Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Pokaż wyniki sondy: Kto wygra wojne?
IA 28 41.18%
Przeciwnicy IA 40 58.82%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-02-2006, 12:44   #21
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

@up
Huhauhauhauahuahauhau <rotfl> od ilu lat grasz na Eterni? ^.- Pamietasz czasy wojny Revival vs. Pink Guys With The Green Hair? Revival Power Abuserowal jak chcial do momentu, az Pinki ich nie pozabijali... Xulodue itp. ciagle siedzieli w swoim GH bo sie bali wyjsc, a teraz zauwazyli, ze znowu moga przejac server, wiec powrocili na Eternie.
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-02-2006, 13:36   #22
Stożek
Użytkownik Forum
 
Stożek's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2005
Lokacja: 50 cm od ekranu

Posty: 759
Stan: Niegrający
Imię: Forestman
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 13/21
Poziom mag.: 29
Stożek ma numer GG 9888628
Domyślny

No, no - robi się coraz ciekawiej! Jednak nie można kierować się wydarzeniami sprzed 2-3 lat! Przez taki czas bez poważnych traningów nawet najlepsi moga duuużo zapomnieć, ich pvp może ulec diametralnej zmianie. Pozatym woja może spowodować, że władze przejmie jeszcze ktoś inny, na Eterni jest naprawdę sporo silnych, młodych guildii!
__________________
Po co mamy znecac sie okrutnie nad modkami? Sami sie wykoncza...
Stożek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-02-2006, 22:15   #23
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny IA 7-5 Sickplicity i Devarity

Dzisiaj odbyla sie bitwa oto film z niej:
http://www.hosted-forum.com/index.ph...e=post&id=2887 (film pochodzi z forum IA)
Sickplicity i Devarity mieli przewage liczebna, ale Infernal Affairs sie dobrze trzymalo (bylem pod wrazeniem ich pvp <jak prawie zabili El Knausera i Xulodue>) wedlug mnie byla to swietna bitwa szkoda, ze film nie pokazuje poczatku bitwy :S
Fragi w bitwie:
Fragi Sickplicity i Devarity
Deekar (byly Succe)
Feb 18 2006, 14:29:43 CETKilled at Level 123 by Xulodueand by Zejiki
Mafi
Feb 18 2006, 14:28:40 CETKilled at Level 106 by Xulodue
Zanucck
Feb 18 2006, 14:32:10 CETKilled at Level 122 by Smackaand by Grzeczny Tibijczyk
Snurex
Feb 18 2006, 14:31:12 CETKilled at Level 106 by Xiceserand by Devirus

Fragi Infernal Affairs
Luna Nova
Feb 18 2006, 14:29:18 CETKilled at Level 77 by Spashand by Effancy
Tombey
Feb 18 2006, 14:26:18 CETKilled at Level 72 by Spash
Kip Dragontooth
Feb 18 2006, 14:37:31 CETKilled at Level 42 by Brendan MacLathlanand by Pezetnoon

Jakbym nie napisal jakis fragow to prosze mnie poprawic

IA bylo bardzo zgrane, lecz Sickplicity i Devarity mieli przewage liczebna dlatego wygrali ta bitwe (chociaz nie duza iloscia fragow)

BTW. Przez te problemy z tibia.com posta normalnie nie mozna napisac, bo nie moge sprawdzic kto kogo zabil :S.
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 11:17   #24
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Mowicie, ze zawsze dawaliscie jakis powod, to jaki byl powod do zabicia Magcharadzdzy? Bo wedlug mnie to byl zwykly PKing... -.-
Moze po prostu ktos im zaplacil? :] Bo troche dziwnie ta cala 'akcja' wygladala...

Dzieki za link do filmiku.

@down:

Alez ja wiem, ale, skoro pomogliscie mu ze szczerego serca... ok
A reason chyba nie byl gorszy od tych, ktorymi kierowaliscie sie zabijajac innych? Sam to przyznales, we wczesniejszych postach.
Ale przeciez co taki pionek jak ja moze wiedziec?

Ostatnio edytowany przez Gromnjir - 19-02-2006 o 13:24.
Gromnjir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 12:54   #25
Co'ma
Użytkownik forum
 
Co'ma's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006

Posty: 4
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 118
Poziom mag.: 71
Domyślny amajgat

Mighty przypomnij sobie jak McG lizalo nam dupe jak chcialo zebysmy pomogli z wojnie z wami, pamietasz? a teraz robia na odwrot chodz spammowali forum, ze beda loyal za to dla nas do koncza i ze pomoga z rodem i revivialem, a teraz sami z nimi smigaja.

