Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Konkursy

Notki

Konkursy To jest forum poświęcone konkursom na tibia.pl

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-09-2007, 14:05   #121
Dominet
Użytkownik Forum
 
Dominet's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2006
Lokacja: Okolice Łodzi

Posty: 115
Stan: Niegrający
Domyślny

Odezwal sie ten co umie czytac

Cytuj:
Odkladajcie wszystko na ostatnia chwile to napewno wam to wyjdzie na dobre...
Przeczytaj jeszcze to co ci zacytowalem tlustym drukiem. Nie odkladajcie prac na ostatnia chwile. Niewierze ze nie miales kiedy tego zrobic wczesniej o.O To tylko i wylacznie twoja wina...
__________________

"A życie przez palce mi płynie w nicość..."
Dominet jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2007, 14:12   #122
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Temat został zamknięty o północy, zgodnie z regulaminem. Zegar na forum spieszy się o 10-11 minut i dokładnie tyle (zgodnie z zegarem forum) po północy został zamknięty temat.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 16-09-2007, 14:14   #123
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dominet Pokaż post
Odezwal sie ten co umie czytac

Przeczytaj jeszcze to co ci zacytowalem tlustym drukiem. Nie odkladajcie prac na ostatnia chwile. Niewierze ze nie miales kiedy tego zrobic wczesniej o.O To tylko i wylacznie twoja wina...
Rzecz biorac na logiczne myslenie to bylo w regulaminie napisane
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regulamin
Prace możecie umieszczać do godziny 23.59 15.09.2007.
Wszystko sie zgadza lecz nie bylo napisane jakiego czasu. Nigdzie nie bylo napisane czasu Tibia.pl (ktory byl zle ustawiony z oryginalnym czasem) wiec teorytycznie jezeli nie ma podanego jakiegos czasu oznacza to, ze zazwyczaj jest to czas globalny i wlasnie zdazylem w czasie globalnym.

Zaloze sie, ze temat zostanie zamkniety poniewaz schodzimy na off-topic natomiast wtedy bede zmuszony zrobic nastepujace kroki ktore niezbyt beda pocieszajace dla serwisu Tibia.pl. Napisalem juz pare maili do doswiadczonych moderatorow forum i mam nadzieje, ze rozpatrza moj problem.

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aversin Pokaż post
Temat został zamknięty o północy, zgodnie z regulaminem. Zegar na forum spieszy się o 10-11 minut i dokładnie tyle (zgodnie z zegarem forum) po północy został zamknięty temat.
11 minut i pare sekund co daje nam 23:58. Jestem ciekaw jak to mozliwe, ze po kliknieciu przycisku POST (z gotowym postem) o godz. 23:58 (na zegarze globalnym) pokazalo mi komunikat, ze temat jest zamkniety.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aversin Pokaż post
10-11 minut i dokładnie tyle
Rzeczywiscie dokladnie. 10-11 minut natomist tu sie liczy kazda minuta (a moze nawet sekunda). Dokladnie liczac wychodzi mi 11 minut (max 11 minut i 59 sekund)

Nawet jesli popelnilem blad to dla Was jest to pare minut (moze nawet sekund) a dla mnie 30 dni w plecy ciezkiej pracy.

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 14:40.
Keth jest offline  
stary 16-09-2007, 14:23   #124
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

LOL jak bys nie mogl go zamiescic kilka dni, godzin, minut wczesniej. Czekales do ostatniej chwili to masz i co z tego ze nie ma w temacie twego zgloszenia ?? Dla innych lepiej bo maja mniej do ogladania i oceniania. Popelnilem idiotyczny blad a teraz z igly robisz widly.
Wybrales ostatnio chwile to i ci sie nie udalo.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline  
stary 16-09-2007, 14:26   #125
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
LOL jak bys nie mogl go zamiescic kilka dni, godzin, minut wczesniej. Czekales do ostatniej chwili to masz i co z tego ze nie ma w temacie twego zgloszenia ?? Dla innych lepiej bo maja mniej do ogladania i oceniania. Popelnilem idiotyczny blad a teraz z igly robisz widly.
Wybrales ostatnio chwile to i ci sie nie udalo.
Jak juz mowilem. Ciezko pracowalem nad tym i ledwo co zdazylem - nawet tytulu filmu nie zdazylem zmienic i musialem zostawic taki jaki jest. Wszycy ktorzy byli w grupie (trzej koledzy) oraz firma TakeZer0 ktora moze stwierdzic, iz od polodnia do nocy ciezko pracowalismy nad ujeciami oraz montazem wiec to nie bylo tak, ze nagle o 22:30 mi sie przypomnialo, ze musze posta dac.
Keth jest offline  
stary 16-09-2007, 14:40   #126
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
Jak juz mowilem. Ciezko pracowalem nad tym i ledwo co zdazylem - nawet tytulu filmu nie zdazylem zmienic i musialem zostawic taki jaki jest. Wszycy ktorzy byli w grupie (trzej koledzy) oraz firma TakeZer0 ktora moze stwierdzic, iz od polodnia do nocy ciezko pracowalismy nad ujeciami oraz montazem wiec to nie bylo tak, ze nagle o 22:30 mi sie przypomnialo, ze musze posta dac.
Czlowieku, zobacz kiedy ogloszono rozpoczecie konkursu i do kiedy on trwal. teraz policz sobie ile to dni i plac za swa i kolegow glupote - blad ... W zyciu nic nie robi sie na ostatnia chwile jesli ci na tym zalerzy. Bo potem z ALE to tylko do Pana Boga ...

