Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2009, 08:50   #761
Sherionsky
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ej Jacek, a ja moge mowic co ma Ksieciunio robic?;d


/Wójcik.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2009, 08:54   #762
tajemniczy111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: W domu

Posty: 387
Stan: Usunięty
Imię: Sirkiks
Profesja: Elite Knight
Gildia: W*A*N*T*E*D
Świat: Premia
Poziom: 262
Skille: 99/98
Poziom mag.: 11
Domyślny

Niet, niech kath dziala sam.
__________________
Hail Wanted !
Hail PA !
Loyal to the end
tajemniczy111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 09:24   #763
Urbann
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 10 2008

Posty: 24
Imię: Urbexx
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 239
Skille: 108/83
Poziom mag.: 25
Domyślny

8:23 Sirkiks [237]: wiocha
8:23 Sirkiks [237]: jak od nich padne

Jul 31 2009, 08:58:46 CEST Crushed at Level 237 by Deveran, Lacidox, Lord Parowka, Master Gremir, Mati Kogut, Megiczan, Mordor Powell, Pavel Skvicz, Plumpa, Royal Envious, Samin Mayday, Sherion, Triu Verix and Zoxy Toksi.
Urbann jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 13:22   #764
Nuriel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 204
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nuriel
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Poziom mag.: 72
Nuriel ma numer GG 3285381
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zegea Pokaż post
#up
W kolko jak cos, nie 'kulko'. Skonczyc podstawowke by wypadalo zanim rozpoczac gre w tibie.
Przeczytaj, co napisałeś w drugim zdaniu i sam się zastanów nad swoim wykształceniem

Widzę, że ile czasu bym nie spędził poza grą, to nic się nie zmienia. Dalej wszyscy się kozaczą, a najbardziej ci, którzy nie mają w grze nic do powiedzenia, dalej wrzuty z piaskownicy są używane ze względu na brak jakichkolwiek argumentów. No ale w sumie czego można się spodziewać po większości graczy w Tibię?

Miłego rzucania się piaskiem i wrzucania na innych, którym zazdrościcie, dzieciaki!
Nuriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 13:42   #765
ejgej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2009

Posty: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel Pokaż post
Przeczytaj, co napisałeś w drugim zdaniu i sam się zastanów nad swoim wykształceniem

Widzę, że ile czasu bym nie spędził poza grą, to nic się nie zmienia. Dalej wszyscy się kozaczą, a najbardziej ci, którzy nie mają w grze nic do powiedzenia, dalej wrzuty z piaskownicy są używane ze względu na brak jakichkolwiek argumentów. No ale w sumie czego można się spodziewać po większości graczy w Tibię?

Miłego rzucania się piaskiem i wrzucania na innych, którym zazdrościcie, dzieciaki!
Oooo odezwał się "dorosły"
ejgej jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 13:49   #766
Archimendus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 11 2008

Posty: 36
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AdiZgOlekk Pokaż post
gdybys mial na to wyjebane to bys nie spamowal na forum tej ze gry jak to kazdego nienawidzisz - jesli to dla ciebie tylko zjebana gra, to czemu oceniasz ludzi po tym jak sie zachowuja w TEJ ZJEBANEJ GRZE a na rl nawet ich na oczy nie widziales?No, nie liczac glupawych zdjec wrzucanych przez ludzi pokroju archimendus ktorzy za czasow neutrala plakali jak padali od wanted jakimi to sa psami, a teraz jak sa ich lizuskami to wrzucaja na kogo sie tylko da z opozycji

Śmieszne, nigdy nie padłem od Wanted i tym bardziej nigdy nikomu nie płaciłem.
Po 2 NIE PIERDOL mi o tym, że nie mogę ocenić kogoś po tym, że wozi się z tym jak to on liże dupę i jest mu z tym dobrze, bo kurwa kozakiem na rl na bank nie będzie.

@Nuriel
No srry, ale dla Sheriona i Gaddarra niczego nie zazdroszczę (no może oprócz rudych włosów u tego drugiego).

Ostatnio edytowany przez Archimendus - 31-07-2009 o 13:52.
Archimendus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 19:04   #767
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Ludzie jak czytam te wasze posty jak jeden na drugiego wrzuca to az rzygac sie chce jak macie sobie cos do wyjasnienia i cos sie wam w kims nie podoba to ustawcie sie na rl i wyjasnijcie sobie to slownie albo czynami a nie kazdy z was siedzi przed kompem i zgrywa kozaka tylko podejrzewam ze niewielu z was nie jest na tyle odwaznych zeby sie z drugim spotkac i sobie to wyjasnic bo boi sie ze bedzie mial morde obita albo polamany nos to wolicie siedziec w domu i bluzgac przez internet bo tak bezpieczniej...
__________________
Legalize it !! _\|/_

Ostatnio edytowany przez Freddd - 31-07-2009 o 19:05.
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 19:34   #768
Artemon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008

Posty: 99
Imię: Artemon
Świat: Azura
Poziom: 6
Skille: 6/9
Poziom mag.: -2
Domyślny

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie to tylko gra i "wyjaśnianie" sobie spraw związanych z nią na RL jest IMO idiotyczne. Polecam udać się do psychologa lub odciąć się od Internetu na najbliższy miesiąc. Miłej zabawy.

