Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-08-2008, 00:00   #41
Ascaron
Użytkownik Forum
 
Ascaron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Ascaron ma numer GG 5952097
Domyślny

Saltazar-Też cisnę na beryli.Dziękuję wszystkim za pisanie w temacie i chętnie poczytam więcej.
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sasuke9045 Pokaż post
Ja mam 20 lvl kingh i mi nie muwcie ze nie mam takich skilluw

mam druga postac i mam 178 lvl i mam skille 278/298

nie muwci ze nie mam takich skillów bo mam a jak sądzicie że nie mam to jesteście noobami


JAK TAK UWAżASZ TO Z CIEBIE NOOB !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KaCzKa.pl Pokaż post
Cyclops - stare ma gacie i śmierdzą
Ascaron jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-08-2008, 08:33   #42
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

zabiłem noobka na 13 lvlu(znaczy sie to noobek byl na 13 lvlu, nie ja), to po wyjsciu z temple zaczal spamic ze on z ruskiej mafii i mi konto zhackuje i w rl zabije :O:O:O:O:O
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:

Ostatnio edytowany przez Zamne - 30-08-2008 o 10:59.
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 09:57   #43
Niezbawiony
Użytkownik Forum
 
Niezbawiony's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008
Lokacja: Iława

Posty: 176
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 8+
Skille: 10+
Poziom mag.: 0+
Domyślny

Gralem z kolegami na Infernie,To byl:14 pall,19 sorc,12 drut,24 knight i ja 16 pall(43) skill.Napadalismy na 20lvl-30lvl kiedy zabilismy 2 osoby,szedl sobie 36
knight.Bylo trudno xD 12 drut padl,14 pall ale i tak combo wynosilo 80hp sorc padl i pozniej najt knight na czerwonym hp uciekl gonilem go ale nie dogonilem
heheloot z dedów to byl bp manalfluids 184 gp i guardian shield
__________________
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Ukryty tekst:
Fajna piramida?
Niezbawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 12:52   #44
Saltazar
Użytkownik Forum
 
Saltazar's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2008
Lokacja: Thais

Posty: 56
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

O przypomniałem sobie jeszcze jedną historie

Siedze przed depo moim druidem (14 lvl, 20 m lvl) i podchodzi do mnie 8 knight i pisze "moge na tobie poskillować". Mówie ok i daje party. Kolo skilluje już z 10 min. I tak z ni tego z ni owego podlatuje 29 RS (sorcerer) i zaczyna mnie lac (rod + vis) padłem dość szybko. No to ja relog (19 palladyn xd) i wybiegam przed dp. Nie ma go, no to go exivuje... Latam za nim ze 5 min. W końcu się znalazł . Siedział w bibliotece (Carlin). Wchodze do góry i siedzi tam on. No to ja odrazu się manasuje. I daje atk . Po 30 sek padł o0. (afk był widocznie xD). Loot: Plate Legs, Plate Armor, Dwarven Shield x2, bp mana potion's, steel helmet i ... Crown Helmet (co za debil na rs go nosi xD). Wróciłem się do dp kupiłem parcel (przez okienko, wiecie jak xD) i wysłałem loot do dp. Po 10 min przylatuje ten RS z kumplem (41 Knight). I pisze że mam mu oddać loot i płacić 10k. Na co ja pisze żeby spier* ;D. Włączył PK (ten knight) i pisze że mam 3 min. W tym czasie MSG do kumpla (56 MS ;]) żeby wpadł pod dp. Kumpel jak wpad złożył Knighta (na 4 sd ;]) A Rs uciekł do DP ;D. A i z knighta poleciała mu Medusa Shield . Kumepl nie dośc że mi dziękował za cynk to mi dał jeszcze 5 k na potiony ;D
__________________
Hail Resident Evil Fan's !

posted by Saltazar
Saltazar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 13:22   #45
gacek94
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 06 2008

Posty: 19
LOL

Mnie kiedys brazole pkowali lecz ucieklem bo to noobki xD nie wiedzieli jak strapowac a bylo ich 5 xD Moim rekordem w pk bylo zabicie 33 ek 15 sorcem z sd na starej tibii najlepsze bylo to ze ten ek mial rs-a i mi spadlo z niego k set cruz dragon slayer i fur bootki wpakowalem w niego cale bp sd
gacek94 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 14:38   #46
Ditto
Zbanowany
 