Czy teraz my musimy placic za twoj blad czytajac spam ??
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline  
stary 16-09-2007, 14:44   #127
Keth
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Szczecin

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seth Rook
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 20
Skille: 20
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Czlowieku, zobacz kiedy ogloszono rozpoczecie konkursu i do kiedy on trwal. teraz policz sobie ile to dni i plac za swa i kolegow glupote - blad ... W zyciu nic nie robi sie na ostatnia chwile jesli ci na tym zalerzy. Bo potem z ALE to tylko do Pana Boga ...
Bóg - madrze powiedziane

Jakbym wczesniej dal to za chiny bym tego filmu nie skonczyl bo on bylby nie skonczony, ryzyko to ryzyko. Gdybym go nie skonczyl to bym nie wygral na bank no ale jednak ta minuta zadecydowala o tym. Lepiej zaryzykowac i sprobowac go dokonczyc na koniec niz dac go odrazu nie skonczony i zdazyc. Watpie, zeby nieskonczony film wygral wiec nie mialem wyboru.

---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Czy teraz my musimy placic za twoj blad czytajac spam ??
btw, a kto Ci karze lub zmusza Cie do czytania?
Spam - http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam a prosciej:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia
masowe wiadomosci zazwyczaj zawierajace ten sam tekst.
Jezeli uwazasz to za spam to bez komentarza

Ostatnio edytowany przez Keth - 16-09-2007 o 14:55.
Keth jest offline  
stary 16-09-2007, 15:03   #128
Sm0Kq
Użytkownik Forum
 
Sm0Kq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 105
Imię: Artu Erlan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 122
Poziom mag.: 70
Domyślny

Koniec mówienia na ten temat w tym temacie bo to jest straszny spam i ten temat nie do tego służy!!!

Keth takim gadaniem niczego nie wskórasz!

Poczekajmy jaki werdykt przyjdzie z góry co do tych 2 filmików (tez pisałem post i jak wysyłałem napisało że temat zamknięty)

Nad filmikiem pracowałem ponad 2 tygodnie, w ostatnim siedziałem po nocach żeby zdążyć.. Wczoraj nie mogłem wcześniej wysłać filmików ponieważ miałem problem z netem… I niech mi nikt nie mówi że zostawiłem to na ostatnią chwile bo robiłem co mogłem wczoraj żeby go wysłać od samego rana! A te parę minut które brakło wystarczyło by żeby wysłać ten post..


/niech to będzie ostatni post na ten temat!!!/
Sm0Kq jest offline  
stary 16-09-2007, 16:03   #129
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
Bóg - madrze powiedziane

Jakbym wczesniej dal to za chiny bym tego filmu nie skonczyl bo on bylby nie skonczony, ryzyko to ryzyko. Gdybym go nie skonczyl to bym nie wygral na bank no ale jednak ta minuta zadecydowala o tym. Lepiej zaryzykowac i sprobowac go dokonczyc na koniec niz dac go odrazu nie skonczony i zdazyc. Watpie, zeby nieskonczony film wygral wiec nie mialem wyboru.

---



btw, a kto Ci karze lub zmusza Cie do czytania?
Spam - http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam a prosciej:

Jezeli uwazasz to za spam to bez komentarza




A czy od kilku postow nie rozmawiamy o twym JEBANYM PECHU ???? Albo zes niedorozwiniety albo idiota a moze i to i to.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline  
stary 16-09-2007, 16:16   #130
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

@Keth
Skończ ten swój monolog, bo nie masz racji. Słuchasz chyba tylko siebie i każesz wszystkim dokładnie czytać, a sam nie potrafisz.

