wira mialem ponad 2500 trojanów, rozmnozyly sie jak grzyby po deszczu i jeszcze mam jakiegos adrwe cydoora czy jakos tak i hu*jstwa nnieda sie usuna prze mksa
jesli chodzi o mks i inne antywirusy
wykryty wirus ktory nie moze byc usuniety to jest najprawdopodobniej dzialajacy w tym momencie w twoim systemie plik *.dll jedynym znanym mi rozwiazaniem jest usuniecie "reczne" odrazu po uruchomieniu komputera, przed tym gdy ten modul zostanie odpalony...

btw polecam ad aware no i oczywiscie mks, maja one jedne z najbardziej rozbudowanych definicji a takze ad aware sprawdza rejestry gdzie rowniez gromadza sie niechciane "wirusy" np w postaci uciazliwego "web search" podczas uruchamiania explorera
__________________
"Mowa jest srebrem, zależy co mówisz.
Milczenie jest złotem, zależy czemu milczysz."

Ostatnio edytowany przez Ozzie - 19-01-2005 o 22:42.
Ozzie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2005, 23:35   #74
khazad
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Mahakam
Wiek: 41

Posty: 332
Domyślny

jezeli mks_swir nie daje rady usunac pliku, zmiencie nazwe. plik bedzie mial wtedy nazwe plik.VIR. po przeskanowaniu uruchomcie ponownie komputer - wylogowanie sie i zalogowanie powtorne nie zdaje rezultatu. skanujemy powtornie komputer. jezeli w dalszym ciagu plik nie moze zostac usuniety, to wtedy uruchamiamy ponownie komputer i w trybie wiersza polecen i usuwamy plik "recznie". wczesniej musimy zapisac na kartce lub zapamietac sciezke do pliku i nazwe.


jezeli chodzi o mozliwosc wystepowania wirusow/trojanow w plikach *.rec to lepiej na zimne dmuchac i lepiej przeskanowac plik ( ot co kilka sekund straty czasu ), albo nie uzywac tibicama ( tak jak ja to robie - np *.rec filez = no problem )

Ostatnio edytowany przez khazad - 19-01-2005 o 23:40.
khazad jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2005, 17:10   #75
dziku011
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 05 2004

Posty: 16
Domyślny

Niestety niemam pomysłu na twój problem ale ja mam farta 0 zainfekowanych ale niedawno mialem pare trojanów ciekawe czy to przez to ?
dziku011 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2005, 20:41   #76
Staszek
Użytkownik Forum
 
Staszek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004

Posty: 54
Domyślny

Wescie Qrwa Nie Denerwujcie Z Tymi KeyLogerami nOOby Jestescie i Tyle Mozna o Was Powiedzec Nie Chcecie To Nie Scagajcie Nic I Mordy Nie Otwierajcie Jak Gowno Wiecie
__________________
br?
Staszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 09:05   #77
hide
Użytkownik Forum
 
hide's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Wiek: 36

Posty: 878
Imię: Hidetaka
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 130
Poziom mag.: 74
Domyślny

@ Staszek
Uuu.. Ale nam debilom pokazales poziom...
[Czy pisanie kazdego wyrazu z wielkiej litery to dysortografia, dysgrafia, dysleksja czy poprostu dysmózgia ?]
__________________

hide jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-01-2005, 23:31   #78
HELPER
Użytkownik Forum
 
HELPER's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 39

Posty: 80
Świat: Kiedyś refugia
Poziom mag.: 6
Domyślny

AAA tylko i wyłącznie prawda ponieważ w RECACH SĄ WIRUSY I SIE NIE SPRZECZAĆ bo 5 anti wirów znalazło te same pliki na różnych kompach pochodzenia rec
HELPER jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 00:27   #79
Toomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2004
Lokacja: Rawa Mazowiecka
Wiek: 34

Posty: 104
Stan: Aktywny gracz
Imię: Yoomek
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Poziom mag.: 46
Domyślny

moj kumpel który pracuje w mks vir jak ozbaczyl ten temat wirusy w rec to mial takak polewnke z was ze głowa mała Ludzie skasujcie ten temat i nei róbice z siebie idiotów zapytajcie profesfonalistów oni wiedza lepiej a tutaj ktos żucił jeden teskt a wy w to wierzycie koelś który załozył powienine nagwintować se łeb a póżniej sie wypałowac
Toomek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 12:40   #80
Jankes
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2004
Lokacja: Gdańsk!!

Posty: 12
Smutny

Więc tak ...

Mam keyloggera na kompie na 100% wszedł poprzez film mam pytanko :
- Znacie jakis dobry antyvir....??
Prubowałem mks.skaner on-line ale nie mógł usunąć chociarz próbowałem pare razy

Powiedzcie co zrobić...... ;/
Jankes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:00.


Powered by vBulletin 3