Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2008, 13:51   #141
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Co nasz zjeba*y prezydent może przyspieszyć. Co on tam wyprawia? Albo jest opłacony, albo próbuje z siebie robić męczennika wielkiego. Jak tak dalej pójdzie to zacznę się tytułować niemieckim emigrantem, bo aż mi wstyd. Ok. 80% ludności świata nie wie gdzie leży Polska, a za to 99,9% uważa za jej trademark prezydenta-debila.
Ja w sumie w tym temacie calkowicie popieram kaczora. Nie kontynuje polityki naszego bylego bolszewickiego pachołka. Bardzo dobrze ze mowi odwaznie i stanowczo to co trzeba. Pokazuje , ze Polska nie jest krajem , ktory bedzie siedzial cicho jak myszka wtedy kiedy rosyjski misiek robi sobie ze swiata poligon

A co do statystyk to wiesz ze 70 % amerykanow nie wie kto jest ich wiceprezydentem ale za co tyle samo amerykanow wie z jakiej planety pochodzi super men

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 14-08-2008 o 13:53.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2008, 13:55   #142
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Ja w sumie w tym temacie calkowicie popieram kaczora. Nie kontynuje polityki naszego bylego bolszewickiego pachołka. Bardzo dobrze ze mowi odwaznie i stanowczo to co trzeba. Pokazuje , ze Polska nie jest krajem , ktory bedzie siedzial cicho jak myszka wtedy kiedy rosyjski misiek robi sobie ze swiata poligon

A co do statystyk to wiesz ze 70 % amerykanow nie wie kto jest ich wiceprezydentem ale za co tyle samo amerykanow wie z jakiej planety pochodzi super men
Tak, tylko że gdy Rosja się w***** to ten poligon zrobi w Polsce.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 13:58   #143
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
Tak, tylko że gdy Rosja się w***** to ten poligon zrobi w Polsce.
Jak rosja bedzie probowala robic sobie poligon w Polsce to nato i usa zrobi z rosji jesien sredniowiecza. Rosja moz sobie straszyc ale Nato i nawet ue moga w dupe pocalowac .
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:07   #144
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Ogólnie sprawa wygląda tak:

Mała wojna - wiele problemów na świecie. Styraliśmy Rosje, a ona nam odpłaci. G8 wyrzuciło Rosje. xD Pewnie się wkurzą. Rosja niemiło odpowiada USA. Polska gotowa wysłać wojska do Gruzji. Rosja kłamie jak z nut, że wycofali wojska. UE we wrześniu zadecyduje co będzie robić w stosunkach z Rosją. Ogólnie to uważam, że do większej wojny już tylko kilka lat zostało.
Do następnej wojny kilka lat? Ale między kim? Ruscy może są mocni, ale w walce Rosja-USA już raczej przegrywają. Mówiłem już, że wypowiedzi większości prezydentów krajów Unii są przeciwko wojnie. W wojnę wątpię, ale na pewno będzie zamieszane z Ruskami. Niestety..
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:13   #145
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cóż, gdyby zebrało się parę państw Europy Środkowej (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Ukraina) w jakiś rodzaj sojuszu, to Rosja nie miałaby z nami tak łatwo...
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:29   #146
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Ja w sumie w tym temacie calkowicie popieram kaczora. Nie kontynuje polityki naszego bylego bolszewickiego pachołka. Bardzo dobrze ze mowi odwaznie i stanowczo to co trzeba. Pokazuje , ze Polska nie jest krajem , ktory bedzie siedzial cicho jak myszka wtedy kiedy rosyjski misiek robi sobie ze swiata poligon
I oto jedna z wad obywateli polskich - bojowość. Polacy zawsze byli waleczni, niestety, nie maja umiaru w tym co robią. W zaistniałej sytuacji najlepszym wyjściem byłoby podkulić ogon i siedzieć cicho. Jeśli prezydent i jego wojowniczy zwolennicy chcą sie porywać na Rosję, proszę bardzo, ale ja domagam się podziału państwa. Nie chce płacić za błędy czubka który wręcz krzyczy aby ktoś kopnął go w dupę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Jak rosja bedzie probowala robic sobie poligon w Polsce to nato i usa zrobi z rosji jesien sredniowiecza. Rosja moz sobie straszyc ale Nato i nawet ue moga w dupe pocalowac .
Przynajmniej ty masz dobry humor.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:45   #147
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Ja w sumie w tym temacie calkowicie popieram kaczora. Nie kontynuje polityki naszego bylego bolszewickiego pachołka. Bardzo dobrze ze mowi odwaznie i stanowczo to co trzeba. Pokazuje , ze Polska nie jest krajem , ktory bedzie siedzial cicho jak myszka wtedy kiedy rosyjski misiek robi sobie ze swiata poligon