Temat został zamknięty 11 min po północy, a że zegar śpieszy się o 11 minut to dokładnie minute za późno został zamknięty, bo powinien być o 23:59.

Cytuj:
Wszystko sie zgadza lecz nie bylo napisane jakiego czasu. Nigdzie nie bylo napisane czasu Tibia.pl (ktory byl zle ustawiony z oryginalnym czasem) wiec teorytycznie jezeli nie ma podanego jakiegos czasu oznacza to, ze zazwyczaj jest to czas globalny i wlasnie zdazylem w czasie globalnym.
Zazwyczaj? a ile miałeś podobnych sytuacji? A widzisz nie prawda, bo jak nie ma podanego czasu to zazwyczaj jest to czas na forum.

Cytuj:
Zaloze sie, ze temat zostanie zamkniety poniewaz schodzimy na off-topic natomiast wtedy bede zmuszony zrobic nastepujace kroki ktore niezbyt beda pocieszajace dla serwisu Tibia.pl. Napisalem juz pare maili do doswiadczonych moderatorow forum i mam nadzieje, ze rozpatrza moj problem.
Mam nadzieję, że zostanie zamknięty. Napisz więcej maili, zaspamuj im skrzynki, bo jeden mail to na pewno za mało!
Rybzor jest offline  
stary 16-09-2007, 18:14   #131
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Jezeli jego filmik wejdzie to bedzie po prostu nie fer..

Regulamin mowi dokladnie - zgloszenia przyjmowane do godziny 23:59
Temat zostal zamkniety o godzine <forum 00:01> a czasie światowym o 00:11
Czas forum wyprzedzony o 10 minut...
00:11 - 00:10 (wiem, nie liczy sie tak czasu, ale wszyscy wiedza o co chodzi) = 00:01..

I gdzie tu bylaby sprawiedliwosc Keth ?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sm0Kq Pokaż post
Może by nie było, ale nie było by tez w stosunku do tego ze sie ktoś specjalnie napracował.

Temat został zamknięty przed czasem... Nie dużo ale to by mnie zadowalało bo bym dodał swoją prace konkursową.
No, nie specjalnie napracowal, bo nikt mu nie kazal. Pozatym, jak sie napracowal, to mogl to dodac wczesniej.

A Temat zostal zamkniety 2 minuty pozniej niz powinien! Nie rozumiecie?! ja pierdole ;| juz mi nerwy puszczaja jak to czytam :f <a czytam, bo lubie>
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:

Ostatnio edytowany przez Gawus - 16-09-2007 o 19:37.
Gawus jest offline  
stary 16-09-2007, 18:20   #132
Sm0Kq
Użytkownik Forum
 
Sm0Kq's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 105
Imię: Artu Erlan
Profesja: Elder Druid
Gildia: Insomniacs
Świat: Danera
Poziom: 122
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
I gdzie tu bylaby sprawiedliwosc Keth ?
Może by nie było, ale nie było by tez w stosunku do tego ze sie ktoś specjalnie napracował.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
Regulamin mowi dokladnie - zgloszenia przyjmowane do godziny 23:59
Temat zostal zamkniety o godzine <forum 00:01> a czasie światowym o 00:11
Czas forum wyprzedzony o 10 minut...
00:11 - 00:10 (wiem, nie liczy sie tak czasu, ale wszyscy wiedza o co chodzi) = 00:01..
Temat został zamknięty przed czasem... Nie dużo ale to by mnie zadowalało bo bym dodał swoją prace konkursową.
Sm0Kq jest offline  
stary 16-09-2007, 21:30   #133
Toral
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 09 2006

Posty: 124
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Elysia
Skille: 20/25
Toral ma numer GG 5578980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gawus Pokaż post
Jezeli jego filmik wejdzie to bedzie po prostu nie fer..

Regulamin mowi dokladnie - zgloszenia przyjmowane do godziny 23:59
Temat zostal zamkniety o godzine <forum 00:01> a czasie światowym o 00:11
Czas forum wyprzedzony o 10 minut...
00:11 - 00:10 (wiem, nie liczy sie tak czasu, ale wszyscy wiedza o co chodzi) = 00:01..

I gdzie tu bylaby sprawiedliwosc Keth ?




No, nie specjalnie napracowal, bo nikt mu nie kazal. Pozatym, jak sie napracowal, to mogl to dodac wczesniej.

