Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2012, 16:46   #17761
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2012, 21:12   #17762
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Za to ty bedziesz mial sie czym pochwalic prostaku jebany. Ubogi zasob slownictwa i multum wulgaryzmow, cecha prawdziwego "wyrwidoła".
Szybko dogadasz sie z kolegami po fachu, kopiac rowy melioracyjne
Hahah kurva nie wierze i kto to mowi, przyglupie pol forum sie z ciebie nabija, z tego co soba reprezentujesz a ty smiesz do mnie mowic ze mam ubogi zasob slownictwa i multum wulgaryzmow?

Masz probke swoich mozliwosci (wyklinanie i pojazd na prace i rodzine ) :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Skoro jestem dzieckiem to jak mam pracowac? XD
Kompromitujesz sie bezmozga dziwko, to co ty wysrywasz nawet nie ma sensu
To raczej ty masz jakies problemy, nie znasz mnie nawet - tyle co z torga i z tibia.pl a przyjebales sie jak polak do miesa/;
No ale coz, to twoja jedyna rozrywka patolu bez zebow. Matka od 8 do 24 przy drodze, stary pijany a ty zajmujesz sie rodzenstwem; /
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
kurwa jak ja bym chcial sie z toba spotkac kiedys w rl i wysrac ci sie na ryj, chyba sobie tego nie wyobrazasz
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Co kurwo jebana, na torgu cie juz nie chca to tutaj przyszedles pokazywac nam swoja flustracje? Nie bylbym zdziwiony, gdyby okazalo sie ze jestes gwalcony w domu przez ojca, poniewierany przez zycie a fora dyskusyjne to jedyne miejsca gdzie mozesz sie odezwac bez ryzyka ze zostaniesz wyszydzony.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Przeciez on cie trolluje idioto jebany. Pewnie nie wiesz co to znaczy:/

@edit
Naki, nie chce cie wyzywac, ani sie z toba wyklocac. Nie wiesz jakim idiota jest rushofa, chyba jeszcze nie doszedles do tego. Polecam przeczytac wszystkie jego posty. Rownie dobrze mozesz wcale nie zabierac glosu w tej rozmowie. Wiem ze na forum candii tyraja takich jego pokroju, wiec skad ta chec staniecia w obronie tego bezmozga?




hahah a to jest glowna odpowiedz na twoj post :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ArkblaHartessonPacera Pokaż post
Jak ty smieciu jebany smiesz mowic do mnie takim tonem, kazdy kto ma odrobine oleju w glowie, czytajac te forum i twoje posty ma gruba beke.
Tak dobrze cie uczyli w szkole, nie "po lebkach"? Chyba dlatego zawodowe skonczyles;/
Sram na ciebie i twojego chlopaka dromka. Obaj jestescie idioci do kwadratu, swiadczy o tym choc tak ubogi zasob slow. I nie probuj rozmawiac ze mna na tematy polityczne, bo gowno wiesz. Twoja wiedza zaczyna sie na znajomosci optymalnej temperatury do upieczenia chleba a konczy na otworzeniu i zamknieciu piekarnika.
Nie dziwie sie ze Sacret Kilar wolal krecic sie z nami niz z toba, potrafil obiektywnie ocenic z kim da sie porozmawiac na poziomie a kto nie ma pojecia jak sie wyslowic
Koniec inteligentnej gadki, bo do osoby z bezmozgia nie idzie trafic.