A co do statystyk to wiesz ze 70 % amerykanow nie wie kto jest ich wiceprezydentem ale za co tyle samo amerykanow wie z jakiej planety pochodzi super men
Kaczyński pokazuje innym krajom to, że nasz PRZEDSTAWICIEL jest naiwny, bo się zdzwonił z innymi preziami, którzy mieli prowadzić taką akcją jaką teraz on prowadzi, a tak naprawdę się nawet nie wychylają. To co mówią media zapewne nawet nie jest połową tego czym nam grozi Rosja.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Jak rosja bedzie probowala robic sobie poligon w Polsce to nato i usa zrobi z rosji jesien sredniowiecza. Rosja moz sobie straszyc ale Nato i nawet ue moga w dupe pocalowac .
Rosja może po prostu zakręcić kurki z gazem. USA się nim z nami nie podzieli. UE sprzeda nam 10x drożej niż Rosja. A z tego 85% pójdzie na "potrzeby, oraz prezentacje RP". Rosja sama potrafiłaby z pewnością pokonać, albo USA, albo UE. Jedyna szansa to walka na kilka frontów. Z jednej strony UE i USA, z drugiej Azja. Pisząc to, że Rosja pokonałaby USA mam na myśli to, że albo by ją BARDZO znacznie zniszczyła, albo typowo wojennie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Cóż, gdyby zebrało się parę państw Europy Środkowej (Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Ukraina) w jakiś rodzaj sojuszu, to Rosja nie miałaby z nami tak łatwo...
Miałaby... Kwestia zebrania 1000 ludzi i odcięcia dopływu gazu i ropy. Poza tym militarnie i technicznie by nas zmiażdżyła.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
I oto jedna z wad obywateli polskich - bojowość. Polacy zawsze byli waleczni, niestety, nie maja umiaru w tym co robią. W zaistniałej sytuacji najlepszym wyjściem byłoby podkulić ogon i siedzieć cicho. Jeśli prezydent i jego wojowniczy zwolennicy chcą sie porywać na Rosję, proszę bardzo, ale ja domagam się podziału państwa. Nie chce płacić za błędy czubka który wręcz krzyczy aby ktoś kopnął go w dupę.
Siedzieć cicho? Tak naprawdę nie wypada. Trzeba uświadomić innym swoją OBECNOŚĆ, a nie tak jak w przypadku naszego prezia, głupotę i ignorancję.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:47   #148
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

[quote=Voon Arculin;2228505]I oto jedna z wad obywateli polskich - bojowość. Polacy zawsze byli waleczni, niestety, nie maja umiaru w tym co robią. W zaistniałej sytuacji najlepszym wyjściem byłoby podkulić ogon i siedzieć cicho. Jeśli prezydent i jego wojowniczy zwolennicy chcą sie porywać na Rosję, proszę bardzo, ale ja domagam się podziału państwa. Nie chce płacić za błędy czubka który wręcz krzyczy aby ktoś kopnął go w dupę.
[quote]

Wiesz chocby dlatego mozemy byc dumni z naszej historii. Według mnie powinnismy mowic otwarcie prawde , ruscy widza ze Polska sie nei da pomiatac. Nikt tu neichce sie porywac na rosje , poprostu kaczor chce wysłać wojska unijne dla ustabilizowania sytuacji w gruzji. Zreszta jak inaczej mozna reagowac na grozby rosyjskich dyplomatow ? Kaczor miałby podkulic ogon i siedziec cicho ? Jakby to wygladalo w oczach ruskich a takze innych krajow ? A tak wogole to taki z ciebie patriota jak jest niebezpieczenstwo to sie odciac a najlepiej uciec na wyspy. Mamy wreszcie prezydenta , z ktorego przynajmniej w tych sprawach mozemy byc zadowoleni


