Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2005, 17:13   #81
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Najłatwiej wytłumaczyć sobie, że złapałem wirusa/trojana używająć TibiCam ponieważ uzywanie tego programu nie jest wbrew regulaminowi. Prawda jest jednak taka, że łapiecie ten shit używając innych programów typu TibiaGG, Multi klientów itd.

@HELPER - screenshot plx, jak narazie widziałem kilka ssów na których antyviry nie stwierdzają wirusów w plikach rec .. z chęcią zobacze coś innego ...
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2005, 13:13   #82
Dj Fara0n
Użytkownik Forum
 
Dj Fara0n's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2004
Wiek: 33

Posty: 373
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Dj Fara0n ma numer GG 1366594
Domyślny

Wsadzic Keyloggera do filmiku to nie problem ,ale wsadzic keyloggera do filmiku i zrobic zeby sie zainsalowal to tego niewiem jak zrobic ,bo pliki *.rec da sie tylko odtwarzac.Wiem jak zrobic keyloggera w ****** i zeby dzialal ale w filmiku zrobic zeby dzialal to chyba nie mozliwe.
__________________
FRAGMOVIE
Dj Fara0n jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2005, 13:33   #83
Tolo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 07 2004
Wiek: 36

Posty: 89
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dj Fara0n
Wsadzic Keyloggera do filmiku to nie problem ,ale wsadzic keyloggera do filmiku i zrobic zeby sie zainsalowal to tego niewiem jak zrobic
Takie coś jest możliwe
Windows i programy mają tyle błędów (m.in buffer underrun) które pozwalają na wgranie wira w ten sposób. Są też wiry w mp3-kach i bmp-kach Lepiej uważać
Tolo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2005, 19:42   #84
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Problem

To zacznijcie ludzie używać firewalli i antyvirów. Jeżeli ktoś miał kilka hacków to dla mnie znaczy jedynie tyle, że nie umie uczyć się na błędach a hacki spowodowane są jedynie jego głupotą.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2005, 11:55   #85
Staszek
Użytkownik Forum
 
Staszek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hide
@ Staszek
Uuu.. Ale nam debilom pokazales poziom...
[Czy pisanie kazdego wyrazu z wielkiej litery to dysortografia, dysgrafia, dysleksja czy poprostu dysmózgia ?]
A co ktos ciebie jak to wy nazywacie "hakna" i teraz sie wyzywaz za szczera prawde?
__________________
br?
Staszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-02-2005, 11:58   #86
Staszek
Użytkownik Forum
 
Staszek's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2004

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jankes
Więc tak ...

Mam keyloggera na kompie na 100% wszedł poprzez film mam pytanko :
- Znacie jakis dobry antyvir....??
Prubowałem mks.skaner on-line ale nie mógł usunąć chociarz próbowałem pare razy

Powiedzcie co zrobić...... ;/
Najlepiej zebys wiedzial jak sie nazywa pliczek z keylogerem jezeli nie wiesz to albo ctrl+alt+del i zorientowac sie ktory ci tam nie pasi i obadac albo scagnij firewala i w kiencie wpisz jakies dane kiedy keyloger bedzie wysylal e maila to firewall ci to pokaze wtedy tylko szukasz pliczku na kompie wylaczas proces o jego nazwie i go wyzucasz chyba proste
__________________
br?
Staszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2005, 22:14   #87
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Staszek
Najlepiej zebys wiedzial jak sie nazywa pliczek z keylogerem jezeli nie wiesz to albo ctrl+alt+del i zorientowac sie ktory ci tam nie pasi i obadac albo scagnij firewala i w kiencie wpisz jakies dane kiedy keyloger bedzie wysylal e maila to firewall ci to pokaze wtedy tylko szukasz pliczku na kompie wylaczas proces o jego nazwie i go wyzucasz chyba proste
To naprawde nie takie latwe. Plik REC dopisuje sie do Serwisow a dokladniej do pliku RPC (Remote Procedure Call). Nawet na Ctrl+Alt+Delete go niezobaczysz.
__________________
retired..
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2005, 22:17   #88
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Toomek
moj kumpel który pracuje w mks vir jak ozbaczyl ten temat wirusy w rec to mial takak polewnke z was ze głowa mała Ludzie skasujcie ten temat i nei róbice z siebie idiotów zapytajcie profesfonalistów oni wiedza lepiej a tutaj ktos żucił jeden teskt a wy w to wierzycie koelś który załozył powienine nagwintować se łeb a póżniej sie wypałowac

Niby skad wiadomo, ze on jest profesjonalista? Lol, Nawet BillGates ktory ukradl pomysl Windowsa niejest profesjonalista.
__________________
retired..
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-02-2005, 22:20   #89
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rahim
Co by było gdybym zrobił tak:
Odinstalowł tibie, wyrzucił folder (stary tibi), pobrał ją znowu z tibia.com (do nowego foldera), ściągnął (przypuśćmy) keyloga z filmem i go włączył. Ostatnich 2mb by nie było...

