Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-08-2007, 00:36   #321
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Jak dla mnie to druidowi powinni zabrac Gran Haste i Magic Shield'a, jak nie jest postacia "destrukcyjna" tylko do leczenia(robienia lodow), to po kiego mu to?
__________________
Hail Alliance!
Phoelerius jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-08-2007, 01:32   #322
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Jakbym byl z Toba na huncie i mialbym Cie sio'kac, to, ehh, bardzo prawdopodobne ze mialbym "freeza"...
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline  
stary 05-08-2007, 01:39   #323
Visqn
Użytkownik Forum
 
Visqn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2005
Lokacja: Suwałki

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 220
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Heh szkoda słów! Sorc 100+ wytraca około 20 sd na demka (oh co za strata przecież przed update było o wiele mniej!)
Nie rozsmieszaj mnie koles. Mi idzie 18-20 sd na dema solo (186 ms, 78mlvl)

Do wiekszosci debili up /\
Mozna expic po update, fakt wiekszym kosztem, ale mozna. Wasze lamentowanie "oo sorcem nie da sie grac itp." wsadzcie sobie w d***. Zamiast plakac na forach wzielibyscie sie za exp...Co do ekonomii...to kto ma jakiekolwiek pojecie to wie...ze sorc/druid ma w chuj waste, knight ?...i tak samo palek...
__________________
~~
13:14 GM Elucidatus on Celesta: you lured the arcanist
13:19 GM Elucidatus on Celesta: your in my vip with a skull
Visqn jest offline  
stary 05-08-2007, 02:22   #324
Sorcer_Pips
Użytkownik Forum
 
Sorcer_Pips's Avatar
 
Data dołączenia: 11 03 2007

Posty: 261
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 70
Skille: 87/71
Poziom mag.: 19
Domyślny

Zamknijcie ten temat i będzie spokój sorci płaczą bo już nie wbijają po kilka milionów expa dziennie a knightci się cieszą, nic już więcej z tego tematu dobrego nie będzie.
__________________
(\(\
(>'.')
(~(")(")

17:23 Dziadek Do Orzehuw [8]: HO OTWORZE CII

23:50 Golderax [37]: kurwacka jak na zlosc 4 % do leveala i expiel man aposio ncave a fooda nei ma ;/

10:30 Aleethya [99]: popirtfolonr
10:30 Aleethya [99]: popierdolone*

21:09 Rodelar Fingun [40]: Rio de Janero jest w australi?

Blan Rien [36]: 12:05 Blan Rien [36]: omg
Olga of Guardia [8]: i buy omg offer
Blan Rien [36]: lol xD 12:05
Olga of Guardia [8]: no lol i buy omg
Sorcer_Pips jest offline  
stary 05-08-2007, 10:16   #325
Kumkwatos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 10
Domyślny

@up
Czy ty naprawde myślisz, drogi (pallu ?) że jeśli tobie się w dupie przewraca to już innych możesz zlać, niech sorki płaczą, grunt że ja mam dobrze. A sam nie jesteś. Tysiące (miliony ?) sorców gra w tibie. Pamiętasz jak kiedyś pallom było źle? To żeśta płakali jak mi niedobrze. Teraz źle jest sorcom, któży również upominają się o swoje. Pozdrawiam.
Kumkwatos jest offline  
stary 05-08-2007, 10:49   #326
Qbak2
Użytkownik Forum
 
Qbak2's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: N.S.C

Posty: 17
Domyślny

Kiedy sorki dostali rozdzki jakos nikt nie plakal... mam nadzieje ze zostanie tak jak jest na dlugo moze w koncu nie bedzie hlvl sokrow ktory o tibii wiedza tylko tyle jak dojsc do exopwiska. pozatym zapominacie ze knight musi wydawac tez na UHy, oraz poswiecic naprawde MASE CZASU na wbicie skilli. ktos mowil ze knightem latwo sie gra... to prosze cie skilluj sobie tydzien dzien w dzien nie robiac nic innego to zaboczymy. sork moze sobie mlvl trenic gdzie chce i jak chce chociaz ofc najlepiej na runach bo zarabia mase kasy przy "skillowaniu".a knight? musi tylko stac i slimy bic. latwo sie mowi "to tylko 4 godziny na skilla". tak tak 4 godziny na skilla to jest na okolo 60~ fightingu potem trzeba "troche" wiecej czasu aby miec dobre skille. wczesniej sork zadawal cozraz wieksze obrazenia wraz z lvlem wiec bardziej oplacalo mu sie expic niz trenic -.- knight nigdy tak nie bedzie mial

