Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 15-01-2007, 12:09   #81
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
Wczoraj bylo nas 27 osob i 0 osob w masslogu...a to ze wy macie jakies leki,to nei moja wina...

Alin moze i padla,ale juz odrobila,Nyrus wbil 4 lvle,Tenente Furioso 3 lvle, Igor Madera 3 lvle, Coronel Green 2 lvle,Coronel Abrok 2 lvle, Lord Naix 2 lvle,Hellxiz 2 lvle... i wilu innych...i my nie expimy?
expicie i dobrze, to nam ulatwia prace... a co do proby mass logow z waszej strony to przypadkiem 4-5 osob sie lognelo na 6min przed ss? reszta nie zdazyla? Po dotkliwym kopie z soboty chcieliscie 'czyms' odpowiedziec - my bedziemy grali swoje i atakowali kiedy bedzie nam pasowalo i kiedy to przygotujemy. Nowe osoby ktore doszly bez powodu/zostaly zmuszone w koncu odejda bo nie moga spokojnie grac... do tego widza jaka maja pomoc w razie klopotow (vide Bob Esponja i jego komentarz na tibia.com).

Do tego atakujecie ludzi spoza FH, ktorzy kiedys w FH byli a teraz nie sa/ nie uczestnicza w walkach (Meega~ zostal zabity dzis w nocy) - to w sumie nam na reke, bo dojda do FH wiec bedzie nas wiecej. Z taktyka u was na bakier, zamiast zmniejszyc sobie liczbe wrogow to uznajecie ze 'dead=frag' nie wazne na kim, wazne ze kogos sie ubilo (Cler Dran...). Jak sadzisz Damu jak dlugo, widzac nieudolnosc RO, w gildii pozostana ludzie ktorzy nie moga expic, nie maja wsparcia, nie maja po co walczyc, zyja w pz na rowni z FH... a ktorzy moga zaplacic rownowartosc blessow i aola (co nie jest wygorowana cena w obliczu sobotnich atakow) i zyc sobie spokojnie?

PS. Skroll tez expi - Jan 15 2007, 09:23:43 CET Died at Level 144 by a warlock
PS2. wiekszosc z wymienionych przez ciebie to bezuzyteczne knighty
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-01-2007, 16:49   #82
n3sTo
Użytkownik forum
 
n3sTo's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006

Posty: 25
Imię: n3StO
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
Wczoraj bylo nas 27 osob i 0 osob w masslogu...a to ze wy macie jakies leki,to nei moja wina...

Alin moze i padla,ale juz odrobila,Nyrus wbil 4 lvle,Tenente Furioso 3 lvle, Igor Madera 3 lvle, Coronel Green 2 lvle,Coronel Abrok 2 lvle, Lord Naix 2 lvle,Hellxiz 2 lvle... i wilu innych...i my nie expimy?

No expicie i to jak, bo ty to chyba nie na tym servie .
Damu - 0 leveli
n3sTo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 21:09   #83
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

20:04 You see yourself. You are a knight.
Tak więc odeszłem z wojny
Nie pytac sie czemu itp (plz)


Tak co do moich postow pisalem samą prawde ale jednak nie które okreslenia (thx kvaku)np "Kutas***" etc byly naprawde nie godne wiec sorry..

To tyle


Góód luck for all in war
Cya
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 21:13   #84
Meresstrae
Użytkownik Forum
 
Meresstrae's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2006
Lokacja: Leszno
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Meresstrae
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pythera
Poziom: 149
Poziom mag.: 75
Meresstrae ma numer GG 8389307 Send a message via Skype™ to Meresstrae
Domyślny

Panie i Panowie pogratulujmy Tagginowi wlasnie dzisiaj zostal wyzwolony z wojny na wlasna prozbe widocznie padnie Ci nie sluzy pamietaj ze jedno przewiniecie i mozesz miec pozamiatane znow :C Ah tak swoja droga udowodniles jaki z ciebie twardziel
Cya in Game Manz

BTW
Expicie ostro jak sku***syn

Utevo res "warlock
Utevo res "dragon
Utevo res "dragon lord

/\
Best monster Frags
__________________
"Everybody wants to go heaven but noone wants to die."
Meresstrae jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 21:38   #85
Tagg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 01 2007

Posty: 19
Imię: Taggin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Black Sun
Świat: Pythera
Poziom: 141
Skille: 94/89
Poziom mag.: 8
Domyślny

Czemu mere mówisz "Expicie" jak mnie juz w guildi niema?

