Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-12-2008, 20:24   #141
Traktorzyna
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 15
Poziom: 100
Skille: różne
Poziom mag.: IQ
Domyślny

@up Tibia 7.1 - 7.6 : )
Traktorzyna jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-12-2008, 20:24   #142
AdiZ
Użytkownik forum
 
AdiZ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 12 2008

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 18
Skille: /20
Poziom mag.: 15
Send a message via Skype™ to AdiZ
Domyślny

not to super dla pacca a wielka dupa dla facca ...
AdiZ jest offline  
stary 10-12-2008, 20:29   #143
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Podobno dostaniemy mutated bats, jeśli tak to fajnie ... ja potrafię cieszyć się ze wszystkiego i jestem wdzięczny Cipowi za każdą zmianę na faccu.
__________________
Cytuj:
Kiedy ten upek? bo co wchodzę to widzę, że jutro.
14:58 x [22]: jakiego zoka?
14:58 x [22]: orca bersercera?
14:58 y [32]: zorka tak soie muwi na tom postac
14:58 y [32]: ktura
14:58 x [22]: aha
14:58 y [32]: jest bersererkiem
14:58 y [32]: orkiem
14:58 y [32]: i niekuc si3e ze mna

15:02 y [32]: a sokola lubisz z ta jego piosenka o tych braniach na sto ruznytch sposobuw
15:03 x[22]: ile masz lat?
15:03 y [32]: a masz numer na gadugaud?
Dragonit jest offline  
stary 10-12-2008, 20:36   #144
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdiZ Pokaż post
not to super dla pacca a wielka dupa dla facca ...
... i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Xr3 jest offline  
stary 10-12-2008, 20:38   #145
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
... i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Signed.

<znaczki>
Erhion jest offline  
stary 10-12-2008, 20:42   #146
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

Ludzie, pacc to 300-400k, naprawdę da się tyle uzbierać na faccu x/
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline  
stary 10-12-2008, 20:50   #147
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Ahaha. Jeśli coś dodają do Tibii to to "coś" stanie się cześcią Tibii. Wiec nie można powiedzieć, że coraz mniej Tibii w Tibii.

Logika.
Ta metafora ma inne znaczenie.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 10-12-2008, 20:51   #148
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Zauważyliście, że kazdy robi teraz Explorer Society quesT?
Kicek jest offline  
stary 10-12-2008, 20:58   #149
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Deras Pokaż post
#Rocket~
Od kilku lat nie czułem takiej ochoty by komuś wpierdolić...


Szkoda ale na 99% nie będziemy mieli okazji...

Może i przesadziłem lekko ale ty raczej też. Kupując pacc utrzymujesz severy ale również uzyskujesz nowe lepsze opcje. Ja grając facc nie utrzymuje serverów ALE to nie oznacza że pasorzytuje jak tam jeszcze ktoś napisał. Nigdzie nie pisałem że chce iśc na expowiska dla pacc, jak będe chciał to kupie sobie pacc i tyle.

Jeżeli Cię obraziłem to sory ale to co ty wcześniej napisałeś że gram za pieniądze ludzi którzy kupują pacc to nie prawda. Ty grasz za swoją bo masz różne dodatki a ja gram bez nich i tyle. A co do serverów to chyba urtrzymani ich nie jest tak kosztowne (nie jestem do końca pewien). Jak Cie to tak bardzo dotkneło tro graj sobie w gry gdzie mogą grać tylko ludzi co kupią oryginał i nie bedziesz miał do nikogo pretensji KONIEC!!
Utrzymanie serwerów które pomieszczą tysiące aktywnych osób i w dodatku serwery od backupu sąbardzo drogie w utrzymaniu i napewno większość pieniędzy idzie z pacców. Facci nic im nie dają oprócz reklamy bo zobaczcie ile osób sięinteresuję grą, ile jest stron, for itp. A to też dzięki faccom.

Co do dzisiejszego update'u to szkoda, że nie wprowadzili przynajmniej jednego nowego światu, najlepiej z pvp, bądź enforce Już mam 1 konto z nieaktywowanym pacciem i czekam na nowy świat, ale w czasach kryzysu który się zacznie w połowie 2009 roku pewnie nawet na tym będą oszczędzać i nie powstaną nowe serwy :<
__________________
Za podpis mam już 3 punkty, jeszcze 7 i będzie pacc od Tompiora.
Prostynick jest offline  
stary 10-12-2008, 21:19   #150
gacek94
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2008

Posty: 19
Problem Bardzo powazny problem

Siema. Przy zalogowaniu sie wyskakuja mi okienka co sekunde... pisze ze adobe gamaload "xxxxxx" is not a valid integer value. Pomozcie mi co moge na to poradzic bo mi sie pacc marnuje ((
gacek94 jest offline  
stary 10-12-2008, 21:31   #151
gacek94
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2008

