Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto wygra wojne?
IA 28 41.18%
Przeciwnicy IA 40 58.82%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-02-2006, 20:06   #1
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny Wielka wojna!

Dnia 10.02.2006 o godzinie 16:19:14, Spash z gildii Infernal Affairs
wypowiedzial wojne Dark Legion powod byl taki, ze Dark Legion planowal wojne przeciwko IA. Wedlug Dark Legionu IA to power abuserzy i pk (wedlug mnie mialo tez znaczenie to, ze w poprzedniej wojnie, Dark Legion vs. Energy of Live, IA sie wtracilo, przeszkodzilo w bitwie i zabili Szyderce (link do filmu). Wiele gildii przylaczylo sie do Dark Legionu i w tym momencie sytuacja wyglada tak: IA vs. Dark Legion, Cellar Door, Reckless, Blue Elephant, Pantheon, Mc Gregors, Union, (podobno ma tez sie dolaczyc do nich Redeemers).
Liczba fragow:

IA 3-0 Przeciwnicy IA
IA jest rzadzaca gildia na Eterni jest tam wiele h-lvli, ale przewage liczebna maja zwolennicy Dark Legionu, z drugiej strony wiele przeciwnikow IA wycofuje sie z wojny, albo sie boi. IA ma lepsze pvp od ich wrogow i sa bardziej zgrani, lecz na forum.tibia.com malo kto popiera IA...
Jak myslicie kto wygra?

EDIT: Cos mi sie z***alo z linkami ale juz to poprawiam, prosze nie kasowac tematu
__________________

Cya in another life brothers


Ostatnio edytowany przez Bofedojo - 11-02-2006 o 21:02.
Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-02-2006, 12:11   #2
Misiachu
Użytkownik Forum
 
Misiachu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005

Posty: 29
Domyślny Małe sprostowanie :)

IA wcale nie wtrąciło sie w wojne miedzy DL, a Energy of Live ,a szyderce zabili dlatego , ze to on wtracil sie w czasie wojny i zaczal pomagac DL... Zdecydowanie popieram przeciwnikow IA, bo jak jush zauwazyl kolega sa to PA i jezeli ktos im nie podpasuje lub za szybko expi od razu gryzie glebe POWODZENIA THE UNION
Misiachu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 18:28   #3
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiachu
IA wcale nie wtrąciło sie w wojne miedzy DL, a Energy of Live ,a szyderce zabili dlatego , ze to on wtracil sie w czasie wojny i zaczal pomagac DL... Zdecydowanie popieram przeciwnikow IA, bo jak jush zauwazyl kolega sa to PA i jezeli ktos im nie podpasuje lub za szybko expi od razu gryzie glebe POWODZENIA THE UNION
No nie wiem, wedlug mnie to, ze podczas bicia czlonkow EoLu przyszlo IA i zabilo Szyderce, to jest wtracenie sie do wojny, a powodu nie znalem, ale wedlug mnie to Szyderca mogl dolaczyc do DL i prowadzic wojne...

BTW.
Union cos sobie slabo radzi i sie rozpada :S chyba jednak przegraja wojne ;/
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 21:19   #4
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Czekam na filmiki ludzie z Eternii potrafią się bić! To nie pierwsza i nie ostatnia wojna, na szczeście nie jest źle- ludzie mogą żyć w pokoju jak chcą nie każdy jest przymusowo wmieszny w sprawy " na górze".

a co do IA - osobiście kiedyś miałem z nimi problemy ale po wytłumaczeniu się, wszystko się skonczyło spokojnie. Dlamnie oni nie stanowią zagrożenia.

a jeśli chodzi o Szyderce - zabił mnie i kolege ( jego o wiele puźniej ) za nic, poprostu PA, nie oddałem mu uhów= dead

Jeśli ma ktoś wygrać ( nie w każdej wojnie jest wygrany) to wole aby byli nimi IA, jednak nie mają szans ( słaby skład).
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 23:13   #5
Zanucck
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

UAHua HuA hAU hau uA xD!!

HAIL IA!!

Ostatnio edytowany przez Zanucck - 14-02-2006 o 23:15.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-02-2006, 23:24   #6
Bosky
Użytkownik Forum
 
Bosky's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 32
Imię: Azazel
Profesja: Paladin
Świat: ETERNIA
Poziom: 105
Bosky ma numer GG 7403366
Domyślny

O BOGOWIE WYBACZCIE IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIA!!!