Data dołączenia: 31 12 2007

Posty: 553
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ascaron Pokaż post
Pewnego dnia jak jeszcze grałem knightem na kyrze, to skilowałem sobie w kopalni, w kazzo na dwarfach.Jakiś koleś zaczął mnie atakować.Miałem mało Health Potionów.Doszedłem do depo już bez potionków i w dodatku, miałem 2HP.
Zaczął Cię atakować czarodziej z addonem czapeczką? A ty miałeś tego FACC palka? Jeśli tak, to wyglądałeś jakoś na więcej niż 2hp.
Ditto jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 15:12   #47
Mikes1
Użytkownik Forum
 
Mikes1's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 426
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gacek94 Pokaż post
Mnie kiedys brazole pkowali lecz ucieklem bo to noobki xD nie wiedzieli jak strapowac a bylo ich 5 xD Moim rekordem w pk bylo zabicie 33 ek 15 sorcem z sd na starej tibii najlepsze bylo to ze ten ek mial rs-a i mi spadlo z niego k set cruz dragon slayer i fur bootki wpakowalem w niego cale bp sd
Sudden Death
Ilość ładunków: 3
Klasa przedmiotu: Runy
Ciężar: 1.2 oz.
Inkantacja: Adori gran mort
Wytwarzana przez: Sorcerer. (poziom: 45+)
Premium: Nie
Mana: 985
Soul Points: 5
Używana przez: dowolnego gracza z poziomem zwykłym: 45+ oraz z poziomem magicznym: 15+

Edit: Chyba, że na starej tibii było inaczej.. Jak tak to sorki

Ostatnio edytowany przez Mikes1 - 22-08-2008 o 15:17.
Mikes1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2008, 18:37   #48
Ascaron
Użytkownik Forum
 
Ascaron's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Ascaron ma numer GG 5952097
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ditto Pokaż post
Zaczął Cię atakować czarodziej z addonem czapeczką? A ty miałeś tego FACC palka? Jeśli tak, to wyglądałeś jakoś na więcej niż 2hp.
Grałem knightem i to nie był ,,czarodziej z addonem czapeczką''.Jak chcecie to fotkę mogę zarzucić.
__________________
Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sasuke9045 Pokaż post
Ja mam 20 lvl kingh i mi nie muwcie ze nie mam takich skilluw

mam druga postac i mam 178 lvl i mam skille 278/298

nie muwci ze nie mam takich skillów bo mam a jak sądzicie że nie mam to jesteście noobami


JAK TAK UWAżASZ TO Z CIEBIE NOOB !

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KaCzKa.pl Pokaż post
Cyclops - stare ma gacie i śmierdzą
Ascaron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 13:03   #49
Equa
Użytkownik Forum
 
Equa's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006
Wiek: 34

Posty: 19
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Eternia
Poziom: 46
Poziom mag.: 45
Equa ma numer GG 7356564
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gacek94 Pokaż post
Mnie kiedys brazole pkowali lecz ucieklem bo to noobki xD nie wiedzieli jak strapowac a bylo ich 5 xD Moim rekordem w pk bylo zabicie 33 ek 15 sorcem z sd na starej tibii najlepsze bylo to ze ten ek mial rs-a i mi spadlo z niego k set cruz dragon slayer i fur bootki wpakowalem w niego cale bp sd
Tak, stara Tibia dawała możliwość uderzania z SD zależnie od mlvl, a nie od lvl jednak Fur boots i Dragon slayer to przedmioty, które pojawiły się już po update zmieniającym możliwości używania run (z mlvl na lvl), więc... niestety nie udał Ci się ten fake.
Equa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 13:34   #50
DamianPall
Użytkownik Forum
 
DamianPall's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Domyślny

pewnego dnia na mount sterum shodze lvl niżej zabijam cyclopy a tu nagle podbiega 34 drut powiedział tylko "oi" i zobaczyłem skulla,więc założyłem t riga i kieruje się ku wyjściu a tam jego kumple 36 sorc i 56 pall,poszedł cały bp manasów gdy już byłem przy północnej bramy thais (padłem :/)

Znowu expie na mount sterum,po udanym expie wracam do miasta nagle jakiś 135 pall pisze "food pls" dałem mu 3 hamy,nie podniósł więc pokazuje mu >>> (że są na lewo od niego) i przychodzi jego kumepl 145 pall rs (wiedziałem że coś się kroi) więc uciekam,na szczęście byłem przy temple więc zdążyłem uciec,pytam się ich dlaczego mnie huncom a oni że dano mi mandat...
__________________


