Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-12-2005, 08:15   #301
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

@UP: Jak sie kupuje po 15-30 BP UH naraz to jednak od druida się opłaca o wieeeeele bardziej...
Gallar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-12-2005, 08:27   #302
Gejko
Zbanowany
 
Gejko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2005
Lokacja: Police

Posty: 57
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Elysia
Poziom: 30
Skille: 19/21
Poziom mag.: 39
Gejko ma numer GG 3758838
Domyślny Knight

moze i najlepsza ale za to nudna
sidzisz calymi dniami i skillujesz (afk )
dobry bo nie wydajesz na czary, bolt etc. tylko zbierasz kase na EQ
Gejko jest offline  
stary 11-12-2005, 11:30   #303
Wilkq
Użytkownik Forum
 
Wilkq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2005
Lokacja: Warszawa-Wesoła

Posty: 83
Stan: Aktywny gracz
Imię: Redes
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 18
Skille: 20/20
Poziom mag.: 19
Wilkq ma numer GG 3723015
Domyślny

Knight jest profesją silną do czasu. Jak przyjdzie kres jego dni (np. 250 lvl Elite Knight vs 5 125+ lvl Master Sorcerer 60+ mlvl) to nie ma szans. Mag zawsze zwieje (Utani Gran Hur) , a Knight tylko zobaczy znikającą sylwetkę. A potem zobaczy 5 SD lecących w jego stronę...
__________________
Litania Przeciw Trwodze z rytuału Bene Gesserrit :
"Nie mogę się lękać. Strach zabija umysł. Strach jest małą śmiercią, która niesie ze sobą całkowite unicestwienie. Stawię mu czoło. Pozwolę aby zalał mnie i przelał się przeze mnie, a kiedy odpłynie, odwrócę oko swej jaĄni i spojrzę na jego drogę. Tam gdzie przeszedł strach, nie będzie już nic. Zostanę tylko ja."
Frank Herbert , Diuna

Guild Wars - The best!!!
Wilkq jest offline  
stary 11-12-2005, 12:41   #304
Crocir
Zbanowany
 
Crocir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Barlinek
Wiek: 31

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dark Stitl
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Domyślny Omg...

no wlasnie... tylko to mi przychodzi do glowy po przeczytaniu tego tematu =/
najpotezniejsza profesja oczywisice jest sorc... knight ma duze skille i w ogole,
ale to fizol najlatwiejsza profesja w grze, wiekszosc zaczyna od knighta... oczywiscie jest cachero i bubble i w ogole ale to wyjatki, knight ma wiekszy level naprzyklad od sorca czy palka czy drduida bo moze samemu wybrac ise na mocne potwory i nei musi trenic mlevela!!!wedlug meni knight to shit
Crocir jest offline  
stary 11-12-2005, 15:13   #305
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

Bubble to knight analfabeto...
Że niby 250lvl knight z 125lvl sorciem szans niema? Człowieku... na takim lvl'u on jest wypakowany UHami po brzegu. Knight może stać w miejscu, UHać się i czekać aż się temu Twojemu sorcowi runy skończą...
No comment. Ile Wam <co niektórym> trzeba powtarzać że tibia nie była robiona na gra PvP ? I że knight na 80+lvl jest nie do pokonania ?
Gallar jest offline  
stary 12-12-2005, 09:00   #306
Snake -.-
Guest
 

Posty: n/a
Król

No cóż dla mnie knight jest najlepszy mam sorca,druta, palla i knighta najlepiej się spisuje, bo super się nim i expi, zbiera looty bo ma dużo capu na dobrych skillach i w mocnym eq jest niepokonany Pozdro dla wszystkich wielbicieli Knightów
 
stary 18-12-2005, 10:45   #307
Tofik-knight
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja tam uważam że knight jest najlepszy sam mam knighta wprawdzie dwóch ale jednego mi schakowali