Nie musze nikomu udowadniac kim jestem,i czy jestem twardzielem
Mysl se co chcerz o mnie moge byc nawet "chickenem" dla ciebie...

Nie mam zamiaru sie już udzielać na forum bo tak naprawde już nie biore udziału
Tagg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2007, 22:20   #86
Xaniu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 10
Profesja: Elite Knight
Gildia: Final Heaven
Świat: Pythera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tagg Pokaż post
Nie mam zamiaru sie już udzielać na forum bo tak naprawde już nie biore udziału
Trzymam za słowo
Xaniu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 00:47   #87
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tagg Pokaż post
Czemu mere mówisz "Expicie" jak mnie juz w guildi niema?

Nie musze nikomu udowadniac kim jestem,i czy jestem twardzielem
Mysl se co chcerz o mnie moge byc nawet "chickenem" dla ciebie...

Nie mam zamiaru sie już udzielać na forum bo tak naprawde już nie biore udziału
Wnioskuje ze "expicie" bylo do posta Damu, nie bierz wszystkiego do siebie. Co do wyjscia - szkoda ze tak pozno obyloby sie bez strat, a co do przyszlosci - prosilbym tylko bys unikal miejsc w ktorych bedzie 'cos' sie dzialo, aby nie byc pozniej posadzonym o pomoc RO (trapowanie, przeszkadzanie, uhanie, etc etc). Im dalej tym lepiej
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 03:48   #88
badboy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ciesze sie ze Taggin w koncu zrozumial i odszedl z tej "chorej" gildi szkoda jednak ze tak pozno!!!!! nie rozumiem czemu damu czy zruk pisza ze FH siedzi w pz ciagle, i pisza tekst w stylu "boicie sie wyjsc" itd. Fh ma swoje plany i nie wychodzi na byle pierniecie damu czy kogo tam jescze. Fh mysli i nie udaje sie na pewna smierc ich kazdy krok jest dokladnie przemyslany. a RO umie tylko kadac jak przyszlo co do czego gdy Fh bilo coronel bob esponja to nikt nie ruszyl tylka tylko Van Jocker zostal mu pomoc a reszta tylko kurz po nich zostal
cya!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 09:59   #89
TehRegent
Zbanowany
 
TehRegent's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2005

Posty: 542
TehRegent ma numer GG 4790363
Domyślny

HAuHAUAHUAHUAhAU

Wczoraj w nocy było fajnie xD

Wbija Damu z kolegami do Ab i czeka az Alb~ z domku wyjdzie. Chłopaki gratuluje inteligencji i tego supah menz'a Shinaidera, który potrafi bić lvl od 30-50, a nawet chwalił się tym, że zfragował Alberta!

Hail Final Heaven.
TehRegent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 10:29   #90
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rege-N-tuS Pokaż post
HAuHAUAHUAHUAhAU

Wczoraj w nocy było fajnie xD

Wbija Damu z kolegami do Ab i czeka az Alb~ z domku wyjdzie. Chłopaki gratuluje inteligencji i tego supah menz'a Shinaidera, który potrafi bić lvl od 30-50, a nawet chwalił się tym, że zfragował Alberta!