ale najbardziej mnie rozjebal ktos mądry kto pisal ze palkowie sa slabi w porownaniu do knightow ;] teraz palek zalozy tarcze ustawi sobie balanced/full attack(jezeli utrzymuje dystans) wezmie royal/enchanted spiry i juz knight moze mu skoczyc. bo co mu zrobi? exori hur moze?

Ostatnio edytowany przez Qbak2 - 05-08-2007 o 10:53.
Qbak2 jest offline  
stary 05-08-2007, 10:52   #327
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visqn Pokaż post
Nie rozsmieszaj mnie koles. Mi idzie 18-20 sd na dema solo (186 ms, 78mlvl)

Do wiekszosci debili up /\
Mozna expic po update, fakt wiekszym kosztem, ale mozna. Wasze lamentowanie "oo sorcem nie da sie grac itp." wsadzcie sobie w d***. Zamiast plakac na forach wzielibyscie sie za exp...Co do ekonomii...to kto ma jakiekolwiek pojecie to wie...ze sorc/druid ma w chuj waste, knight ?...i tak samo palek...
Nareszcie jeden sorc który sie nieużala ze grać niemoże, może wezcie z niego przykład? Widać ze reszta sorców to dzieciuchy
Skowerowypallek jest offline  
stary 05-08-2007, 11:07   #328
Kumkwatos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 10
Domyślny

@up
Dzieciuch to jesteś Ty. On ma może 184 level, szanuje Go za to,wiem ile poświęcił temu pracy, ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ ILU TAKICH GRACZY JEST NA WSZYSTKICH SERVERACH ? Znaczna mniejszość. Na tym levelu naprawde trudno by mu było narzekać na cokolwiek. Ale jakby miał nabić level spowrotem, od zera, to zobaczyłby, o co ta dyskusja. I błagam, nie zakłajmy tylko że świat Tibii składa się tylko z H-leveli i Pacców, tylko nowych graczy zaczynających przygodę z tibią, z graczy niezbyt pojętnych ale chcących grać, z med-leveli.
Kumkwatos jest offline  
stary 05-08-2007, 11:10   #329
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up a powiec co ci da płakanie na forum? nielpiej isc expic albo runki robic jakos przed update paladyni niepłakali ze ledwo za bolty sie zwróciło tylko expili dalej i myslesli jak kase zarabiac.


@Down
to chyba odchodziły dzieci które dalej niepotrafiły grać
@Down
dlaczego paladynowie to dzieci? dzieci nigdy niegrały trudnymi profesjami, a co do dezerta chciało by ci sie co chwile latac z kims za free? niesądze

Ostatnio edytowany przez Skowerowypallek - 05-08-2007 o 11:29.
Skowerowypallek jest offline  
stary 05-08-2007, 11:15   #330
Kumkwatos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 08 2007

Posty: 10
Domyślny

No Ty chyba żartujesz. Palladyni albo płakali albo obrażali się na gre i nie grali.
Grać z powrotem zaczęli (i to w ilościach masowych) po ostatnim updacie. To co też focha strzelimy i nie będziemy grać bo jest nie fer ? A nad wami się Cip'y zlitowali. A nasze sprzedawanie run często jest też niezbyt opłacalne. Roh+runy+food+czas=niewielka kwota.



@up
No to w takim razie większość grających palli to dzieci. Bo jeśli pamiętasz czasy, w których pallom za pójście na deserta trzeba było płacić 1k, bo było ich tak mało że ledwo można było skompletować ekipe. Przykładowo ja swojego deserta odłożyłem o jakieś 2 dni, bezowocnego poszukiwania palla (wraz z resztą drużyny) wśród znajomych i na kanale trade.
@up
No to powiedz czemu ktoś ma z nami latać co chwila ? Bo niema innych, 20 levelowych pallów którzy idą również na questa? Aaa...to pewnie dlatego że wbicie pallkiem 20 levela kiedyś wymagało dużej pracy, dopiero potem, koło 50 levela nagle zaczęło się opłacać. Wtedy jednak było dobrze. Za słabi odpadali szybko, a Ci wytrwali, h-levelowi pallkowie byli naprawdę silni.