A Temat zostal zamkniety 2 minuty pozniej niz powinien! Nie rozumiecie?! ja pierdole ;| juz mi nerwy puszczaja jak to czytam :f <a czytam, bo lubie>
Ja ci to wytlumacze inaczej, a mianowicie to jest banda dzieciakow po 10-14lat gdzie tak naprawde nie rozumieja co sie do nich pisze etc. Skoro nie znaja podstawowych zasad funkcjonowania forum to co oni tutaj jeszcze robia??? wiem ze to tez jest post ktory sie zalicza do spamu, ale juz nie moglem wytrzymac jak od kilku stron czytam posty na ten sam temat.
pozdro 600
Toral jest offline  
stary 16-09-2007, 22:05   #134
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
ryzyko to ryzyko. Gdybym go nie skonczyl to bym nie wygral na bank no ale jednak ta minuta zadecydowala o tym. Lepiej zaryzykowac i sprobowac go dokonczyc
Tym postem sam się przyznałeś,że ryzykowałeś. Mogłeś, nie musiałeś, ale zrobiłeś. Czy naprawdę jest sens dalej pier***** o tym, że zabrakło Ci paru minut na zapisanie się na konkurs?

"Neta mi odłączyli, dostałem szlaban na kompa, brakło prądu, tata nie zapłacił za internet, a babcia nie ugotowała pierożków..."
Aroonia jest offline  
stary 16-09-2007, 22:23   #135
Washabi
Użytkownik Forum
 
Washabi's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pietnaszek
Profesja: Paladin
Gildia: BRAK
Świat: Nebula
Poziom mag.: 19
Domyślny

Kiedy można spodziewać sie Finału?
__________________
______________________________________
Mam takich ziomów na jakich mnie stac bo tu o hajs nie chodzi tylko o to ile moge im dac.
Washabi jest offline  
stary 17-09-2007, 01:42   #136
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Washabi Pokaż post
Kiedy można spodziewać sie Finału?
Prosze cie mialem ciezki dzien a ostatnie 2 h to juz wogole . Przeczytaj regulamin i all ci sie wyjasni rozjasni ubarwi
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline  
stary 17-09-2007, 07:50   #137
Gawus
Santa Claus
 
Gawus's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2006
Lokacja: Polska/England
Wiek: 33
Wpisy bloga: 6

Posty: 517
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 123
Skille: 90/83
Poziom mag.: 8
Wyślij wiadomość przez ICQ do Gawus Gawus ma numer GG Kocham Natalie Adres Jabbera do Gawus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Washabi Pokaż post
Kiedy można spodziewać sie Finału?
2 tygodnie po zakonczeniu oddawaniu prac
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wald_Kerius Pokaż post
No no no!! Od Gawusia to wy wara, bo pobanuje jak...
:eek: Your Gawi :eek:
Gawus jest offline  
stary 18-09-2007, 21:22   #138
sideford
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 10 2005
Lokacja: Słubice

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hell
Świat: Malvera
Poziom: 68
Skille: 19/27
Poziom mag.: 60
sideford ma numer GG 9415295 Send a message via Skype™ to sideford
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Keth Pokaż post
Nastepny ktory nie przeczytal 2 rzeczy.



---



Kolejny. Spoznie sie do pracy bo bede mial zegarek o jedna godzine zle ustawiony. Kogo bedzie wina? Moja czy firmy? Oczywiscie, ze moja tyle, ze zegarek zle ustawiony miala Tibia.pl nie ja.

---


A skad mialem wiedziec, ze jest zle ustawiony i wczesniej sie zamknie? Pomysl troche zanim napiszesz..
Odrazu mowisz, ze kopiowalem pomysly chociaz nawet nie obejrzales filmu - I tak to z takimi rozmawiac.
nienapisałem ze zgapiłes tylko ze sie bałeś ze ktos zgapi od ciebie i dlatego na ostatnią chwile czekałeś, a z tym zegrakiem to juz chyba ktos ci napisał ze konkurs nie jest wg twojego zegarka na kompie tylko wg zegarka tibi.pl a jak chciales dac kilka minut przed zamknięciem to trzeba było sie upewnic ze te zegarki chodzą tak samo....
sideford jest offline  
stary 19-09-2007, 12:51   #139
Kamilak
Użytkownik Forum
 
Kamilak's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Wiek: 85

Posty: 278
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Phanteism
Świat: Astera
Poziom: 180
Skille: x/x
Poziom mag.: 77
Domyślny

fajny spam ,jesli dobrze pamietam 3 strony
__________________


>>>>>>>http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=221072 <<< Moviesy

>>>>>http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=218114&page=7 <<<<< warto zobaczyc :
Kamilak jest offline  
stary 23-09-2007, 00:54   #140
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Panowie, minął prawie okrągły tydzień od momentu zakończenia konkursu. Jak tam typowanie zwycięzców i kiedy możemy spodziewać się wyników?:>
Rybzor jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:33.


Powered by vBulletin 3