Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > FAQ i zasady

Notki

FAQ i zasady Często zadawane pytania i zasady. Zanim o coś spytasz, sprawdź tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 06-03-2004, 18:27   #1
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny Regulamin #tibia.pl!

Jako iż wiele ludzi nie wie jak sie zachować na IRCu razem z Scorcerer'em napisaliśmy ten krótki i przejrzysty REGULAMIN:
<edit="05.02.2006" user=Scorcerer>
Dodałem główny punkt, punkt 0, przerobiłem kilka innych na bardziej czytelne i mniej "luźne", usunąłem punkty 24 oraz 25, wykasowałem wpisy typu "łąmanie=kick, recydywa=ban", usunąłem błędy ortograficzne (przynajmniej te, na które zwrócono uwagę) - podziękowania dla MacDadan'a, dołączyłem pierwszą wersję jako załącznik.
</edit>


Korzystanie z kanału IRC jest PRZYWILEJEM, a nie PRAWEM. Podobnie jak z korzystaniem z każdej innej sieci IRC (rada: poczytaj MOTD)

0. Pamiętaj, że na kanale obowiązują również zasady:
Netykiety
Tibii
Forum
oraz, w szczególności, ZASADY PISOWNI UŻYWANE W JĘZYKU POLSKIM.

1. Zachowuj się. Byle jak, ale się zachowuj. Staraj się być przyjacielski, nikt nie lubi n00bów i debili.....

2. NIE SPAMUJ!! To chyba latwe do zrozumienia. Łamanie tego punktu będzie karane BANEM i to NATYCHMIAST!! Nikt nie lubi spamerów, bo nikt nie chce czytać 1763254 linijek takich textów: "SPRZEDAM ULTRA-WYWALONEGO W KOSMOS-SUPER Fire Sworda!! JEDYNE 91549163254K!!!!" Wiec prosze NIE SPAMUJ!

3. Nie proś o Opa (@) anie Voice'a (+). Nikt nie lubi textów "plx plx plx plx", a już zwłaszcza Opy kanału. Nieprzestrzeganie grozi kickiem, naprzykrzanie sie banem.

4. Nie pisz na priv OPa bez wyraźnej przyczyny. NIE JESTEŚMY GM'ami ani CIP'ami, nie możemy NIC zrobić z serwerami! Zamiast zawracać nam głowe, napisz maila do prawdziwego GM'a na tibia.com. A jeżeli w ten sposób liczysz na szybsze załatwienie swojej sprawy, to już możesz zapomnieć o tym kanale.

5. Jeszcze raz: NIE JESTEŚMY GM'ami !!! Nie dajemy banów, nie kasujemy kont ani nie mamy ŻADNEGO wpływu na pracę serwerów. Wiec nie proś o nic takiego.

6. !!!WAŻNE!!!
NIE PROŚ O ŻADNE MACRA, HACKI, KODY DO TIBII, GDYŻ JEST TO NIELEGALNE, A POZA TYM NIKT NIE LUBI OSZUSTÓW. TO SAMO DOTYCZY SPRZEDAŻY KONT/POSTACI!!.

7. Nie proś nikogo o numer konta/hasło. Nikt nie chce tego podawać, a podawanie się za GM'a, CIP'a, Concusellora i próba wyłudzenia numeru/passa to BAN natychmiastowy.

8. Kij Ci w nery jeżeli nie potrafisz rozmawiać bez wyłączonaego CAPS-LOCK'a i polskich liter. Nie używaj ich. Zwłaszcza jeżeli chcesz coś sprzedać/kupić. Tak, możesz ogłaszać swoją ofertę, ale bez CAPS'a i spamu. Jak komuś zależy na kupnie, to zauważy.

9. Zostałeś zbanowany? ojej ]:->. Sorki, ale prawdopodobnie złamałeś jakąś zasadę. Jeżeli sądzisz że zostałeś niesłusznie zbanowany, możesz napisać MSG do OPa który dał Ci bana (tylko kulturalnie). Jeżeli on nie chce z tobą rozmawiać, powinieneś dać sobie spokój. To sie nazywa sprawiedliwość.

10. Użytkownicy z Voice (+) mają zawsze rację.
Jeżeli Voice nie mają racji, to OPy (@) ją mają.
Jeżeli OPy też nie mają racji, to Scorcerer ma ją z pewnością.

11. Nie bądź głupi i nie używaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oraz ?????????????????????????????????????, jeden znak wystarczy.

