Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-11-2005, 13:31   #61
Dragu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 03 2005
Lokacja: Gdzie mieszkasz?

Posty: 168
Świat: Świat na którym
Poziom: Poz
Skille: Skille
Poziom mag.: Po
Domyślny

moze by zamknac temat ,chos head zle zrobili i koniec
__________________
2003 - 2006
Dragu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-11-2005, 14:41   #62
Krzy_ek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 03 2005
Wiek: 30

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 40
Skille: 6X/6X
Poziom mag.: 5
Domyślny

to sie zebrali najgorsi trzej idioci...

Ostatnio edytowany przez Krzy_ek - 29-11-2005 o 18:41.
Krzy_ek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 15:45   #63
Head Drake
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 60
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Domyślny

Zacznijmy od tego, co powiedział juz sam Jasmino. Ten temat pojawil sie za sprawa Dourge, ktory chce mnie za wszelka cene pograzyc i zepsuc reputacje. Nie wiedzialem o tym, ze zaatakowal pierwszy. Myslalem, ze Chaos prosi mnie o pomoc pk, nie kogos niewinnego. Uwazam, ze zostalem wrobiony, ale w zwiazku z tym mam zamiar poczynic pewne kroki.
Chaos zostal wydalony z Draconians i narazie nie ma zadnej opcji aby wrocil, natomiast Dourge jest aktualnie hunted.
Jesli chodzi o indywidualne naprawienie mojego bledu, probowalem odzyskac cale eq, ktore zabral Dourge i sprzedal. Poniewaz nie udalo mi sie ich odzyskac, w tej chwili wysylam Jasmino 10bp uhs, medusa shield i Fire axe. Jesli nie bedzie tego uzywal moze sprzedac. Jesli zaraz pojawia sie smiechy i hihy bo: itemy sa warte max 10k - to darujcie je sobie poniewaz Saphira jest w miare nowym serwerem i jest to warte okolo ~80k razem z uhami.
Uwazam to za sprawiedliwe rozstrzygniecie sporu.
Mozecie mnie obrzucic wyzwiskami etc.
Aha, jesli chodzi o ten dopisek "Head nic nie mowil, bo tarzal sie ze smiechu" jest kompletna bzdura, nie mowilem nic poniewaz byl mi obojetny los, jak wtedy uwazalem, random PKera.
Uwazalem ze pk to pk, niewazne z jakiego kraju pochodzi i jaki ma lvl. Trzeba go pozbyc jakichkolwiek srodków do nastepnego pk. przykro mi, ze sie mylilem.

@Jasmino
Postaram sie o to, zeby Chaos takze Ci to zrekompensowal.
@Wyzywajaca mnie wiekszosc
Na przyszlosc ogladajcie dokladnie filmy, zbadajcie dokladnie sytuacje i zastanowcie sie dlaczego tak zrobilem a nie inaczej, dopiero pozniej osądzajcie jak byc powinno, a jak bylo.

Dla ludzi pomylonych:
16:37 Babcia bez nogi: JAK TY ***U ***ANY MOGLES TAK WYKONCZYC JASMINO ZA TO ZE TEN *******ONY DOURGE GO ZACZOL PEKOWAC !!!!!!!! DZIWKO ***ANA ZEBY CI ZGNITA STARA ZDECHLA ****O ZE WSI TAKIE ***E POWINNY SIEDZIEC W AUSCHWITZJAK TY ***U ***ANYMOGLES TAK WYKONCZYC JASMINO

Powinnienem za to siedziec w Auschwitz, alez to tylko gra...
Head Drake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 15:50   #64
Head Drake
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 60
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Olorion
Mozesz mnie uwazac za "gowno" ale najpierw popatrz na swoje zachowanie sprzed 3 tygodni kiedy wyleciales z Draconians i porownaj je z moja sytuacja. Czy ja powinnienem myslec o Tobie tak samo ?
Head Drake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:04   #65
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

head:jezeli jest to prawda co mowisz to chce przeprosic troche mnie ponioslo ale szkoda mi go bylo
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:16   #66
Massej
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Wiek: 36

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jasmino
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 46
Skille: 77/78
Poziom mag.: 5
Massej ma numer GG 6894769
Domyślny Wielkie dzieki Head

