Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-02-2007, 23:06   #4021
Dewyth
Użytkownik Forum
 
Dewyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 124
Dewyth ma numer GG 3375634
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomasz1504 Pokaż post
ja juz od dluzszego czasu tak czytam o tym quescie i nie wiem czy wy sie podniecacie, na harmoni Mateusz dragon wielki bierze szescioosobowa ekipe i ida na Pits of Inferno i jest git.A tu poszlo 80 osob!!!!!!(po jaka cholere tyle noobow sie tam pchalo) z czego wrocili jakies 20....... -.-
A nie widzisz kootasku różnicy między pvp a n-pvp. Zgadnij, na którym z servwów jest łatwiej: Harmonii czy Furorze? A poza tym masz pewność, że oni to w 6 zrobią? runki im się skończą, albo blocker wysiądzie i będzie DUPA! Pomyśl czasem, to na prawdę nie boli, zachęcam ludzi do myślenia !
__________________
Nienawiść do hackerów tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany

TEPIC HACKERSTWO, TAK WYCHOWANO NAS...

...evul
Dewyth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-02-2007, 23:11   #4022
Tomasz1504
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

tu masz kawalek wywiadu z MDW

TibiaBR.com: Harmonia to pierwszy świat, na którym wykonano Pits of Inferno Quest. Co sądzisz o tych nowych lochach?
Mateusz: Są spoko. Szkoda, że nie można tam expić. Dla najlepszych graczy Harmonii (Achon Elaw, Herganon, Kiryh, Pancras Dragonheart, Sorcerer of the dark age i ja) nie jest to już wyzwaniem odkąd wykonaliśmy tego questa 3 razy i zamierzamy zrobić to jeszcze raz w następny weekend. Nasza szóstka z łatwością wykona wszystkie zadania i oczyści drogę do nich.

a tu masz link do calego wywiadu

http://hunted.pl/2007/02/24/mateusz-...ewed/#more-581
 
stary 24-02-2007, 23:24   #4023
Dewyth
Użytkownik Forum
 
Dewyth's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 124
Dewyth ma numer GG 3375634
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomasz1504 Pokaż post
tu masz kawalek wywiadu z MDW

TibiaBR.com: Harmonia to pierwszy świat, na którym wykonano Pits of Inferno Quest. Co sądzisz o tych nowych lochach?
Mateusz: Są spoko. Szkoda, że nie można tam expić. Dla najlepszych graczy Harmonii (Achon Elaw, Herganon, Kiryh, Pancras Dragonheart, Sorcerer of the dark age i ja) nie jest to już wyzwaniem odkąd wykonaliśmy tego questa 3 razy i zamierzamy zrobić to jeszcze raz w następny weekend. [b]Nasza szóstka z łatwością wykona wszystkie zadania i oczyści drogę do nich.
Zwracam honor
__________________
Nienawiść do hackerów tak zostałem wychowany
Ten kto z nimi trzyma, na zawsze jest przegrany

TEPIC HACKERSTWO, TAK WYCHOWANO NAS...

...evul

Ostatnio edytowany przez Dewyth - 24-02-2007 o 23:27.
Dewyth jest offline  
stary 24-02-2007, 23:45   #4024
Street"Fighter
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Tu nie o to chodzi czy by zrobili w 6 bo pewnie Taif Spaaw czipsu etc. zrobiliby toale o to by zarobic. Policzcie sobie 80 osob razy 100k od kazdego Pozatym Taif i reszta zuzyja wtedy mniej runy...
 
stary 24-02-2007, 23:49   #4025
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

TibiaBR.com: Uważasz, że przez to iż Harmonia jest światem Non-PvP zdobywanie poziomów jest łatwiejsze?
Mateusz: Nie jest tak, na światach Non-PvP zdobywanie poziomów jest o wiele trudniejsze, ponieważ wielu ludzi może ci przeszkadzać i w żaden sposób nie możesz się temu przeciwstawić. Na światach PvP powiedziałbyś “Leave or hunted” i po sprawie.

To mi się najbardziej podobało ^^ akurat tam gdzie on expi ktoś mu przeszkadza =]
Milten jest offline  
stary 25-02-2007, 00:16   #4026
Hasu'gru
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 02 2007
Lokacja: Wawa

Posty: 10
Stan: Niegrający
Imię: Hasu'gru
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 67
Skille: napisz
Poziom mag.: 6
Domyślny

@Up a moim skromnym zdaniem ma duzo racji, moze obecnie to mu nikt nie przeszkadza, ale wczesniej ? MDW nie zawsze wozil sie 290 drutem Ale z drugiej strony na pvp tez nie jest latwo.. dead nawet za nic mozna zaliczyc np. bo ktos potrzebuj kasy na war.. albo bo nie gra na servie i stwierdzi ze chce sie pobawic i pk..