@Kazuru
Czemu sprzedajesz chara?

Ostatnio edytowany przez Artemon - 31-07-2009 o 21:31.
Artemon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 21:47   #769
Van ent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006

Posty: 81
Domyślny

Cytuj:
Ludzie jak czytam te wasze posty jak jeden na drugiego wrzuca to az rzygac sie chce jak macie sobie cos do wyjasnienia i cos sie wam w kims nie podoba to ustawcie sie na rl i wyjasnijcie sobie to slownie albo czynami a nie kazdy z was siedzi przed kompem i zgrywa kozaka tylko podejrzewam ze niewielu z was nie jest na tyle odwaznych zeby sie z drugim spotkac i sobie to wyjasnic bo boi sie ze bedzie mial morde obita albo polamany nos to wolicie siedziec w domu i bluzgac przez internet bo tak bezpieczniej...
__________________
To widzę ostry baran z Ciebie jeżeli przez grę chciałbyś kogoś pobić albo połamać komuś nos(wnioskuje że jeżeli radzisz komuś coś takiego to sam byś też to zrobił).Ja osobiście nikomu bym krzywdy nie zrobił za to ze wyzywał mnie na necie czy też w grze(czy tam mnie zabił,okradł).Pomimo twojego wpisu i tak jestem niepewny Ciebie, tzn myślę że napisałeś to tylko tu a jak ktoś na mieście krzyczy coś za Tobą to głowa nisko i s*******asz jak najdalej
Ja za grę na pewno nikomu nigdy bym krzywdy nie zrobił,mogę co najwyżej z największym wrogiem iść na piwo i go poznać nawet jeżeli wyrzucił by mnie z serwa bo przecież to jest tylko GRA!!

Co do Sheriona dzieciaka,czy "rudego" Gaddara... nie znam ich osobiście,nic mnie z nimi nie łączy w grze, ale postawcie się na ich miejscu, czy jeżeli wy byście mieli taki lvl i "władze" w grze nie zachowywali byście się podobnie??co do śmiania się z kogoś że jest rudy to już w ogóle jest przegięcie.Czy to jego wina?zastanówcie się nad sobą co niektórzy co tutaj piszecie...
Van ent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 21:51   #770
Zegea
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Domyślny

Autodamaged post.

Ostatnio edytowany przez Zegea - 25-11-2009 o 22:27.
Zegea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2009, 23:50   #771
19WeSoL92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2009

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuriel Pokaż post
Widzę, że ile czasu bym nie spędził poza grą, to nic się nie zmienia. Dalej wszyscy się kozaczą, a najbardziej ci, którzy nie mają w grze nic do powiedzenia, dalej wrzuty z piaskownicy są używane ze względu na brak jakichkolwiek argumentów. No ale w sumie czego można się spodziewać po większości graczy w Tibię?
Najwiekszymi kozakami sa frajerzy z frogent legion! !!!! kurwy chyba mysla ze juz wojne wygrali. a sie przelicza. !

--- 19WeSoL92 dodał 4 minut i 33 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Ludzie jak czytam te wasze posty jak jeden na drugiego wrzuca to az rzygac sie chce jak macie sobie cos do wyjasnienia i cos sie wam w kims nie podoba to ustawcie sie na rl i wyjasnijcie sobie to slownie albo czynami a nie kazdy z was siedzi przed kompem i zgrywa kozaka tylko podejrzewam ze niewielu z was nie jest na tyle odwaznych zeby sie z drugim spotkac i sobie to wyjasnic bo boi sie ze bedzie mial morde obita albo polamany nos to wolicie siedziec w domu i bluzgac przez internet bo tak bezpieczniej...
Proponowalem shorowi spotkanie... ale odmowil ;]

Ostatnio edytowany przez 19WeSoL92 - 31-07-2009 o 23:54. Powód: Automerged Doublepost
19WeSoL92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 00:10   #772
Johny Cross
Użytkownik Forum
 
Johny Cross's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 33

Posty: 82
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zegea Pokaż post
Mam dla was zagdke!:

Czym mama Puffy bije jego psa??

(podpowiedz: to proste jak drut!)

Odpowiedx nizej \/


Pręcikiem!

huahauahuahauahauhauahua, Owned xD


to wam wyszlo
Johny Cross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 00:19   #773
Zegea
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Domyślny

Autodamaged post.

