Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.
Pokaż wyniki sondy: Kto wygra wojne?
IA 28 41.18%
Przeciwnicy IA 40 58.82%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-04-2006, 19:41   #61
TomekPL
Użytkownik forum
 
TomekPL's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2006

Posty: 5
Domyślny

eternia moim zdaniem wygra IA
TomekPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-04-2006, 23:50   #62
gibx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky


btw wogule jak ty to napisałes ile ty masz lat 13 xD?
Hmmmmm ... czlowieku, dlaczego oceniasz kogos po jednej krotkiej wypowiedzi? W tym przypadku to ty wykazales swoja niedojrzalosc i ograniczenie umyslowe. Mialem swoje powody aby ta wypowidz wygladala tak a nie inaczej i nie swiadczy to o moim wieku a raczej o wielkim zadowoleniu z faktu smierci szefa IA. Dlaczego uwazasz ze mlody gracz jest od razu graczem gorszym?? Majac te swoje 29 lat ( o ile nie naklamales w tym przypadku) nie stawia cie to wyzej od innych. Zastanow sie na drugi raz nad swoimi wypowiedziami bo dzieki takim jak ty Eternia i cala Tibia schodzi na psy. I jeszcze ten nick... masz jakis kompleks ze tak sie nazwales??

Ostatnio edytowany przez gibx - 10-04-2006 o 23:52.
gibx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 01:19   #63
Bosky
Użytkownik Forum
 
Bosky's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 32
Imię: Azazel
Profesja: Paladin
Świat: ETERNIA
Poziom: 105
Bosky ma numer GG 7403366
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gibx
Hmmmmm ... czlowieku, dlaczego oceniasz kogos po jednej krotkiej wypowiedzi? W tym przypadku to ty wykazales swoja niedojrzalosc i ograniczenie umyslowe. Mialem swoje powody aby ta wypowidz wygladala tak a nie inaczej i nie swiadczy to o moim wieku a raczej o wielkim zadowoleniu z faktu smierci szefa IA. Dlaczego uwazasz ze mlody gracz jest od razu graczem gorszym?? Majac te swoje 29 lat ( o ile nie naklamales w tym przypadku) nie stawia cie to wyzej od innych. Zastanow sie na drugi raz nad swoimi wypowiedziami bo dzieki takim jak ty Eternia i cala Tibia schodzi na psy. I jeszcze ten nick... masz jakis kompleks ze tak sie nazwales??
Dlatego tak Cie oceniłem bo to są poważne sprawy a nie jakieś popierdułki i jak chcesz się wypowiedzieć to mów składnie,Po 2 nie podałeś swoich powodów a to swiadczy o niedojrzałości,A czemu ja nie wpadłem w samo uwielbienie gdy padł XSULOPo 3 niegdy nie powiedziałem ,że młody gracz jest gorszy,Po 4 skłamałem co do mojego wieku (16 czerwca kończe 30 lat) {taka mała ironia},Po piąte wcale mnie nie znasz na ETERNI więc nie wiem dlaczego sądzisz że TIBIA przeze mnie schodzi na psy hmm??? A PO QRW>>> 5 TEN MÓJ NICK MIALEM NA SWOJEJ PIERWSZEJ POSTACI JAKIEŚ 3 LATA TEMU I KOLESIE Z REAL MNIE TAK OCHSZCZILI WIĘC PAJACU NIE DOPIER.>>#$#%@DALAJ SIE DO JAKIEGOŚ GÓWNA JAK NIE MASZ DO CZEGO, A Po ostatnie I TAK IA WYGRAŁO TA WOJNE (JAK KTO WOLI DOSZŁO DO PAKTU WIELKICH GILDI ABY ZAWSZE BYŁ POKUJ I ONI MAJĄ WSZYCY WIELCY TEGO ŚWIATA TRZYMAĆ POŻĄDEK). ale moim zdaniem to poprostu wszyscy spękali DUPSKA PRZED WIELKĄ POTĘGĄ IA i sie poddali (i aby wyjść z twarzą zrobili pieprzony pakt nawet wasz ukochany XSULO ) .IA BEST OF THE BEST FOREWER !!!!!!!!!!!
MY FUCKER REAL FRENDS---POZDRO HAIL(WIECIE KTO) !!!!!
__________________
Czy świat się wiele zmieni,jeśli z Młodych Gniewnych powstaną Starzy Wk****ni ??????
Bosky jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 04:01   #64
Ozun
Użytkownik forum
 
Ozun's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 36

Posty: 21
Stan: Aktywny gracz
Imię: Ozun
Profesja: Elite Knight
Gildia: Stalkers
Świat: non-pvp
Poziom: 8X
Skille: 86/88
Poziom mag.: 7
Cool Panowie wszystkoladnie Pieknie ale....