DamianPall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2008, 14:01   #51
milanello75
Użytkownik Forum
 
milanello75's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2008

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Cool Best solo

ja kiedys zalozylem Druida na jakis swiecie pvp (chyba elysia) a ze to byl tylko taki char do PKowania nie szkoda mi bylo kasy xD i kupilem za wszystkie pieniedza jakie mialem health potiony i food idac se po thais zobaczylem jakiegos 33 knighta z skullem i zaczelem go atkaowac 8 druidem walil mi hity do 80 a ja nie szczedzac potionow zabilem go potem przyszli jego koledzy i ucieklem a nastepnego dnia jakis koles zaczol mnie wyzywac (7 sorc) zabilem go potem przyszedl swojim 8 sorkiem tez zabilem potem 12 knightem xD tez padl a na koncu przyszedl 17 pallkiem ktorego rowniez zabilem i juz mu sie chary zkonczyly teraz robie chara do zabijania na enfo inferna ;D
__________________
"Wiesz, wiesz co się liczy. Wiesz, wiesz co się liczy..."
Gram bez botow i PRZESTRZEGAM zasad pokarz ze tez potrafisz
milanello75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 15:53   #52
Mystlich
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2008
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 201
Domyślny

Więc tak. Zdarzenie opisywane przeze mnie miejsce miało na świecie zwanym - Morgana.

Wraz z moim towarzyszem zdobywaliśmy, w tempie umiarkowanym, kolejne punkty doświadczenia w kopalniach Kazordoonu. Ja byłem w posiadaniu szesnastopoziomowego paladyna a mój kolega dwudziestopoziomowego maga.
Znudzeni troszeczkę ciągłym zabijaniem krasnoludów postanowiliśmy odpocząć na chwilkę krótką. Rozmawialiśmy o rzeczach, które tematyka była zróżnicowana.

W pewnej chwili oczy nasze dostrzegły grupę - ubranych w kolor czerni - postaci z białymi czaszkami na głowie i aktywowanymi trybami Player Kilingu. Wystraszeni w całości swych ciał nie mieliśmy drogi ucieczki przed czarną grupą. Jeden z nich wydał z ust swych rozkaz dania złotych monet przez nas. My - nie posiadaliśmy w naszym „bagażu” złota, gdyż zabraliśmy tylko potrzebne rzeczy typu: łopata, lina oraz mikstury życia i many, i rzecz jasna jedzenie.

Oznajmiając im, że nie posiadamy sztuk złota - w pełni złości wykonali na nas „sąd” a następnie wyrok w postaci mordu. Kiedy zginęliśmy, nasze postacie pojawiły się w murach świątyni miasta - Thais. Ja straciłem mój brązowy plecak, oraz zbroje i hełm. A mój towarzysz, jak później się dowiedziałem, nie wchodził już na swoją postać. A przecież Tibia to tylko i wyłącznie gra czyż nie?

Pozdrawiam.
Mystlich.
__________________
Misja ma na tym forum dobiegła końca. Mam już to co potrzebne mi jest. Nawet nie wiecie jak naiwni byliście ;]

"...Robie wszystko to, czego wiara mi nie zabroni."
Mystlich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 16:45   #53
ErAgOg
Użytkownik Forum
 
ErAgOg's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 2006
Lokacja: . . .okolice Szczecina Ilość postów: 8
Wpisy bloga: 21

Posty: 883
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Gildia: Mayhem
Świat: Silvera
Poziom: 40~
Skille: 100/200
Poziom mag.: 1
ErAgOg ma numer GG 7360116
Domyślny

To się działo na Silverze:
Ja (9 i pół lvl, sorc) chodziłem sobie z kolegami (12 kina i 17 drut ) i nagle nam pk wyskoczył (30 lvl paladin ) zaczęliśmy go bić, ale kiedy go dobiliśmy do red hp, on już zabił jednego z nas (12 kina ) i po prostu się uleczył, więc zaczynaliśmy wszystko od nowa, w osłabionym squadzie . Kiedy zjechaliśmy mu 50% hp, to już myśleliśmy, że wygramy , ale on nagle zaczął rzucać czar exori san i exevo mort hur i po kilku sekundach 17 drut padł i wypadła mu ruszczka. Mimo iż walczyłem mężnie, do ostatniej chwili , to padłem i straciłem mojego plejt szielda . I tak zakończyła się nasz przydoga
__________________
ErAgOg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 17:27   #54
kaxiorek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 03 2006

