Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-12-2011, 19:55   #1
qbfrost
Multimedia
 
qbfrost's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 553
Stan: Niegrający
Domyślny Update 9.4

Na zewnątrz jest coraz zimniej, ale mamy coś, co utrzyma Cię w przytulnym cieple. Wreszcie, po miesiącach oczekiwania, zimowa aktualizacja 2011 została wydana. W ciągu ostatnich kilku tygodni daliśmy Wam krótkie przeglądy nowości i funkcji. Przed zalogowaniem się do gry, aby zobaczyć je na własne oczy, przeczytajcie to ogólnie podsumowanie:

Nareszcie długo oczekiwana funkcja znalazła swoje miejsce w Tibii: rynek. Rynek pozwala na sprzedawanie i kupowanie przedmiotów za pośrednictwem stałych ofert cenowych. Podczas kiedy składanie ofert jest dostępne wyłącznie dla graczy z premium, wszyscy gracze mogą przeglądać rynek, szukać dobrych okazji i akceptować istniejące oferty. Ponadto depozyt trochę się zmienił Schowki obecnie posiadają skrzynkę depozytu, nową skrzynkę pocztową oraz ikonę rynku przez którą można otworzyć okno rynku. W nowej skrzynce pocztowej znajdziesz swoje przedmioty z rynku oraz wszystkie przesyłki będą tam dostarczane.
Czy masz już gotową listę życzeń? Może planujesz w końcu sprzedać wszystkie piętrzące się przedmioty w Twoim depozycie? Sprawdź sekcję standardowego klienta oraz sekcję klienta Beta Flash w manual'u, aby uzyskać więcej informacji o tym jak działa market.

Jeżeli chciałbyś poznawać i doświadczać nowe przygody przed lub po zakupach na rynku to nowa wyspa Quirefang może być tym, czego właśnie szukasz. Po dostaniu się na Gray Beach dziwne posągi przywitają Cię i będą miały trochę historii do opowiedzenia.
Ci z Was, którzy preferują podwodne odkrycia powinni zanurkować głęboko w morze. Wejdźcie w królestwo Deepling'ów, czujnych, wodnych stworzeń, które czczą swego boga-króla Qjell'a i są już blisko uniesienia się z głębokości na podbój powierzchni. Podejmij się wyzwań, które na Ciebie czekają i udaj się na dno morza do dziewiczych ziem, aby stanąć twarzą w twarz z osobistą strażą Qjell'a. Oswój majestatyczną mantę i uzyskaj prawo do ubierania się jak stworzenie z głębokości.



Jeżeli wolisz buzującą atmosferę ula to lepiej opuść Gray Beach na Quirefang i udaj się na północ. Hive Born, owadzie pomioty, stworzone, aby nieść zniszczenie, zasiedliły terytorium, zużywając wszystko dookoła nich i przekształcając je w pustynny rój. Czy odważysz się zapuścić do ulu? Czy masz to, co jest potrzebne do przeciwstawienia się czyhającym niebezpieczeństwom? Przeciwstaw się obawom przed insektami poprzez noszenie brzęczącego stroju i ujeżdżanie biedronki.

Oprócz nowego obszaru pełnego potworów i wyzwań, nawet doświadczeni podróżnicy, którzy znają wewnętrzne Tibijskie ziemie mogą od czasu do czasu natknąć się na niespodziankę. Cała kupa małych światowych zmian może teraz losowo wystąpić w całej Tibii. Zanim się obejrzysz Twoja pomoc może być potrzebna np. do złapania rabusiów lub przyprowadzenia małego Noodles'a. Ponadto uważaj na swoje otoczenie... wulkan może wybuchnąć, rzeka może być zalana i śnieg może się wcześniej czy później roztopić.

Kilka dalszych zmian i poprawek zostało wprowadzone w tej aktualizacji. Są one wymienione w Auditorium, więc pamiętaj, aby rzucić na nie okiem.
Możesz także pobrać nowy standardowy klient w wersji 9.4 z naszego działu download.
__________________

qbfrost jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-12-2011, 17:48   #2
brzemian22
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Czytałem, że dodano nową wyspę z GS'ami, tarantulami, itp. Jest to podobno teren dla FACC, ktoś mógłby powiedzieć gdzie to jest?
 
stary 15-12-2011, 21:52   #3
Ten_Obok
Użytkownik Forum
 
Ten_Obok's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2008
Lokacja: RookGaard
Wiek: 31

Posty: 25
Stan: Początkujący
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 30
Skille: 20/25
Ten_Obok ma numer GG Chcielibyście
Domyślny

Na dzień dzisiejszy tylko przyglądam się wprowadzanym zmianom, nie gram ale udzielam się w tibijskim gronie. Jeżeli bym grał to moje zdanie brzmiało by następująco: każdy kolejny update przyprawia mnie o mdłości, ale na pewne rzeczy nie mamy wpływu, tym bardziej, że Tibia jest na szarym końcu w rankingu.
__________________
| Język Polski - Ojczysty |