Ostatnio edytowany przez Kumkwatos - 05-08-2007 o 11:34.
Kumkwatos jest offline  
stary 05-08-2007, 12:26   #331
RobertoIchi
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 01 2007
Lokacja: Lidzbark

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Luminera
Poziom: 51
Skille: 71/70
Poziom mag.: 49
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Phoelerius Pokaż post
Jak dla mnie to druidowi powinni zabrac Gran Haste i Magic Shield'a, jak nie jest postacia "destrukcyjna" tylko do leczenia(robienia lodow), to po kiego mu to?
Wyjdź koleś i nie wracaj zabrać Magic Shield'a LOL
RobertoIchi jest offline  
stary 05-08-2007, 13:03   #332
Efus
Użytkownik Forum
 
Efus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: Toruń

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 54
Poziom mag.: 52
Domyślny

Wg. mnie zanizajac dmg magow/drutow cipsoft zrobil duzy blad. Nie dosc ,ze nawet przed updatem ciezko bylo zarobic na runkach (mowa o sorcach to teraz jest to praktycznie niemozliwe) np. na Celescie bp sd 3k, Bp explo 2.5k, hmm 1k. A druci za bp uh 3.2k haha kto wie dlaczego? BO wszyscy sie na najtow przenosza a runek od msow teraz nie ma kto kupowac i sami zanizaja sobie ceny... W next update nie dajac nic sorcom i drutom CIP zrobi wielki blad. Tyle odemnie.

A i jeszcze jedno, wielu osobom nie chodzi o to zeby o wiele szybciej expic od innych profesji lecz to zeby z hunt wyniesc profit: ) Ja bym zwiekszyl capacity dla postaci magicznych conajmniej do poziomu palladyna. pa
__________________
Nie mam pomyslu na opis
Efus jest offline  
stary 05-08-2007, 13:21   #333
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Skowerowypallek Pokaż post
przed update paladyni niepłakali ze ledwo za bolty sie zwróciło tylko expili dalej i myslesli jak kase zarabiac.
nie porównuj 3gp/strzał paladyna do 11gp/strzał z Visa + 5gp strzał a wanda + leczenie sorca (bo teraz sorc jest melee fighterem)
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 05-08-2007, 13:22   #334
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visqn Pokaż post
Nie rozsmieszaj mnie koles. Mi idzie 18-20 sd na dema solo (186 ms, 78mlvl)

Do wiekszosci debili up /\

Debili? No proszę debilem to najwyżej sam możesz zostać nazwany, bo jak zapewne wiesz (wszędzie o tym się gada) teraz hity zależą od mlvla o wiele bardziej niż od lvla. Tak że mówiąc 100lvl zakładam że nie ma on mlvla mniejszego niż 70-75... Tak więc teraz różnica między hitami wśród wielkiej różnicy lvli jest mniejsza. Tak się składa, że przynajmniej moi znajomi msi na lvlach około 100 zadają obrażenia średnio około 400 więc wychodzi że demon pada na 20 sd tak jak u ciebie...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visqn Pokaż post
Mozna expic po update, fakt wiekszym kosztem, ale mozna. Wasze lamentowanie "oo sorcem nie da sie grac itp." wsadzcie sobie w d***. Zamiast plakac na forach wzielibyscie sie za exp...Co do ekonomii...to kto ma jakiekolwiek pojecie to wie...ze sorc/druid ma w chuj waste,
Zgadzam się
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Visqn Pokaż post
knight ?...i tak samo palek...
wtf? o co w tym kawałku ci chodzi? jeśli oto, że knight ma takie samo waste jak palek (tzn małe) to się mylisz. Pall ma większe już nie mówiąc o tym, że pall nie może się pakować w miejsca gdzie nie ma miejsca na ucieczkę.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Proszę Cię, używajmy na forum języka polskiego. Dobrze?
Mała sugestia: zanim zaczniesz się kompromitować, spróbuj dowiedzieć się jak naprawdę gra/ekspi się magiem. Mag musi unikać używania m-shielda jak zarazy i to z 2 powodów: 1- koszty (duże!), 2- marnowanie many, która jest potrzebna do walki (vis). Oczywiście, miejsca/potwory gdzie użycie m-shielda jest konieczne ale w normalnej praktyce to poprostu aberracja.
Masz rację, to potworna dysproporcja... Mag zabija demona, zużywając runy warte ~5k, dwukrotnie szybciej niż "biedny" paladyn, którego amunicja kosztuje... ~75gp (o ile aż 5 włóczni sie złamie). Rzeczywiście, szkoda słów...
Mam 113 level. Nie ekspię z SD. Nie mam pojęcia o grze? No proszę, człowiek całe życie dowiaduje się o sobie czegoś nowego...
hmm unikać używania mana shield... to sobie nie wyobrażam jak na tyle hp można gdziekolwiek expić żeby się na combo nie złożyć... w zasadzie ci sorce których ja znam i którzy bardzo efektownie expią (oczywiście mowie o dobrych lvlach) lurują dużo potworów na mana shieldzie właśnie a następnie wybijają je za pomocą ue. Bardzo skuteczna metoda i bez waste.