Idz do psychologa pojebie i skoncz grac w tibie.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2012, 21:54   #17763
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Dobra bezmozgowcu, przyznaje tez uzywam wulgaryzmow w kierunku takich elementow twojego pokroju. Ale jak inaczej mozna trafic do takiego durnia? Tylko tak.
Polowa forum nazywasz dromka i rushofa ktorzy nie potrafia poprawnie napisac jednego wyrazu w ktorym wystepuje "ó" albo "rz/ż" i niejednokrotnie to udawadniali + jakiegos ichniego przydupasa co raz na 1-2 strony tu zagladnie?
Poszukaj troche, wypowiadal sie tutaj raz Naki, stanal w obronie tych idiotow. Normalnie mu odpisalem:/ Widzisz, mam nosa na takich jak wy (rushofa dromek i ty), potrafie odroznic smiecia od normalnego czlowieka. Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze przyplatales sie tutaj nie wiadomo skad, nie wiadomo po co i chcesz udawadniac swoje racje. Mowisz ze ja mam jakies kompleksy i chce sie dowartosciowac wyzywajac kogos, otoz oswiece cie i kazdy kto sledzi temat z pewnoscia przyzna mi racje. Golym okiem widac, ze jestes poniewierany przez swoje otoczenie, nikt nie pozwala ci dojsc do slowa wiec znalazles sobie tworcze zajecie. W*******anie sie w nie swoje sprawy na forum o tibi
Z utesknieniem czekam na riposte, kocham udawadniac takim imbecyla ich nizszosc
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2012, 22:06   #17764
fistt
Użytkownik Forum
 
fistt's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 211
Poziom mag.: 89
Domyślny

HAHAHAH
Silsar ty jebana kurwo, z torga cie wypierdolili na zbity pysk i przyplatales sie na tibie.pl zatrowac ludzia zycie ?
Ale ostatnio sie posralem jak przeczytalem, ze torg upadnie bo bana ci wplepili, pewnie niezle sie w domku w*****les, co ?)))
"Jak ja biedny spocony grubas w okularach z pryszczami na mordzie nawiaze teraz kontakt z innymi. O ja nieszczesliwy". Zapewne tak to wygladalo


HIHI BIDNY SILSAREK
Jak pieknie przeswituje przez to twoje w*****enie <3 Ten chaos w wypowiedzi, cos pieknego. Niczym skrzywdzone dziecko ktoremu starszy kolega w piaskownicy zakopał dołek xDDDDDDDDD


XDDDD



Juz wiemy dlaczego byles tak zbulwersowany faktem, ze dostales bana. Co teraz poczniesz przez reszte swojego nedznego internetowego zywotu ?


Ja jebie, tacy "ludzie" jak ty nigdy nie przestana mnie zadziwiac. Zaloze sie ze Arkbla nie spedza 1/4 tego co ty na wyszukanym sposobie powiekszenia e-penisa forumowy napinaczu ()(()):))

Ostatnio edytowany przez fistt - 02-05-2012 o 22:32.
fistt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2012, 23:08   #17765
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Jestem na tym forum dluzej niz wy pojeby.

Z tego co widzialem to ty zaczynasz go wyzywac i myslisz ze ci to ujdzie na sucho, dopoki mi sie nie znudzi bede sobie odpisywal i robil setki kont tak jak ty.

Gowno mnie obchodzi co mysli ktos o mnie z innego forum i co ktos tam pisze, ja jestem heheczki a nie jakis silsar wiec wy*******ac.



@up

Fajnie ze poswieciles czas by znalezc te posty i porobic zdjecia + zrobic sprawozdanie, widze ze zycie innych ludzi cie bardzo ciekawi, zupelnie jak arkble ktory to szuka info o innych i sie z nich nabija, samemu bedac zerem.
Jesli interesuje was zycie kogos innego znaczy to ze sami macie nudne zycie i musicie sie dowartosciowywac.

Arkbla pojebie & przydupasy, widze ze bardzo was boli to co pisze, dobra wiadomosc dla mnie, ja sie dobrze bawie a was bierze *****ca.