O.o Head wielkie dzieki za rekompensate szkoda ze ty to placiles a nie chaos bo nie jestes niczemu winny, myslales ze random pk z mojej strony jestes ziom pozdro !!!
Massej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:18   #67
Trakuss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2005
Lokacja: Kozienice

Posty: 32
Domyślny ;"""(

Te ostatnie posty Head'a na serio sprawily,ze wybaczylem mu .
Ale Chaos niedosc ze bil Jasmino non stop nie patrzac czy oddal eq czy nie
sam to zorganizowal i wszystko mial wykminione razem z tym noobkie z low skillami ^^ .Wszyscy zachowaliscie sie jak taplajacy sie w rensztoq swe and br plx.
Trakuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:26   #68
Lithes
Użytkownik Forum
 
Lithes's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 35

Posty: 37
Imię: ...
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 110
Poziom mag.: 7
Domyślny

"chaos, head kiedys was szanowalem ale okazaliscie sie zwyklym gownem..."
gogo oron ;> ,

mam takie same zdanie .

Z oboma panami bylem w guild w IE na infernie [infernal elmentals]
Head zawsze byl "noobem" ,
Pozdro head
Lithes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:32   #69
Zaphi
Użytkownik Forum
 
Zaphi's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2005

Posty: 101
Domyślny :(((

ehhhh..
Sorry Head za prv message (Babcia bez nogi ) nie wiedzialem nic przed tym jak to pisalem i zrobilem to pod wplywem bum...
Head jest calkowicie czysty i niewinny niczemu

Chaos na stos..

Odkad Nivelis nie jest juz liderem Draconians ta gildia stala sie niczym ;\
nie ma juz tego klimatu ( smoki legendy etc.. ) nikt sie juz z nia nie liczy
najglupsze jest to ze to dzieki Nivelisowi ta gildia byla taka fajna, a teraz sa w niej jakies ....... a Nivelisa nie wiadomo czemu nie ma ( ;o wrocil)

Do tego wszystkiego Jasmino zaliczyl jeszcze deda od No Pain 2 dni po tym /\ zajsciu
Zaphi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:34   #70
Wejder
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Niech cześć osób najpierw dowie się kim jest noob, a dopiero potem niech nim kogoś nazywają

A odnośnie posta Trakussa, który powiedział "Wszyscy zachowaliscie sie jak taplajacy sie w rensztoq swe..." to raczej te słowa zabrzmiały jak komplement, gdyż Szwedzi panują na większej ilości serwerów niż Polacy

A pozatym chicałem dodac, że "powerabusing" jest jedynym sposobem do przejęciem kontroli nad światem. Chociażbym gildia z saphiry "No Pain" która to co chwilę toczy wojny i huntuje randomow(bądź za glupi powód, bo powód zawsze można sobie wymyśleć) jakis innych graczy. Mają z tego w chu* kasy.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 16:42   #71
Head Drake
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Draconians
Świat: Saphira
Poziom: 60
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lithes
"chaos, head kiedys was szanowalem ale okazaliscie sie zwyklym gownem..."
gogo oron ;> ,

mam takie same zdanie .

Z oboma panami bylem w guild w IE na infernie [infernal elmentals]
Head zawsze byl "noobem" ,
Pozdro head
Z tego co wiem, byles w Infernal Elementals bye mniec gildie.
Nie pamietam zadnego posta na forum, nie pamietam azdnej rozmowy na gc ani zadnego hunta/treningu/eventa. Kiedy Ie azczelo sie wypac na Infernie, ty odszedles bez slowa, nawet nie zrobiles posta na forum IE. Dlaczego dopiero teraz powiedziales mi ze jestem wg. Ciebie "noobem" ?

"Z oboma panami bylem w guild na infernie~~"
Mowisz o Chaosie ?
Head Drake jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 17:01   #72
Neonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 33
Stan: Na emeryturze
Domyślny



Niektorzy poalcy sa calkiem spoko,
ale wienkrzosc ludzi z polakow to nooby.
Ale wy nie zaslugujecie nawet na miano polaka !

