Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-08-2008, 23:38   #101
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sesef Pokaż post
A Co to Jego obchodzi jak się zrobi za gorąco to najwyżej ewakuuje się z kraju, a Wy "głupie polaczki" martwcie się.
Wątpię, żeby było dużo czasu na to. Zapewne po ewentualnym wypowiedzeniu wojny, oraz po ewakuacji rządu zostałyby zamknięta granice pod pretekstem terrorystów, itp.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-08-2008, 23:42   #102
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez domin3x Pokaż post
No to zobaczymy, co na to powie Rosja...
Nie wiem czemu, ale jakoś bardziej niż teraz obawiam się zdania i reakcji Rosji na temat tarczy antyrakietowej. Jak to kiedyś powiedział Łagrow: "zagraża ona bezpieczeństwu obywateli" a pod takim samym pretekstem zaatakowali Gruzję.

Ostatnio edytowany przez neopostman - 12-08-2008 o 23:45.
neopostman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 00:00   #103
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Wątpię, żeby było dużo czasu na to. Zapewne po ewentualnym wypowiedzeniu wojny, oraz po ewakuacji rządu zostałyby zamknięta granice pod pretekstem terrorystów, itp.
Chodziło mi o to że jak już sobie kaczka ucieknie na te Hawaje czy gdzie tam to zostawi Polskę w "rękach" Polaków. Wy się o nią martwcie "Ja nawarzyłem piwa Wy wypijecie".
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG
Sesef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 00:12   #104
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Ja jestem ciekawy, co wszystkie ty kozaki co chca wojny, mimo wieku 13-14 lat zrobia jak zobacza umierajaca matke badz ojca na polu bitwy, czy dalej beda tacy madrzy.. ja wojny nie chce i wojny nie bedzie, ale chcialbym widziec ich miny ja by byla sytuacja w/w przezemnie ... zgrywacie kozaka ? prosze bardzo, to tylko forum ale zapewne sracie w gacie myslac ze Rosja by nas zaatakowala, ja wojny nie chce, chce zeby nasz kraj byl wolny, chce spokoju, wy nie wiecie co to wojna, pograliscie w command & conquer czy tam blitzkrieg czt medal of honor i mysliscie ze wojna to na podstawie gry, ale jak beda bombardowac wasze miast, waszych przyjaciol/rodzinie/wasza milosc( nie chodzi mi o wasze mpa w tibii) to zobaczycie co to wojna.

Mocarstwo Rosyjskie jest przeogromne, Rosyjskie sily zbrojne sa nie do zwycierzenia na swiecie, nawet U.S.A nie jest w stanie tego ogarnac,bo wiedza ze zgina marnie, a jesli jestesci tacy cwani, idzcie do wojska(chuj ze 12 latkow nie wezma) ale mniejsza, i zobaczymy jak byscie sie czuli w czasie wojny na zywo !
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 04:02   #105
ZbanowanyDoNigdy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tuhamiid Pokaż post
Ja jestem ciekawy, co wszystkie ty kozaki co chca wojny, mimo wieku 13-14 lat zrobia jak zobacza umierajaca matke badz ojca na polu bitwy, czy dalej beda tacy madrzy.. ja wojny nie chce i wojny nie bedzie, ale chcialbym widziec ich miny ja by byla sytuacja w/w przezemnie ... zgrywacie kozaka ? prosze bardzo, to tylko forum ale zapewne sracie w gacie myslac ze Rosja by nas zaatakowala, ja wojny nie chce, chce zeby nasz kraj byl wolny, chce spokoju, wy nie wiecie co to wojna, pograliscie w command & conquer czy tam blitzkrieg czt medal of honor i mysliscie ze wojna to na podstawie gry, ale jak beda bombardowac wasze miast, waszych przyjaciol/rodzinie/wasza milosc( nie chodzi mi o wasze mpa w tibii) to zobaczycie co to wojna.

Mocarstwo Rosyjskie jest przeogromne, Rosyjskie sily zbrojne sa nie do zwycierzenia na swiecie, nawet U.S.A nie jest w stanie tego ogarnac,bo wiedza ze zgina marnie, a jesli jestesci tacy cwani, idzcie do wojska(chuj ze 12 latkow nie wezma) ale mniejsza, i zobaczymy jak byscie sie czuli w czasie wojny na zywo !
Wiesz nie patrz na to tak poważnie, jak miałem te kilka lat to miałem plastikowy karabin i inaczej myślałem, a wiesz, że teraz dzieci dostają na 5? urodziny komputery z neostradą na promocji i od małego gry piorą im mózgi.