Ostatnio edytowany przez heheczki. - 02-05-2012 o 23:13.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2012, 23:26   #17766
Jakotsu
Użytkownik Forum
 
Jakotsu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Sz-n
Wiek: 31

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Skille: 100/91
Jakotsu ma numer GG 7654753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heheczki. Pokaż post
Jestem na tym forum dluzej niz wy pojeby.
nie sadze ;/ t.pl od 2005 torg od 2005

__________________
Cytuj:
20:39 Timi Maxima [194]: sam zobaczysz , jakie ja mam zaufanie i kto tobie a kto mi uwiezy wy i za to mnie ludzie cenia
20:41 Timi Maxima [194]: a ty nie do konca, w tej grze, takich jak ja to baaaaardzo malo, dlatego jestem cenny
20:41 Timi Maxima [194]: jak sie troche znasz na ekonomi to wiesz , ze czym czegos mniej tym drozsze
Cytuj:
17:33 Vijeg [142]: bo jestes gupi
17:33 Lorgin [168]: sad but true
Jakotsu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2012, 23:50   #17767
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Do ciebie nie mowilem tego inteligencie, no ale cos trzeba zawsze powiedziec pisz dalej, pomoz arkbli.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 00:05   #17768
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Idz rob nocke w tibi z arkbla, na pewno wpadnie wam 1 lvl wiecej i bedziecie juz bardzo zajebisci
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 00:25   #17769
fistt
Użytkownik Forum
 
fistt's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 211
Poziom mag.: 89
Domyślny

Oo, widze ze argumenty sie skonczyly i nawet ton zmieniles ;/
Wystarczylo wziasc ci sie za dupe jebany durniu, mysle ze juz nikt nie zakwestionuje tego ze jestes przegrancem, no procz twoich kumpli rushofej i dromka :<


@edit
dobra kurwo glupia, ide spac
jutro ci odpisze na ewentualne sapy pod moim adresem

Ostatnio edytowany przez fistt - 03-05-2012 o 00:29.
fistt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 01:11   #17770
Jakotsu
Użytkownik Forum
 
Jakotsu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Sz-n
Wiek: 31

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Skille: 100/91
Jakotsu ma numer GG 7654753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heheczki. Pokaż post
Do ciebie nie mowilem tego inteligencie, no ale cos trzeba zawsze powiedziec pisz dalej, pomoz arkbli.
zatem nastepnym razem zwyczajnie lepiej uargumentuj wypowiedz, bo w swoim poscie uzyles slowa "wy", co mogloby wskazywac na to, ze twoje wypociny maja szersze grono odbiorcow niz tylko arbkla. nie musze byc strona w konflikcie by moc sie wypowiadac
__________________
Cytuj:
20:39 Timi Maxima [194]: sam zobaczysz , jakie ja mam zaufanie i kto tobie a kto mi uwiezy wy i za to mnie ludzie cenia
20:41 Timi Maxima [194]: a ty nie do konca, w tej grze, takich jak ja to baaaaardzo malo, dlatego jestem cenny
20:41 Timi Maxima [194]: jak sie troche znasz na ekonomi to wiesz , ze czym czegos mniej tym drozsze
Cytuj:
17:33 Vijeg [142]: bo jestes gupi
17:33 Lorgin [168]: sad but true
Jakotsu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 05:18   #17771
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fistt Pokaż post
Oo, widze ze argumenty sie skonczyly i nawet ton zmieniles ;/
Wystarczylo wziasc ci sie za dupe jebany durniu, mysle ze juz nikt nie zakwestionuje tego ze jestes przegrancem, no procz twoich kumpli rushofej i dromka :<


@edit
dobra kurwo glupia, ide spac
jutro ci odpisze na ewentualne sapy pod moim adresem
najpierw zobacz strone wczesniej co napisalem w poscie na samym koncu co otwiera 890 strone ze daje ingora gowniarzowi pudlowi i maxxiowi. Od dluszego czasu juz mnie nieinteresuje co te 3 popaprance pisza na moj temat poniewaz gowno o mnie wiedza a chca oceniac. Co do uzytkownika heheczki nawet niewiem zkad zna Dromka bo mnie na bank niezna zeby wypowiadac sie na moj temat.