Wracajac do tematu, to moje zdanie jest takie ze bylo zdecydowanie zaduzo osob.. 80 osob ? Czy kto kolwiek z was widzial kiedykolwiek tyle osob na ekranie ? W 4 kratkowym korytarzu ? Nad taka banda nie da sie zapanowac.. To pewne. Doprowadzilo to do duzego zamieszania co sie rowna wielu dead.. Pare dead bylo pewnie tez z powodu zlej organizacji.. ale szczerze ? Taifuna bym o nic w nie oskarrzal.. on nic nie zawinil.. zastanowcie sie, czy jakbyscie wy byli w nieznanym wam miejscu, gdzie mozna dosc latwo pasc.. zajmowalibyscie sie soba ? Czy moze nianczeniem, liczeniem i pilnowaniem skladu 80 osob ?

no to koniec wykladu
Hasu'gru jest offline  
stary 25-02-2007, 00:48   #4027
Plebeliusz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirt Pokaż post
@Cyrillus

Nie opiekowal sie wszystkimi.
Wydaje mi sie ze bylo to spowodowane niepodporzadkowywaniem sie poszczegolnych jednostek ktore destruktywnie wplywaly na caly team.
haha "destruktywnie wplywaly na caly team" nie miales juz co napisac wiec walnales taki text o dupie marynie, prawda jest taka ze taif olal tych co czekali na wyczysczenie pokoju i se polazl z reszta po nagrody. Co do channelu to wiele osob nie dostalo tam nawet inva chociaz prosili.
 
stary 25-02-2007, 01:50   #4028
Krytykant
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

czepiacie się Taifuna ;/ lol i tu jest małe kuku taifun był tam tylko podstawowym shoterem on nie prowadził questa...

1. było trochę złej organizacji - mogli dać tym co są zieloni w temacie POI choćby linka wcześniej żeby oblukali co i jak takie tłumaczenie każdemu z kolei zjadało dużo czasu lecz człowiek myślący sam by się pofatygował na "eriga" np. filmiki jakieś mniej więcej żeby widzieli co i jak... chociaż jak tak dalej myśle to przychodzi mi do głowy pytanie czy oni umieją włączyć TibiCam?

a) jazdy przed kamieniami kolejka to kolejka ;/ to co robiliście to było dziecinne? głupie? - przecież wyraźnie i głośno tryku powiedział ile macie czasu na wejście... dopiero wasta gfb na was zrobiła luz w przejsciu

b) parodia w labiryncie z wpadaniem ;/ na pewno nie wina taifuna.. tylko waszej uwagi, było pisane co i jak krzyczane po 10 razy a ci dalej swoje "mam stanąć na parcel"

c) wchodzenie w tp żeby sprawdzić co za nim jest - parodia? głupota? a może poślizg? (TAIFUN nie zostawiaj mydła przed tp bo się ludzie ślizgaja o.O?)

d) dialogi strata czasu - ludzie takie trudne to było link był podany do dialogów Argon (przepraszam jak źle nick) cały czas latał i pomagał - GZ cierpliwości

2. Ze taifun zostawił ludzi miał dość chyba 13h? myślicie zaś że to Taifuna wina? nie wasza patrz punkt 1. podpunkt d)

tak po za tym wiecie co to 1 sqm? rozbieganie się.. tez wasz błąd

ps. fajnie tak na taifuna najechać - a może to z wami coś było nie tak?

Co do zabicia tych tam Malpkaa itd. w sumie obojętne mi to ale patrząc inaczej dlaczego by nie mieli zabić skoro byli pewni... vision robiło random pk na kumplach duss? Brawo?

CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ SPAAW'owi bez niego mogło się nie udać! (nice screen z hellami
 
stary 25-02-2007, 12:19   #4029
Atahun
Zbanowany
 
Atahun's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2006
Lokacja: w krainie gdzie ŁKS GINIE !!!
Wiek: 33

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: nie ma
Świat: nie ma
Poziom: 1
Skille: 10/10
Domyślny

[quote=Nirt;1286153]@Ath~

Wiesz dlaczego padles?
Bo jestes noobem.Jak widzialem co wy robiliscie zaraz na poczatku samego questa to zal bylo czasu tracic na takich jak Ty.