Imię:Tofik-knight
Świat:Refugia
Lvl:11
Skille:39/36
Profesja:Knight
 
stary 18-12-2005, 20:29   #308
Campbell's
Użytkownik Forum
 
Campbell's's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 44
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Jamera
Poziom: 50
Skille: 20/25
Poziom mag.: 54
Domyślny

nie, wedlug mnie knight nie jest najpotezniejsza postacia
__________________
hum hum?
Campbell's jest offline  
stary 18-12-2005, 21:22   #309
Gallar
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 11 2005

Posty: 594
Gallar ma numer GG 4524829 Gallar ma login Tlenu gallstayer@o2.pl Adres Jabbera do Gallar Send a message via Skype™ to Gallar
Domyślny

@Campbell's: W cholere wyczerpująca odpowiedź.. może nam powiesz np. dlaczego tak uważasz ? Już lepsze jest milczenie od napisania bezsensownego zdania.

@topic: Sorry za offtopa ale.. nie mogłem sie powstrzymać...

@down: knight nie jest najlepszy.. jest na wysokim lvl'u, z opowiednią ilością UH, tylko 'nie do zabicia'..

Ostatnio edytowany przez Sir Gallar - 18-12-2005 o 21:46.
Gallar jest offline  
stary 18-12-2005, 21:37   #310
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

Jak kto woli.
Każda profesja ma dobre i złe strony.
Drut robi uhy i inne runy defensywne.
Sroc. Bez sorców knight nie miał by szns np. na 20lvl zabic solo draga (no dał by rade ale dużo uhów by poszło). i sorc robi runy ofensywne.
A pall. wali z boltów/strzał i soluje np. na 10 lvl cyce a knight dopiero na 20lvl+
Jak wolisz ciąć knightem potwory na pół i odżynać im głowy i na wyższym lvl być jak czołg.
Czy sorcem i drutem w męczarniach zabijać potwory z run torturując je czy może przebijać wrogów z strzał/boltów a potem patrzeć na ich ciała jak leżą poprzebijane strzałami/boltami.
Wybór należy do każdego jak kto woli.
I nie gadaj że knight jest najlepszy!!

Sry za błędy ort.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline  
stary 18-12-2005, 22:09   #311
Kruq
Użytkownik forum
 
Kruq's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2005
Lokacja: Jastrzębie Zdrój
Wiek: 31

Posty: 26
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Kruq ma numer GG 7130665
Domyślny

Każda profesja jest dobra gdy sie umi grać. Ja gram ryckiem ale w swoim życiu tibijskim mialem juz każdom profesje. Pierwszom był knight gdy knight mi sie znudził to zrobiłem sorca zaś gdy znudził mi sie sorc to zrobiłem palka a na końcu druta. Teraz znowu gram knightem ale ciagnie mnie do palka. Ale to mało ważne bo tak ma wiekszość ludzi więc wrućmy do tematu. Jeżeli umisz grać w tibie to nie ma różnicy która profesja jest potężniejsza bo w każdej będziesz dobry. Mi akurat gra się najlepiej knightem i zrobie może sobie palka żeby się pobawić ale oficjalnie zostaje pszy knighcie.
Kruq jest offline  
stary 19-12-2005, 13:49   #312
Pajka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 07 2005
Lokacja: Siedlce
Wiek: 34