12. Uważaj jak sie wyrażasz. Przeklinanie niestety jest częścią języka polskiego, ale co za dużo, to niezdrowo.

13. Nie proś nas o założenie ci konta w Tibi! Jak nie potrfaisz tego sam zrobić to nie graj w Tibie.

14. Nie pytaj o rzeczy banalne które można znaleść na stronie, forum lub w tutorialach.

15. Nie próbój wciskać kitu że jesteś niewiadomo jaki wymiatacz bo to i tak wyjdzie na jaw. Pamiętaj że IRC nie daje ci anonimowości.

16. Jeżeli wejdziesz na kanał wypada się przywitać z obecnymi ludzmi. Jeżeli coś się zapytasz a po 1min. nie dostaniesz odpowiedzi to nie wylogowuj się, część ludzi może być AFK albo są zajęci, ale po chwili napewno zerkną na monitor i udzielą ci odpowiedzi.

17. Nie wrzeszcz textów typu: "WSTAWAĆ WSZYSCY!!!", "CO ZA POWALONY KANAŁ NIKOGO NIE MA!!!", "EJ LUDZIE GADAJCIE COŚ!!!".

18. Nie mów: "dajcie jakiś temat do rozmów". Jak nikt nic nie gada to sam coś wymyśl. Operatorzy nie są od dawania tematów.

19. Jeżeli ktoś ma w nicku napisane: 4w, afk, busy, gra, zajęty, away, off, sleep itp. To NIE ZAWRACAJ MU GŁOWY BO I TAK RACZEJ NIE ODPOWIE... Jedynie w nadzwyczajnych przypadkach, np. łamanie powyzszego regulaminu itp. możesz go zawołać ale i tak szanse na jego odpowiedź w takich przypadkach są znikome.

20. Zapoznaj się z TIBIA RULES i pamiętaj że obowiązują one także na #tibia.pl

21. Nie loguj się używając nicka podobnego do innego IRC'owicza. Nie używaj bezsensownych nicków, np. hsdkhfslfahfjls, kupa, pomocy, oraz nie używaj wulgarnych nicków. Jeżeli rozmawiamy, to rozmawiamy z czlowiekiem, a nie kimś, kto ma na imię "*****ogłowy"

22. Nie pytaj jaka profesja jest lepsza! To zalezy tylko odciebie kim chcesz grać! Lepiej się spytaj jakie są zalety i wady każdej profesji i sam wywnioskuj kto bardziej tobie pasuje.

23. Czytaj Topic(temat) po wejściu na #tibia.pl!

24. Operatorzy nie beda rozstrzygac kto zaczal sie wyzywac i kłócić. Jezeli zaczniesz innych wyzywac to spodziewaj sie bana albo kicka.

Jeśli macie jakieś sugestje lub zastrzeżenia co do tego regulaminu to piszcie.

Jeżeli ktoś coś wymyśli zostanie to dodane.
Załączone pliki
Typ pliku: txt regulamin-1.0.txt (4.7 KB, obejrzeń: 891)

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 05-02-2006 o 01:54.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-03-2004, 18:49   #2
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

....amen


Przykleiłem
Dan the Automator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 12:29   #3
Bobercjusz
Użytkownik Forum
 
Bobercjusz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 302
Bobercjusz ma numer GG 4940122
Domyślny

Może ja też napiszę swój regulamin żeby go każdy przestrzegał??
hehe
ale dzieki bo napewno sie przyda.
A i na irc niema nobów bo oni raczej nieumieją sie tam dostać ( sam mam z tym problem)
__________________
Ju Arj Djeat Fjor Majniland Nuób !!!!!11111
Bobercjusz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 15:04   #4
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Bobercjusz
A i na irc niema nobów bo oni raczej nieumieją sie tam dostać ( sam mam z tym problem)
Oj za mało przebywasz na IRCu... codzienie się wałkuje tyle n00bów że szkoda gadać. Nie chodzi mi o newbie oni są zawsze mile widziani i zostanie im udzielona pomoc.