Kilka Tekstow:
17:48 Dourge: bo polakuw my niechemy bic
17:50 Chaos Drake: POLACY GUROM

Wy siebie nazywacie polakami, jak na nasz narod gdzie jest pelno noobow,
to wy zaslugujecie na gorsze miano. ****e, oszusci.
Neonex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 17:03   #73
Jammamanter
Użytkownik Forum
 
Jammamanter's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 98
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Amera
Skille: 85/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

jestes noob ze im cos dales, aliales tyle uh ze mogles uciekac w *** w podziemiach -.- noob
Jammamanter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 19:07   #74
Bolexus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 100
Stan: Aktywny gracz
Imię: Bolexus
Profesja: Sorcerer
Świat: Chimera
Bolexus ma numer GG 1846217
Domyślny

Szmaty sie zachowały jak Del'toro. Dziwki i tyle. POLACY GUROM. Twój stary sie spuścił za łózko i cie pająki wychowywały. Chcialbym takie ****y jak ty zabijac :/ Idz se w CSa pograj jak sie wyżyć musisz. Tibia nie jest dla takich szmat jak ty.
Bolexus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 19:08   #75
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zaphi
ehhhh..
Odkad Nivelis nie jest juz liderem Draconians ta gildia stala sie niczym ;\
nie ma juz tego klimatu ( smoki legendy etc.. ) nikt sie juz z nia nie liczy
najglupsze jest to ze to dzieki Nivelisowi ta gildia byla taka fajna, a teraz sa w niej jakies ....... a Nivelisa nie wiadomo czemu nie ma ( ;o wrocil)

Do tego wszystkiego Jasmino zaliczyl jeszcze deda od No Pain 2 dni po tym /\ zajsciu
ej nie gadaj glupot...nawet jesliby i niv byl, chaos by zrobil tak samo...morok jest dobrym liderem, i godnie zastepuje niva...a klimatu nie ma, bo do tego powstala osobna gildia.
Head wszystko wyjasnil, i zrekompensowal wszystko, a ci wszyscy ktorzy tak najezdzali, nastepnym razem niech zasiegna do jakichs faktow, albo uwaznie obejrza jeszcze raz film...tam widac ze wszystko bylo dokladnie ukartowane przez dourge i chaosa, a head o niczym nie wiedzial...
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 19:11   #76
Siergiey
Użytkownik Forum
 
Siergiey's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 458
Gildia: Draco~ 4ever
Świat: j3bac tibie
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bolexus
Szmaty sie zachowały jak Del'toro. Dziwki i tyle. POLACY GUROM. Twój stary sie spuścił za łózko i cie pająki wychowywały. Chcialbym takie ****y jak ty zabijac :/ Idz se w CSa pograj jak sie wyżyć musisz. Tibia nie jest dla takich szmat jak ty.
Piszac tak nie jestes lepszy, wyzwiska nic ci nie dadza, a tylko obnizasz swoja reputacje...rozumiem ze cie ponioslo, ale jak juz wspomniales, emocje mozesz wyladowac grajac w csa [ ;
Siergiey jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 19:18   #77
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Head Drake
Zacznijmy od tego, co powiedział juz sam Jasmino. Ten temat pojawil sie za sprawa Dourge, ktory chce mnie za wszelka cene pograzyc i zepsuc reputacje. Nie wiedzialem o tym, ze zaatakowal pierwszy. Myslalem, ze Chaos prosi mnie o pomoc pk, nie kogos niewinnego. Uwazam, ze zostalem wrobiony, ale w zwiazku z tym mam zamiar poczynic pewne kroki.
Chaos zostal wydalony z Draconians i narazie nie ma zadnej opcji aby wrocil, natomiast Dourge jest aktualnie hunted.
Jesli chodzi o indywidualne naprawienie mojego bledu, probowalem odzyskac cale eq, ktore zabral Dourge i sprzedal. Poniewaz nie udalo mi sie ich odzyskac, w tej chwili wysylam Jasmino 10bp uhs, medusa shield i Fire axe. Jesli nie bedzie tego uzywal moze sprzedac. Jesli zaraz pojawia sie smiechy i hihy bo: itemy sa warte max 10k - to darujcie je sobie poniewaz Saphira jest w miare nowym serwerem i jest to warte okolo ~80k razem z uhami.
Uwazam to za sprawiedliwe rozstrzygniecie sporu.
Mozecie mnie obrzucic wyzwiskami etc.
Aha, jesli chodzi o ten dopisek "Head nic nie mowil, bo tarzal sie ze smiechu" jest kompletna bzdura, nie mowilem nic poniewaz byl mi obojetny los, jak wtedy uwazalem, random PKera.
Uwazalem ze pk to pk, niewazne z jakiego kraju pochodzi i jaki ma lvl. Trzeba go pozbyc jakichkolwiek srodków do nastepnego pk. przykro mi, ze sie mylilem.

