Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-01-2009, 21:07   #41
Mateuszek12345
Użytkownik Forum
 
Mateuszek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szkapamujwruk Pokaż post
obeznanie mapki? gonia cie,mapclick na byle jaka otwarta przestrzen,haste i cwaniaczysz na forum ze masz skila.zgranie w mwallach? elfbot albo hexy w blackd,zrobienie trapa? po chuj? jak narazie widzialem cama z combo gdzie zdaje sie 213 ms z full many polecial do temple,po chuj trap skoro wystarczy komenda combolidera na channelu? hunta na pvp? od kogo? od bandy ciot typu BSP ktorych potega opiera sie na znajomosci elfbota i dobrym ustawieniu uzytecznych funkcji ?

ZAL
MI
WAS
a mi ciebie

@topic recon się z celesty wyniósł bo ich podeleowali i megiddo było lepsze
to teraz dzieci poczuły się wolne i pokazują jakimi są frajerami


KARO twoja buźka w moim avatarku pzdr
Mateuszek12345 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-01-2009, 22:14   #42
Kup.Se.Musk
Użytkownik Forum
 
Kup.Se.Musk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2007
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 8

Posty: 974
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Quanto
Świat: Guardia
Poziom: 19x
Poziom mag.: 8x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
Tyle że na PvP idziesz mniej lub bardziej, ale świadomy tego, że mozesz zostać zfragowany. Natomiast duża część graczy wybrała Non-PvP właśnie dlatego, żeby być bezpiecznym od takich random deadów.
Masz rację, ale gracz musi też dostosować się do praw panujących na n-pvp i prezentować coś sobą. Jeżeli łamie jasne zasady, wbija się na spawny, czy odwala inne wybryki to musi być świadom tego co robi i to, że może za to kiedyś zapłacić. Bronię tutaj osoby, które nie zabijają za darmo, za to, że ktoś żyje. Sam kiedyś w podobny sposób postępowałem, ale stwierdziłem, że jest to glupie i zupełnie niepotrzebne. Dlatego jeżeli wśród graczy znajduje się taki osobnik, to po prostu trzeba go wyeliminować i jest to analogiczne np. do nieznośnego sąsiada(oczywiście nie drogą eliminacji )
Kup.Se.Musk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2009, 22:49   #43
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuszek12345 Pokaż post
a mi ciebie

@topic recon się z celesty wyniósł bo ich podeleowali i megiddo było lepsze
to teraz dzieci poczuły się wolne i pokazują jakimi są frajerami


KARO twoja buźka w moim avatarku pzdr
Buhaahaha no nie zdziwiłbym sie jesli to na prawde bylby Karo na real hahaahah!! Nie moge haaha i pomyslec ze taka ciota ma taka 'wladze' nad kims w grze...
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 14:34   #44
Mateuszek12345
Użytkownik Forum
 
Mateuszek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Domyślny

up bo to jest on tylko z 3-4 lata temu
dał zdjęcie niepowołanym osobą i wyszło jaki cieć z niego
Mateuszek12345 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 17:26   #45
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateuszek12345 Pokaż post
up bo to jest on tylko z 3-4 lata temu
dał zdjęcie niepowołanym osobą i wyszło jaki cieć z niego
AAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHA HAHAHAHAAAHHAAH !!!!!
Dzięki ziomuś za tę fotkę, sprawiłeś że mój dzień jest lepszy aahahahah boże.. Ale szczerze powiem że właśnie takiego sobie go wyobrażałem Lamus, cipa na real na 1000% ma przejebane w szkole za wygląd więc sobie odreagowuje na forum i w Tibii. hahHAHhahHAHahHAHahHAHA
Nie no chyba postaram się o jego adres i w wakacje się tam przejade do niego i pogadamy sobie Będę jego 'najlepszym' kumplem ) ahaha
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 18:08   #46
Deyh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 131
Domyślny

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ostatnio edytowany przez Deyh - 30-03-2011 o 19:31.
Deyh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 18:16   #47
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Kojotes - w taki sposob mozna dojsc do wniosku, ze kazde PK na pvp jest przykladem egoizmu, ze osoby, ktore pkuja, trapuja powinny sie wyniesc z serwera bo osoba PKowana sie w tym momencie dobrze nie bawi.