Posty: 3
Pajka ma numer GG 2447267
Dumny LoL HeH ale to niewszystko

No niby tak... ale ja daje sSorca z nim na równi
Knight to przede wszystkim skille... skille i jeszcze raz skille ale trzeba pamiętać że równie dobrze palladyn może być niezłym "mordercą" bo gdy posiada bohy, skille i 15 magiczny to jest równie dobrze skuteczny jak knight.
Acz tu kolejną zaletą knighta jest cap Nadrabia to robienie loota i zarabianie kasiury (lecz niemoże używać SD ) ale to mu nieprzeszkadza... jedynymi prosfesjami które mogą dorównać knightowi to druid i sorcer (robiąc i sprzedając runki ) takie trzepanie kasiury jest rówie skuteczne jak dobry loocik
Lecz knight jako jedyny posiada połączenie skilla i capa, bez ingerencji magicznego levelu i co za tym idzie wydawania dużo pieniędzy na czary.
Moim zdaniem dwiema najlepszymi profesjami w grze są: Knight i Sorcer
Knight jak wyżej wymieniłem jest zajefajny, natomiast Sorcer posiada czar UE za co chwała magom co podnosi go do rangi zabójczej postaci. Na samym dole tej drabinki bym postawił paladynów, którzy mają dobre skille, średni cap i średni magiczny co daje im przeciętne zdolności... a jeszcze niżej znajduje sie druid. Dobry magiczny, słabe skille i lipny cap... I najbardziej upośledzające tą profesje brak UE
Knight i Sorcer żądzą
Pajka jest offline  
stary 19-12-2005, 14:56   #313
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pajka
Acz tu kolejną zaletą knighta jest cap Nadrabia to robienie loota i zarabianie kasiury
Lootbagi robi sie tak samo kazda postacia.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pajka
jedynymi prosfesjami które mogą dorównać knightowi to druid i sorcer (robiąc i sprzedając runki ) takie trzepanie kasiury jest rówie skuteczne jak dobry loocik
Knight zarabia najszybciej ( najmniejsze koszta ).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pajka
Lecz knight jako jedyny posiada połączenie skilla i capa, bez ingerencji magicznego levelu i co za tym idzie wydawania dużo pieniędzy na czary.
Do ok. 40 levelu zazwyczaj wydaje najwiecej ( eq / uhy ).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pajka
Sorcer posiada czar UE za co chwała magom co podnosi go do rangi zabójczej postaci.
Przydaje sie w kilku miejscach w grze i sporadycznie w pvp.. Sorcem walczy sie praktycznie tak samo jak druidem.
__________________
Vil jest offline  
stary 29-01-2006, 16:37   #314
Snajperov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 73
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Domyślny

knight dobry do blokowania, ma dobra obrone .
palek niezle wali z daleka, ale bardzo slaba obrona
no a magoowie i druidzi, duzo many[utamo vita] i tez ciezko takiego zabic rowiniez jak posiadaja sporo runek i jakies tam czary ;P

kazda profesia ma swoje zadanie

knight-blocker
palek-shooter
sorc/drut/- leczy robi runki i niezle strzela z odleglosci na huntach.

Ale pamietajmy ze to knighty zawiaja loota najczesciej
Snajperov jest offline  
stary 03-02-2006, 14:13   #315
Bombka
Użytkownik forum
 
Bombka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2006

Posty: 8
Domyślny Kurna xD, ale żem sie uśmiał

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez webhaos
Knight zatakuje sorcka ten ucknie utani gran hur weźmie kolgów combo i knight ded pozaytm sorc drut robi runy i protectów a knight co uh akera teraz trudno soul ja nigdy niewalncze z knight na takim samym lvl ma wiencej uh winej nistarczy mi zapewne sd żeby go zabic ale wyskoki lvl knighta niezabije srocka ten mu uciekinie ale wyskoi sorck zabije knighta z combo. a na takich samych lvl sorc moze walczyc do ostatnich 200many 2utani i zawsze mzoe sie wycofac a jak knightowi skonczom sie uhy to co ded albo "im pay no kill me plx"
Heh to bylo bardzo inteligentne xD, nic z tego nie rozumie ale wedlug tego co powiedzial Sorc,Druid robią runy i protektorów