Ja jestem noobem??Ani razu sie nie zgubilem i sam ustawialem tych noobow w kolejki gdy byla potrzeba a padlem juz po all zaliczonych tronach bo szanowni przywodcy zostawili nas i poszli sobie wziasc nagrody, wiec prosze ty sie nie udzielaj
Atahun jest offline  
stary 25-02-2007, 12:54   #4030
Napster
Użytkownik Forum
 
Napster's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 101
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Oczko

@ 2up:
Brawo dla tego pana. Mam takie samo zdanie na ten temat
Napster jest offline  
stary 25-02-2007, 23:02   #4031
nalewator
Użytkownik forum
 
nalewator's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 11
Profesja: Elite Knight
Poziom: 8
Domyślny

[quote=Atahun;1288104]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirt Pokaż post
@Ath~

Wiesz dlaczego padles?
Bo jestes noobem.Jak widzialem co wy robiliscie zaraz na poczatku samego questa to zal bylo czasu tracic na takich jak Ty.

Ja jestem noobem??Ani razu sie nie zgubilem i sam ustawialem tych noobow w kolejki gdy byla potrzeba a padlem juz po all zaliczonych tronach bo szanowni przywodcy zostawili nas i poszli sobie wziasc nagrody, wiec prosze ty sie nie udzielaj
Tak sie napalili na nagrody, że zostawili kilka osob, z czego pare ludkow padlo...;/
nalewator jest offline  
stary 25-02-2007, 23:16   #4032
Kuldan Azielmak
Użytkownik Forum
 
Kuldan Azielmak's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2006
Lokacja: Otwock

Posty: 223
Stan: Niegrający
Imię: Bal Rutek
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hasu'gru Pokaż post
Wracajac do tematu, to moje zdanie jest takie ze bylo zdecydowanie zaduzo osob.. 80 osob ? Czy kto kolwiek z was widzial kiedykolwiek tyle osob na ekranie ? W 4 kratkowym korytarzu ? Nad taka banda nie da sie zapanowac.. To pewne. Doprowadzilo to do duzego zamieszania co sie rowna wielu dead.. Pare dead bylo pewnie tez z powodu zlej organizacji.. ale szczerze ? Taifuna bym o nic w nie oskarrzal.. on nic nie zawinil.. zastanowcie sie, czy jakbyscie wy byli w nieznanym wam miejscu, gdzie mozna dosc latwo pasc.. zajmowalibyscie sie soba ? Czy moze nianczeniem, liczeniem i pilnowaniem skladu 80 osob ?

no to koniec wykladu
ahhahahauahahah xd

JA WIDZIAłEM TAK! TAK JA WIDZIAłEM !! :d NA REFUGIIIII.....
look it:
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=118783&page=10
__________________
It's My Life!

Zanera - 31 ED [Kuldan Azielmak]
Zanera - 47 MS [Sconio]
Refugia - 69 RP [Baal Rutek]
Mythera - 60 EK [Konio of Otwock]

Limit
Kuldan Azielmak jest offline  
stary 26-02-2007, 00:21   #4033
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Wrzucam filmik z pkowania na furorze, ktore zakonczylo sie efektowym lecz nie trafionym UE czipsu oraz pierwszym SENSOWNYM fragiem sasho pansy,
Dodaje tez ze padl dzis patriarh'gru (chyba byl w ubikcji ) a frag na maxie von variusie jest jego 2 zgonem dnia dzsiejszego
A tu fragment rozmowy z lexornesem, ktory godzine wczesniej straszyl nas swoim niezmiemskim pvp :O

22:54 Lexornes [71]: padlem przez glupote
22:54 Lexornes [71]: nie mnialem pz
22:54 Lexornes [71]: szedlem do kibla
22:55 Lexornes [71]: i wracalem
22:55 Lexornes [71]: i patrze wala mnie
22:55 Lexornes [71]: i mi sie strzalki pojebaly
22:55 Lexornes [71]: i wzielem do gory zamiast do dolu
22:55 Lexornes [71]: i padlem
22:55 Lexornes [71]: powaga redpekt dla was mam za ta akcje
22:56 Sephril [54]: u was cala gildia afkuje jak sie okaze ze padla? pewnie max von ~~ walnal map click i skoczyl z psem?

http://www.rogepost.com/n/5978558782

Enjoy
...
Rodri jest offline  
stary 26-02-2007, 00:54   #4034
Mazurxx
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Ino

Posty: 147
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zili Zelin
Profesja: Elite Knight
Gildia: Cze
Domyślny

Sasho Pancza Respect! (nick celowo zle napisany)
Mazurxx jest offline  
stary 26-02-2007, 15:21   #4035
Yakaaz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2007

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rodri Pokaż post
Wrzucam filmik z pkowania na furorze, ktore zakonczylo sie efektowym lecz nie trafionym UE czipsu oraz pierwszym SENSOWNYM fragiem sasho pansy,
Dodaje tez ze padl dzis patriarh'gru (chyba byl w ubikcji ) a frag na maxie von variusie jest jego 2 zgonem dnia dzsiejszego
A tu fragment rozmowy z lexornesem, ktory godzine wczesniej straszyl nas swoim niezmiemskim pvp :O