Ktos tam pytal o Macharadzezezreze~. Nie bede Ci sie tlumaczyl, i pewnie zaden member IA nie ma zamiaru, ale powiem Ci, ze Macharadza zabil Konana, za to ze ten wysylal mu listy, a to nie jest chyba reason na zabicie.. listy. Jak nie wiesz to sie simply STFU.


Btw, ja czekam az IA przegra wroci RoD i naje*** Pinks a potem Redeemers, bo jak dobrze pamietam Don jest nie za bardzo lubiany, tak jak Tavion.. i wtedy bedzie proszenie IA wroc, a ja bede mial poleweczke
Co'ma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 12:58   #26
Co'ma
Użytkownik forum
 
Co'ma's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006

Posty: 4
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 118
Poziom mag.: 71
Domyślny

12:47 Cedziak: wczoraj
12:47 Cedziak: 1 dzien wladzy rodu
12:47 Cedziak: i juz Demoncrawler PA
12:47 Arwillia: na?
12:48 Cedziak: wiesz rod biega jakimis przypalowymi charami i sd combo a on ich broni
12:48 Cedziak: japytam go you protect pk
12:48 Cedziak: a on
12:48 Cedziak: ye

Enjoy new power ~
Co'ma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 19:53   #27
Misiachu
Użytkownik Forum
 
Misiachu's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2005

Posty: 29
Domyślny Przeciwnicy IA vs. IA = 5:3

Ludzie nie liczmy 40-30 lvli za war fragi... taki 40 lvl sklada sie na sd a wiec moim zdaniem nie ma sensu liczyc ich do wojny, a raczej za mieso armatnie

@a propo filmiku
Filmik swietnie ukazuje (braku) "pvp" spasha widzieliscie co on tam odwalal .. ? lezalem na ziemi ze smiechu... xulodue dopiero pokazywal pvp... widzieliscie jak trafial sd w najszybszego gracza na eterni ?? :O <bo takim wlasnie jest spash
Misiachu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2006, 22:33   #28
Lucy
Użytkownik forum
 
Lucy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 8
Problem >...<

no fakt troche znoobilem z tym deadem [od spash(ale wstyd )]
nom ale niemartwie sie wojna mnie nudzila juz mnei nie nudzi
a co do fragowania to liczcie 5:2 , to bylo przed ogranizacja (zreszta ci goscie nawet niewiedzieli o wojnie pewnie )
a dwa to ze jakas low lvl guildia wypowiedziala nam wojnie razem z ia XD
jakbysmy ich zabijali ... ;p
mozecie nazwac mnie noobem ale jeszcze sie odgryze za ten dead( albo mi sie tylko tak wydaje )
Wasz lussesitta ^.-
PS to pierwsza prawdziwa wojna wiec dopiero sie ucze ;p
PS2 misiachu mowiles ze niemasz acc na tym "noobowskim" forum
Lucy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 09:10   #29
Bofedojo
Użytkownik Forum
 
Bofedojo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2003
Lokacja: Gdansk
Wiek: 32

Posty: 466
Stan: Niegrający
Bofedojo ma numer GG 1439666
Domyślny

@Michasiu
Co Ty *******isz? Xulodue prawie padl, ale mial farta, ze uciekl na yellow hp (1 UE od Spasha i by gryzl ziemie), wiec Xulo chyba sie nie popisal, a w dowodzeniu Spasha tez nic nie znalazlem... Nawet nie byl zagrozony deadem... a Xulodue zlamil (bo to on chyba dowodzil w bitwie) bo mogl pojsc od drugiej strony trapa i wyrznac wszystkich...

@Co'ma
Ja jestem spokojny, bo Reedemers i Pinki tak latwo sie nie poddadza, juz raz ich wypedzili z Eterni, wiec i tym razem im sie uda.

@Sickplicity i Devarity
Nie rozumiem zupelnie was... Jak mozecie walczyc, aby "wybic PA", jesli w waszej ekipie jest ich od za***ania... a w ogole Lusse, Ty byles w EoLu co nie? Nie denerwuje Cie walczyc u boku Szydercy, Twuttiego, i innych z Dark Legionu, z ktorymi mieliscie wojne?
__________________

Cya in another life brothers

Bofedojo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 10:24   #30
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

ekhm kocham wojny na starych swiatach Ia ma dobre pvp zas tych jest 2x wiecej ale mysl,e ze ia przegra


P.S:Film nie dziala (lol) wszystko ladnei pieknie jak jzu zalanczam jest connecting to the game world i tak se moge czekac....
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 10:46   #31
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

