Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-03-2010, 00:44   #16901
Szmerak_trzeci
Użytkownik Forum
 
Szmerak_trzeci's Avatar
 
Data dołączenia: 23 09 2009
Lokacja: London
Wiek: 35

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szmerak
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 80
Skille: 84/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Boże święty ale ty Eddy jesteś niedojebany. Tych twoim pouczających wypowiedzi nie da się czytać, A tak naprawde to ty jesteś kozak nie raz widziałem jak z kimś rozmawiałeś i to mi wystarczy, a na forum udajesz 25 latka. Nawet trapa nie umiesz porządnie zrobić, tak jak wtedy mnie próbowałeś, większego nieudacznika nie widziałem uwierz mi.
Ciul
__________________
No to wracamy
Szmerak Thread Zapraszam do komentowania

Ostatnio edytowany przez Szmerak_trzeci - 29-03-2010 o 00:47.
Szmerak_trzeci jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-03-2010, 08:26   #16902
CrownTaifun
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2010

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Desant
Świat: Refugia
Poziom: 25+
Domyślny





CrownTaifun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 13:54   #16903
4rkbl4
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alvamo Pokaż post
Arkbla, coz moge dodac? mysle ze powinienes sie skontaktowac z specjalista. ja co najwyzej moge sie za ciebie pomodlic, chodz do osob gorliwie wierzacych nie naleze.
z xevezkiem nie mam wojny, bo z nim nie rozmawiam, to tak jakby do sciany mowic ;]
manier bede was uczyl w miare mozliwosci, przydadza sie wam podstawy dobrego wychowania w zyciu.
peace "polisz napinacze" oczywiscie nie do wszystkich
Nie obchodzi mnie twoja wiara, a modlic sie za mnie mozesz
i kogo tutaj nazywasz napinaczem ? sam zaczoles sie do mnie przy*******ac pare postow wczesniej wiec to chyba raczej ja zaczne sie modlic za ciebie

peace pało

Ostatnio edytowany przez 4rkbl4 - 29-03-2010 o 13:56.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 14:20   #16904
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szmerak_trzeci Pokaż post
Boże święty ale ty Eddy jesteś niedojebany. Tych twoim pouczających wypowiedzi nie da się czytać, A tak naprawde to ty jesteś kozak nie raz widziałem jak z kimś rozmawiałeś i to mi wystarczy, a na forum udajesz 25 latka. Nawet trapa nie umiesz porządnie zrobić, tak jak wtedy mnie próbowałeś, większego nieudacznika nie widziałem uwierz mi.
Ciul
Ty wez ogarnij komu 200k dac zeby ediego okradl. Czy to nie byl szczyt dziecinady? Ja udaje 25 latka? W sierpniu skoncze 26, jest sporo ziomkow z Siedlec co tu graja i mgoa potwierdzic, ale skoro ty wiesz lepiej choc nigdy mnie nie widziales to chyba mowi wszytsko o sensie dyskusji z toba. Widziales moje rozmowy wiele razy? Dokaldnie raz- z chlopcem o nicku total kozak, ktory straszym mnie ze przyjedzie do Siedlec i mnie zakopie w lesie. Dalem mu nk zeby wiedzial kogo i gdzie szukac i...tyle go widzialem. Naprawde zal dupe sciska jak chetnie tacy jak ty i on korzystaja z urokow internetu czyli z braku konsekwensji wlasnych slow.
Z alvamem sie msuze zgodzic, mowic do xeveza to mowic do sciany wiec sobie odpuszcze bo ten chlopak nigdy nie poda miz adnego argumentu bo go an to zwyczajnie nie stac.

Aha co do wieku- to chyba tylko ciebie to boli szmeraczku. Ja z checia znow mialbym 18 niestety czas plynie nieublagalnie.

Ostatnio edytowany przez Miniutek - 29-03-2010 o 14:26.
Miniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 16:14   #16905
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

w każdym poście mówisz, że jestem idiotą, bo nie podaję argumentów. skoro tak, to przejrzyj moje posty, które są zwrócone do ciebie i jeśli naprawdę nic w nich nie dostrzegasz, to marne takie gadanie. jesteś cholernie zapatrzony w siebie (chyba przez ten wiek), a tak naprawdę, to jedynym twoim argumentem jest to, że to my niby nie podajemy żadnych argumentów

*nieubłaganie
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 17:39   #16906
GleeeeeeebA
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2009

Posty: 38
Domyślny

Cze.