Tak tylko że taki "biedny" sorc używając run wartości 5k leczy się kilkoma exura granami albo na mana shieldzie może sobie stać bo skutecznie to robi up/down. A taki palek to musi się nieźle nabiegać i atakując 2x dłużej napewno częściej się musi leczyć niż sorc (i to o wiele, bo palowi metoda up/down jest nieskuteczna).

Tak masz rację - człowiek uczy się całe życie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Ludzie, błagam! Nie wypowiadajcie się o sprawach, o których nie macie bladego pojęcia.

Załóżmy, że Seromontis ma 300 poziom i 9 poziom magiczny, natomiast 200 sorcerer ma poziom magiczny 80. Wówczas:
Siła magii Seromontisa = 300*2+9*3 = 627
Siła magii ww. sorca = 200*2+80*3 = 640
Czyli obie wartości są porównywalne.
Taa to ciekawe, zwłaszcza, że ludzie pokroju seromontisa ograniczają się do używania explo a sorc naparza z sd, ue i tylko dobija z explo...(właściwie to naparzaŁ i dobijaŁ).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kumkwatos Pokaż post
No Ty chyba żartujesz. Palladyni albo płakali albo obrażali się na gre i nie grali.
Grać z powrotem zaczęli (i to w ilościach masowych) po ostatnim updacie. To co też focha strzelimy i nie będziemy grać bo jest nie fer ? A nad wami się Cip'y zlitowali. A nasze sprzedawanie run często jest też niezbyt opłacalne. Roh+runy+food+czas=niewielka kwota.



@up
No to w takim razie większość grających palli to dzieci. Bo jeśli pamiętasz czasy, w których pallom za pójście na deserta trzeba było płacić 1k, bo było ich tak mało że ledwo można było skompletować ekipe. Przykładowo ja swojego deserta odłożyłem o jakieś 2 dni, bezowocnego poszukiwania palla (wraz z resztą drużyny) wśród znajomych i na kanale trade.
@up
No to powiedz czemu ktoś ma z nami latać co chwila ? Bo niema innych, 20 levelowych pallów którzy idą również na questa? Aaa...to pewnie dlatego że wbicie pallkiem 20 levela kiedyś wymagało dużej pracy, dopiero potem, koło 50 levela nagle zaczęło się opłacać. Wtedy jednak było dobrze. Za słabi odpadali szybko, a Ci wytrwali, h-levelowi pallkowie byli naprawdę silni.
Widać że nie masz zielonego pojęcia jaka była sytuacja. Paladynami kiedyś grali tylko w miare cierpliwi i dojrzali ludzie bo wymagał wkładu pracy, za to dzieci grały sorcami i druidami bo było łatwo i mieli wielką siłę. Teraz się to odwróciło, i teraz sorce/druidzi walą fochy bo to dzieci które miały wielką siłę a teraz jej nie mają, więc te same dzieci grają palami bo teraz paladyni są silniejsi i dlatego teraz jest tyle palków na low lvlach. Ale nie zapominajmy że ci którzy wytrwale kiedyś grali grają nadal.