Posty: 19
Problem Bardzo powazny problem

Siema. Przy zalogowaniu sie wyskakuja mi okienka co sekunde... pisze ze adobe gamaload "xxxxxx" is not a valid integer value. Pomozcie mi co moge na to poradzic bo mi sie pacc marnuje (
gacek94 jest offline  
stary 10-12-2008, 21:51   #152
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Przecież Tibia idzie w dobrą stronę, klimat się rozwija, gra się rozwija, mamy stabilniejsze serwery, więcej zagadek, więcej potworów, więcej klimatu, ale ludzie wolą tą swoją "najlepszą" Tibię 7.6, która wg. mnie jest lepsza tylko od tych przed nią samą. Nie pasi? No to wypad na otsy o tibii 7.6 bez hotkeyów (nikt wam nie każe z nich korzystać), svargrond, liberty bay, wielu questów (poi), itemów, addonów, ze starymi manasami, gorszą grafiką, farmami druidów. Ja tam nie mam żadnych problemów, bo w Tibię nie gram, dzisiejsza jest pełna dzieciaków, rasistów (hail podział na br, swe i pl), botterów, szkoda tylko, że ludzie nie mają zamiaru zmienić siebie tylko narzekają na to jacy inni są pojebani, zjebani, chorzy i debile i, że to wina br, pl swe i bóg wie co, a sami siedzicie w tym gównie i narzekacie jaka Tibia jest evul i zła. I dlatego nie gram, bo szara masa nie ma zamiaru się zmienić.
Alanus Lutinum jest offline  
stary 10-12-2008, 22:23   #153
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post

Znasz środowisko na Rooku?
Nie ma racji, udowodnię ci to. Są jeszcze tacy rookstayerzy co pomagają innym lepiej niż ten samouczek dając itemy i rady. Zgadzam się, że zdecydowana większość rookstayerów 40+ to botterzy. Takich należałoby wypieprzyć z gry. Wprowadzić ograniczenia levelowe, to by było dobre.
Ciesze sie ze ty wszystko wiesz, pajacu. Idz zapusc bota na swojego evul rookfrajera, najpierw zalac sie kumplom jaki ten up nie jest zuy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Ok, wynajmij mi lokal w Niemczech, utrzymuj go, zatrudnij kilkanaście osób i zapewnij im wynagrodzenie.
Ja wynajme, tylko najpierw daj mi zgraje dzieciakow kupujacych pacce, zeby zwiedzac miasto w stylu "<Roty Dragons> /\Gjant Spajders \/ Wrl"
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 10-12-2008 o 22:27.
Askaral jest offline  
stary 10-12-2008, 22:26   #154
Myxam
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 11 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 11
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 48
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cholera, co im szkodziły te zbroje? Jak mi nie żal Capa to powinienem móc ją nosić, przecież udźwignę, a od lootu mam lootbagi a tak, to niby co to ma być? Jestem bez armora i nie mam kasy na nowego. Nawet jak sprzedam k arma i legsy, to nie starczy nawet na blue robe... Zwłaszcza, ze teraz cena mocno wzrośnie... Co do reszty to, się nie czepiam nie przeszkadza mi to ani nie ułatwia niczego, ale motyw ze zbrojami to debilizm... Już mogli te ograniczenia lvl wcisnąć zamiast tej durnoty, skoro na broni już są...


Ostatnio edytowany przez Myxam - 10-12-2008 o 22:28.
Myxam jest offline  
stary 10-12-2008, 23:17   #155
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Nic dla sorca
beznadziejny update

KOLEJNA ERA DRUIDA _/
Cery jest offline  
stary 11-12-2008, 00:01   #156
Nowohucianin
Użytkownik Forum
 
Nowohucianin's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: hiberna
Poziom: 102
Poziom mag.: 64
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cery Pokaż post
Nic dla sorca
beznadziejny update

KOLEJNA ERA DRUIDA _/

aaaa biegnij juz zrobić sobie nowego druida
Nowohucianin jest offline  
stary 11-12-2008, 00:07   #157
Druidnyco
Użytkownik forum
 
Druidnyco's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2008
Lokacja: Białogard

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Druidnyco
Profesja: Elder Druid
Świat: Honera
Poziom: 120
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cery Pokaż post
Nic dla sorca
beznadziejny update

KOLEJNA ERA DRUIDA _/
nie no teraz to doje*** ... widziles co dostal rp i ek ? chyba nie .. podwojenie skilli .. etc .. moj rl w qmpla z assa ... napi****** po 400 + w ludzi z czarem .. a dobry mag po 300 z sd .. wiec czlowieku jakie masz porownanie .. w tym update magow .. z rp czy ek ... jak kina z czarem napierd*** po 300 + z broni .. + gran 400~ taki 150 ek ... czlowieku zastanow sie co mowisz .. a nie mowisz ze "Era Druida" szczerze mowiac .. to oprocz tego sio .. i robienie icicle i avalanche .. to druid nie ma nic .. tzn ma .. lodowe ue .. i terra hura .. wiec powodzenia .. :**

Sorc ma w ch** czarow ofensywnych ... beamy nie beamy vis hury etc etc etc ... wiec poczytaj .. i dowiedz sie o typ update .. a nie komentujesz cos .. o czym nie masz zielonego pojecia ...