Cya.
GleeeeeeebA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 19:51   #16907
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

Taki jestes erudyta a argumentu jednego nie ptorafisz podac. Tak to jest moj argument, ze ty ich nie masz dziwisz sie? Gdybym nie mial ich ja bylby to twoj argument. Jesli wuazasz, ze jest inaczje zacytuj gdzie pdoales konkret a ja sie dot ego odniose, mzoe w ten sposob do czegos dojdziemy. bo jesli twierdzisz, ze moj jedyny argument to to, ze ty ich nie masz, to albo nie czytales moich postow, albo jestes idiota, co juz zreszta nie raz udowodnilem.
Miniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 19:52   #16908
Alvamo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 33
Profesja: Elite Knight
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 76
Skille: 79/77
Poziom mag.: 6
Domyślny

Jako osoba z pewnoscia starsza od ciebie dzieciaku, pouczenie cie nalezy do mojego obowiazku ;] boli cie to? ze sie napinasz dalej a "peace pało" jakos nie bardzo mi pasuje, poczytaj dziecino o ruchu pacyfistow, moze zrozumiesz o co mi chodzi, a jak nie to zapytaj mamy
Alvamo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 20:08   #16909
Ivex
Użytkownik Forum
 
Ivex's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2007
Lokacja: Londyn

Posty: 285
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ivexo
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 200
Skille: 106/85
Poziom mag.: 25
Ivex ma numer GG 3946617
Domyślny

dobra dziewczyny up, dajcie sobie juz spokoj bo nawet nikt sie nie pofatygował zeby wam odpisac xdd
__________________
21:57 CrownTaifun: mam lepsze rzeczy do roboty
21:57 CrownTaifun: niz robienie nowych kont
...
21:58 CrownTaifun: no zrobilem 2 konto
Ivex jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 20:10   #16910
4rkbl4
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alvamo Pokaż post
Jako osoba z pewnoscia starsza od ciebie dzieciaku, pouczenie cie nalezy do mojego obowiazku ;] boli cie to? ze sie napinasz dalej a "peace pało" jakos nie bardzo mi pasuje, poczytaj dziecino o ruchu pacyfistow, moze zrozumiesz o co mi chodzi, a jak nie to zapytaj mamy

starsza, nie starsza, wiesz czasem nie wiek swiadczy o poziomie intelektualnym czlowieka i mysle ze nie masz zadnych obowiazkow wobec mnie, nie interesuje mnie to rowniez co ci pasuje a co nie, fakt jest taki ze to ty zaczoles a ja nie mam zamiaru dac po sobie jezdzic i tak, bede sie napinac dalej, przykro mi

166:


  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 20:45   #16911
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miniutek Pokaż post
Taki jestes erudyta a argumentu jednego nie ptorafisz podac. Tak to jest moj argument, ze ty ich nie masz dziwisz sie? Gdybym nie mial ich ja bylby to twoj argument. Jesli wuazasz, ze jest inaczje zacytuj gdzie pdoales konkret a ja sie dot ego odniose, mzoe w ten sposob do czegos dojdziemy. bo jesli twierdzisz, ze moj jedyny argument to to, ze ty ich nie masz, to albo nie czytales moich postow, albo jestes idiota, co juz zreszta nie raz udowodnilem.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
sprawdź, kto pierwszy w tym temacie wtrącił się w sprawy Lorgina i tego twojego prawie rl. ujmę to twoimi słowami "To tego jestes hipokryta"
o tutaj, odnieś się do tego

aha i jeszcze jedno - miałeś się wyłączyć z dyskusji, jeśli nie podam konkretnego argumentu. wg twojego posta nie podałem, więc po co mi odpowiadasz? (tak, to jest argument numer dwa)

czemu nazywasz mnie idiotą?

@alvamo
pełnoletni to nie to samo, co dorosły ani dojrzały. nie zapominaj o tym;]

Ostatnio edytowany przez Xevez - 29-03-2010 o 20:48.
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-03-2010, 21:58   #16912
GleeeeeeebA
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 02 2009

Posty: 38
Domyślny

Specjalnie dla Pr0 Playera - Zenki The Knight!
Ponieważ myśli, że jest bogiem ^.-

Te dziwne plamy nie wiem skąd się wzięły ^.-


--------------------------------------------------------------------------
Sialalalal



Ostatnio edytowany przez GleeeeeeebA - 30-03-2010 o 01:06.
GleeeeeeebA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 07:30   #16913
Tervelq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 03 2010