Up.
Jesi chodzi o gaz to rosja nam moze gowno zrobic , gdyby oni podniesli nam ceny gazu to tak samo musza podniesc ceny innym krajom europejskim wiec tym sie raczej nei ma co martwic.
Jesli chodzi o wojsko to chyba masz dane z zimnej wojny . Obecna sytuacja militarna rosji jest o wiele gorsza niz chocby w latach 80tych. W rosji jest wiele zasluzonego sprzetu i dziadostwa.Oczywiscie Rosja posiada wiele jednostek na najwyzszym swiatowym poziomie oraz znakomitych dowodcow , ale mowienie ze z pewnosci sa w stanie pokonac usa albo ue jest conajminej smieszne. Wiesz czym teraz dysponuje taka Francja , Niemcy czy WB? Te kraje w pojedynke mogly by z powodzeniem walczyc przeciwko Rosji . Zreszta teraz nie ma pojecia walki z niemcami Polska czy z kims. Gdyby Rosja zaczela wojne z Polska automatycznie cale Nato niszczy Rosje

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 14-08-2008 o 16:26.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:51   #149
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jeśli się dobrze orientuję, to Rosja nie ma w tej chwili możliwości odcięcia nas od dostaw gazu bez jednoczesnego odcinania od nich Europy Zachodniej.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 14:52   #150
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Wiesz chocby dlatego mozemy byc dumni z naszej historii. Według mnie powinnismy mowic otwarcie prawde , ruscy widza ze Polska sie nei da pomiatac. Nikt tu neichce sie porywac na rosje , poprostu kaczor chce wysłać wojska unijne dla ustabilizowania sytuacji w gruzji. Zreszta jak inaczej mozna reagowac na grozby rosyjskich dyplomatow ? Kaczor miałby podkulic ogon i siedziec cicho ? Jakby to wygladalo w oczach ruskich a takze innych krajow ? A tak wogole to taki z ciebie patriota jak jest niebezpieczenstwo to sie odciac a najlepiej uciec na wyspy. Mamy wreszcie prezydenta , z ktorego przynajmniej w tych sprawach mozemy byc zadowoleni
Tak... Ale może bądźmy realistami, dobrze?

Jak gaz nam jeszcze zdrożeje (a już ma, i to, delikatnie ujmując, znacznie) to nie pan prezydent odczuje to najbardziej, tylko my, zwykli obywatele... A on w tym czasie będzie biegał po tych swoich podgrzewanych chodniczkach. Poza tym, skoro został wybrany przez naród to niech się liczy z jego zdaniem, a nie, udaje bohatera.

@up
Prawda, lecz jeśli szybko niedługo kończy nam się umowa, więc jeśli szybko nie podpiszemy nowej na normalnych warunkach to mogą nam podyktować śliczne ceny.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 14-08-2008 o 14:57.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:00   #151
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Tak... Ale może bądźmy realistami, dobrze?

Jak gaz nam jeszcze zdrożeje (a już ma, i to, delikatnie ujmując, znacznie) to nie pan prezydent odczuje to najbardziej, tylko my, zwykli obywatele... A on w tym czasie będzie biegał po tych swoich podgrzewanych chodniczkach. Poza tym, skoro został wybrany przez naród to niech się liczy z jego zdaniem, a nie, udaje bohatera.