Regulamin jest a i tak dużo ludzi nawt go nie czytało. Ale teraz przynajmniej maja konkretnie napisane za co mogą dostać kicka/bana.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 19:49   #5
Czkowron
Zbanowany
 
Czkowron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 33

Posty: 202
Wyślij wiadomość przez ICQ do Czkowron Czkowron ma numer GG 5079155 Czkowron ma login Tlenu puchacz13@tlen.pl
Domyślny

Pare Rad ode mnie :

1.Uważaj na Dr.Omadera (czyt.nie wnerwiaj go , bo on chyba nie ma zbyt poczucia humoru )

2.Jeżeli dostałeś bana , a masz np.neostrade to wystarczy zrobić reconnect ;]]]]


P.S Od ostatniego formata coisk boje sie właźic nawert przez bramke, bo potem pewnego razu włączam kompa nie che sie odpalic , to potem patrze że nie ma command.com-a .Zbieg okoliczności ?? oby......
Czkowron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 20:04   #6
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

Cytuj:
[i]

P.S Od ostatniego formata coisk boje sie właźic nawert przez bramke, bo potem pewnego razu włączam kompa nie che sie odpalic , to potem patrze że nie ma command.com-a .Zbieg okoliczności ?? oby......
Raczej na peweno zbieg okoliczności. Proponuje wchodzic na irca przez program mIrc klik jest pewny i nie powinien wyrządzić szkód w twoim systemie.
Oxygane jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2004, 21:46   #7
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez czkowron
Pare Rad ode mnie :

1.Uważaj na Dr.Omadera (czyt.nie wnerwiaj go , bo on chyba nie ma zbyt poczucia humoru )

2.Jeżeli dostałeś bana , a masz np.neostrade to wystarczy zrobić reconnect ;]]]]
1.Nie ja się wcale nie znam na żartach... A gdzie widzisz coś śmiesznego w twojej wypowiedzi która wygląda następująco: "dr. omader <cenzura> ci w du#$"
Zaprawde bardzo smieszne.

2. Dobra rób sobie reconnecta ale: przeważnie ludzie są podłączeni do sieci LAN to wątpie żeby inni userzy byli zadowoleni z faktu ciągłego odłaczania neta, Lub nie mają serva w pokoju. A znowu nałożyć bana to jest kwestja 2 kliknięć a zrobienie reconneta chwile trwa. No ale ktoś może wyciągnąć wnioski dlaczego dostał bana i już się tak nie zachowywać to wtedy nie dostanie. Zreszta większość banów usuwamy po max 30min.(a tak późno to żadko) chyba że coś poważnego.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2004, 20:51   #8
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Potwierdzam.
Cytuj:
[...]
[19:08] * _]|[_Scor|MU sets mode: +b * *@hostb205.hd.pl
[19:08] * Gangrel has joined #tibia.pl
[19:08] <_]|[_Scor|MU> 5minut
[19:08] <_]|[_Scor|MU> za spam
[...]
[19:13] * _]|[_Scor|f00d sets mode: -b *!*@hostb205.hd.pl
hehe
P.S. Regulamin #tibia.pl ma byc zawsze w temacie na kanale plz .
2. P.S. nOOboff naprawde nieraz sporo jest...
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2004, 22:12   #9
Acid Drink
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2004

Posty: 104
Domyślny

wydaje mi sie ze to ty wymysliles ten regulamin poniewaz on jest smieszny, gdyby mial byc w normalnej tibii to z wejsciem na serwer niebylo by zadnych problemow poniewaz wiekszosc ludzi byla by zbanowana, to bylo po pierwsze
a podrugie jak wszyscy by tego przestrzegali to ta gra stracila by troszke na klimacie
Acid Drink jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-03-2004, 23:32   #10
Jedi
Użytkownik Forum
 
Jedi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2003
Lokacja: Kołobrzeg City

Posty: 386
Stan: Na emeryturze
Jedi ma numer GG 2163513
Domyślny

Co do punku 8 - reklama dźwignią handlu. W końcu mamy wolny rynek )
__________________
Z socjalistycznym pozdrowieniem
Jedi
Jedi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 02:28   #11
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Acid Drink
wydaje mi sie ze to ty wymysliles ten regulamin poniewaz on jest smieszny, gdyby mial byc w normalnej tibii to z wejsciem na serwer niebylo by zadnych problemow poniewaz wiekszosc ludzi byla by zbanowana, to bylo po pierwsze
a podrugie jak wszyscy by tego przestrzegali to ta gra stracila by troszke na klimacie
A ja mam takie pytanie:
Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? To jest regulamin kanału #tibia.pl na IRC'u, a nie tibi.
Pozatym czy wszystkie regulaminu są dla ciebie śmieszne? Ten www.tibia.pl też?

I tak Scorcerer i Ja go wymyśliliśmy i jeśli Ci się to nie podoba to nie wchodź na #tibia.pl bo twoja wizyta tam się szybko skończy.