Zreszta to, ze zabic kogos na pvp jest trudniejsze niz na non-pvp jest niedorzeczne, chocby z tego powodu, ze na pvp moge go zabic w ten sam sposob jaki w non-pvp, odwrotnie nie. :Z

Jezeli bylyby z was takie pro za jakich sie macie to przeciez z waszym skillem z zamknietymi oczami wyjdziecie z trapa i jeszcze ubijecie tych co trapuja, to co placzecie?
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 18:29   #48
Zrywna_Szkapa
Użytkownik Forum
 
Zrywna_Szkapa's Avatar
 
Data dołączenia: 25 03 2007
Lokacja: Taka wiocha

Posty: 1,578
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: 176
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
Po 2- Kręci mnie to, że nie spamuje w hotkeya by kogoś ubić, to, że potrzebuje taktyki, skilla, i zgrania, a nie elfbota wycelowanego w team przeciwny, który pokolei eliminuje ich magów,


Pzdro.

HAHAHAHA A CO WY ROBICIE ? WBIJACIE W 10 OSOB I NA BOCIE GPKI/ROBAKI RZUCACIE POD NOGI xD juz lepiej miec tego bota na pvp niz na rzucanie smieci pod nogi i sie cieszenie ;]

wiekszosc ludzi zabijacie na wytrzymalosc.. az mu sie suplies skoncza a nie ze potraficie kogos trapnac ;*

Xaszkil
__________________
Gz Moderatorów.


18:38 Goratel [172]: szkdoa ze to nei downie

22:48 Karo Inc [145]: RECON OUT
Ej, nie uciekajcie misie :/

http://www.youtube.com/watch?v=HB0JcsIm4Ss
Zrywna_Szkapa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 18:31   #49
szkapamujwruk
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 10 2008

Posty: 446
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rafi.praga Pokaż post
AAHAHAAHAHAHAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAAHA HAHAHAHAAAHHAAH !!!!!
Dzięki ziomuś za tę fotkę, sprawiłeś że mój dzień jest lepszy aahahahah boże.. Ale szczerze powiem że właśnie takiego sobie go wyobrażałem Lamus, cipa na real na 1000% ma przejebane w szkole za wygląd więc sobie odreagowuje na forum i w Tibii. hahHAHhahHAHahHAHahHAHA
Nie no chyba postaram się o jego adres i w wakacje się tam przejade do niego i pogadamy sobie Będę jego 'najlepszym' kumplem ) ahaha
spoko,zapewne bede nad morzem to akurat gdzie bedzie zwloki utopic


zdjecie wrzucilem na celesta.pl ok. 2 lata temu,wiec nie wiem po kiego grzyba wymyslasz bajeczki ze zdjecie dalem niepowolanym osobom
i btw-dziekuje za kase,przyda mi sie troche zł na gitare :d
(jesli nie wiesz o co chodzi-polecam dowiedziec sie ile kasy mozna sciagnac z ludzi uzywajacych cudzych zdjec bez zgody


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Kojotes - w taki sposob mozna dojsc do wniosku, ze kazde PK na pvp jest przykladem egoizmu, ze osoby, ktore pkuja, trapuja powinny sie wyniesc z serwera bo osoba PKowana sie w tym momencie dobrze nie bawi.

Zreszta to, ze zabic kogos na pvp jest trudniejsze niz na non-pvp jest niedorzeczne, chocby z tego powodu, ze na pvp moge go zabic w ten sam sposob jaki w non-pvp, odwrotnie nie. :Z

Jezeli bylyby z was takie pro za jakich sie macie to przeciez z waszym skillem z zamknietymi oczami wyjdziecie z trapa i jeszcze ubijecie tych co trapuja, to co placzecie?
bardzo dobrze powiedzianie
szkapamujwruk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 22:26   #50
Mateuszek12345
Użytkownik Forum
 
Mateuszek12345's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2008

Posty: 18
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szkapamujwruk Pokaż post
(jesli nie wiesz o co chodzi-polecam dowiedziec sie ile kasy mozna sciagnac z ludzi uzywajacych cudzych zdjec bez zgody
jak chcesz oskubać kawiarenkę to życzę powodzenia

a poza tym jak sam napisałeś wrzuciłeś tą fotkę SAM na forum, czyli udostępniłeś ją dla ogółu, nie znam twoich zamiarów które miałeś gdy to robiłeś, może właśnie chodziło ci o coś w rodzaju "made my day"

pzdr

Ostatnio edytowany przez Mateuszek12345 - 08-01-2009 o 22:30.
Mateuszek12345 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 22:43   #51
Don_Kustosz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 01 2008
Lokacja: Tutaj

Posty: 702
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Nie ma xd
Świat: Secura
Poziom: 70
Skille: 79/78;/
Poziom mag.: 6
Don_Kustosz ma numer GG 4243203
Domyślny