III wojna dobra dla świata - ciekawe kto ją przeżyje, kto wie czy pójdą zwykłe rakiety czy nie z jakimś syfem bo wtedy Rosja nie będzie musiała wkraczać tylko pierdolone choroby nas wykończą jak nie znajdziemy antidotum.

Do tych dzieci co tak lubią wojny i chcą walczyć za Polskę - Trzymaliście kiedyś kałacha w rękach? Nie, nie tego w csie, nie myszkę komputerową... Waży załadowany ponad 4 kg teraz sobie policzcie jaka jest siła po wystrzale, bo ja myślę, że żołnierze z Rosji nie byli by potrzebni - to wy gdybyście zaczęli strzelać z tych karabinów to sami byście się pozabijali heh

A w III wojnie wątpię żeby używano karabinów.

Tak będziecie wyglądać podczas wojny aczkolwiek kto wie czy będziecie mieć ręce i nogi.



Ciekawe czym polecicie/popłyniecie do tych krajów bo z tego co wiem to często rakiety na wojnach lecą w lotniska aby utrudnić pracę wojsku.

Wojna nie kończy się [X] w prawym górnym rogu.


Odnośnie tematu to myślę, że Rosja nie zaatakuje nas jeszcze i nie zakręci kurka bo to dla nich pieniądze - poprostu podniesie ceny i to my będziemy płacić jak będziemy chcieć, a pewnie nasz rząd jeszcze podniesie akcyzę żeby samemu zarobić i budować dla siebie domy za granicą.

Ostatnio edytowany przez ZbanowanyDoNigdy - 13-08-2008 o 04:13. Powód: społeczeństwo debili - gdzie ja kurwa żyję
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 10:18   #106
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

A tam, ja sądzę że trzeciej WŚ prędko nie będzie, a tym bardziej nuklearnej. Nikt nie jest taki głupi, żeby popełnić samobójstwo, jakim byłoby użycie broni jądrowej. Według jakichśtam obliczeń, pierwszego dnia (!) zginęłoby 70% ludzkości (w Europie więcej), przez rok mielibyśmy zimę atomową, kurz podniósł by się taki, że przez parę tygodni słońca byśmy nie widzieli, a obrazu zniszczenia dopełniłyby szalejące huragany. No i trudno przewidzieć zmiany we florze i faunie jakie by to wywołało (jeśli coś, poza karaluchami, by przeżyło). Więc nawet jeśli taki mądry przywódca jakiegoś kraju odpaliłby te swoje rakietki i przeżył, to życia by nie miał zbyt wesołego.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 11:21   #107
Toobi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2008

Posty: 28
Domyślny

Wczoraj oglądałem jego wypowiedź w Gruzji. Naprawde, ten człowiek jest pojebany... Przez niego będziemy umierać, mówię Wam...

Ostatnio edytowany przez Toobi - 13-08-2008 o 11:23.
Toobi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 11:45   #108
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

@up: Jeden człowiek raczej nie może podjąć decyzji o rozpoczęciu masowych działań zbrojnych.

Widziałem sporo debilnych komentarzy, kilka mądrych i z tymi drugimi się zgadzam. Wojny nie będzie, przynajmniej nie na razie. A jeśli już będzie, to na pewno nie na karabiny, tylko na rakiety i bomby nuklearne, więc cała wojna potrwa jakieś... 2-3 dni.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 11:57   #109
Toobi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 08 2008

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
@up: Jeden człowiek raczej nie może podjąć decyzji o rozpoczęciu masowych działań zbrojnych.

Tak, tylko przez takie gadanie może się zrobić mały konflikt (i nie zdziwiłbym się, w końcu jego przemówienie było przeciwko Rosji), który moze się źle skończyć, w dodatku, że Kaczor pewnie pierdolnie jeszcze jakąś głupote...

Ostatnio edytowany przez Toobi - 13-08-2008 o 11:59.
Toobi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 12:02   #110
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