Ten_Obok jest offline  
stary 19-12-2011, 19:35   #4
koksiu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 12 2011

Posty: 5
Domyślny

dobry update!
10/10 i świetnie opisane co się w nim znalazło
koksiu jest offline  
stary 19-12-2011, 19:55   #5
godiwwy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 12 2010
Lokacja: WwY

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Brak
Świat: Refugia
Domyślny

Mi się bardzo spodobał update.Żeby było więcej takich
godiwwy jest offline  
stary 19-12-2011, 22:24   #6
Lesticker
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Super update wedlug mnie
 
stary 19-12-2011, 22:57   #7
kondzio118
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2011
Lokacja: Opole

Posty: 41
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Myrczex
Profesja: Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 14
Poziom mag.: 7
Domyślny

Mi się podoba to ze wprowadzili nowa wyspe. Zawsze to rozładuje standardowe expowiska. Update zgodnie z kolegą pare pozycji powyzej 10/10
kondzio118 jest offline  
stary 20-12-2011, 00:11   #8
Xili
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 12 2011

Posty: 21
Domyślny

średnio mi sie podobra update
Xili jest offline  
stary 20-12-2011, 08:34   #9
Kanfarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Cipsoft zbyt ułatwia grę paccom, powinien bardziej dawać nowe tereny dla high leveli, którzy mało gdzie mają expić, a nie jakieś pośrednie miejscówki, bo dochodzi do tego, że ma się wolne kopalnie, yalahar itp. na lvl 100-300 jest multum expów, a dla tych 300+ jest ich znacznie mniej, do tego ciasno im, powinni głównie im teraz też coś zrobić, bo teraz to ciężko jest nawet na optional-pvp światach spotkać kogoś na tombach, rotach edron, czy nawet na kiedyś bardzo popularnych żółwiach na laguna islands. ;/

Pacce już tam nie expią, a przydałyby się takie expa dla facców.
Kanfarus jest offline  
stary 20-12-2011, 09:53   #10
Pietrzaktomek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2011

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Pan...
Poziom: 9
Skille: 19/28
Poziom mag.: 1
Pytanie A co w Thais?

Mi to pasuje, że jest nowa wyspa.W Thais prawie nic się nie zmieniło.A podobno istnieje Święty Mikołaj w Tibi i dał Magic Longsword.Czy to prawda bo już nie wiem?
Pietrzaktomek jest offline  
stary 20-12-2011, 10:34   #11
terrador
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 4
Domyślny

Zajebiaszczy update, fajne outfity i spoko wysepka :d
terrador jest offline  
stary 20-12-2011, 11:44   #12
fazaroth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 6
Imię: Fazaroth
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 70
Skille: 22/22
Poziom mag.: 54
Domyślny

Chyba jeden z lepszych update ostatnich lat
fazaroth jest offline  
stary 20-12-2011, 11:56   #13
cyganus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Prawda jeden z lepszych update
 
stary 20-12-2011, 12:40   #14
vrathe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 8
Domyślny

update jest spoko, podoba mi się ten nowy rynek że można z dp kupować itemki tylko szkoda że wystawiać moze tylko pacc ;/
vrathe jest offline  
stary 20-12-2011, 16:42   #15
gregorek124
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 21
Domyślny

Moim zdaniem, głupie jest to ze dodwać do marketu moga tylko Pacc
gregorek124 jest offline  
stary 20-12-2011, 16:43   #16
Sfazowanny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

tez mysle ze ten uptade jest spoko dodane fajne monstery i itemki
 
stary 20-12-2011, 16:45   #17
juri111
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 17
Domyślny

fajnie że nowe outfity i mounty dodali
juri111 jest offline  
stary 20-12-2011, 16:46   #18
Mixxxon
Użytkownik forum
 
Mixxxon's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fourfitter
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 36
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Mi na razie ten update się podoba. Mimo to że nie mam pacc to sądzę że market to strzał w dziesiątkę.
Mixxxon jest offline  
stary 20-12-2011, 17:11   #19
frafy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 02 2009

Posty: 17
Domyślny

Update świetny rynek to strzał w dziesiątke jednak martwia mnie te nagle zmiany cen:/ czyzby cos sie szykowalo? w rynku irytujace sa tylko te spamy ze kupia bohy za 1gp czy 5000 mpa po 1 gp:/ powinni to sprawdzac i dawac ostrzezenia moim zdaniem
frafy jest offline  
stary 20-12-2011, 17:28   #20
StuntHeck107
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 12 2011

Posty: 3
Domyślny

Upek mi się podobaja jak najbardziej . czekam na zakup pacca i nie ma lipy ;D
StuntHeck107 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:20.


Powered by vBulletin 3