@Co'ma
spoxowo pishesh, really -.-
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA
emilok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-02-2006, 23:06   #32
Lucy
Użytkownik forum
 
Lucy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005

Posty: 8
Cool uhh

McG mialo przymierze z dark legion wiec niezabardzo moglem zrobic cos
zreszta nawet nieweim o co byla ta wojna eol vs dl ;p
teraz gram z nimi i niewidze nic zlego wrecz same +++++++++++ ^.-
zreszta poco to rozpamietywac.
A co do pa to jak rzadzil revival to mialem maly lvl;p wiec nieczailem nic
ale z tego co mowicie ehh
ostatnio spash przyszedl na hydry i w***al sie przedemnie i co ja mu moglem zrobic. Przyszedl zmazal list i co jakes dowody? -.- bo kto ss robil ;p
pozatym puki co niemoge zyc z ia a z revivalem moge a po wojnie beda po mojej stronie wiec raczej bedzie mi to powiewac morska bryza
Co do xula niewidzialem tego jak uciekal przed spashem czy cos
ale jezeli spash mogl go zabic na 1 ue a niezrobil tego czy raczej nieudalo mu sie to kto jest znoobil spash kiedy mnie zabijali walnol we mnie tylko bursty 2 sd 2 exevo mort hur z czego jedno zeznol ^.^
[edited]a no i ue ofc
lussi;p

Ostatnio edytowany przez Lucy - 20-02-2006 o 23:07.
Lucy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 00:08   #33
Plusik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bofedojo
@Michasiu
Co Ty *******isz? Xulodue prawie padl, ale mial farta, ze uciekl na yellow hp (1 UE od Spasha i by gryzl ziemie), wiec Xulo chyba sie nie popisal, a w dowodzeniu Spasha tez nic nie znalazlem... Nawet nie byl zagrozony deadem... a Xulodue zlamil (bo to on chyba dowodzil w bitwie) bo mogl pojsc od drugiej strony trapa i wyrznac wszystkich...
Czlowieku prosze Cie nie wypowiadaj sie wiecej na ten temat. Na wojnie sie zazwyczaj uzywa czegos takiego jak Stone Skine Amulet, ktory diametralnie zmniejsza obrazenia od UE, pozatym nie wiem jakim sposobem UE Spasha mialo by dosięgnac Xula... Tak na marginesie jak mial byc zagrozony deadem jesli stal w miejscu w ktore nie dalo sie strzelac runami, poniewaz nie ma mozliwosci strzelania pod zadaszenie. Ponadto nie wiem co masz na mysli mowiac "pojsc od drugiej strony trapa" - przenikac przez sciany ? Czy moze mielismy zrobic podkop ? Moze sobie wogole wojny pomyliles?

Widze ze jestes ogromnym zwolennikiem Spasha i jego cudownego pvp. Otoz powiedziales ze powinien uderzac z UE zamiast SD. Tak, oczywiscie, bijac przy okazji swoich... Pvp Spasha polega na wciskaniu hotkeya UE UE UE.

I jeszcze raz porsze nie wypowiadaj sie na ten temat, bo nie masz pojecia jak wyglada pvp Spasha. Mialem niedawno okazje przekonac sie na wlasnej skorze jak wyglada to jego "PVP". Otoz stalem sobie grzecznie na Edron przed domkiem Szydercy kiedy niespodziewanie wpadł Spash (ja bylem wtedy w Union i mialem 75 lvl Master Sorc). W skrocie wygladalo to tak:

Spash: e wave
Ja: exura vita
Spash: Ue
Mialem ubranego stone skina oczywiscie wiec jego cudowne UE zadalo mi obrazenia okolo 70~
Spash: e wave
Ja: exura vita
Spash: e wave
Ja zrobilem unik, wiec jego e wave chybil
Spash: e wave
Kolejny chybiony e wave
Spash: (widocznie rozsierdzony ze nie moze mnie trafic - tak to jest jego boskie pvp - puszcza kolejne UE)
Ja: nie zrobilem nic poniewaz jego Ue zabralo mi 40~ hp
Spash: e wave
Ja: e vita

I w tym momencie Spash puscil utani gran hur i uciekl.... Nie wiem czy zuzyl na mnie cala mane ? Czy mu sie znudzilo ? Czy moze zdenerwowal sie ze jako 150 sorc nie moze zabic solo 75 sorca, i stwierdzil ze nie bedzie sobie dluzej robil obciachu na Edron ?