UNION porywa sie z motyką na słońce,oczywiście mają dużą przewage liczebną ale w IA sa najlepsi PvP i bardzo zorganizowani.Szybki wypad>trap>kill to ich specjalnosc więc szkoda mi troche UNION.

IA powodzenia !!!
__________________
Czy świat się wiele zmieni,jeśli z Młodych Gniewnych powstaną Starzy Wk****ni ??????
Bosky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 13:31   #7
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
O BOGOWIE WYBACZCIE IM BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIA!!!

UNION porywa sie z motyką na słońce,oczywiście mają dużą przewage liczebną ale w IA sa najlepsi PvP i bardzo zorganizowani.Szybki wypad>trap>kill to ich specjalnosc więc szkoda mi troche UNION.

IA powodzenia !!!
Jednak nawet the best team da wtope... pozatym jeśli wpadną all to wygrają, a wiadomo że "nie każdy może o jednej porze" Wynik wciąż nie jest przesądzony
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 18:56   #8
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny IA 3-1 Przeciwnicy IA

Zaczyna sie robic ciekawiej, Union postanowil nie chowac glowy w piasek i zaczeli walczyc:
Feb 15 2006, 12:17:39 CET Killed at Level 67 by Mighty Iltiades and by Lord Varot

Powrocil Xulodue i zalozyl nowa gildie Sickplicity (ktora chyba tez bierze udzial w wojnie), gildia Union juz nie istnieje, lecz z jej czlonkow powstala gildia Devarity, ciekawe po co te podchody?

Niech wygra lepszy!
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:04   #9
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Prawdopodobnie kilku czlonkow Union nie chcialo brac udzialu we wojnie albo zdali sobie sprawe ze nie wygraja, dlatego chyba ten podzial. No,no przyznam takiej wojny na Eterni nie bylo juz od dawna byle niewinni ludzie nie padli! Ale jakto na wojnie: armia sie bije a cywile cierpia
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:13   #10
Bosky
Użytkownik Forum
 
Bosky's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 32
Imię: Azazel
Profesja: Paladin
Świat: ETERNIA
Poziom: 105
Bosky ma numer GG 7403366
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Stożek
Prawdopodobnie kilku czlonkow Union nie chcialo brac udzialu we wojnie albo zdali sobie sprawe ze nie wygraja, dlatego chyba ten podzial. No,no przyznam takiej wojny na Eterni nie bylo juz od dawna byle niewinni ludzie nie padli! Ale jakto na wojnie: armia sie bije a cywile cierpia
Zgadzam sie,że giną niewinni.Kolega wynajmujący domek od jednego z członków IA niestety zaliczył humana bo ktoś z Mc Gregors myślał że to drugi har gościa z IA. Niepodoba mi się to bo też bo tez mieszkam na sublokatorce u jednego gościa.
__________________
Czy świat się wiele zmieni,jeśli z Młodych Gniewnych powstaną Starzy Wk****ni ??????
Bosky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-02-2006, 19:23   #11
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

Wniosek jest jeden: w ciagu wojny nalezy unikac zadawania sie z czlonkami obu stron!
Mysle ze jesli dojdzie do znacznego zwyciestwa to mozliwe, ze zacznie sie powazny PA ( na wojnie zuzyja runki- a wiec musza je kupic... oczywiscie ze nie, wygrani wymusza je a od kogo? Bujcie sie, moze akurat od was!)
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 11:49   #12
Pezetnoon Hail IA
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Fakt Faktem Zabili nam 1 osobe.. najslabsze ogniwo z naszej gildi .. i sie ciesza.. ale my tez wczoraj kontra atakiem zatakowalismy i zdobylismy fraga



Lussesitta
Feb 15 2006, 20:06:27 CET Killed at Level 104 by Spash


Hail Infernal Affairs !!


Pws Team ×D
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 18:46   #13
Co'ma
Użytkownik forum
 
Co'ma's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006

Posty: 4
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 118
Poziom mag.: 71
Domyślny The true!