A teraz, z racji, że w wojsku też są ludzie, włączcie kurwa swoje mózgi i zacznijcie myśleć. Który psychopata postawi zwycięstwo ponad własne życie? Jak widzie te komentarze to mi sie płakać chce. Wojna nuklearna jest ostatecznością. Nikt nie zaczyna konfliktu od posłania na pierwszą linie swojego najlepszego 'argumentu'. ''Przez prezydenta Rosja nas zaatakuje''. Ruskie są akurat takie głupie, że na to pójdą. Co tam dla nich taka Polska, co tam dla opinii publicznej jawny atak na inny kraj. Nie wiem czy te złote komentarze wynikają z wieku, czy też z chęci pokazania siebie jako genialnego stratega ale jedno jest pewne - jesteście boscy.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 12:12   #111
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Hueh, hueh, Ruski na razie nie są tacy głupi, żeby zaczynać wojnę, bo gdyby oni zaczęli obowiązkiem "wspólnoty" NATO jest przeciwstawienie się im. Skoro trwa wojna, zawsze lepiej ją wygrać, w końcu. z w/w powodów Ruskom na pewno chodzi o coś innego niż terytorium Gruzji. Zresztą po wypowiedziach prezydentów kilku krajó można wywnioskować, że nie chcą wojny, bo jest zbyt wyniszczająca i potem strasznie trudno się podnieść po niej. Lepiej w czasach pokoju polepszać swoją gospodarkę, aż któryś kraj padnie (patrz Polska). Trzeba czekać na rozwój wydarzeń i obserwować ruchy Rusków. Owszem, trzeba ich odciągnąć od wojny w Gruzji, bo psuje ona reputację NATO na całym świecie, ale też nie postępować pochopnie, bo możemy tego żałować...

3 wojny raczej nie będzie - chyba, że NATO popełni jakąś gafę i ...
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 12:15   #112
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
@up: Jeden człowiek raczej nie może podjąć decyzji o rozpoczęciu masowych działań zbrojnych.

Widziałem sporo debilnych komentarzy, kilka mądrych i z tymi drugimi się zgadzam. Wojny nie będzie, przynajmniej nie na razie. A jeśli już będzie, to na pewno nie na karabiny, tylko na rakiety i bomby nuklearne, więc cała wojna potrwa jakieś... 2-3 dni.
Nie wiem, czy wiesz, ale zrzut bomby nuklearnej na Europe, tereny Rosji, Ameryki, czy ogólnie nie ważne gdzie byłby swego rodzajem samobójstwa? Takowe bomby niszczą potrzebne surowce, oraz żyzne pola uprawne. O skutkach promieniowaniach nie mówiąc.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Arculin Pokaż post
A teraz, z racji, że w wojsku też są ludzie, włączcie kurwa swoje mózgi i zacznijcie myśleć. Który psychopata postawi zwycięstwo ponad własne życie? Jak widzie te komentarze to mi sie płakać chce. Wojna nuklearna jest ostatecznością. Nikt nie zaczyna konfliktu od posłania na pierwszą linie swojego najlepszego 'argumentu'. ''Przez prezydenta Rosja nas zaatakuje''. Ruskie są akurat takie głupie, że na to pójdą. Co tam dla nich taka Polska, co tam dla opinii publicznej jawny atak na inny kraj. Nie wiem czy te złote komentarze wynikają z wieku, czy też z chęci pokazania siebie jako genialnego stratega ale jedno jest pewne - jesteście boscy.
Zastanawiam się dlaczego piszę jakby wojna wybuchła itp. But who knows...?
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 12:32   #113
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Według mnie bardzo dobrze ze Polska tak zareagowala. Rosja mysli ze jest niepokonana, i ze kazdy kraj w jej obrebie musi okazac slabosc wielkiej i mocarnej Rosji. Fakt ze armie maja potezna, ale wpadali na terytorium Gruzji naruszajac tym samym ich prywanty teren. Licze tylko na to ze jak Rosja bedzie cos sie do Polsku szurala to Nato i nasz "sojusznik" USA cos pomoga ;p

Cytuj:
Widziałem sporo debilnych komentarzy, kilka mądrych i z tymi drugimi się zgadzam. Wojny nie będzie, przynajmniej nie na razie. A jeśli już będzie, to na pewno nie na karabiny, tylko na rakiety i bomby nuklearne, więc cała wojna potrwa jakieś... 2-3 dni.
A pomysl teraz tak ze jak Rosja zacznie uzywac broni nuklearnej, to jej najwiekszy wrog STANY ZJEDNOCZONE beda miali powod do ataku.
__________________

Ostatnio edytowany przez poreda - 13-08-2008 o 12:34.
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 13:06   #114
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Wczoraj moglismy obejrzec szopke takich poteg militarnych jak Ukraina, Lotwa, Litwa, Estonia i Polska pod wodza Kaczynskiego. Korzysci z tego nie bedzie zadnych, a strat - mnostwo.

Polecam artykul poswiecony wlasnie temu zalosnemu przedstawieniu: http://konserwatyzm.pl/content/view/3810/111/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda
Licze tylko na to ze jak Rosja bedzie cos sie do Polsku szurala to Nato i nasz "sojusznik" USA cos pomoga ;p
O naiwnosci...