Hail Final Heaven.
Shinaider - Banished: until Jan 23 2007, 04:44:13 CET because of excessive unjustified player killing

raczej zostal ubity przez Alberta udajacego baga albo gp nie pamietam - kameleon na hills zeby wyszedl z pz i podszedl do schodow, up + 2 ue i padl - gral wtedy na Nak Teku

Widzisz Damu jak to szybko sie zmienia Nyrus z 4 ma juz tylko 2 lvl do przodu (Grey by se to policzyl jako frag )

Jan 16 2007, 02:09:14 CET Killed at Level 117 by Shirseiz
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 11:19   #91
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

LoL...Boicie sie bic,to za banowanie/hakowanie sie wzieliscie...i nie gadajcie ze nie wiecie o co chodzi.. Bye.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 11:41   #92
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
LoL...Boicie sie bic,to za banowanie/hakowanie sie wzieliscie...i nie gadajcie ze nie wiecie o co chodzi.. Bye.
Nie wiem o co chodzi z tym "boicie sie bic" Jakbys nie zauwazyl to ubilismy kilka osob nie w nocy jak spia ludzie (wasze mass logi o 6 nad ranem) ale w bialy dzien. Gramy swoje i jakis tam Shinaider kozaczacy przed domkiem mi na ambicje nie wjedzie. Bud Knight kozaczyl na edron jak byla masa RO, dalem alana sio i zaczal uciekac... Taka beke z niego skrecono ze juz przestal. Hacki - nie wiedzialem ze Nyrus byl hackniety piszac posta dowiedzialem sie po fakcie i nie wiem przez kogo, o Shinaiderze nie wiem czy byl czy wbil przez glupote. Co do hackow - moze wychodzi problem sharingu (albo ludzi z Hackis Corp w gildii)?

A co do banowania :x czas pokaze (a i nie zapominaj ze jak nie bylismy w pz to bany dostawaliscie tez - Madu, Kronos... Zolom, Peko etc).
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 11:50   #93
Ellarien
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 12 2005

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
LoL...Boicie sie bic,to za banowanie/hakowanie sie wzieliscie...i nie gadajcie ze nie wiecie o co chodzi.. Bye.
A czy ktoś z nas mówi, że o banowaniu nic nie wie?? ;>
albo inaczej, wiem o banach tyle,ile Ty o sharerach w Twojej gildii

I już tak nie dramatyzuj, "waleczny rycerzu", na temat tego kto, gdzie, jak i kiedy siedzi w pz. Oglądnij sobie film instruktażowy z zabicia Coronela Bob Esponji... Arcydzieło gatunku... Na waszych oczach biedny chłopak został starty na miezgę, podczas gdy dzielne RO - niczym brojlery*, siedziało w domku wypchanym po brzegi... Rozumiem, że niechcący wszystkim się backpacki z uhami pozamykały?


Słownik trudniejszych wyrazów:

*Brojlery - drób ras mięsnych, intensywnie tuczony i przeznaczony na ubój. Określenie to stosuje się przede wszystkim dla kur, ale także kaczek i indyków. Brojlery osiągają szybki przyrost masy w krótkim czasie, dzięki czemu są stosunkowo tanie w produkcji i hodowane na skalę przemysłową.

no zupełnie jak RO, ale zbieg okoliczności...
Ellarien jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 12:09   #94
XeraX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005

Posty: 9
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Skille: 10/10:o
Poziom mag.: 5x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ellarien Pokaż post

*Brojlery - drób ras mięsnych, intensywnie tuczony i przeznaczony na ubój. Określenie to stosuje się przede wszystkim dla kur, ale także kaczek i indyków. Brojlery osiągają szybki przyrost masy w krótkim czasie, dzięki czemu są stosunkowo tanie w produkcji i hodowane na skalę przemysłową.

no zupełnie jak RO, ale zbieg okoliczności...

Usmialem sie troszke

Ehhh I jak zawsze, widac dyscypline RO xD Damu zostal trapniety to nikt nie przyszedl mu pomoc a bo po co, przylezli potem Bromus i Rulezz na ostatnia minute Herosi Damu xD ahha....