Ostatnio edytowany przez Druidnyco - 11-12-2008 o 00:08. Powód: blędy w pisowni
Druidnyco jest offline  
stary 11-12-2008, 00:18   #158
Sir-Babolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 04 2007
Lokacja: Siemianowice
Wiek: 34

Posty: 127
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 175
Poziom mag.: 73
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Druidnyco Pokaż post
nie no teraz to doje*** ... widziles co dostal rp i ek ? chyba nie .. podwojenie skilli .. etc .. moj rl w qmpla z assa ... napi****** po 400 + w ludzi z czarem .. a dobry mag po 300 z sd .. wiec czlowieku jakie masz porownanie .. w tym update magow .. z rp czy ek ... jak kina z czarem napierd*** po 300 + z broni .. + gran 400~ taki 150 ek ... czlowieku zastanow sie co mowisz .. a nie mowisz ze "Era Druida" szczerze mowiac .. to oprocz tego sio .. i robienie icicle i avalanche .. to druid nie ma nic .. tzn ma .. lodowe ue .. i terra hura .. wiec powodzenia .. :**

Sorc ma w ch** czarow ofensywnych ... beamy nie beamy vis hury etc etc etc ... wiec poczytaj .. i dowiedz sie o typ update .. a nie komentujesz cos .. o czym nie masz zielonego pojecia ...
Tak na powaznie, stanol Ci? Ogarnij sie i oddychaj...

Co do upa, co z tego ze knight i pall dostali " mozliwosci " w zadaniu lepszego dmg ? skoro w przypadku pala niemozna uzyc Exury San, tylko potionow do tego jest sie w paralizu i trwa to 10 sek bez mozliwosci zdjecia czaru jak paralyze? czyli rownie dobrze wrzucajac ten czar masz 10 sek WPIERDOLU, jezeli niema blisko ciebie jakiegos healera, do tego traci sie praktycznie caly shielding, wiec ladnie sie wbijaja w palka. Co do knighta to niewiem nie testowalem ale pewnie podobnie jest.
Niema co plakac wkoncu pal i knight beda mialy cos do gadania w trapach, i chwala za to, wkoncu bitwy nie beda monotonne tylko stana sie na podlozu taktycznym bardziej rozbudowane. Nawet jesli pal wali po 400 ? z assassinki z dystansem 4 sqm, na paralizu bez mozliwosciu uzycia czarow spontanicznych, to taki mag wali na caly ekran z SD, zawsze trafia czyt. combo zawsze wejdzie " dobrze ".

Nieplaczcie bo to jest zalosne, niepodoba sie to w*******alaj w podskokach

Co do " ery druida ", sorry ale druid nie moze wdupic 700k/h z profitem na chwile obecna, lub tez malym wastem. Sork mimo wszystko w moich oczach nadal jest gurujacy, sam argument sio i paralizki nie przekonuje mnie do dominacji ed :rolleyes:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Myxam Pokaż post
Cholera, co im szkodziły te zbroje? Jak mi nie żal Capa to powinienem móc ją nosić, przecież udźwignę, a od lootu mam lootbagi a tak, to niby co to ma być? Jestem bez armora i nie mam kasy na nowego. Nawet jak sprzedam k arma i legsy, to nie starczy nawet na blue robe... Zwłaszcza, ze teraz cena mocno wzrośnie... Co do reszty to, się nie czepiam nie przeszkadza mi to ani nie ułatwia niczego, ale motyw ze zbrojami to debilizm... Już mogli te ograniczenia lvl wcisnąć zamiast tej durnoty, skoro na broni już są...

Dlatego branie demon armoru z annicha bedzie mialo teraz sens , poniewaz wszystkie profesje moga go uzywac
__________________
Maxu has gone kthxbye

Ostatnio edytowany przez Sir-Babolek - 11-12-2008 o 01:29.
Sir-Babolek jest offline  
stary 11-12-2008, 00:36   #159
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Nie no swietnie, stracilem troche hp, na cyc smith, zostalo mi 300. Wiec ide na kolejnego z zamiaram uzycia strong health potiona, wiec walcze z nim i jeszcze z 1 cycem, no i chce uzyc potiona a tu zonk, od 50 lvl(mam 49) i panika, zostalo 200 hp, jestem upity, w efekcie padam. Dzieki za zajeb... nowosci CIP.
Articuno jest offline  
stary 11-12-2008, 00:41   #160
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Ciesze sie ze ty wszystko wiesz, pajacu. Idz zapusc bota na swojego evul rookfrajera, najpierw zalac sie kumplom jaki ten up nie jest zuy.
Pajacu? Toż to ci argumentów brakło?
Nie posiadam bota i nigdy nie bociłem. Podziękuję.


Cytuj:
Ja wynajme, tylko najpierw daj mi zgraje dzieciakow kupujacych pacce, zeby zwiedzac miasto w stylu "<Roty Dragons> /\Gjant Spajders \/ Wrl"
Już nie udawaj, że byś to wszystko ogarnął. To zbyt skomplikowane jak dla ciebie.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:04.


Powered by vBulletin 3