A gdybym ogląda zainfekowane filmy z wyłączonym kabelkiem od internetu, następnie filmy bym usuną, co by się stało?

Czy mój password i number został by wysłany do hakera?
Ten wirus sie niedopisuje sie do Tibii. On sie dopisuje do Windowsa. Jak odinstalujesz windowsa i zainstalujesz, wtedy zadziala.

Sorry za 3 posty, ale i tak mnie to juz nieinteresuje. Wychodze z tego Forum z powodu, Sam niewiem.
__________________
retired..
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2005, 18:05   #90
Mily Knight
Użytkownik Forum
 
Mily Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDANSK
Wiek: 32

Posty: 54
Mily Knight ma numer GG 5000147
Domyślny jezu

Ketibro moge powiedzieć o twojej teori ataku na graczy tylko 2 zdania : 1. pomyśl 2 razy zanim puścisz taką bajke . 2. ( bez obrazy ) buahaha jesteś przewrażliwionym nobkiem
__________________
gram na palku i mimo że czasami padne to sie niepoddaje
Mily Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2005, 21:43   #91
Mental II
Użytkownik Forum
 
Mental II's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 35

Posty: 282
Stan: Na emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Lunara
Mental II ma numer GG 7207011
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mily Knight
Ketibro moge powiedzieć o twojej teori ataku na graczy tylko 2 zdania : 1. pomyśl 2 razy zanim puścisz taką bajke . 2. ( bez obrazy ) buahaha jesteś przewrażliwionym nobkiem
Bozse tobie mówić ze wirusy w rec som a ty swoje ketribo nie jest noobkiem .
Chyba ty
__________________
Mental II jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-02-2005, 23:44   #92
lady arkadia
Użytkownik Forum
 
lady arkadia's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Lokacja: Dziwnów
Wiek: 34

Posty: 37
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Zanera
Poziom: 50
Skille: 96/96
Poziom mag.: 7
lady arkadia ma numer GG 1277151
Domyślny

OMG

Na poczotku sie przerazilem czytajoc pierwszom strkonke tematu. Pozniej poczytalem inne posty i sie zastanowilem. Nie znam sie na tym jak profesjonalista, ale trojany nie biorom sie tylko z tibii i z tych waszych plikow *.rec. Uzywajonc Emule, Imesh i innych programow tego typu mozna bardzo latwo zlabac trojana i inne wirusy. Sciągając mp3, filmiki i inne zece tego typu ze stron www, tez mozna zlabac trojana. Kiedys skanując komputer Nortonem, znalazlem 5 trojanow i zaden nie mial zwiozku z tibiom ani nie byl keylogerem. Mozna sprawdzic co to za rodzaj wirusa na stronie Symanteca.

To ze keylogery som w plikach *.rec jest nieprawdom, ale z drugiej strony nie ma zecy bezblendnych, zawsze mozna znalesc błąd. Skoro są błędy w ustawach krajowych to czemu nie ma ich byc w programach.
lady arkadia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2005, 00:34   #93
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lady arkadia
OMG

Na poczotku sie przerazilem czytajoc pierwszom strkonke tematu. Pozniej poczytalem inne posty i sie zastanowilem. Nie znam sie na tym jak profesjonalista, ale trojany nie biorom sie tylko z tibii i z tych waszych plikow *.rec. Uzywajonc Emule, Imesh i innych programow tego typu mozna bardzo latwo zlabac trojana i inne wirusy. Sciągając mp3, filmiki i inne zece tego typu ze stron www, tez mozna zlabac trojana. Kiedys skanując komputer Nortonem, znalazlem 5 trojanow i zaden nie mial zwiozku z tibiom ani nie byl keylogerem. Mozna sprawdzic co to za rodzaj wirusa na stronie Symanteca.

To ze keylogery som w plikach *.rec jest nieprawdom, ale z drugiej strony nie ma zecy bezblendnych, zawsze mozna znalesc błąd. Skoro są błędy w ustawach krajowych to czemu nie ma ich byc w programach.
Naucz ty się pisać po polsku plx ..

RE DOWN:
2 x napisałeś "zlabac" .. jak dla mnie to nie jest dysortografia, dla mnie to jest analfabetyzm. Jak będziesz pisał podanie o pracę to też nawalisz błędów a potem napiszesz na końcu, że masz papier i szybko pisałeś ?
Kiedyś tego nie było a nagle 50% społeczeństwa (dzieci) ma dysortografie, dysgrafie, dysleksje i jakies inne dyscośtamsie .. a wiesz dlaczego tak jest ? Ponieważ taki papier jest strasznie łatwo dostać, jak dla mnie to jest choroba dla leniwych. Myślisz, że mając go coś ci to pomoże w życiu ? Nic. Może będziesz miał łatwiej w szkole bo nie będą patrzeć na błędy, ale jak ktoś potem zobaczy twoje pismo to sobie pomyśli, że jesteś analfabeta. Są ćwiczenia. Chociażby aby okazać szacunek uzytkownikom forum jak nie umiesz pisać bez błędów to pisz najpierw w Wordzie a on ci je poprawi.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Aversin - 14-02-2005 o 17:15.
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2005, 09:18   #94
lady arkadia
Użytkownik Forum
 
lady arkadia's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Lokacja: Dziwnów
Wiek: 34