PS: Fistt a jak cos sie niepodoba daj ignora niemam zamiaru czytac kolejnych durnych postow ludzi ktorzy oceniaja mnie tylko po tym jak sie wypowiadam na forum.
Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 10:00   #17772
fistt
Użytkownik Forum
 
fistt's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 211
Poziom mag.: 89
Domyślny

No zobacz, mysle ze ty i heheczki tez gowno o nich wiecie, tyle co znacie sie z tego forum. A jedziecie im jakbyscie znali ich zyciorysy, dziwne prawda ?
Heheczki to zwykly forumowy flejmer, jest nikim i probuje ugrac marne punkciki poprzez wyzywanie innych.
Szczerze powiedziawszy, ludzi sie wlasnie ocenia na podstawie tego jak sie wypowiadaja, jakich slow uzywaja i co chca przekazac. Obserwuje od dluzszego czasu tą wasza klotnie i tak sobie mysle ze ty rushofa, dromek i ten heheczki to musicie byc wybitnymi debilami. Chociaz 'debil' to malo powiedziane, az brak slow na okreslenie was. Teraz mozesz sobie dawac ignory itp, ciesze sie ze jestem kolejna osoba ktora utozsamia cie z esencja debilstwa bezmozgi i analfabetyzmu
fistt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 12:52   #17773
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fistt Pokaż post
No zobacz, mysle ze ty i heheczki tez gowno o nich wiecie, tyle co znacie sie z tego forum. A jedziecie im jakbyscie znali ich zyciorysy, dziwne prawda ?
Heheczki to zwykly forumowy flejmer, jest nikim i probuje ugrac marne punkciki poprzez wyzywanie innych.
Szczerze powiedziawszy, ludzi sie wlasnie ocenia na podstawie tego jak sie wypowiadaja, jakich slow uzywaja i co chca przekazac. Obserwuje od dluzszego czasu tą wasza klotnie i tak sobie mysle ze ty rushofa, dromek i ten heheczki to musicie byc wybitnymi debilami. Chociaz 'debil' to malo powiedziane, az brak slow na okreslenie was. Teraz mozesz sobie dawac ignory itp, ciesze sie ze jestem kolejna osoba ktora utozsamia cie z esencja debilstwa bezmozgi i analfabetyzmu
No i co jeszcze smieciu powiesz, arkbla s*****el zaczyna kozaczyc to myslisz ze mu na to pozwole ?

Piszesz o mnie jak bys mnie znal, wklejasz jakies gowna z innego forum i myslisz ze sie ktos tym przejmie, zapewne twoje przydupaski daly cynk zebys pomogl bo sobie nie radza

Jestes warty tyle co arkbla (smiec bez przyszlosci) i aran aka 500 lvl tibia zyciem, zapewne jestes ich ziomaskiem, ktory to pomaga gnebic innych.

Ze tak powiem chyba cie popierdolilo ze jestes w stanie mnie zdenerowac swoimi jebanymi postami lub co gorsza myslisz ze zripostujesz mnie i nie napisze nic, haha predzej to forum upadnie niz ja skoncze tu pisac.

@edit

Patrze sobie teraz twoje posty i widze ze robiles arkbli laske na stojaco juz wczesniej, tak wiec witaj na tym forum pierdolony koleszko arkbli, mam nadzieje ze bedziemy sie dobrze bawic.

Jesli juz wklejasz jakies posty z innego forum, ja rowniez chetnie bym to zrobil jak to arkbla zalil sie ze nie ma zycia (za kazdym razem jak o tym mysle to ubaw niesamowity), lecz tematu nie ma bo smiec arkbla pewnie kazal go usunac.