@up
Prawda, lecz jeśli szybko niedługo kończy nam się umowa, więc jeśli szybko nie podpiszemy nowej na normalnych warunkach to mogą nam podyktować śliczne ceny.
Jak oni nam podyktuja wysokie ceny to mi im walniemy gigantyczne cena za transport
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:08   #152
Graventer
Użytkownik Forum
 
Graventer's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Wiek: 33

Posty: 102
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Wiesz czym teraz dysponuje taka Francja , Niemcy czy WB? Te kraje w pojedynke mogly by z powodzeniem walczyc przeciwko Rosji . Zreszta teraz nie ma pojecia walki z niemcami Polska czy z kims. Gdyby Rosja zaczela wojne z Polska automatycznie cale Nato niscze Rosje
No nie byłbym taki pewien tego, że całe NATO i UE by nam pomogło. Gruzja to niby sojusznik USA. I co robią Amerykanie? Jak narazie tylko poprosili o zawieszenie broni. A co było podczas II wojny? Francja i Anglia wielcy sprzymierzeńcy, a jak nas Niemcy zaatakowali to jakoś nie kwapili się by nam pomóc.
Graventer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:10   #153
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Siedzieć cicho? Tak naprawdę nie wypada. Trzeba uświadomić innym swoją OBECNOŚĆ, a nie tak jak w przypadku naszego prezia, głupotę i ignorancję.
Pokazać swoją obecność? Ok. Czy Niemcy bądź Hiszpania popierają tą wojnę? Nie. Jest ich sprzeciw ale nie rzucają się od razu na armaty. Taką obecność mogę zrozumieć, takie małe państewko europejskie niewiele zdziała, więc albo działać razem albo wcale. I tu masz moje moje poparcie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Wiesz chocby dlatego mozemy byc dumni z naszej historii.
Możemy być dumni ale nie musimy prowokować konfliktów żeby pokazać że jeszcze nie zginęliśmy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Według mnie powinnismy mowic otwarcie prawde , ruscy widza ze Polska sie nei da pomiatac.
Najlepiej będzie to pokazane gdy zakręcą nam gaz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Nikt tu neichce sie porywac na rosje , poprostu kaczor chce wysłać wojska unijne dla ustabilizowania sytuacji w gruzji.
Z tego co słyszałem była mowa o wojskach polskich. I pierwszy raz słysze żeby wojsko niosło pokój.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Zreszta jak inaczej mozna reagowac na grozby rosyjskich dyplomatow ? Kaczor miałby podkulic ogon i siedziec cicho ? Jakby to wygladalo w oczach ruskich a takze innych krajow ?
Jakie groźby? Wobec Polski? Jeśli tak to tym bardziej powinien siedzieć cicho. Skoro dostał żółtą kartkę to powinien grać ostrożnie. A grać ostrożnie zazwyczaj znaczy ''nie atakować''. A jakby to wyglądało w oczach innych krajów? A jak wygląda w ich oczach Hiszpania? Wielka Brytania? Norwegia?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
A tak wogole to taki z ciebie patriota jak jest niebezpieczenstwo to sie odciac a najlepiej uciec na wyspy.
Patriotyzm, patriotyzm, tylko co to do cholery jest ten patriotyzm? ''Troska o kraj''. Trochę za mało. ''Troska o kraj w którym zamierzam godnie żyć''. Tak, to to. I dlatego potępiam tę sytuacje. Chce żyć w Polsce jeszcze długi czas i nie chce wojen ani politycznego burdelu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Mamy wreszcie prezydenta , z ktorego przynajmniej w tych sprawach mozemy byc zadowoleni
Masz dostęp do Internetu, telewizji raczej też, więc nie widzę problemu. Usiądź i zadowalaj się swoim prezydentem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Graventer Pokaż post
No nie byłbym taki pewien tego, że całe NATO i UE by nam pomogło. Gruzja to niby sojusznik USA. I co robią Amerykanie? Jak narazie tylko poprosili o zawieszenie broni. A co było podczas II wojny? Francja i Anglia wielcy sprzymierzeńcy, a jak nas Niemcy zaatakowali to jakoś nie kwapili się by nam pomóc.
Ba, Amerykanom się nie śpieszy, Gruzja musi przecież gdzieś zaopatrywać się w broń.