Karo...po 1 udostepniles ta fotke na forum - kazdy ja widzi i nic nie mozesz zrobic ;/ gdyby przerobil ta fotke to moglbys to zrobic
po 2 moga go namierzyc...ale jakim chujem udowodnia ze to akurat on siedzial przed kompem...tego policja ci nie udowodni ;]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
analizować się
Don_Kustosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2009, 23:32   #52
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piramjida Pokaż post
Kojotes - w taki sposob mozna dojsc do wniosku, ze kazde PK na pvp jest przykladem egoizmu, ze osoby, ktore pkuja, trapuja powinny sie wyniesc z serwera bo osoba PKowana sie w tym momencie dobrze nie bawi.
A czy random PK na PvP dla choćby loota nie jest formą egoizmu? Oczywiście że jest, choć nieco wytłumaczalna, o czym poniżej:

Tyle że grając na PvP mniej lub wiecej, ale wiesz co sie moze stac. Jestes wiec swiadomy zagrożenia, zdajesz sobie z tego sprawe, wiesz, że możesz nagle paść od random pk, przyjmujesz to do wiadomości itp. Co więcej, zasady gry na to pozwalają, choć jest to kontrolowane.

Na Non-PvP człowiek idzie w przekonaniu, że uwolnił się od random deadów, huntów, expieniu w napięciu etc. I dlatego jest to czysty abusing ze strony tych, co na Non-PvP przyszli żeby utrudniać ("kończyć") życie tym zwykłym graczom, co grają tam dla świętego spokoju. Thus, mniejsze poszanowanie dla drugiej osoby. Oraz pogarszanie atmosfery na serwerze który w zamierzeniu miał być 'peaceful'.



Cytuj:
Jezeli bylyby z was takie pro za jakich sie macie to przeciez z waszym skillem z zamknietymi oczami wyjdziecie z trapa i jeszcze ubijecie tych co trapuja, to co placzecie?
To raczej Wy sie macie za pro. Zreszta, odróżnij płacz od rzeczowej i konstruktywnej krytyki przy pomocy uzasadnionych argumentów. A mnie osobiście nikt nawet nie sprobował jeszce trapnać, mimo, że wiele razy to porponowałem pewnym osobom z mojego serwera.


Sry ze nieskładność posta. 19 godzin na nogach jestem.
Kojotes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2009, 16:04   #53
piramjida
Użytkownik Forum
 
piramjida's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008

Posty: 408
Stan: Niegrający
Imię: Breakah
Profesja: Rookstayer
Świat: Eternia
Poziom: 20
Skille: 18/22
Domyślny

Cytuj:
A czy random PK na PvP dla choćby loota nie jest formą egoizmu? Oczywiście że jest, choć nieco wytłumaczalna, o czym poniżej:

Tyle że grając na PvP mniej lub wiecej, ale wiesz co sie moze stac. Jestes wiec swiadomy zagrożenia, zdajesz sobie z tego sprawe, wiesz, że możesz nagle paść od random pk, przyjmujesz to do wiadomości itp. Co więcej, zasady gry na to pozwalają, choć jest to kontrolowane.

Na Non-PvP człowiek idzie w przekonaniu, że uwolnił się od random deadów, huntów, expieniu w napięciu etc. I dlatego jest to czysty abusing ze strony tych, co na Non-PvP przyszli żeby utrudniać ("kończyć") życie tym zwykłym graczom, co grają tam dla świętego spokoju. Thus, mniejsze poszanowanie dla drugiej osoby. Oraz pogarszanie atmosfery na serwerze który w zamierzeniu miał być 'peaceful'.
Random PK jest forma egoizmu, ale co z tego? Ja w grze, ktora ma byc rozrywka nie bede sie przeciez przejmowal tym, ze ktos tam padl, jakbym sie tym przejmowal to bym juz chyba dawno popadl w depresje.

Trapowanie - przejaw egoizmu? Moze, ale nie mow, ze osoby idace na non pvp to ludzie z nastawieniem - ja chce sobie grac spokojnie, nikomu nie przeszkadzac tylko bic w spokoju levelek, bo tak nie jest, 70/80% tych ludzi nie daja rade na pvp albo sa nastawione na bezkarne kradniecie lootow. Kradniecie lootbaga na ktorego ktos zapracowal, to jest rowniez przejaw egoizmu, tylko, ze pomiedzy tym a trapowaniem sa zasadnicze roznice bo trapowanie wymaga skilla/zgrania i lvla w mniejszym stopniu, kradziez wymaga 6 lvlowego chara w depo Kazz i jakiegos fast handa. Tylko, ze nikt nie nazwie rzeczy po imieniu i nikt nie zrobi kradziezy nielegalnym bo to przeciez jest element RPG, koles prowadzi postac czarna droga i ch** wie co jeszcze.