A tak powiem coś od siebie na ten temat, już chyba ktoś to mówil. Niema czegoś takiego jak najpotężniejsza profesja... to by niemiało sensu... jeśli cip soft najpotężniejszą profesją zrobił by np. sorcera to kto by grał knightem kto by blokował itp.
Na temamt spekulacji kto wygra knight 100lev czy sorcer 100lev to powiem tak wszystko zalezy od ilości runek jakie posiadajom... od lącza itp czynników
Trzeba pamiętać jedno Tibia jest jedną z najbardziej zrównoważonych gier
tu wszystko jest równe i kazda profesja uzupelnia sie z inną...
nom tyle odmnie xD
Bombka jest offline  
stary 05-02-2006, 10:23   #316
Apocalipsus
Użytkownik Forum
 
Apocalipsus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Wiek: 32

Posty: 71
Apocalipsus ma numer GG 7310420
Domyślny

Moim zdaniem wszystkie profesje sa dosyc rowne ... kazda posiada swoje zalety i swoje wady.
Ja osobiscie bardzo lubie knighta,w sumie ta profesje mozna porownac do
czołgu-silny,ma pancerz,jest dosyc wolny i bardzoooo wytrzymaly .
Ale za to uwazam,ze najslabsza profesja jest druid ...
Oczywiscie nie musicie sie ze mna zgadzac
Apocalipsus jest offline  
stary 06-02-2006, 12:07   #317
maro silo
Użytkownik forum
 
maro silo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Imię: maro silo
Profesja: Knight
Świat: chimera
Poziom: 20
LOL

moim zdaniem niema najlepszej postaci na mejnie karzda ma swoje mocne i slabe strony a wiec dalsza klutnia i wymiana pogladow pom prostu karzda jest super
maro silo jest offline  
stary 09-02-2006, 15:27   #318
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

ja gram sorcem i dla mnie sorc to dobra postac -.-
__________________
Duch Guardi jest offline  
stary 15-04-2006, 19:03   #319
Conan Barbarzyncaa
Użytkownik Forum
 
Conan Barbarzyncaa's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: loch

Posty: 44
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Askara
Poziom: 37
Skille: 70/69
Poziom mag.: 5
Conan Barbarzyncaa ma numer GG 5058849
Domyślny

Moim zdaniem dwie najpotezniejsze profesje to knight i sorc (chociaz knight jest silniejszy szczegolnie wysokopoziomowy).Knight wali z lapy w czlowieka 90+ juz na okolo 30 lvl przy slabych skillach(70/70) a high lvlowy knight wali z lapy w czlowieka 200+ i 200+ z explo i na koniec ze 300+ z exori a sorc 700UE,300SD,e-wave,geb to tak ze 300
__________________

Which FF Character Are You?
Conan Barbarzyncaa jest offline  
stary 15-04-2006, 22:38   #320
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Conan Barbarzyncaa
Moim zdaniem dwie najpotezniejsze profesje to knight i sorc (chociaz knight jest silniejszy szczegolnie wysokopoziomowy).Knight wali z lapy w czlowieka 90+ juz na okolo 30 lvl przy slabych skillach(70/70) a high lvlowy knight wali z lapy w czlowieka 200+ i 200+ z explo i na koniec ze 300+ z exori a sorc 700UE,300SD,e-wave,geb to tak ze 300
-200 z explo wali bardzo high lev
-z exori trzeba trafic, a strapowanego goscia nie sztuka zabic
-na kazdy z wymienionych wyzej czarow przeciwnik bez problemu moze odpowiedziec uhem, jesli jest palkiem lub sorcem starczy mu nawet 1 na cale te 3 ataki
-90 dmg przy 70/70 najwyzej w nieopancerzonego osmiolevelowca ( a juz na pewno nie jest to sredni dmg )..


Knight ma baaaaaardzo male szanse zabicia kogokolwiek solo ( na zblizonym levelu ), jeszcze mniejsze szanse na smiec od kogos na zblizonym levelu.

Nie ma najsilniejszej postaci.
__________________
Vil jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:42.


Powered by vBulletin 3