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 13-08-2008 o 13:07.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 13:07   #115
Zenuś
Użytkownik Forum
 
Zenuś's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Ab'dendriel
Wpisy bloga: 7

Posty: 287
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Antica
Poziom: 8
Skille: 15/16
Poziom mag.: 1
Domyślny

Po raz pierwszy popieram kaczyńskiego.
według mnie powinniśmy wysłać armie do gruzji, oczywiście nie do walki...
Jeśli choć jedneu naszemu żołnierzowi spadł by włos z głowy -konflikt otwarty i niech się dzieje co chce. ja pierwszy wstąpię do armii aby zniszczyć tych parszywych skur....ałych rosjan!
__________________
;-
Zenuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 13:10   #116
Arka_Sath_Wielki
Użytkownik Forum
 
Arka_Sath_Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2006
Lokacja: Bdg
Wiek: 30

Posty: 971
Stan: Na Emeryturze
Arka_Sath_Wielki ma numer GG 8017890 Send a message via Skype™ to Arka_Sath_Wielki
Domyślny

a no tak brakuje nam jeszcze wojny Rosja-USA a mała Polska po srodku tego wszystkiego podoba wam sie to ? bo mi nie za bardzo
__________________
23-12-2006 <-> 09.07.10 dzięki za wszystko.
Arka_Sath_Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 13:27   #117
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

@up

dokladnie
Andrealfus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 13:34   #118
JestemZRoku2050
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 08 2008

Posty: 76
Domyślny

Uważam, że jakby to teraz był najazd na Polskę, a nie Gruzję to chętnych by nie było nam do pomocy. Tylko słowa jesteśmy z wami i ludzie w innych państwach z flagami solidaryzujący się z Polakami. Musimy szkolić wojsko w naszym kraju, jak najszybciej wprowadzić armię zawodową i ich szkolić bo takich z poboru jak teraz 9 miesięcy nic nie da. Nam podczas wojen zajebiście pomagano -.- Ja szczerze nie wiem jak tam jest w tej Gruzji i kto zaczął bo mediom niestety nie wierzę i raczej nie poszedł bym bronić ich kraju, jedynie mi szkoda niewinnych ludzi, ale co możemy zrobić?

Tutaj kilka zdjęć jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda wojna, a dopiero niech później mówi, że by III wś chciał.

http://www.boston.com/bigpicture/200...h_ossetia.html

Aha ktoś tam mówił, że pójdzie zabijać xxx, tylko, że xxx myślą tak samo tylko o was.

Ostatnio edytowany przez JestemZRoku2050 - 13-08-2008 o 13:41.
JestemZRoku2050 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 13:58   #119
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JestemZRoku2050 Pokaż post
Uważam, że jakby to teraz był najazd na Polskę, a nie Gruzję to chętnych by nie było nam do pomocy. Tylko słowa jesteśmy z wami i ludzie w innych państwach z flagami solidaryzujący się z Polakami. Musimy szkolić wojsko w naszym kraju, jak najszybciej wprowadzić armię zawodową i ich szkolić bo takich z poboru jak teraz 9 miesięcy nic nie da. Nam podczas wojen zajebiście pomagano -.- Ja szczerze nie wiem jak tam jest w tej Gruzji i kto zaczął bo mediom niestety nie wierzę i raczej nie poszedł bym bronić ich kraju, jedynie mi szkoda niewinnych ludzi, ale co możemy zrobić?

Tutaj kilka zdjęć jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda wojna, a dopiero niech później mówi, że by III wś chciał.

http://www.boston.com/bigpicture/200...h_ossetia.html

Aha ktoś tam mówił, że pójdzie zabijać xxx, tylko, że xxx myślą tak samo tylko o was.
Stany szukają tylko haka na Rosje, dlatego montuja Tarcze Antyrakietowe niedaleko tego mocarstwa. Wiadomo ze najbardziej rozwinietymi panstwami sa USA, Rosja, Japonia. A jak wiadomo Rosja ma duzo zasobow jak Ropa, Gaz ziemny, czego USA nie moze przebolec (tak jak bylo z Irakiem).
__________________
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2008, 15:03   #120
Sesef
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 1,111
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
USA nie moze przebolec (tak jak bylo z Irakiem).
Nie USA tylko G. W. Bush
__________________

sesef: 11,386 Points (Rank: #269,651)

Join World Community Grid today!

Twój komputer w służbie nauki - obliczenia rozproszone, pomóż znaleźć leki na różne choroby.

Jak dołączyć do WCG dowiesz się pod tym linkiem: http://www.boincatpoland.org/wiki/Instrukcja_BOINC-WCG
Sesef jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:24.


Powered by vBulletin 3