Powiem to tak :

90% Eterni mialo problem z RoD/Revivial.
Obecni Reedemers'si zalozyli Revenge aby bic sie z RoD/Revivial.
Osobiscie bylem w tej gildi i pomogalem bic sie o ich wolnosc <Revenge I mean>.
Wygralismy, doszedl RoD, mimo to wygralismy i all byli happie...
Redmeers'i power abusowali (McG nas prosilo o pomoc z nimi), zaczelismy war, all sie uspokoilo i byl spokoj. Oddalem 4 raz zycie za czyjes porachunki...
Co prawda IA nie jest swiete, power abusowalismy, zabijalismy, etc 4fun <just>, ale zawsze dawalismy jakis bullshjat reason, ale dawalismy.
Nie zrozumcie mnie zle. Po co to pisze? Bo nie wiecie jak wyglada Eternia.

Pomoglismy Redmeers'a z RoD/Revivial
Pomoglismy McG uspokoic Redeemer's
Pomagalismy wiele razy osoba, ktore nas o to prosily. Potem jak sprzedalem Xoma i dostalem delete to dalem sobie spokoj z gadaniem o powodach, etc
i chcielismy zrobic blood ride, cos takiego, ze killujemy all co nam za skore zalazli. Jaki jest tego rezultat? 151 osob chce nam skopac d***. xD! A wiecie co jest najlepsze? Ze IA sie z tego cieszy, i cieszy sie, ze maja war, w ktorej wkoncu sie natrudza a nie tylko free fragi jak z RoD/Revivial xD!

Tak wiec, wkoncu jestem z ludzmi co widza Tibie jako 4fun, a nie "omfg padlem, retired". Jestem z nimi 2 lata, i mam zamiar pozostac jeszcze 2 lata.
Co prawda nie jestem z nimi w gildi, ale.. nvm, lepiej mniej wiedziec

Pozdro dla Antici
Pozdro dla Danoobi
Pozdro dla Novej
Pozdro dla Eternia

Ludzi z ktorymi spedzilem 4+ lata

/Co'ma ~


P.S Hail Infernal Affairs, and PWS Team xD!
Co'ma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 19:12   #14
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Co'ma
Co prawda IA nie jest swiete, power abusowalismy, zabijalismy, etc 4fun <just>, ale zawsze dawalismy jakis bullshjat reason, ale dawalismy.
Nie zrozumcie mnie zle. Po co to pisze? Bo nie wiecie jak wyglada Eternia.
Ehh... i co z tego, ze dawaliscie "bullshit reason", walenie txtow, ze ktos lamie regulamin Tibii, a pozniej na filmie robicie teleporty, albo ktos kupuje PACCa od was... ^.- n/c. Przynajmniej ja wiem jak wyglada Eternia... pamietam czasy Teraniona itp. wiekszosc IA wtedy miala z nim wojne i mowili, ze to PA, a teraz co robicie? ^.-
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Co'ma
151 osob chce nam skopac d***. xD!
Hah... z czego 90% boi sie podjac walki i nawet jesli jest tylko 1 osoba z IA on-line to siedza w pz... W sumie to ktos niegrajacy na Eterni stwierdzilby, ze nie macie szans, bo jest was duzo mniej... ale waszymi wielkimi plusami jest to, ze jestescie zgrani, a wasi wrogowie nie maja chyba zadnego pomyslu na zabicie kogokolwiek z IA...

BTW. Zadna ze stron nie jest swieta... ale IA zabilo bardzo duzo ludzi, wiec wszyscy sie zbuntowali .

Jakbyscie mieli jakies filmy z wojny to dajcie pls
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 19:19   #15
Co'ma
Użytkownik forum
 
Co'ma's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006

Posty: 4
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 118
Poziom mag.: 71
Domyślny

Pewnie, ze zabijamy, o to chodzi w tej grze, tez gralem jak gral Teranion etc, ale gralem troszke nz Eterni, Zdzichem, wtedy... a jednoczesnie swoim charem na novej

all filmy masz na IA forum, jest bezpieczne, jak nie ufasz, poprostu nie zagladaj, ale jak bede mial sec upload'uje here, np.