Ostatnio edytowany przez Voon - 14-08-2008 o 15:24.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:18   #154
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Jak oni nam podyktuja wysokie ceny to mi im walniemy gigantyczne cena za transport
Ale transport mnie nie interesuje, tylko ceny wynajmu mieszkań. Jak żeś jest takim patriotą to idź sobie walczyć, ja wolę sobie żyć w spokoju ; ).

Ostatnio edytowany przez Slythia - 14-08-2008 o 15:37.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:25   #155
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

To całkiem inna sytuacja w statucie nato punkt 5 mowi ze jesli jakis kraj wydaje wojne jednemu z panstw czlonkowskich to wszytkie maja obowiazek wypowiedzeic wojne temu krajowi.

Voon
1. Wiadomo ze w wojskach unijnych sa rowniez polscy zolnierze wiec tu nei bede sie spieral.
2. Skoro ty na bluzg odpowiadasz cisza to juz twoja sprawa. Wedlug ciebie na wypowiedz rosyjskiego ministra Ławrowa , który powiedzial zeby polska siedziala cicho albo ze polska sie doigra . Kaczor mialby rzeczywisci sie uciszysc to jak by to bylo odebrane w oczach innych krajow . Tylko nei mow ze to by bylo dobre bo sam sie osmieszysz.
3.Patriotyzm postrzegamy inaczej . Myslac twoim tokiem myslenia powinnismy w 39r. pozwolic niemcom puscic kolej przez nasze terytorium bo to by bylo leprze dla kraju ? A znasz takie pojecia jak honor czy duma narodowa ? Moj kuzyn pojechal pare dni temu do roboty w angli i powiedzial mi ze zwykli obywatele podziwiaja naszego prezydenta za odwage.

Up A co jedno z drugim ma wspolnego . Ja ci podalem konkretny argument dla ktorego ruscy nei moga podwyzszyc ceny gazu

Ostatnio edytowany przez poldek_p - 14-08-2008 o 15:29.
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:30   #156
Piniak
Użytkownik Forum
 
Piniak's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2008
Lokacja: Skąd? z kątowni :D

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: ALDORAAAA!
Poziom: -1
Skille: 166/99
Poziom mag.: 73
Domyślny

Ludzie czy dla was mówienie wszystkiego co się myśli jest dobre? Kaczyński mówi co myśli, bo go to nie obchodzi. On żyje z naszych podatków, więc mu to różnicy nie robi. P. Tusk, też żyje z naszych podatków, ale on tego nie rozrzuca na lewo i prawo. W sprawie z Gruzją wypowiada się, ale nie tak agresywnie jak Kaczyński.... I co do kolegi troche wyżej: Czy dla Ciebie patriotyzm, to jest zabijanie innych na wojnie?! Ty chyba chory jesteś.
To jest tak, jak w tibii. Jeden 20 lvl (dziecko neo) zacznie wyzywać (obojętne za co) kogoś innego. Będzie mówił TY CH*J* SPIER****J itp itd, dostanie hunta i się skończy jego gra. I jak z takim Burakiem gadać? A inny, rozsądny będzie "oszczędzał" na słowach i nie będzie miał hunta ani nic, ewentualnie przeprosi i tyle.
Sami dopasujcie oba przykłady do naszych przywódców i oceńcie który lepszy.

(może niektórzy będą mówić, że jestem maniakiem i wszystko do tibii porównuje, ale ja lubie posługiwać się przykładami, a ten akurat jak dla mnie był najlepszy)
Piniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:36   #157
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

A gdzie ja tak napisałem ? Wojna to najgorsza rzecz jaka mzoe sie przydazyc Polsce . Tuska uwazam za kogos kto zamiast rzadzic panstwem dba o wizerunek wiec nei wspominajmy o nim. patriotyzm to przedewszytkim duma z wlasnego kraju a jak mam byc dumny z kraju , ktorym rosja pomiata jak chce ?
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:39   #158
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
Up A co jedno z drugim ma wspolnego . Ja ci podalem konkretny argument dla ktorego ruscy nei moga podwyzszyc ceny gazu
Dlaczego nie mogą? Co im broni? Jakoś embargo mogli wprowadzić, mimo protestów zachodu. Nadal mamy także zakaz z korzystania z cieśniny za mierzeją wiślaną... Też tego nie mogli zrobić, prawda? Poza tym, wątpię, by przejęli się naszym "wprowadzeniem gigantycznych cen za transport". Najwyżej będą omijać Polskę...