Cytuj:
Oraz pogarszanie atmosfery na serwerze który w zamierzeniu miał być 'peaceful'.
Spytaj losowych osob z czym sie kojarza swiaty non-pvp. W 90% odpowiedzi bylyby typu - thiefy/nooby.

Masz racje, nie mozna nikogo ubic na non pvp tak jak na pvp, niektorym nawet na mysl nie przychodzi, ze moga dostac 'hunta' na non pvp, bo zwyczajnie jest to duzo trudniejsze - to tak na marginesie bo niektore osoby twierdza, ze na pvp trudniej ubic. :E

Cytuj:
To raczej Wy sie macie za pro. Zreszta, odróżnij płacz od rzeczowej i konstruktywnej krytyki przy pomocy uzasadnionych argumentów. A mnie osobiście nikt nawet nie sprobował jeszce trapnać, mimo, że wiele razy to porponowałem pewnym osobom z mojego serwera.
Nie trapuje na zadnym serwerze, takze nie 'Wy'. Konstruktywna krytyke widze moze z twojej strony, wiekszosc to zdesperowane ofiary trapowania, ktore nie moga sie w jakis sposob zemscic i pisza bzdury.
__________________
The rest is empty with no brain but the clever nerd
The best emcee with no chain ya ever heard

--------------------
piramjida jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2009, 21:03   #54
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Trapowanie - przejaw egoizmu? Moze, ale nie mow, ze osoby idace na non pvp to ludzie z nastawieniem - ja chce sobie grac spokojnie, nikomu nie przeszkadzac tylko bic w spokoju levelek, bo tak nie jest, 70/80% tych ludzi nie daja rade na pvp albo sa nastawione na bezkarne kradniecie lootow.
Tudzież na swobodne botowanie.
Ale zabijanie `za nic` i zabijanie botów i podobnego Non-PvP'owego gówna to co innego.

Ja nie jestem przeciwny trapowaniu w ogóle, nie, ja tylko jestem przeciw trapowaniu niewinnych, zwykłych graczy którzy nic nie zrobili, czy niszczeniu całych questów dla xx osób, jaki to przykład głupoty mieliśmy w pierwszym poście.
Ze dwa czy trzy razy zdarzyło mi się zabić tych, którzy postanowili mi się wbić na respa. Jak najchętniej pomógłbym w ubiciu znanego złodzieja, nooba czy bottera. A widzisz jaką prowadzę dyskusję na temat zabijania random graczy za nic.


Cytuj:
Tylko, ze nikt nie nazwie rzeczy po imieniu i nikt nie zrobi kradziezy nielegalnym bo to przeciez jest element RPG, koles prowadzi postac czarna droga i ch** wie co jeszcze.
Mnie to gadanie, że w Tibii można rolplejować złodzieja, a nawet cokolwiek/kogokolwiek innego strasznie śmieszy od czasu gdy gram w Ultima Online.
Tam okradać można przy pomocy czterech specjalnych, trenowalnych skilli i jest możliwe choćby włamanie się komuś do domku. W Tibii? Bezczelność, bot, trochę szczurzego sprytu.

A swoją drogą, to dodałbym nowy dział do Tibia Rules: Destructive Behaviour. Włożyłbym tam ogólnie pojęty PA (huntowanie, payments, lvl locki, exp places od lvl czy co tam jeszcze "kozaki z PvP" wymyśliły), właśnie trap&lure, trapowanie hmm, zwykłe, blokowanie respa, może złodziejstwo loota (ale tutaj musiałyby zajść pewne zmiany w mechanice gry) i tak dalej i tak dalej.


Cytuj:
Spytaj losowych osob z czym sie kojarza swiaty non-pvp. W 90% odpowiedzi bylyby typu - thiefy/nooby.
No i boty. Ale nie dajmy się stereotypom. Tak źle jeszcze nie jest.


Cytuj:
Nie trapuje na zadnym serwerze, takze nie 'Wy'.
Stajesz w dyskusji po ich stronie, więc użyłem skrótu myślowego. Dosyć ułomnego zreszta po tylu godzinach na nogach.


Cytuj:
Konstruktywna krytyke widze moze z twojej strony, wiekszosc to zdesperowane ofiary trapowania, ktore nie moga sie w jakis sposob zemscic i pisza bzdury.
To też jest kolejna różnica między zabijaniem na PvP a random trapami na Non-PvP. Tam trochę łatwiej się zemścić.
Kojotes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:50.


Powered by vBulletin 3