A co do tego że jakby miał ten regulamin występować w tibi to by połowa ludzi została zbanowana:

To nie prawda... nie tylko połowa a wręcz 80%+ bo im się należało. Co jest klimatowego w łamaniu zasad, spamowaniu, obrażaniu udzi i cheetowaniu? Nie było by problemów z zalogowaniem bo 60% ludzi grając siedzi na MC i robi UHy, znam nawet rekordzistów co potrafią być zalogowani na 2 kompach i mieć 8 tibi włączonych, a ludzie się dziwią czemu się wbić nie można.I powini ich banować ale nie mogą tego wyśledzić i im się nie chce.

Człowieku weź przemyśl lepiej troche rzeczy zanim coś napiszesz.

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Jedi
Co do punku 8 - reklama dźwignią handlu. W końcu mamy wolny rynek
Tak? reklama? głupie spamowanie i pisanie ciągle z CAPS-LOCKIEM uważasz za reklame? Taka reklama długo nie trwa i kończy się długim banem.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 17:30   #12
Acid Drink
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2004

Posty: 104
Domyślny

Jo Dr. Omader przyznaje fakt ze pomylilo mi sie to z regulaminem tibii, ale to nieznaczy ze mozesz mi grozic w nastepujacy sposob
Cytuj:
I tak Scorcerer i Ja go wymyśliliśmy i jeśli Ci się to nie podoba to nie wchodź na #tibia.pl bo twoja wizyta tam się szybko skończy
Jak niemozesz sie Powstrzymac to zbanuj mnie odrazu a nie bedziesz grozil mi
Acid Drink jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-03-2004, 19:15   #13
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Acid Drink
Jo Dr. Omader przyznaje fakt ze pomylilo mi sie to z regulaminem tibii, ale to nieznaczy ze mozesz mi grozic w nastepujacy sposob
Cytuj:
I tak Scorcerer i Ja go wymyśliliśmy i jeśli Ci się to nie podoba to nie wchodź na #tibia.pl bo twoja wizyta tam się szybko skończy
Jak niemozesz sie Powstrzymac to zbanuj mnie odrazu a nie bedziesz grozil mi
Hmm...
Ja widze że ty już w ogóle nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Chodziło o to że jak wejdziesz na kanał i nie będziesz przestrzegał tych regół to szybko wylecisz za łamanie ich a nie że wejdziesz i odrazu sru ban! To nie była groźba to było ostrzeżenie.

A i jeszcze jedno: jak w temacie pisze: Regulamin #tibia.pl potem pisze że regulamin dotyczy IRCa to jak to można z regulaminem tibi pomylić??? To jest bardzo głupi sposób nabijania postów. I radze ci(zaraz znowu powiesz że ci groże) patrzeć co piszesz do jakiego tematu.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-03-2004, 00:13   #14
Acid Drink
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2004

Posty: 104
Domyślny

czy ty myslisz ze dlamnie jest wazne nabijanie postow, poprostu lubie sie wypowiadac ( traktujecie to jak by to byl skill w czyms ) i generalnie jesli ci to przeszkadza to moge zmieniac nick co 30 postow i nikt mnie niebedzie oskarzal o takie zeczy wtedy
ps
wystarczy poprosic
Acid Drink jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 02:22   #15
Astczarny
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 36

Posty: 21
Astczarny ma numer GG 4679363 Astczarny ma login Tlenu czarnyxxx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
Oj za mało przebywasz na IRCu... codzienie się wałkuje tyle n00bów że szkoda gadać. Nie chodzi mi o newbie oni są zawsze mile widziani i zostanie im udzielona pomoc.

Regulamin jest a i tak dużo ludzi nawt go nie czytało. Ale teraz przynajmniej maja konkretnie napisane za co mogą dostać kicka/bana.
Byłem takim newbikiem i poprosiłem opa $corcerer o pomoc. Pomógł szybko, fachowo i odpiewdzial na wszystkie moje newbiowskie pytanka. BĄDŹ MIŁY A OP BEDZIE DLA CIEBIE MIŁY!(przynajmniej z mojego doświadczenia...)
Astczarny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 10:22   #16
sesaj
Użytkownik Forum
 
sesaj's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2003
Wiek: 34

Posty: 522
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astczarny
BĄDŹ MIŁY A OP BEDZIE DLA CIEBIE MIŁY!(przynajmniej z mojego doświadczenia...)
Tak jest zawsze i wszedzie chyba...w rl jest tak samo...No ale pytajcie pytajcie...
__________________
Leader of Oldschool's Maniacs.