Posty: 129
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ErAgOg Pokaż post
To się działo na Silverze:
Ja (9 i pół lvl, sorc) chodziłem sobie z kolegami (12 kina i 17 drut ) i nagle nam pk wyskoczył (30 lvl paladin ) zaczęliśmy go bić, ale kiedy go dobiliśmy do red hp, on już zabił jednego z nas (12 kina ) i po prostu się uleczył, więc zaczynaliśmy wszystko od nowa, w osłabionym squadzie . Kiedy zjechaliśmy mu 50% hp, to już myśleliśmy, że wygramy , ale on nagle zaczął rzucać czar exori san i exevo mort hur i po kilku sekundach 17 drut padł i wypadła mu ruszczka. Mimo iż walczyłem mężnie, do ostatniej chwili , to padłem i straciłem mojego plejt szielda . I tak zakończyła się nasz przydoga
A następnie obudziles sie zalany potem

@topic
Ja miałem ciekawa przygode... Wyłapałem Energy wave 2x i sie zlozylem pod dp -.-' nawet nie zdazylem zaareagowac ;/
__________________
Ukryty tekst:
18:54 Velrox [85]: 39+23 = 3923
22:32 Etuliphi Pior [8]: Why use bot is illegal ?

12:08 Mistrz bowmaster [75]: rozbiegne sie
12:08 Mistrz bowmaster [75]: i jebne o sciane

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Progmaniak
Może masz shizofremie i te EQ jest to poprostu towoje wspomnienie ze snu podczas licznych zaburzeń świadomości?
kaxiorek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 18:10   #55
Madasaki
Użytkownik Forum
 
Madasaki's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2008
Lokacja: Warszawa takie thias Polski

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madasaki
Profesja: Rookstayer
Gildia: BRAK
Świat: Candia
Poziom: 7+
Skille: 15/16
Poziom mag.: XD
Madasaki ma numer GG 1852327
Domyślny

Pewnego dnia wbijam 35lvl pall i skill 85 po długiej i meczącej zabawie wyskoczyłem se do thias zobaczyć czy coś może jest ciekawego i dozbroić się rs. Nagle widzę płaczących 8 , 9 10lvl. Postanowiłem się dowiedzieć o co chodzi. Mówiły że jakiś rycerz na 20 ogołocił ich. Postanowiłem że się tym zająć , spytałem się o nick i wyruszyłem w pogoni za nim aż do ............ orc fortecy.
Koleś -_-' idiota postanowił se tam poexpić. patrzyłem na niego jak bersekerzy robia z niego miazgę . LOOT cristal sword , c armor trochę się dosprzetowałem. postanowiłem zobaczyć i powiedzieć że sam się zabił. No i zobaczyłem piękny widok jak ta trójka graczy siedzi i go zabija co chwila. Piękny widok
__________________
Madasaki Obronca Rooka

Strach nie jest zły, lecz panika.Bo gdy człowiek się leka to stać go na wszystko. Jak człowiek robi coś panikując to nic nie robi dobrze.
Madasaki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 22:37   #56
Xevo123
Użytkownik Forum
 
Xevo123's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2008
Lokacja: Leszno

Posty: 389
Stan: Początkujący
Imię: Soulship
Profesja: Druid
Świat: Arcania
Poziom: 11
Skille: 11
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ErAgOg Pokaż post
xxxx
Jesteś dzieckiem neo , które chce być śmieszne , ale mu to nie wychodzi : <

@topic
Wracałem z treningu moim 17 pallkiem , uradowany po wbiciu 70 distance fightingu wyłożyłem się kratke od depo od combo
Padłem na sd i jednego energy beama

Ostatnio edytowany przez Xevo123 - 28-08-2008 o 22:49.
Xevo123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 12:33   #57
marcin_1991
Użytkownik Forum
 
marcin_1991's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2007
Lokacja: Kołobrzeg

Posty: 146
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Aurea
Poziom: 80
Poziom mag.: 55
Domyślny