22:54 Lexornes [71]: padlem przez glupote
22:54 Lexornes [71]: nie mnialem pz
22:54 Lexornes [71]: szedlem do kibla
22:55 Lexornes [71]: i wracalem
22:55 Lexornes [71]: i patrze wala mnie
22:55 Lexornes [71]: i mi sie strzalki pojebaly
22:55 Lexornes [71]: i wzielem do gory zamiast do dolu
22:55 Lexornes [71]: i padlem
22:55 Lexornes [71]: powaga redpekt dla was mam za ta akcje
22:56 Sephril [54]: u was cala gildia afkuje jak sie okaze ze padla? pewnie max von ~~ walnal map click i skoczyl z psem?

http://www.rogepost.com/n/5978558782

Enjoy
...

rehost plx ...
Yakaaz jest offline  
stary 26-02-2007, 16:12   #4036
NarroweQ
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: 71
Wiek: 35

Posty: 150
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Narrow
Profesja: Knight
Gildia: Avis
Świat: Furora
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rodri Pokaż post
Wrzucam filmik z pkowania na furorze, ktore zakonczylo sie efektowym lecz nie trafionym UE czipsu oraz pierwszym SENSOWNYM fragiem sasho pansy,
Dodaje tez ze padl dzis patriarh'gru (chyba byl w ubikcji ) a frag na maxie von variusie jest jego 2 zgonem dnia dzsiejszego
A tu fragment rozmowy z lexornesem, ktory godzine wczesniej straszyl nas swoim niezmiemskim pvp :O

22:54 Lexornes [71]: padlem przez glupote
22:54 Lexornes [71]: nie mnialem pz
22:54 Lexornes [71]: szedlem do kibla
22:55 Lexornes [71]: i wracalem
22:55 Lexornes [71]: i patrze wala mnie
22:55 Lexornes [71]: i mi sie strzalki pojebaly
22:55 Lexornes [71]: i wzielem do gory zamiast do dolu
22:55 Lexornes [71]: i padlem
22:55 Lexornes [71]: powaga redpekt dla was mam za ta akcje
22:56 Sephril [54]: u was cala gildia afkuje jak sie okaze ze padla? pewnie max von ~~ walnal map click i skoczyl z psem?

http://www.rogepost.com/n/5978558782

Enjoy
...
Jeżeli ty to Rodrigez Maximus to może zamieścisz filmik z dzisiaj rana z dc jak mnie w 5 goniliście i wam z deka nie wyszło?
ehuehue
Pewnie dlatego że nie byłem afk? :>

Ostatnio edytowany przez NarroweQ - 26-02-2007 o 16:14.
NarroweQ jest offline  
stary 26-02-2007, 16:38   #4037
Nirt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2005

Posty: 156
Domyślny

Taka prawda ze potrafi zabic tylko na AFK :<
__________________
:<
Nirt jest offline  
stary 26-02-2007, 19:35   #4038
Alfis Leon
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 05 2006

Posty: 18
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 21
Skille: 56/38
Poziom mag.: 9
Domyślny

Przedstawie wam bardzo ciekawe wydarzenie z furory xD A więc tak...Wchodze na cyce obok thais no i patrze pk no to uciekam bo miałem z 6 manasów no i tutaj szanowny pan Moczykij mnie blokuje...No posunęłem go i on za mną ja uciekam przyblokował mnie i zabił mnie jego super kumpel 26 lvl...przyczyna brak manasów Ale wiecie każdy 146 EK chce pomoć w zabiciu 26 lvl aby mieć dobry loot i kase, bo wiecie może chciał kupić kilka manasów tak z 3 czy 4...

Mówiłem, że ciekawa historia...ale troche szkoda typa
Alfis Leon jest offline  
stary 26-02-2007, 20:20   #4039
Metreaz
Użytkownik forum
 
Metreaz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2007
Lokacja: Płock

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Metreaz
Profesja: Knight
Gildia: Hail Vision
Świat: Furora
Poziom: 7
Skille: 24/20
Domyślny

Ziperus Karste

Feb 26 2007, 15:16:18 CET Killed at Level 80 by Czipsu

pzdr.
Metreaz jest offline  
stary 26-02-2007, 21:35   #4040
nalewator
Użytkownik forum
 
nalewator's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007

Posty: 11
Profesja: Elite Knight
Poziom: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Metreaz Pokaż post
Ziperus Karste

Feb 26 2007, 15:16:18 CET Killed at Level 80 by Czipsu

pzdr.

pewnie za rl barlesa -.-
nalewator jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:03.


Powered by vBulletin 3