Kto normalny robi runy na rohu?...

Paladyn na lvlu 50+ przed update to była popierdułka totalna. Na skilu 85 na który trzeba byo nieźle długo skilować paladyn zdawał sredno hity 50 z boltów... to śmieszne. No czasami używali gwiazdek, ale to naprawdę rare. A im wyżej tym gorzej, bo średnia hitów ciągle była tragicznie mała. No może taki palek 150 lvl na mlvlu 20+ mógł z sd expić, ale i tak w porównaniu z sorcami to droga do 150 lvla była wiecznością a hity z sd pala w porównaniu z sorcem to ukłucie komara (było).

Więc jak nie masz pojęcia o trudach pala przed update to się nie wypowiadaj w taki sposób.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 05-08-2007 o 14:04.
Xerionis_Family jest offline  
stary 05-08-2007, 13:23   #335
bmaj
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 7
Domyślny

BOŻE jacy tutaj są żałosni ludzie, wiekszość z was nie ma nawet 50lvl i po co kurwa sie wypowiadacie. Przecierz na tych lvl macie mlvl równy lub wyższy od swojego lvl i powinniście widzieć tylko poprawe(no chyba że grać nie umiecie). Sam przed upkiem grałem MS na 40lvl m lvl 42 i nigdy waste nie miałem!!! Dziennie spokojnie zarobilem około 70k grając góra 5h. Teraz po upku jak wszedłem na niego (nie gram juz nim bo palem gram, wreszcie nie jest to nudna profesja bo duzy wybór ekwipunku) to wymiatałem w porównaniu do tego co było przed upem i myśle aby do niego nie powrócić. Co do polów weźcie nie pierdolcie tutaj o combo p bolt sd bo teraz pal z sd gówno wali 20 socer wiecej od niego wali wiec to jest ogromna strata kasy na sd!!! Wy sorcowie lamentujecie bo musicie teraz zacząć myśleć w grze. Przed upem braliście kilka bp manasów gfb uhow i tylko była utamo vita w biegaliście w bande potworów i same hotkeye. W walce z knajtem to samo utamo vita i mogliście sobie stac bo gówno wam robił a wy poprostu pare sd w odpowiedniej chwili UE i kin padał. Przed upem knajt i pal musieli mysleć i stosować to, oni sie tego nauczyli wy dopiero będziecie musieli i dlatego jest ten caly ryk. I widze tu tylko idiotów, większość gra magami od ostatnie update(zima 2006) bo wtedy dostali powera kolejny up i juz uciekacie. Wbijecie teraz knajtami i palami moze 80lvl przyjdzie kolejny up i znow wrocicie do magów. Poprostu dziecie które nie mają swojego zdania i lecą tam gdzie podobno jest najłatwiej. LUDZIE przy tworzeniu tibii socer miał być profesją najtrudniejszą do wytrenowania!!! A była ponad pół roku najłatwiejsza i to miażdzyła kinow i palow kilkunastokrotnie. Podsumuwująć nauczcie sie grać bo lamentowanie nad wymyślonymi faktami już opanowaliście.
bmaj jest offline  
stary 05-08-2007, 13:26   #336
Cerberus
Użytkownik forum
 
Cerberus's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2007
Lokacja: ...Raz tu , raz tam ...

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Candia
Poziom: 56
Skille: --/26
Poziom mag.: 55
Domyślny

Dzisiaj poznałem co to znaczy rywalizować z knightem .. Wbiegł mi 46 ek na tomba i wszystko wybił dla przykładu ghoule padały na raz ... ja tez tak mam ale muszę płacić za każdego visa zużytego na twego potwora . Byłem zmuszony do opuszczenia tombu bo exp na resztkach w postaci szkieletów stał sie nieopłacalny ;/
Cerberus jest offline  
stary 05-08-2007, 13:39   #337
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
hmm unikać używania mana shield... to sobie nie wyobrażam jak na tyle hp można gdziekolwiek expić żeby się na combo nie złożyć... w zasadzie ci sorce których ja znam i którzy bardzo efektownie expią (oczywiście mowie o dobrych lvlach) lurują dużo potworów na mana shieldzie właśnie a następnie wybijają je za pomocą ue. Bardzo skuteczna metoda i bez waste.
Przepraszam, chyba nikt cię nie uświadomił, że rozmawiamy tu o Tibii, a nie o OTS-ach.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Taa to ciekawe, zwłaszcza, że ludzie pokroju seromontisa ograniczają się do używania explo a sorc naparza z sd, ue i tylko dobija z explo...(właściwie to naparzaŁ i dobijaŁ).
Chodziło mi jedynie o siłę magii, która według ciebie u Seromontisa była dużo niższa. To, jakich run mógł używać, nijak się ma do tego.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 05-08-2007 o 17:35.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 05-08-2007, 13:55   #338
Visqn
Użytkownik Forum
 