@Jasmino
Postaram sie o to, zeby Chaos takze Ci to zrekompensowal.
@Wyzywajaca mnie wiekszosc
Na przyszlosc ogladajcie dokladnie filmy, zbadajcie dokladnie sytuacje i zastanowcie sie dlaczego tak zrobilem a nie inaczej, dopiero pozniej osądzajcie jak byc powinno, a jak bylo.

Dla ludzi pomylonych:
16:37 Babcia bez nogi: JAK TY ***U ***ANY MOGLES TAK WYKONCZYC JASMINO ZA TO ZE TEN *******ONY DOURGE GO ZACZOL PEKOWAC !!!!!!!! DZIWKO ***ANA ZEBY CI ZGNITA STARA ZDECHLA ****O ZE WSI TAKIE ***E POWINNY SIEDZIEC W AUSCHWITZJAK TY ***U ***ANYMOGLES TAK WYKONCZYC JASMINO

Powinnienem za to siedziec w Auschwitz, alez to tylko gra...
Ehh no to ja przepraszam calo gildie draconians za to wyzwanie...

Z wyrazami szacunku <Z wyrazami szacunku Tomciu
Tomciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 20:28   #78
Nivelis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2003
Lokacja: Warszawa

Posty: 21
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Draconians
Świat: Harmonia
Domyślny

Polecam o zapoznanie się dokładnie ze sprawą zanim się pisze publicznie obelgi na kogoś. Ci co nie grają na Saphirze niech się głęboko zastanowią nad swoim postępowaniem, bo masowa publiczna i prywatna obraza kogoś - nie mając pojęcia kim ta osoba jest i co na codzień robi - za to jedynie że zabił (w jego mniemaniu pk) jest godne pożałowania.

Jakim prawem oceniacie całą gildię skoro jest to wyrwana z kontekstu akcja do tego ukartowana w celu oczernienia jednego od nas?

Zalecam myślenie, powściągliwość w osądach i więcej kultury -.-


Dlaczego oceniacie serwer i ludzi na nim grających skoro nie macie pojęcia jakie panują tutaj układy, jakie dzieją się akcje i jak wiele pozytywnych sytuacji się na nim potrafi dziać? Grałem rok na Danubii i pól roku na Infernie, mam kontakt z kilkoma innymi serwerami - Saphira naprawdę jest godna podziwu i szacunku za te wszystkie inicjatywy jakie są tu przeprowadzane i za relacje w społecznośći. PK i PA nie mają tu nic do rzeczy, bo są na każdym serwerze i pretensje są te same - dziwne tylko że z liderami No Pain da się dogadać, poważnie rozmawiać i liczyć na ich respekt, jeśli tylko potrafi ktoś wykazać się inteligencją i potrafi rozmawiać.
Ci co piszą złe słowa o serwerze i gildiach (nie nazwę to krytyką bo za słabe to nawet na uznanie tego wogóle wypowiedzią) na forum - tu czy na tibia.com - są to w większości rozgoryczone dzieciaki pełne pretensji, roszczeń i nieopanowanych emocji. Zazwyczaj nie odpowiadam na takie dyskusje, tym razem jednak bronię wspaniałego człowieka i mojego bloodbro - Head'a

Hail Head!Hail Draconians! Hail Saphira!
Nivelis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 22:16   #79
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Domyślny

aj wy Head i Chaos to jakieś psychole chłopak oddał im wszystko oni jeszcze go ubili i sie puźniej dziwiią że nikt grać nieche na Saphirze ja osboście grałem tam ale stwierdziłem że dalsza gra nie mam sensu NP.FRAJER DARK ROYAL
dixi wojownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2005, 22:56   #80
Green
Użytkownik forum
 
Green's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005

Posty: 24
Imię: Totung
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ithaca
Świat: Antica
Poziom: 88
Skille: 86
Poziom mag.: 7
Domyślny

Aż sobie tam postac zrobie zeby was ubic ..., żygać mi sie chce na wasz widok... Boże....
23:47 Chaos Drake: POLACY GUROM <- u rox dude -.-
Green jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:52.


Powered by vBulletin 3