.... wzucajcie jakies filmy jestem bardzo ciekaw jak to wygladalo , Ja osobiscie brale udzial w 3-4 wojnach na aurea wiec jak moge prosic to wzuc tu ktos cosik

Mojim zdaniem wygraja przeciwnicy
Ozun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 12:29   #65
gibx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
Dlatego tak Cie oceniłem bo to są poważne sprawy a nie jakieś popierdułki i jak chcesz się wypowiedzieć to mów składnie,Po 2 nie podałeś swoich powodów a to swiadczy o niedojrzałości,A czemu ja nie wpadłem w samo uwielbienie gdy padł XSULOPo 3 niegdy nie powiedziałem ,że młody gracz jest gorszy,Po 4 skłamałem co do mojego wieku (16 czerwca kończe 30 lat) {taka mała ironia},Po piąte wcale mnie nie znasz na ETERNI więc nie wiem dlaczego sądzisz że TIBIA przeze mnie schodzi na psy hmm??? A PO QRW>>> 5 TEN MÓJ NICK MIALEM NA SWOJEJ PIERWSZEJ POSTACI JAKIEŚ 3 LATA TEMU I KOLESIE Z REAL MNIE TAK OCHSZCZILI WIĘC PAJACU NIE DOPIER.>>#$#%@DALAJ SIE DO JAKIEGOŚ GÓWNA JAK NIE MASZ DO CZEGO, A Po ostatnie I TAK IA WYGRAŁO TA WOJNE (JAK KTO WOLI DOSZŁO DO PAKTU WIELKICH GILDI ABY ZAWSZE BYŁ POKUJ I ONI MAJĄ WSZYCY WIELCY TEGO ŚWIATA TRZYMAĆ POŻĄDEK). ale moim zdaniem to poprostu wszyscy spękali DUPSKA PRZED WIELKĄ POTĘGĄ IA i sie poddali (i aby wyjść z twarzą zrobili pieprzony pakt nawet wasz ukochany XSULO ) .IA BEST OF THE BEST FOREWER !!!!!!!!!!!
MY FUCKER REAL FRENDS---POZDRO HAIL(WIECIE KTO) !!!!!
Jakiś mocno szorstki jesteś człowieku... bywaj
gibx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 13:00   #66
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
Dlatego tak Cie oceniłem bo to są poważne sprawy a nie jakieś popierdułki i jak chcesz się wypowiedzieć to mów składnie,Po 2 nie podałeś swoich powodów a to swiadczy o niedojrzałości,A czemu ja nie wpadłem w samo uwielbienie gdy padł XSULOPo 3 niegdy nie powiedziałem ,że młody gracz jest gorszy,Po 4 skłamałem co do mojego wieku (16 czerwca kończe 30 lat) {taka mała ironia},Po piąte wcale mnie nie znasz na ETERNI więc nie wiem dlaczego sądzisz że TIBIA przeze mnie schodzi na psy hmm??? A PO QRW>>> 5 TEN MÓJ NICK MIALEM NA SWOJEJ PIERWSZEJ POSTACI JAKIEŚ 3 LATA TEMU I KOLESIE Z REAL MNIE TAK OCHSZCZILI WIĘC PAJACU NIE DOPIER.>>#$#%@DALAJ SIE DO JAKIEGOŚ GÓWNA JAK NIE MASZ DO CZEGO, A Po ostatnie I TAK IA WYGRAŁO TA WOJNE (JAK KTO WOLI DOSZŁO DO PAKTU WIELKICH GILDI ABY ZAWSZE BYŁ POKUJ I ONI MAJĄ WSZYCY WIELCY TEGO ŚWIATA TRZYMAĆ POŻĄDEK). ale moim zdaniem to poprostu wszyscy spękali DUPSKA PRZED WIELKĄ POTĘGĄ IA i sie poddali (i aby wyjść z twarzą zrobili pieprzony pakt nawet wasz ukochany XSULO ) .IA BEST OF THE BEST FOREWER !!!!!!!!!!!
MY FUCKER REAL FRENDS---POZDRO HAIL(WIECIE KTO) !!!!!

Tak przegladalem ten temat i czytajac twojego posta po prostu zrobilem rotfla przez caly pokuj razem z sufitem. Jesli masz 29 lat to ja dostalem Vituti Militari... 2+9=11 wiec byc moze to twoj prawdziwy wiek. Sorka koleś, ale pod paroma wzgledami masz ~15lat, albo jestes MOCNO opóźniony w rozwoju. Jak niewiesz gdzie pokazales swoja niedojrzalosc to przeczytaj swojego posta tak dlugo az zobaczysz na czym wpadles. Współczuje Ci z calego serca...
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2006, 21:05   #67
gibx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
A czemu ja nie wpadłem w samo uwielbienie gdy padł XSULO
Mógłybyś w nie wpaść jedynie gdybyś sam go uśmiercił, a z pewnością tego nie zrobiłeś

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
Po 4 skłamałem co do mojego wieku (16 czerwca kończe 30 lat) {taka mała ironia}
Nie widze żadnej ironii...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
,Po piąte ..... A PO QRW>>> 5 TEN MÓJ NICK...
Widze że kolega nie umie liczyć

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
A TEN MÓJ NICK MIALEM NA SWOJEJ PIERWSZEJ POSTACI JAKIEŚ 3 LATA TEMU I KOLESIE Z REAL MNIE TAK OCHSZCZILI WIĘC PAJACU NIE DOPIER.>>#$#%@DALAJ SIE DO JAKIEGOŚ GÓWNA JAK NIE MASZ DO CZEGO
Oj mam do czego sie do..czepiać, a u Twojego kolegi widze juz pewną doze ironii

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosky
MY FUCKER REAL FRENDS
Po jakiemu to?? noobish??

Ostatnio edytowany przez gibx - 12-04-2006 o 21:51.
gibx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2006, 20:11   #68
gibx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 8
Domyślny

tydzien panie mily czkalem na riposte... i nic
gibx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin 3