Potem Spash zapytany przez Szyderce, jak to mozliwe ze nie mogl przez okolo 2 minuty zabic solo 2 razy mniejszego levla stwierdzil:
"Nie wiedzialem ze ma stone skina".... Aha, tak to wszystko wyjasnia...
Wychodzi na to ze 75 Sorc ze stone skinem to dla niego przeszkoda nie do pokonania. No coz jak sie nie umie strzelac z SD.... ( tak na marginesie, Spash ostatnio zaopatrzyl sie w Bota i zaczal uzywac SD, a raczej bot zaczal uzywac SD bo Spash tylko umie przyciskac guziki).

A co do reszty tematu:

I jedna, i druga gildia to PA, taka jest prawda. Wygra IA - bedzie zle, wygra Sickplicity/Devarity - tez bedzie zle. Aleeee ludzie do ch*** przeciez to jest tylko graa ! Ja dolaczylem do wojny tylko i wylacznie dlatego ze wojna jest czasem ciekawa, pozatym wojny to takze czesc gry i przynosza sporo zabawy. Jesli ktos popada w depresje z powodu smierci w Tibi... to krzyzyk na droge i skierowanie do lekaza. Po raz kolejny powtarzam to tylko gra.
Walcze po stronie Sickplicity/Devarity, a mam znajomych w IA ktorych znam z RL, i zasada jest prosta. Real to Real a tibia to tibia. Zwyczajna rozrywka.. tak jakbysmy poszli na boisko i grali przeciwko sobie, w przeciwnych druzynach, tak ot dla zabawy. Tak samo jest tu. Nie dolaczylem do wojny aby cos udowadniac, czy z powodu jakichs przekonań, dolaczylem tak jak juz wyzej napisalem dla zabawy i urozmaicenia gry w Tibie.

To juz chyba wszystko co mialem do powiedzenia, i na zakonczenie chcialem powiedziec cos do czlonkow IA: mam nadzieje ze ta wojna da nam duzo okazji do dobrej zabawy w uganianiu sie i podchodach na Tibi . Pozdrowania dla wszystkich czlonkow Sickplicity/Devarity oraz IA.

P.S. Do paru panów z IA: do zobaczenia w wakacje ;D, pochlejemy troche wódeczki i taniego wina XD ( wtajemniczeni wiedza o co chodzi ).

Over & Out.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:10   #34
Szyderca
Użytkownik forum
 
Szyderca's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Krk

Posty: 7
Gildia: Devarity
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Co'ma
12:47 Cedziak: wczoraj
12:47 Cedziak: 1 dzien wladzy rodu
12:47 Cedziak: i juz Demoncrawler PA
12:47 Arwillia: na?
12:48 Cedziak: wiesz rod biega jakimis przypalowymi charami i sd combo a on ich broni
12:48 Cedziak: japytam go you protect pk
12:48 Cedziak: a on
12:48 Cedziak: ye

Enjoy new power ~

Witam.. obiecuje wam ze nikt juz nie bedzie robil zadnego PA bo wyleci z gildi i zostanie "na lodzie" , DC tez zostal uspokojnony i zaplacil za smierc Vity~ a te second chary ktore zabijaja... ja niestety nie moge sprawdzac ludziom acc i mowic zeby tego nie robili.. co do Xula zolte hp mial a co ma powiedziec Devirus?

tu macie filmik z mojego punktu widzenia

http://rapidshare.de/files/13544883/SZYwas.rec.html

Ostatnio edytowany przez Szyderca - 21-02-2006 o 12:14.
Szyderca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:32   #35
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Strzałka

W tym co piszecie tu na forum jest z deka niescislosci.

1. Naprawde nie zauwazylem zeby cale Dev/Sick siedzialo w pz gdy "nawet 1 ia jest online". Wrecz przeciwnie....wiekszosc duzo poluje/trenuje/robi questy. Przykladowo LPS/Mekila/Mystic Flip zrobili annihilatora 2 dni temu. Jezeli mialbym szczerze wskazac strone ktora siedzi w pz to bylaby to IA. <no offence...just buisness>

2. Co do PA ze strony RoDu. Mozecie mi wierzyc lub nie: Dev/Sick nie popiera tego i nigdy nie bedzie. Sa to dzialania jednostki a nie calej gildii. I wbrew temu co sie mowi, Xulo/LPS ostrzegli nas ze jezeli ktos bedzie z Dev/Sick robil problemy to moze od razu sam sobie kicka zrobic. Jezeli chodzi o Demoncrawlera - fakt, nie podoba mi sie co robi.....Dev/Sick nie bedzie go w tym wspierac. Nie walczymy z IA po to zeby jednego PA zmienic na innego....sry.