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Alvamo Pokaż post
Arkbla, coz moge dodac? mysle ze powinienes sie skontaktowac z specjalista. ja co najwyzej moge sie za ciebie pomodlic, chodz do osob gorliwie wierzacych nie naleze.
z xevezkiem nie mam wojny, bo z nim nie rozmawiam, to tak jakby do sciany mowic ;]
manier bede was uczyl w miare mozliwosci, przydadza sie wam podstawy dobrego wychowania w zyciu.
peace "polisz napinacze" oczywiscie nie do wszystkich
Cytuj:
manier bede was uczyl w miare mozliwosci, przydadza sie wam podstawy dobrego wychowania w zyciu.
Cytuj:
manier bede was uczyl w miare mozliwosci, przydadza sie wam podstawy dobrego wychowania w zyciu.
Tervelq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 11:17   #16914
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

To tak chlopcze. Ty sie do*******asz do textow i psiozesz os prawach o ktorych nie masz pojecia. Ja komentujac wydarzenia z Loprginem i Hamskim chcialem zdementowac to co bylo napisane jakoby moj koega 4 lata "kiblowal"- z rl wiem, ze to nieprawda. Ale jak wiemy- tu jest tibia tu prawda sie nie liczy, liczy sie napinka. Zas daleki bylem ogolnie od zajmowania stanowiska w tej sprawie, gdyz druga strona byl Panoramix- kolezka ktorego znam niemal najdluzej na pacerze- jak mowie- nie chcialem tylko by moj kolega nieslusznie byl stawiany z lym swietle i dementowalem klamstwa na jego temat. Ale rozumiem, ze ty masz to wdupie bo sam plodzisz tu klamstwa i nie na reke jest gdy ktos je dementuje. Tak jak mowie- prawda nie jest dla ludzi twojego pokroju istotna, a przeciez przez inetenrt powiedziec mozna wszystko.

Nie mialem sie wylaczac z dyskusji jak podasz argument, zbyt przyjemne i latwe jest udowadnianie ci ze jestes idiota. Dlaczego cie nim nazywam? Kazdemus rednio ogarnietemu czytaczowi tej dyskusji z pewnoscia nie msuze tego udowadniac.

A zatem nadal nie masz argumentow, troche nudne to juz nieprawdaz?
Miniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 13:14   #16915
Kostka
Użytkownik Forum
 
Kostka's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2009
Lokacja: Kraków

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxio
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 40
Skille: 80/70
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miniutek Pokaż post
To tak chlopcze. Ty sie do*******asz do textow i psiozesz os prawach o ktorych nie masz pojecia. Ja komentujac wydarzenia z Loprginem i Hamskim chcialem zdementowac to co bylo napisane jakoby moj koega 4 lata "kiblowal"- z rl wiem, ze to nieprawda. Ale jak wiemy- tu jest tibia tu prawda sie nie liczy, liczy sie napinka. Zas daleki bylem ogolnie od zajmowania stanowiska w tej sprawie, gdyz druga strona byl Panoramix- kolezka ktorego znam niemal najdluzej na pacerze- jak mowie- nie chcialem tylko by moj kolega nieslusznie byl stawiany z lym swietle i dementowalem klamstwa na jego temat. Ale rozumiem, ze ty masz to wdupie bo sam plodzisz tu klamstwa i nie na reke jest gdy ktos je dementuje. Tak jak mowie- prawda nie jest dla ludzi twojego pokroju istotna, a przeciez przez inetenrt powiedziec mozna wszystko.

Nie mialem sie wylaczac z dyskusji jak podasz argument, zbyt przyjemne i latwe jest udowadnianie ci ze jestes idiota. Dlaczego cie nim nazywam? Kazdemus rednio ogarnietemu czytaczowi tej dyskusji z pewnoscia nie msuze tego udowadniac.

A zatem nadal nie masz argumentow, troche nudne to juz nieprawdaz?

powiedz, czemu ty jesteś taki tępy?
__________________
ACHROMATIZE <3
MOST WANTED <3
KNIGHT EXPERT <3
Kostka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 13:57   #16916
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

Powyzsza wypowiedz przekonala mnie do jednego- dalsza dyskusja nie ma sensu bo debilom bez szkoly it ak nic nie udowodnisz. Mam te satysfakcje, ze z pewnoscia wiele osob dzieki calej tej dyskusji moglo zobacyzc jaki poziom reprezentuja soba tacy ludzie jak maxxio- bo jak tu inaczje patrzec na to jak na dluga i uargumentowana wypowiedz odpowiada sie jak wyzej? Idiotow rozumu nie naucze, na pewno nie rpzez forum tibia pl, bo przeciez tu jest ich nie moj dom. Ocene calej tej zenady pozostawiam kazdemu z osobna, bo rpzeciez dalsze "spory" nie maja sensu bo jesli mam sie produkowac po to zeby jakis napinacz nie majac nic do powiedzenia napisal, ze jestem tepy bo nie zrozumial polowy wyrazow moim poscie to nie ma to sensu. Oddales tepaku tzw "niedzwiedzia przysluge" (sprawdz w slowniku buraku ) xevezowi, ktory przynajmniej podejmowal proby dyskusji i choc nie mial w nich wiekszych szans bo pewnego progu nigdy nie przeskoczy, to rpzynajmniej byl sens toczyc dalej te wojenke. Ty ostatecznie przekonales mnie, ze dalsze "bicie piany" nie ma sensu i niczemu oprocz rozwalania tematu nie sluzy.
takze nie zegnam- do nastepnego ale tym razem daje sobie spokoj z podanych wyzej powodow.