Visqn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2005
Lokacja: Suwałki

Posty: 215
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 220
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
Debili? No proszę debilem to najwyżej sam możesz zostać nazwany, bo jak zapewne wiesz (wszędzie o tym się gada) teraz hity zależą od mlvla o wiele bardziej niż od lvla. Tak że mówiąc 100lvl zakładam że nie ma on mlvla mniejszego niż 70-75... Tak więc teraz różnica między hitami wśród wielkiej różnicy lvli jest mniejsza. Tak się składa, że przynajmniej moi znajomi msi na lvlach około 100 zadają obrażenia średnio około 400 więc wychodzi że demon pada na 20 sd tak jak u ciebie...
a oni bija solo czy z blokerem ? i "debil" nie bylo do ciebie, tylko do tych, ktorzy placza, ze sie nie da grac.
Cytuj:
wtf? o co w tym kawałku ci chodzi? jeśli oto, że knight ma takie samo waste jak palek (tzn małe) to się mylisz. Pall ma większe już nie mówiąc o tym, że pall nie może się pakować w miejsca gdzie nie ma miejsca na ucieczkę.
ahhahahhahhhahhah
znajomy 181 rp i 196 rp wydawali po 30k na 1 hunt, byli na 3 huntach, zloocili bp faxow, pol bp gsow, 3x g legi i 2x mms. idz dwoma knightami na taki hunt to ci gz powiem.
__________________
~~
13:14 GM Elucidatus on Celesta: you lured the arcanist
13:19 GM Elucidatus on Celesta: your in my vip with a skull
Visqn jest offline  
stary 05-08-2007, 13:55   #339
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Jakoś ciężko mi jest uwierzyć, że kiedykolwiek chociaż grałeś magiem.

Przepraszam, chyba nikt cię nie uświadomił, że rozmawiamy tu o Tibii, a nie o OTS-ach.

Chodziło mi jedynie o siłę magii, która według ciebie u Seromontisa była dużo niższa. To, jakich run mógł używać, nijak się ma do tego.
Koleś za dużo kombinujesz z tymi cytatami... Akurat to co zacytowałeś jako moje słowa mówił Visqn
A co to ots?-.- Nigdy na otsach nie grałem i grać nie mam zamiaru...

Eh a co ma twoja "siła magii" do możliwości hitów danej postaci?...


Aa Visqn w takim razie przepraszam cię!

A co do tych sorców to expią solo.

Wiesz zdziwił byś się co knight teraz potrafi. Teamy knightów na expie teraz codziennie widze.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 05-08-2007 o 14:06.
Xerionis_Family jest offline  
stary 05-08-2007, 14:13   #340
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny


Powiem wam tyle ludzie teraz knight i pall niedośc że jest za silny to jeszcze gra nim obraża nawet zdolności 4 letniego dziecka. Codzienie widze hydry, dle i inne potworki huncone tylko przez knightów solo lub w teamie. A do tego nie pier***lcie, że taki knight wydaje dużo na uhy, teraz to nosi je on tylko w razie szybkiej odnowy zycia np. z red hp a tak to leczy się exurami.
Z exori gran napie***a behemothy po 2,3,4 na raz ( w zależnosci od lvla)i ma z tego niewielki profit. Radze poogladać troche filmików na tibicam to zobaczycie jak jest, jeżeli nie wiecje jak się gra danymi profesjami. Cipsoft cholernie zje**ł grę, ale jeżeli wam na niej zależy to grajcie dalej i miejcie wszystko w du**e lub przestańcie wogóle grać.
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:21.


Powered by vBulletin 3