I Believe, I Can Fly...

Oldschool's maniacs were, they are and will be 4ever!
sesaj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 17:49   #17
Dryb
Użytkownik Forum
 
Dryb's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005

Posty: 140
Domyślny

...nie wolno podawać linków warez i innych rzeczy nie związanych z tibią (jk)
Dopiero teraz tu zajrzałem, ale na ircu bylem kilka razy. Zazwyczaj wygląda to tak:
dryb wszedł na kanał #tibia.pl
<dryb>czesc all...
<ktos>spadaj
<ktos2>wlasnie
<ktos3>won stad

Tak..życie jest ciężkie.
Dryb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-01-2005, 17:59   #18
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

To ja poprosze o zasade:
"Nie pisz na priv do Polina, bo pewnie i tak nie odpowie. A jesli juz musisz - to napisz od razu, czego chcesz, zamiast suche i nic nie mowiace 'cze'. Czas oczekiwania na odpowiedz - do kilku(nastu, w skrajnych przypadkach) godzin." :>
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2005, 01:49   #19
_Adamo_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2005
Lokacja: W-wa
Wiek: 38

Posty: 41
_Adamo_ ma numer GG 1301511 _Adamo_ ma login Tlenu deasel@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader
10. Fanfi, Gimli, Iwan, Magus, Dr. Omader i Zaglada mają zawsze rację.
Jeśli ani Fanfi, ani Gimli, ani Iwan, ani Magus ani Dr_omader i ani Zaglada nie mają racji, to Dobo, MatKus albo N3m1 ją mają.
Jeżli ani Dobo, ani MatKus, ani n3m3s1s nie mają racji, to Scorcerer ją ma.
Jeżeli Scorcerer nie ma racji to patrz początek tego punktu.
Czy to znaczy, że osoby kierujące kanałem nie mogą podlegać żadnej krytyce, nawet rzeczowej i kulturalnej? Cóż... to by wskazywało na rządy autorytarne, a chyba w takich sprawach lepsza jest demokracja. Oczywiście musi być dyscyplina, kicki i bany mogą być bardzo przydatne, ale jednak...
Co z sytuacjami, kiedy OP ma jakąś prywatną urazę do użytkownika kanału? Czy wtedy może robić, co mu się podoba, nawet jeśli użytkownik nie łamie regulaminu? Czy są przypadki banowania czy kickowania tylko dlatego, że np. OP nie przepada za użytkownikiem? Być może podejmuję zbyt szczegółową kwestię, ale przyszło mi akurat do głowy, że dobrze by było wiedzieć, czy Operatorzy kanału kierują się tylko i wyłącznie zasadami regulaminu, czy raczej osobistymi relacjami.
Zaznaczę, że nie mam zamiaru wpadać w jakiekolwiek konflikty z OP-ami. Pytam o te sprawy z ciekawości.

Ostatnio edytowany przez _Adamo_ - 11-04-2005 o 01:51.
_Adamo_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2005, 03:14   #20
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Adamo_
Czy to znaczy, że osoby kierujące kanałem nie mogą podlegać żadnej krytyce, nawet rzeczowej i kulturalnej? Cóż... to by wskazywało na rządy autorytarne, a chyba w takich sprawach lepsza jest demokracja. Oczywiście musi być dyscyplina, kicki i bany mogą być bardzo przydatne, ale jednak...
Co z sytuacjami, kiedy OP ma jakąś prywatną urazę do użytkownika kanału? Czy wtedy może robić, co mu się podoba, nawet jeśli użytkownik nie łamie regulaminu? Czy są przypadki banowania czy kickowania tylko dlatego, że np. OP nie przepada za użytkownikiem? Być może podejmuję zbyt szczegółową kwestię, ale przyszło mi akurat do głowy, że dobrze by było wiedzieć, czy Operatorzy kanału kierują się tylko i wyłącznie zasadami regulaminu, czy raczej osobistymi relacjami.
Zaznaczę, że nie mam zamiaru wpadać w jakiekolwiek konflikty z OP-ami. Pytam o te sprawy z ciekawości.
OMG...
Zamknij przegladarke, wyjdz z domu i wroc jak znajdziesz poczucie humoru.
Dr. Omader jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:32.


Powered by vBulletin 3