Do pana 7xup
Nie wiesz to nie mów ok? Była tibia gdzie był dragon slayer i mogłeś z sd bić dopiero po patchu nie można było...
marcin_1991 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 11:25   #58
Zamne
Użytkownik Forum
 
Zamne's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Wpisy bloga: 7

Posty: 634
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

2 inne:

1(mała): siedzac przed dp dostalem od 135 sorka z energy wave, dostalem po 308 (a mialem 33lvl, tez sorc, bez utamy), na szczescie mialem strange amulet, ten co obrazenia od energii zmniejsza, gdybym go nie mial, padlbym na hita ^^

2: swiezo po wbiciu 31 lvla chcialem kupic czar na robienie explo (lol), po zabraniu kasy z banku skierowalem sie do rune shopu (przez pomylke :<), a poniewaz niedawno bawilem sie bijac pare dragow mialem na hotach g energy beam. chcac cos wykasowac przypadkiem wcisnalem hot z GEB i trafilem z czaru... 140 palla. akurat w thais byl noob team pkerow, ktory zaczal mnie lac. nie pamietam szczegolow, ale po jakims czasie mnie trapneli, a ja z GEB (nosilem 2 bp manasow, podczas pierwszego zwiewam, podczas drugiego zaczynam oddawac) zabilem 2 naraz XD. zdolalem sie wydostac i po paru minutach padlem, bo ci, ktorych zabilem wrocili z temple :<

spadl WoCE, ktory zabral ten 140 pallek i pare innych smieci
__________________
chcę tibicama

notka here
Ukryty tekst:
Cytuj:
gdzie najlepiej expić pallem na rooku?
Cytuj:
12:05 CM Andasstra on Askara [2]: no kurwa in here.. thats not nice-.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheDwarf
Cytuj:
daj, ja ci zrobie ludzika
..O
./|\
../\/
./
Ja przeczytalem zamiast ludzika, to "lodzika" i cale 60 sekund szukalem w tym obrazku czegos zboczonego HAHA
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mapa_Europy Pokaż post
Miał swoje 5 minet.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OwntibiaForFree
Nie zdziwcie sie jak anty vir bedzie wam szalal wkoncu to keylogger
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azris- Pokaż post
Mikolaj upil sie kakalem ;d

Ukryty tekst:
Zamne jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2008, 12:45   #59
Ribi30
Użytkownik forum
 
Ribi30's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2008
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Voldermord
Profesja: Knight
Gildia: Fiery Angels
Świat: Vinera
Poziom: 51
Poziom mag.: 5
Ribi30 ma numer GG 1197148
Domyślny

No to może i ja coś napisze
Swoim 51 kinem chciałem się przejść na Elfy, do ich fortecy przy Venore, expiłem z 15 min...exp nawet nawet bo byłem tam sam )...a raczej tak mi się wydawało...biłem Własnie Draga kiedy na dole zobaczyłem Pk ...Hmm odrazu zaczełem uciekać, ale Pk ruszył za mną, widziałem że ma Paca już z daleka..ale dopiero jak zaczoł mnie bić sprawdziłem lvl itd.. 88 Ek (naszczeście ek) włączyłem Full Def i biegiem do Veno...po drodze nieźle mnie trapował ale miałem destroyed fieldy ;] i jakoś się udało ;p potem pisał że mam płacić i jestem Hunted bo uciekłem xD chciał 5 bp mf ale itak nic nie dałem ;p pewnie o mnie zapomni ^^
Ribi30 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2008, 13:33   #60
Ju(L)eK
Użytkownik Forum
 
Ju(L)eK's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 89
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tiger Won
Profesja: Rookstayer
Gildia: Rookies
Świat: Eternia
Poziom: 46
Skille: 22/28
Poziom mag.: \o
Ju(L)eK ma numer GG 3078403
Domyślny

No to tera ja.
Po noob warze rzuciło się na mnie jakiś 2 PK. 20+ ed i ~25 ms. (ja 13 lvl)
Atakuja mnie po 30 to mysle cos slabo. No to sie wkurzyłem i zacząłem z throwing starsów ich bić. Nawalałem ich z 5 minut po czym padli. Potem znowu wrócili i chcieli mnie uwalic ale znów dedli. Po czym poszedłem się schować a tu 45 rp x2 mnie ubili po 15-20 minutach ucieczki.
Ju(L)eK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:01.


Powered by vBulletin 3