Ostatnio edytowany przez heheczki. - 03-05-2012 o 12:54.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 13:00   #17774
ArkblaHartessonPacera
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 01 2012

Posty: 62
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 402
Skille: 119/93
Poziom mag.: 31
Domyślny

Powtarzasz sie, te wypociny o noliferstwie sa nudne;/
Mowiles kurwo ze cale forum mi cisnie? Ostatnio to tylko twoje posty tutaj czytuje;/ Apropos tematu o ktorym tak piszczysz, nic nie kazalem usuwac :>
Jest piekny dzien, a silsarek grubasek z pryszczami czatuje czy przypadkiem nikt na forum mu nic nie odpisal i go nie obrazil.
ArkblaHartessonPacera jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 13:02   #17775
Maalyy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2010
Lokacja: Gdańsk

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pan Pana
Profesja: Sorcerer
Świat: Donera
Maalyy ma numer GG 4326464
Domyślny

Super zdjecia .







powodzenia
Maalyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 13:09   #17776
fistt
Użytkownik Forum
 
fistt's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 211
Poziom mag.: 89
Domyślny

Wystarczy wejsc w twoj profil, obadac twoje posty. Łatwo wydedukowac ze nic innego procz wyzywania sie na forach internetowych nie robisz, co swiadczy o tym co pisalem ja i wczesniej Arkbla. JESTES PONIEWIERANY PRZEZ ZYCIE A FORUM TO JEDYNE MIEJSCE W KTORYM MOZESZ ZABRAC GLOS. Nawet sam mnie w tym utwierdzasz piszac, "predzej te forum upadnie niz przestane tu pisac" - sa sama spiewka co na torgu ;//////////////////////
Zostales oficjalnie zmieszany z gownem jebana kurwo.

Ostatnio edytowany przez fistt - 03-05-2012 o 13:10.
fistt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 14:00   #17777
heheczki.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2009

Posty: 149
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fistt Pokaż post
Wystarczy wejsc w twoj profil, obadac twoje posty. Łatwo wydedukowac ze nic innego procz wyzywania sie na forach internetowych nie robisz, co swiadczy o tym co pisalem ja i wczesniej Arkbla. JESTES PONIEWIERANY PRZEZ ZYCIE A FORUM TO JEDYNE MIEJSCE W KTORYM MOZESZ ZABRAC GLOS. Nawet sam mnie w tym utwierdzasz piszac, "predzej te forum upadnie niz przestane tu pisac" - sa sama spiewka co na torgu ;//////////////////////
Zostales oficjalnie zmieszany z gownem jebana kurwo.
Hah i kto to mowi, juz mowilem ze ja sie dobrze bawie odpisujac takim zerom jak wy a wasz szlak trafia jak pisze

Musicie kiedys odejsc od tibjuni i zobaczyc ze cos poza tym istnieje.
heheczki. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2012, 16:00   #17778
Drasteyel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 08 2008

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Poziom: 40
Skille: dobre
Poziom mag.: 34
Domyślny

Przepraszam że się wtrącam w dyskusję ale poszukuję kogoś kto ma scrakowanego elfa/ng i chciałby się podzielić. Czekam na PM.
Drasteyel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-05-2012, 15:26   #17779
Jakotsu
Użytkownik Forum
 
Jakotsu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Sz-n
Wiek: 31

Posty: 242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Skille: 100/91
Jakotsu ma numer GG 7654753
Domyślny

beka z was typki jak mozna sie klocic przez tyle lat o to samo

__________________
Cytuj:
20:39 Timi Maxima [194]: sam zobaczysz , jakie ja mam zaufanie i kto tobie a kto mi uwiezy wy i za to mnie ludzie cenia
20:41 Timi Maxima [194]: a ty nie do konca, w tej grze, takich jak ja to baaaaardzo malo, dlatego jestem cenny
20:41 Timi Maxima [194]: jak sie troche znasz na ekonomi to wiesz , ze czym czegos mniej tym drozsze
Cytuj:
17:33 Vijeg [142]: bo jestes gupi
17:33 Lorgin [168]: sad but true
Jakotsu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2012, 09:51   #17780
Zabic
Użytkownik Forum
 
Zabic's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Hell
Wiek: 34

Posty: 813
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rushofa
Profesja: Royal Paladin
Gildia: flying pigs
Świat: Pacera Rox
Poziom: 240
Skille: 101/79
Poziom mag.: 27
Zabic ma numer GG 5552630
Domyślny

lvl




i

Zabic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:53.


Powered by vBulletin 3