Ostatnio edytowany przez Zegea - 26-11-2009 o 22:08.
Zegea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 00:31   #774
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Van ent Pokaż post
To widzę ostry baran z Ciebie jeżeli przez grę chciałbyś kogoś pobić albo połamać komuś nos(wnioskuje że jeżeli radzisz komuś coś takiego to sam byś też to zrobił).Ja osobiście nikomu bym krzywdy nie zrobił za to ze wyzywał mnie na necie czy też w grze(czy tam mnie zabił,okradł).Pomimo twojego wpisu i tak jestem niepewny Ciebie, tzn myślę że napisałeś to tylko tu a jak ktoś na mieście krzyczy coś za Tobą to głowa nisko i s*******asz jak najdalej
Ja za grę na pewno nikomu nigdy bym krzywdy nie zrobił,mogę co najwyżej z największym wrogiem iść na piwo i go poznać nawet jeżeli wyrzucił by mnie z serwa bo przecież to jest tylko GRA!!

Co do Sheriona dzieciaka,czy "rudego" Gaddara... nie znam ich osobiście,nic mnie z nimi nie łączy w grze, ale postawcie się na ich miejscu, czy jeżeli wy byście mieli taki lvl i "władze" w grze nie zachowywali byście się podobnie??co do śmiania się z kogoś że jest rudy to już w ogóle jest przegięcie.Czy to jego wina?zastanówcie się nad sobą co niektórzy co tutaj piszecie...
Akurat sie mylisz. Nie boje sie ze dostane po mordzie. U mnie krazy takie przyslowie "morda nie szklanka sie nie potlucze" i tego sie trzymam. I nie o to mi chodzi ze maja sie bic przez gre ale skoro jeden drugiemu wrzuca wyzwiska i obelgi na forum to skoro jest taki mocny przez neta to niech wyjdzie na RL i pokaze co potrafi.
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 00:47   #775
Artemon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2008

Posty: 99
Imię: Artemon
Świat: Azura
Poziom: 6
Skille: 6/9
Poziom mag.: -2
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Akurat sie mylisz. Nie boje sie ze dostane po mordzie. U mnie krazy takie przyslowie "morda nie szklanka sie nie potlucze" i tego sie trzymam. I nie o to mi chodzi ze maja sie bic przez gre ale skoro jeden drugiemu wrzuca wyzwiska i obelgi na forum to skoro jest taki mocny przez neta to niech wyjdzie na RL i pokaze co potrafi.
Ale zrozum. Dziecko kozaczy na forum, bo na RL nie ma nic do powiedzenia i w ten sposób próbuje się dowartościować. Myśli, że jak w kogoś porzuca mięsem, to będzie fajny/sth. A Ty jak chcesz się z kimś bić to śmiało, zapisz się na jakiś boks/whateva i się nap!erdalaj.

Btw. takich infantylnych typów się ignoruje.

Ostatnio edytowany przez Artemon - 01-08-2009 o 00:57.
Artemon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 02:44   #776
Mariel
Użytkownik Forum
 
Mariel's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: DRAKE
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 120
Mariel ma numer GG 8107004
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zegea Pokaż post
W 100% sie z Toba zgadzam, co do 1szego argumentu ; ]. Najmniejsze psy najglosniej szczekaja. Wiesz pozatym przydupasy musza sie pokazac z jak najlepszej strony ;] spojrz na takiego teteriana, co on pisze czy tyromysal zana jakis, lub puchy wizak,teksty typu 'twoja stara, padasz kurwo, chce dojebac pizde, stul pizde, zamknij jape' ;] udowadniajac w ten sposob jakimi kretynami sa.
a na mnie co masz ?
Mariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 03:06   #777
Jimmy_Tudeski
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 08 2009
Lokacja: Gdańsk

Posty: 6
Imię: Xandael
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Domyślny

Jeżeli masz coś do konkretnych osób z Forgotten Legion to nie obrażaj całej gildii. Ja nikogo nie wyzwałem, nigdy nie zgrywałem kozaka, nie uważam, że wojna jest wygrana bo wiem, że jestem nikim w tej wojnie i nic nie zrobiłem. Wiec postaraj się konkretniej kierować wyzwiska.

Piona, Xandael
Jimmy_Tudeski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 09:07   #778
Beda
Użytkownik Forum
 
Beda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2007
Lokacja: Siemiatycze

Posty: 35
Świat: Azura
Domyślny

Wychodzę z guild, bo sie przezywacie
Beda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 14:19   #779
Zegea
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2008

Posty: 126
Stan: Na Emeryturze
Świat: Azura
Domyślny

Autodamaged post.

Ostatnio edytowany przez Zegea - 26-11-2009 o 22:07.
Zegea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 16:47   #780
19WeSoL92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2009

Posty: 57
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mariel Pokaż post
a na mnie co masz ?
Czy on teraz musi wymieniac argumenty do karzdego z was....? Moze on nie mial z Toba do czynienia. Ale zachowanie np. teteriana czy shorgona czy jak mu tam wyrabia opinie waszej calej guildi. A takl wogole to sa moze na co 3 akcji i to w liczbie nie wiekszej niz 3... chyba ze po akcji sie zleca bo zobacza ze duzo nep~ online i se exivna xD

Ostatnio edytowany przez 19WeSoL92 - 01-08-2009 o 16:49.
19WeSoL92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:47.


Powered by vBulletin 3