3. Fragi - to nie jest Quake. Fragi na wojnach maja tylko wymiar psychologiczny. Co z tego ze IA zabije nam 10 osob na lvlkach 40~? Jak myslicie kogo bardziej zaboli - kogos na 100+ czy kogos na 40 ~? W tym momencie chcialbym pozdrowic cale IA i pogratulowac tracenia unj. Nie ma nic lepszego niz dead z rs? right? Zuza/Spash = prawie ban? najs

4. @ Coma: Rozmawialismy kiedys gdy Pinki mnie huncily za to ze Estauron'a zaatakowalem. Juz wtedy mi mowiles ze was to rybka co ludzie o was mysla i ze bedziecie robic co wam sie podoba. Odeszliscie z Pink.....zrobiliscie IA i rzeczywiscie robiliscie co wam sie podoba i jakos nikt nie mial odwagi sie wam sprzeciwic. Jednak po pewnym czasie grupa nubow (jak pewnie o nas mowicie) z DL postanowila cos z tym zrobic. Nie dla wladzy, nie dla kasy....dla swietego spokoju. Zebysmy nie logowali sie i nie czekali tylko az na gc ktos powie ze IA go zaje**la za b/s reason. Jezeli myslisz ze ktokolwiek pozwoli na to aby RoD robil tak samo to sie grubo mylisz.....

5. Odnosnie bitwy na PoHu.
Mozecie mi powiedziec w jaki sposob Spash, ktory siedzial z wami w "klatce", nagle zniknal i przyszedl z ekipa z venore? XD

6. @Bofedojojojojojo
n/c
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:40   #36
Sanoxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Oto moje 2 grosze:

po 1. Ktoś gdzieś pisał, że Rede~ wywali Rod/Rev o ile zaczna abusować znowu? Życze im powodzenia bez naszej pomocy.
po 2. Nie ma sensu dyskutowac o fragach czy pvp, zawsze liczy się głównie szczęscie - nie da się zawsze wszystkiego przewidzeć gdy po ekranie biega 100+ osob.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:44   #37
Szyderca
Użytkownik forum
 
Szyderca's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Krk

Posty: 7
Gildia: Devarity
Świat: Eternia
Domyślny

po 2. Nie ma sensu dyskutowac o fragach czy pvp, zawsze liczy się głównie szczęscie - nie da się zawsze wszystkiego przewidzeć gdy po ekranie biega 100+ osob.[/quote]

Dokladnie , mowia ci na vent~ bij tego czy tego a ty sobie go szukaj jak jest w c*** osob na ekranie poprostu w tej bitwie my mielismy wiecej szczescia. Jutro moze byc inaczej ;]
Szyderca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:50   #38
Hoz
Użytkownik Forum
 
Hoz's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 38

Posty: 23
Imię: Hozugi
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dark Legion
Świat: Eternia
Poziom: 101
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 21
Domyślny

Sanoxx.....Rev/RoD w bierzacym skladzie jest tylko namiastka tego czym byl. Nadal 90% jest retire. Bez pomocy DL/MCG/RED/PANTH/Inni/ nic by nie zrobili i nadal bylo by po staremu. Nie rozumiem dlaczego tego nie widzisz? Zalozeniem jest fakt aby wladza na eterni nie byla w rekach jednej gildii jak bylo dotychczasz. Powiecie "dream on".....kto wie...moze tym razem sie uda.
Hoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 12:54   #39
Lord Wlodek
Użytkownik Forum
 
Lord Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Knurów

Posty: 541
Profesja: Master Sorcerer
Lord Wlodek ma numer GG ni ma
Domyślny

Plusik zawze wiezylem w twoje pvp moglem mu kilkka sd pusic a nie tylko uciekac



enyoj
Old Bamberr
Lord Wlodek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 14:10   #40
Plusik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Wlodek
Plusik zawze wiezylem w twoje pvp moglem mu kilkka sd pusic a nie tylko uciekac



enyoj
Old Bamberr
Nie dokonca rozumiem Twoja wypowiedz. Masz na mysli ze moglem go zaatakowac z SD, a nie tylko unikac jego ciosow? Gdyby to bylo teraz to zapewne bym tak zrobil, ale sytuacja ta miala miejsce gdy bylismy w Union, ktore bylo totalnie nie zogranizowane i wojna w ich wykonaniu wygladala zalosnie. Nikt z Union nie wychodzil z pz, wiec nie sadze zeby wtedy mi ktos pomogl w zabiciu Spasha. Teraz organizacja wyglada troche inaczej...
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:21.


Powered by vBulletin 3