Ostatnio edytowany przez Miniutek - 30-03-2010 o 13:59.
Miniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 14:27   #16917
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miniutek Pokaż post
To tak chlopcze. Ty sie do*******asz do textow i psiozesz os prawach o ktorych nie masz pojecia. Ja komentujac wydarzenia z Loprginem i Hamskim chcialem zdementowac to co bylo napisane jakoby moj koega 4 lata "kiblowal"- z rl wiem, ze to nieprawda. Ale jak wiemy- tu jest tibia tu prawda sie nie liczy, liczy sie napinka. Zas daleki bylem ogolnie od zajmowania stanowiska w tej sprawie, gdyz druga strona byl Panoramix- kolezka ktorego znam niemal najdluzej na pacerze- jak mowie- nie chcialem tylko by moj kolega nieslusznie byl stawiany z lym swietle i dementowalem klamstwa na jego temat. Ale rozumiem, ze ty masz to wdupie bo sam plodzisz tu klamstwa i nie na reke jest gdy ktos je dementuje. Tak jak mowie- prawda nie jest dla ludzi twojego pokroju istotna, a przeciez przez inetenrt powiedziec mozna wszystko.

Nie mialem sie wylaczac z dyskusji jak podasz argument, zbyt przyjemne i latwe jest udowadnianie ci ze jestes idiota. Dlaczego cie nim nazywam? Kazdemus rednio ogarnietemu czytaczowi tej dyskusji z pewnoscia nie msuze tego udowadniac.

A zatem nadal nie masz argumentow, troche nudne to juz nieprawdaz?
podałem argumenty, a ty mi na nie odpowiedziałeś. teraz ty podaj argumenty na to, że jestem idiotą. chyba, że ich nie masz, to tu nasza dyskusja się kończy. i czemu sądzisz, że prawda nie ma dla mnie znaczenia? nie obchodzi mnie to, czy hamski kiblował, czy nie. użyłem ich 'rozmowy' jako przykładu, a szczerze mówiąc to nawet jej nie czytałem

przeczytałem także posta up i jedno mnie zastanawia. o jaką kuhwa wojnę ci chodzi?;o normalnie piszemy na forum, a ty tu wyskakujesz o toczeniu wojenki. jak bierzesz to tak bardzo na poważnie (jakby od tego twoje być albo nie być zależało), to napisz. może palnę z dwa durne teksty, ty mi napiszesz 'za słaby poziom reprezentujesz' i się trochę dowartościujesz od razu.

Ostatnio edytowany przez Xevez - 30-03-2010 o 14:34.
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 15:26   #16918
bzyk032
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 09 2009

Posty: 66
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Haades
Profesja: Elite Knight
Gildia: Achromatize
Świat: Pacera
Domyślny yo

Ty kostka czy jak ci tam dlaczego sadzisz ze eddy to idiota....?
Popatrz na swoje wypowiedzi mozna po nich wnioskowac ze ty nim jestes...
nie tylko ta ostatnia ale te wczesniejsze tez. Nie wiesz co napisac to nic nie pisz.
Bledy ort pisac priv ;]
bzyk032 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 16:59   #16919
Miniutek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2006
Lokacja: Siedlce

Posty: 319
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rat Slayers
Świat: Pacera
Poziom: 265
Skille: 105/88
Poziom mag.: 28
Domyślny

Podejmowanie dyskusji na argumenty z ww chlopcami nie ma sensu poki do nich nie dorosna, ot i cala historyja. Yo.
Miniutek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-03-2010, 17:31   #16920
CrownTaifun
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2010

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Desant
Świat: Refugia
Poziom: 25+
Domyślny

Co tu dużo mówić poprostu brak słow. Są debile i więksi debile. Oni się zaliczają do tych drugich, a że zaraz będzie milion ripost to mam to w dupie bo wiem że i tak mam racje

CrownTaifun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:30.


Powered by vBulletin 3