Posty: 37
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Zanera
Poziom: 50
Skille: 96/96
Poziom mag.: 7
lady arkadia ma numer GG 1277151
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pebe83
Naucz ty się pisać po polsku plx ..
Wiesz, jeżeli chodzi ci o moje błędy to mam dokument swiadczący o tym ze jestem dysortografem, a po 2 piesalem to szybko i nie partzylem na blendy.
lady arkadia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2005, 21:50   #95
Kllos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004

Posty: 6
Domyślny

awww ale debata sie zrobila ... uspokoje tu wiernie zgromadzonych ze od tamtego czasu spotkalem jeszcze tylko 1 plik z rozszerzeniem .rec ktory posiadal w sobie niespodzianke... ponowie natomiast ostrzezenie jesli chodzi o zdjecia, co prawda microsoft wydal latke ktora blokuje mozliwosc przepelnienia buforu ale zadko kto ma service pack 2 albo sciaga ta latke...

dodam jeszcze ze ad-aware to beznadzieja i jest bardziej przeznaczony do kasowania spycoockies niz do niszczenia keyloggerow , do tego potrzebny jest pozadny antyvirus jakim jest http://www.free-av.com/ ... (ehh tyle razy ten link podaje a ludzie jak niesluchaja tak niesluchaja...)

pozdrawiam....
Kllos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 22:53   #96
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Pergamin

Witam...

hmm... jakoś mi się nie chce wierzyć że w pliku *.rec będzie keylogger.

Keylogger to program, więc niby jak mogę zostać zhakowany oglądając filmik. Nawet jeśli tam jest keylogger to jakim cudem on zadziała(tz. wyśle mój nr acc i hasło do osoby postronnej?)? No chyba ze w pliku *.rec będzie kod źródłowy keyloggera, a Tibia Cam posłuży jako kompilator i zrobi keyloggerka, LOL

ps.
Nawet jeśli w pliku *.rec jest keylogger to nie ma jak on zadziałać, bo podczas oglądania filmiku nie jestem zalogowany w grze, no chyba ze ktoś w międzyczasie robi runy na MC

ps2.
Programy AV czasami podają że plik zawiera virusa, a wcale on go nie zawiera. Przykładem może być biblioteka dll programu do rozmów – Team Sapek

ps3.
Sam mam kilkanaście filmików na dysku i nie zamierzam ich usuwać ani skanować AntiVirami, a jak mnie ktoś zhakuje w ten sposób to będzie miał za free E-plate + kilka innych drobiazgów. GratZ dla hackera tak przyokazji.

ps4.
No comment.

Be safe.
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2005, 19:14   #97
Vermyn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Kathmandu, Nepal
Wiek: 35

Posty: 390
Imię: Vermyn
Profesja: Elite Knight
Gildia: Core
Świat: Lunara
Poziom: 85
Domyślny

...

To jest nienormalne, teraz ludzie beda sie obawiali sciagac TibiaCamy :|
__________________
Signed
Vermyn
† "Obsequium amicos, veritas odium parit." †
Vermyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-03-2005, 23:59   #98
Kasushi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Wiek: 33

Posty: 65
Domyślny

Niezły żart...w REC key logger tak oczywiście a świstak siedzi i .... itd...
Gram dość długo i jak tylko TibiCam wyszła odrazu ją miałem.. od początku śledziłem pierwsze tematy na tibia.de z filmami i od tego czasu nie mialem haka.. Ten film annihilatorsecura ogladalem wiele razy ziomy również i naprawde ten PAN co założył ten temat to niezły idiota ...
Kasushi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 01:46   #99
Ketibro
Użytkownik Forum
 
Ketibro's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2003
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 27

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Ketibro ma numer GG 4245713
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasushi
Niezły żart...w REC key logger tak oczywiście a świstak siedzi i .... itd...
Gram dość długo i jak tylko TibiCam wyszła odrazu ją miałem.. od początku śledziłem pierwsze tematy na tibia.de z filmami i od tego czasu nie mialem haka.. Ten film annihilatorsecura ogladalem wiele razy ziomy również i naprawde ten PAN co założył ten temat to niezły idiota ...
Czyli ten kto zrobił ten temat przyklejony to tez idiota?
__________________
retired..
Ketibro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2005, 09:25   #100
Kasushi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Wiek: 33

Posty: 65
Domyślny

Widocznie niepotrzebnie go przyklejał pewnie nie pewny był i dlatego... ale mi chodzi tylko o Ciebie.
Kasushi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:50.


Powered by vBulletin 3