Damu zwastowalem na Ciebie troszke SD ale mi zostalo jeszcze mass-a na Ciebie wiec loooooooooz
XeraX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 15:12   #95
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
LoL...Boicie sie bic,to za banowanie/hakowanie sie wzieliscie...i nie gadajcie ze nie wiecie o co chodzi.. Bye.
11:10 GM Elfarran on Pythera [2]: 13:37 Account of player Kronos Mic'Tian banished infinitely for account sharing. It seems that our friend did not learn from his first banishment. He will now enjoy 2007 without a character to play.

Gratz... czekamy dalej

radosnych nowin czesc pierwsza

Ostatnio edytowany przez a.t - 16-01-2007 o 15:16.
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 16:50   #96
Axx
Użytkownik Forum
 
Axx's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 77
Stan: Na Emeryturze
Imię: Lord of Ax
Profesja: Elite Knight
Świat: Pythera
Poziom: 152
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez a.t Pokaż post
11:10 GM Elfarran on Pythera [2]: 13:37 Account of player Kronos Mic'Tian banished infinitely for account sharing. It seems that our friend did not learn from his first banishment. He will now enjoy 2007 without a character to play.

Gratz... czekamy dalej

radosnych nowin czesc pierwsza

Cry me a river
Axx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 17:41   #97
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

LoL...XeraX,wyszlem zeby meic zabawe i mialem ja.
Bubbe prawie ubilem solo (na deep red hp Evens go uhnal).
Ruleez,Bromus,Green przyszli do mnie i prawie zabili Bubbe,a ja maja freezy nei padlem

Zapamietajcie te slowa :
"Damu Never Die"
  Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:30   #98
a.t
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2006

Posty: 27
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
LoL...XeraX,wyszlem zeby meic zabawe i mialem ja.
Bubbe prawie ubilem solo (na deep red hp Evens go uhnal).
Ruleez,Bromus,Green przyszli do mnie i prawie zabili Bubbe,a ja maja freezy nei padlem

Zapamietajcie te slowa :
"Damu Never Die"
18:25 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Damu Unix. He was killed by Mariodis.

+ ravnos wielki krzykacz...

Edit: dla porzadku

Damu Unix - Jan 16 2007, 18:23:35 CET Killed at Level 120 by Kim De'hell
and by Mariodis
Ravnos Yoris - Jan 16 2007, 18:26:00 CET Killed at Level 111 by Bubba Shrimp'Master
and by Albert Torielus

Nastepny udany mass log i nastepny na ktory RO nie odpowiedzialo.

Ostatnio edytowany przez a.t - 16-01-2007 o 19:52.
a.t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:33   #99
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damu Unix Pokaż post
LoL...Boicie sie bic,to za banowanie/hakowanie sie wzieliscie...i nie gadajcie ze nie wiecie o co chodzi.. Bye.
Takie coś jak ban to element Tibi więc tej wojny też (za darmo zbanowani nie zostali) To Ty się chyba boisz że 1/3 Twojej gildi dostanie bany/deleted i wrócisz do pz...

Edit:
Damu nigdy nie mów nigdy (pewnie miałeś freeze) padanie to też element wojny więc głowa do góry! Kup blessy i nastaw się na to że możesz paść jeszcze raz albo i więcej.

Ostatnio edytowany przez Vatariel - 16-01-2007 o 19:51.
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2007, 19:52   #100
XeraX
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005

Posty: 9
Profesja: Elder Druid
Świat: Pythera
Skille: 10/10:o
Poziom mag.: 5x
Domyślny

[quote=System]18:23 You see a dead human (Vol:10).
You recognize Damu Unix. He was killed by Mariodis.[quote]

Damu never Die !

co teraz napsizesz ? miales freeza czy kicka ? wez pogodz sie z prawda padles i tyle


Damu Always Die !
XeraX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:12.


Powered by vBulletin 3