/Co'ma ~

P.S, nie zabijalismy ziomkow, ktorym wczesniej pomagalismy, a ktorzy sa teraz przeciw nam uj wi z jakiego powodu, jak z powodu PA, to zauwaz, ze robia to samo, chyba, ze byli retired.. xD!
Co'ma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-02-2006, 19:22   #16
Cedziak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ta sytuacja jest bardzo zabawna. Gram na Eterni od 3 lat i sporo wiem o Rod/Rev itp. Dziwie sie wielu graczom ze maja taka slabą pamiec. Nie wiem dlaczego kazdy jest przeciwko IA a cieszy sie z powrotu Xula i kilku jego ziomkow. Chce wam przypomniec ze to najwieksi pa w historii tego serva. Myslicie ze jak wygraja wojne to wszystko bedzie ok i kazdy bedzie mogl sobie spokojnie grac???? Bardzo sie w tym momencie mylicie. Tak jak wspomnial Coma wyzej, IA zabijajac kogos zawsze ma powod. Raz slabszy raz lepszy ale go ma. Revi natomiast nigdy nie wnikalo w jakies tam dowody czy scriny. Nie podobales sie im to padales, niewazne czy mieli racje czy nie. Mam wielka nadzieje ze nie dojda do wladzy na Eterni jak to mialo miejsce 2 lata temu. Dla dobra wszystkich....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 10:54   #17
Mighty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2005
Lokacja: Toruń
Wiek: 35

Posty: 64
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 118
Skille: 98/xx
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mighty Mighty ma numer GG -
Domyślny

Duzo tutaj co napisal Xoma jest prawda , ale tez nie wszytko sie zgadza... nie bede tego komentowac bo za duzo pisania
Mighty jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 14:06   #18
Misiachu
Użytkownik Forum
 
Misiachu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005

Posty: 29
Domyślny

omg... ktos tu napisal ze ia ma dobre pvp... <oczywiscie nie do wszystkich to sie tyczy> ... taki spash siedzi przy klawiaturze i wciska hotkeya z ue.... a dlaczego ? bo w ogole nie ma pvp... a lussesitta padl bo go 7 napadlo a po za tym laga wyrwal... wiem bo bylem przy tym aha ci co nie graja na eterni niech sie nie wypowiadaja bo nie wiedza jak jest ... IA to PA np. wiecie za co wytoczylo wojne Dl ? za blachy powod : planowali wojne przeciw nim a skad mieli pewnosc ? :> moze szpiega maja
Misiachu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 18:49   #19
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misiachu
omg... ktos tu napisal ze ia ma dobre pvp... <oczywiscie nie do wszystkich to sie tyczy> ... taki spash siedzi przy klawiaturze i wciska hotkeya z ue.... a dlaczego ? bo w ogole nie ma pvp... a lussesitta padl bo go 7 napadlo a po za tym laga wyrwal... wiem bo bylem przy tym aha ci co nie graja na eterni niech sie nie wypowiadaja bo nie wiedza jak jest ... IA to PA np. wiecie za co wytoczylo wojne Dl ? za blachy powod : planowali wojne przeciw nim a skad mieli pewnosc ? :> moze szpiega maja
lol a z czego ma bic spash? z sd? jesli z UE ma duzo wieksze obrazenia? Wiem, ze jakby zabijal ludzi z LMM to by pokazal, ze ma dobre pvp, ale bez przesady Ehh.. to jest wojna nikt nie bedzie szedl solo zabic kogos, bo to jest nie oplacalne... Poczekamy moze wreszcie Devarity i Sickplity pokarze, ze ma dobre pvp, bo siedzenie w pz tego nie pokazuje...
<rotfl> a moze DL nie planowalo wojny?... ^.-

@Mighty
Przedstaw swoja wersje pls .

@IA
Mowicie, ze zawsze dawaliscie jakis powod, to jaki byl powod do zabicia Magcharadzdzy? Bo wedlug mnie to byl zwykly PKing... -.-
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-02-2006, 19:13   #20
Misiachu
Użytkownik Forum
 
Misiachu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005

Posty: 29
Domyślny

@up: Nie mowie ze nie ma walic z ue ale pomysl jak biegnie taka Lussesitta i siedmiu kolegow w okolo to chyba lepiej walnac z sd niz z ue a pozatym pytasz jaki byl powod zabicia magcharadzdzy... powod jest bardzo prosty... szybko expil i robil m lvl bo jak juz kilkakrotnie powtarzalem IA to PA

A takie legendy pvp jak Lord Pally Smurf <ktory sam potrafil rozbic cala armie> albo Xulodue jeszcze pokaza tym power abuserom co to znaczy miec pvp


HAIL PRZECIWNICY IA !!!
Misiachu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:44.


Powered by vBulletin 3