A co ma wspólnego gaz i ceny za mieszkanie to sam już powinieneś skojarzyć.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:40   #159
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poldek_p Pokaż post
2. Skoro ty na bluzg odpowiadasz cisza to juz twoja sprawa. Wedlug ciebie na wypowiedz rosyjskiego ministra Ławrowa , który powiedzial zeby polska siedziala cicho albo ze polska sie doigra . Kaczor mialby rzeczywisci sie uciszysc to jak by to bylo odebrane w oczach innych krajow . Tylko nei mow ze to by bylo dobre bo sam sie osmieszysz.
3.Patriotyzm postrzegamy inaczej . Myslac twoim tokiem myslenia powinnismy w 39r. pozwolic niemcom puscic kolej przez nasze terytorium bo to by bylo leprze dla kraju ? A znasz takie pojecia jak honor czy duma narodowa ? Moj kuzyn pojechal pare dni temu do roboty w angli i powiedzial mi ze zwykli obywatele podziwiaja naszego prezydenta za odwage.
2.a. Jak ja odpowiem to jest mało ważne. Ja odpowiadam wyłącznie za siebie i to czy zamilknę czy dobędę broni nic nie znaczy. Prezydent odpowiada za naród i powinien być 'ździebko' mądrzejszy od przeciętnego obywatela.
2.b. Byłoby to odebrane za akt rozwagi. Jeśli ośmieszyłem się w twoich oczach - trudno. Jeśli ośmieszyłem się w oczach kogo innego - trudno. To jest moja decyzja i nie obchodzą mnie komentarze innych. Taki właśnie jest człowiek - każdy inny i każdy inaczej zareaguje na daną sytuacje.
3. Albo to źle ująłeś albo nie myślisz. Akcja polskiego prezydenta to były dwa ostatnie dni.
4. Błędy. Zainstaluj Firefoxa bo utoniesz w błędach.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 15:51   #160
poldek_p
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 07 2006

Posty: 123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
2.a. Jak ja odpowiem to jest mało ważne. Ja odpowiadam wyłącznie za siebie i to czy zamilknę czy dobędę broni nic nie znaczy. Prezydent odpowiada za naród i powinien być 'ździebko' mądrzejszy od przeciętnego obywatela.
2.b. Byłoby to odebrane za akt rozwagi. Jeśli ośmieszyłem się w twoich oczach - trudno. Jeśli ośmieszyłem się w oczach kogo innego - trudno. To jest moja decyzja i nie obchodzą mnie komentarze innych. Taki właśnie jest człowiek - każdy inny i każdy inaczej zareaguje na daną sytuacje.
3. Albo to źle ująłeś albo nie myślisz. Akcja polskiego prezydenta to były dwa ostatnie dni.
4. Błędy. Zainstaluj Firefoxa bo utoniesz w błędach.
2. Moze i przez niektore kraje bylo by tak odebrane ale nie przez ruskich. Nie wiesz ze z krajami takimi jak rosja obowiazuje zasada "jesli dasz im palec to oni wezma reke" . Sam powiedziales ze prezydent powinien byc prezydentem wszytkich Polakow. Nie wiem jak ty ale uwazam , że wiekszosc spoleczenstwa nie byla by zadowolona gdyby prezydent w ten sposob postapil.
3. Nie pomylilem sie . Twoj tok myslenia dowodzi ze leprze by bylo wybudowanie tej koleji i nie dawanie pretekstu Niemcom do wojny. Co z tego , że Polska osmieszyla by sie w oczach calej europy. Przez niektorych tez moglo to byc odebrane jako akt rozwagi ale przez niektorych jako akt tchorzostwa. Wiem ze to dwie calkiem inne sprawy ale ty bys pewnie to poparl.

4 .Nie jestem u siebie wiec nie moge sciagnac firefoxa
poldek_p jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:14.


Powered by vBulletin 3